صفحه 21 از 24 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021222324 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 201 به 210 از 234
    کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط عشق حیوون نمایش پست ها
    سلام.خسته نباشین...من بلدرچین خریدم الان سوال داشتم نمیدونم.کجا باید مطرح کنم.هر چی نگاه کردم در مورد بلدرچین ندیدن...ممنون میشم راهنمایی کنین....
    سلام ، ممنون ، سوالتونو همين تاپيك بفرماييد ، اگر اطلاع داشته باشم و اورژانسي نباشه ، فردا در خدمتتون هستم.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    مرغ و خروس
    شماره عضویت
    25328

مرغ گلپایگان

سلام میخواستم ببینم که مرغ نژاد گلپایگان کیفیتش چطوره کرچ میشه؟ در سال چند تا تخم میذاره؟

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    مرغ و خروس
    شماره عضویت
    25793
    سلام من میخوام سه تا جوجه برهما سه تا جوجه سلطان و سه تا کوشین بخرم نگهداریشون باید چطور باشه سنشون یک روز تا دوهفته هست واسه تغذیه چیا بدم
    ویرایش توسط h.a.m.i.d1383 : 14th October 2018 در ساعت 12:10 AM دلیل: اشتباه در تایپ

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    جوجه
    شماره عضویت
    26779
    با سلام و عرض خسته نباشید . من چند تا جوجه مرغ محلی خریدم بزرگ کنم و توی کارتون کنار بخاری هستن همه چی خوب پیش رفت تا اینکه دیروز یکیشون رو اوردم بیرون توی اتاق که یهویی رفت از روی فرش یه تیکه کاغذ دید و خورد بعد که انداختمش سرجاش افتاد به جون کاغذ های کف کارتون و همگی ازش خوردن و از امروز کم اشتها شدن و بیشتر میخوابن و یه ذره غذا و آب میخورن و میرن چرت میزنن الان 14 روزشون هست . دوستان اگه میشه کمکم کنید لطفا

تیم مدیــریــت کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hossi774 نمایش پست ها
    با سلام و عرض خسته نباشید . من چند تا جوجه مرغ محلی خریدم بزرگ کنم و توی کارتون کنار بخاری هستن همه چی خوب پیش رفت تا اینکه دیروز یکیشون رو اوردم بیرون توی اتاق که یهویی رفت از روی فرش یه تیکه کاغذ دید و خورد بعد که انداختمش سرجاش افتاد به جون کاغذ های کف کارتون و همگی ازش خوردن و از امروز کم اشتها شدن و بیشتر میخوابن و یه ذره غذا و آب میخورن و میرن چرت میزنن الان 14 روزشون هست . دوستان اگه میشه کمکم کنید لطفا
    سلام
    خوب نگهداری از هر نوع پرنده و یا حیوان خانگی داخل کارتن به صورت دائم این چنین مشکلات رو هم داره
    سعی کنید هر چه زودتر جای مناسبی برای نگهداری از جوجه ها فراهم کنید و اجازه بدید تا کمی تحرک داشته باشند در طول روز که این کار باعث رفع کم اشتهایی جوجه ها خواهد شد .

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    جوجه
    شماره عضویت
    26779
    آقا احسان الان باید چیکار کنم بنظرتون ؟

رفتم دامپزشکی که باید داروی جنتا و انرو بهشون بدی از امروز شروع کردم به مدت سه روز و مدفوع بعضیاشون سبز با کمی لکه سفید و چندتاشونم قهوه ای آبکی , دوتاشون بی حال هستن که جداشون کردم و شش تای دیگه هم یه کم بهترن امروز بردمشون توی حیاط کمی جلوی افتاب سرحال شدن اما اشتهاشون هنوز کمه و اون دوتای دیگه که امروزم لب به اب و غذا نزدن بنظر شما در کنار اون داروها که بهشون میدم میتونم از مولتی ویتامینی که براشون گرفتم استفاده کنن و توی ابخوریشون بریزم اسکالی نداره ؟؟؟ بنظرتون امیدی به خوب شدنشون هست ؟

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    آقا احسان الان باید چیکار کنم بنظرتون ؟

رفتم دامپزشکی که باید داروی جنتا و انرو بهشون بدی از امروز شروع کردم به مدت سه روز و مدفوع بعضیاشون سبز با کمی لکه سفید و چندتاشونم قهوه ای آبکی , دوتاشون بی حال هستن که جداشون کردم و شش تای دیگه هم یه کم بهترن امروز بردمشون توی حیاط کمی جلوی افتاب سرحال شدن اما اشتهاشون هنوز کمه و اون دوتای دیگه که امروزم لب به اب و غذا نزدن بنظر شما در کنار اون داروها که بهشون میدم میتونم از مولتی ویتامینی که براشون گرفتم استفاده کنن و توی ابخوریشون بریزم اسکالی نداره ؟؟؟ بنظرتون امیدی به خوب شدنشون هست ؟
    سلام
    نا امید نباشید چرا نباید امیدی برای خوب شدنشون باشه ؟
    داروها رو طبق تجویز پزشک به جوجه ها بدید و از ویتامین هم برای اون دو تا جوجه که اصلا دون و آب نخوردند بدید تا کمی جبران تغذیه باشه براشون و اینکه مثل امروز جوجه ها در صورت آفتابی بودن هوا به حیاط ببرید تا زیر نور آفتاب تحرک داشته باشند که از هر نوع دارو و درمانی نتیجه بخش تر هستش.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    جوجه
    شماره عضویت
    26779
    سلام خسته نباشید آقا احسان ممنون بابت کمک و راهنماییتون

اون دوتا جوجه که خدمتتون عرض کردم از اون دوتا یکیشون امروز کمی بهتر شد و آب و دون خورد . ولی بنظر من خوب شدنشون بخاطر دارو و اینکه شما هم کمکم کردین و درکنارم بودید انجام شد و اینکه دوتایی دیشب به هم چسبیده بودن و همدیگه تنها نزاشتن شاید اگه جدا بودن تا صبح دوام نمیاوردن

اما فکر میکنم اون یکی سرما خورده باشه حقیقتش تا سر شب کمی خوب بود و وقتیکه برقا رو خاموش کردم خواستن از توی اون کارتون بپرن بیرون بعد افتاده بودن توی آبخوری رفتم بهشون سر بزنم دیدم جفتشون خیس هستن بعد بردمشون کنار بخاری خشکشون کردم و بهشون آب و غذا دادم اون یکی چون غذا میخورد از صبح فک نکنم سرما خورده الانم رفتم بالاسرشون ببینمشون البته جوشون گرم نگه داشتم دیدم رفته زیر بدن اون یکی که خودشو گرم کنه بعد با دهن نفس میکشه دهنشو باز میکنه با اینکه خوابیده به جای صدای جیک جیک صدایی مانند اردک میده یا صدای بوق و اما ندیدم عطسه کنه یا از بینیش چیزی بیرون بیاد شاید تازه داره سرما میخوره و امروز کمی مولتی ویتامین و دون خورد اما بازم بی حاله . از اون یکی که جداش کردم با اون صدای گرفتش هی جیغ جیغ میکرد منم دلم نیومد جداشون کنم دوباره گزاشتمش کنار دوستش شاید خوب بشه

الان از شما کمک میخام که بنظرتون این جوجه خوب میشه یا نه و بنظر شما چه دارویی بهش بدم آیا امید به زنده موندن و رفع سرماخوردگیش هست ؟ چند روز درمانش طول میکشه ؟
    اگه از شما کمک میخام چون شما بی منت و بی دریغ مثل یه برادر راهنمایی میکنید

خیلی برا این جوجه ها ناراحتم شاید توی این فصل سرما نباید میخریدم الانم که خریدم فکر کنم که لیاقت داشتن مسئولیت این زبون بسته هارو نداشتم

اگه میشه کمکم کنید . ممنون

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    سلام خسته نباشید آقا احسان ممنون بابت کمک و راهنماییتون

اون دوتا جوجه که خدمتتون عرض کردم از اون دوتا یکیشون امروز کمی بهتر شد و آب و دون خورد . ولی بنظر من خوب شدنشون بخاطر دارو و اینکه شما هم کمکم کردین و درکنارم بودید انجام شد و اینکه دوتایی دیشب به هم چسبیده بودن و همدیگه تنها نزاشتن شاید اگه جدا بودن تا صبح دوام نمیاوردن

اما فکر میکنم اون یکی سرما خورده باشه حقیقتش تا سر شب کمی خوب بود و وقتیکه برقا رو خاموش کردم خواستن از توی اون کارتون بپرن بیرون بعد افتاده بودن توی آبخوری رفتم بهشون سر بزنم دیدم جفتشون خیس هستن بعد بردمشون کنار بخاری خشکشون کردم و بهشون آب و غذا دادم اون یکی چون غذا میخورد از صبح فک نکنم سرما خورده الانم رفتم بالاسرشون ببینمشون البته جوشون گرم نگه داشتم دیدم رفته زیر بدن اون یکی که خودشو گرم کنه بعد با دهن نفس میکشه دهنشو باز میکنه با اینکه خوابیده به جای صدای جیک جیک صدایی مانند اردک میده یا صدای بوق و اما ندیدم عطسه کنه یا از بینیش چیزی بیرون بیاد شاید تازه داره سرما میخوره و امروز کمی مولتی ویتامین و دون خورد اما بازم بی حاله . از اون یکی که جداش کردم با اون صدای گرفتش هی جیغ جیغ میکرد منم دلم نیومد جداشون کنم دوباره گزاشتمش کنار دوستش شاید خوب بشه

الان از شما کمک میخام که بنظرتون این جوجه خوب میشه یا نه و بنظر شما چه دارویی بهش بدم آیا امید به زنده موندن و رفع سرماخوردگیش هست ؟ چند روز درمانش طول میکشه ؟
    اگه از شما کمک میخام چون شما بی منت و بی دریغ مثل یه برادر راهنمایی میکنید

خیلی برا این جوجه ها ناراحتم شاید توی این فصل سرما نباید میخریدم الانم که خریدم فکر کنم که لیاقت داشتن مسئولیت این زبون بسته هارو نداشتم

اگه میشه کمکم کنید . ممنون
    سلام
    اول شما باید جوجه ها از کارتون خارج کنید و به محیطی سر باز و تا جای امکان زیر پای جوجه ها خاک باشه و جای جوجه ها رو تو این مدت گرم نگهدارید از قرص مولتی ویتامین جوشان روز یک دوم در آب جوجه ها استفاده کنید و اگر بتونید جوجه ای رو که هنوز شدت بیماریش کم نشده رو به دامپزشکی ببرید خیلی در روند بهبود جوجه ها تاثیر خواهد داشت چون تمام این پرسش و پاسخ ها به صورت فرضی و تجربی هست ولی دکتر دامپزشک با دیدن پرنده و اطلاعات در مورد درمان بیماری ها بهترین راهکارها رو برای درمان در اختیار شما قرار میده

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    آبزیان
    شماره عضویت
    10623
    سلام
    من میخوام یه جفت مرغ و خروس برهما تهیه کنم الان چند تا سوال ذهنمو مشغول کرده اول اینکه صحت و سلامت و رو چطوری مطمئن بشم؟ دوم خلوص ژنتیکیشون رو راهی هست متوجه بشم؟ سوم اینکه چطوری میتونم سنشونو تشخیص بدم؟ چهارم این نژاد هم کرچ میشه؟ پنجم برای تغذیشون از چی استفاده کنم؟ ششم آیا واکسن یا دارویی باید براشون استفاده کنم؟ هفتم حداکثر عمر این نژاد چند ساله؟ در صورت مریض نشدن
    آیا کسی جایی رو میشناسه که بشه بهش اطمینان کرد و جفت خوب و با کیفیت این نژاد رو تهیه کرد؟
    ممنون از همه دوستان که راهنمایی میکنن

Sent from my BBB100-2 using Tapatalk

صفحه 21 از 24 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021222324 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)