کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    آکواریم آب شور
    شماره عضویت
    15602
    نقل قول نوشته اصلی توسط sh.moradi نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز خیلی وقت بود که در این تالار حضور نداشتم اما موردی پیش اومده که لازم دونستم توضیحی بدم مشکلاتی که در این تالار برای من ایجاد شد مربوط به همین محصول ایرانی بود که بنده نظراتی که الان گفته میشه رو همون موقع گفته بودم !!!!! جناب آقای کیمیایی که قبلاً پیشوند دکتر رو هم به یدک می کشیدید یادتون میاد که من هم دو سال پیش در مورد نمک مورد بحث همین دو تا نکته ای که شما گفتید رو گفتم چه حرف هایی رو تو تالار مربوطه نثار بنده کردید ؟؟؟!!! یه تاپیک با عنوان فن مذاکره و گفتگو باز کردید و هر چه فحش و بد دهنی بود نثار من و خانواده ام کردید؟؟؟!!! یادتونه گفتید من یه آدمه بی سواد هستم که خانومم چند تا مطلب رو ترجمه کرده و من اونها رو به اسم خودم چاپ کردم و اسمش رو گذاشتم کتاب ؟؟!!! یادتونه چه فحش های رکیکی رو که واقعاً ذکر کردنش در شان یه انسان نیست تو همون تالار نثار بنده کردید؟؟ در حالیکه من اونجا حضور نداشتم که از خودم دفاع کنم حالا چی شده که نمک مورد اشاره بد شده ؟؟!! و شما با آوردن دلایل به ذعم خودتون علمی و منطقی اثبات می کنید که کیفیت این نمک خوب نیست !!! چطور حرف دو سال پیش من برای شما اونقدر سنگین بود که این چنین به بنده تاختید؟؟!!! در حالیکه الان دارید دقیقاً عین همون حرف های بنده رو در مورد اون نمک میزنید!! واقعاً متاسفم ! امیدوارم اینقدر شجاعت داشته باشید که گناه تون رو به گردن بگیرید و مثل همون سالها دوباره به هیاهو و جو سازی نپردازید !!
    جناب مرادی عزیز با سلام.
    بنده همچنان دانشجوی دکتری برق هستم( به خاطر پرداختن به همین بحث ها وگرنه خیلی زودتر باید تموم میشد) دانشگاه تهران. استاد راهنمام آقای دکتر جواد فیض هستن. اگز تشکیکی دارید در خدمتتون هستم تشریف بیارید یک اتاق محقری داریم پذیرایی مختصری میکنیم. نمیدانم چه دلیلی دارد که باید این موضوع را عنوان کنم؟

همچنان گله مند واژه هایی هستم که استفاده میکنید و متاسفانه همیشه نگاهی از بالا دارید... بنده علاقه ای به مرور فرمایشات توهین آمیز قبلی شما ندارم. عادت دارم در پست هایتان همیشه فراموش کارید و کرده تان را فراموش میکنید.

چون شما که مثلا در بحث ال ای دی در یک سال سه بار نظرتانن عوض شده بنده هم انسانم با تحقیق و مطالعه نظرم کاملتر میشود. البته اگر دقت میفرمودید همچنان نظرتان را قبول ندارم(نوشتم فسفات ندارد!). در خصوص اون نمک هم هم عیبش را گفتم هم حسنش را. و فقط انتقاد منفی نکردم. در فرومشان هم بودم منتقد بودم و هرگز به به و چه چه نکردم که استغفار کنم.

در نهایت فارغ از نحوه کلامتان معتقدم پیشکسوتید و احترامتان بر من واجب.

واقعا علاقمندم نباشد انطور که باز حرمت شکنی شود و هر یک بگوییم کلوخ انداز را پاداش سنگ است.

از پست های شما در مطالب مختلف لذت برده ام و کتمان نمیکنم. انتقاداتی هم وارده که نامه ننوشته غلط ندارد.

از حضور مجدد شما در این فروم هم خوشحالم.

موفق باشید و ایام به کام عزت مستدام.
    ویرایش توسط kimiyayie : 26th August 2014 در ساعت 11:44 PM

همکار قدیمی بخش آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15314
    سلام اقای مرادی من بسیار خوشحالم که شما اینجا هستین شما از اولین پیشگامان این حرفه هستین و همه ی ما یه جوری به شما مدیونیم و همینطور ناراحت که باز بحث این برند و مسائل گذشته پیش اومده باز تفرقه به وجود میاد و همه پراکنده میشن!!

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16458
    نقل قول نوشته اصلی توسط kimiyayie نمایش پست ها
    جناب مرادی عزیز با سلام. بنده همچنان دانشجوی دکتری برق هستم( به خاطر پرداختن به همین بحث ها وگرنه خیلی زودتر باید تموم میشد) دانشگاه تهران. استاد راهنمام آقای دکتر جواد فیض هستن. اگز تشکیکی دارید در خدمتتون هستم تشریف بیارید یک اتاق محقری داریم پذیرایی مختصری میکنیم. همچنان گله مند واژه هایی هستم که استفاده میکنید و متاسفانه همیشه نگاهی از بالا دارید... چون شما که مثلا در بحث ال ای دی در یک سال سه بار نظرتانن عوض شده بنده هم انسانم با تحقیق و مطالعه نظرم کاملتر میشود. البته اگر دقت میفرمودید همچنان نظرتان را قبول ندارم(نوشتم فسفات ندارد!). در خصوص اون نمک هم هم عیبش را گفتم هم حسنش را. و فقط انتقاد منفی نکردم. در فرومشان هم بودم منتقد بودم و هرگز به به و چه چه نکردم که استغفار کنم. در نهایت فارغ از نحوه کلامتان معتقدم پیشکسوتید و احترامتان بر من واجب. واقعا علاقمندم نباشد انطور که باز حرمت شکنی شود و هر یک بگوییم کلوخ انداز را پاداش سنگ است. از پست های شما در مطالب مختلف لذت برده ام و کتمان نمیکنم. انتقاداتی هم وارده که نامه ننوشته غلط ندارد. از حضور مجدد شما در این فروم هم خوشحالم. موفق باشید و ایام به کام عزت مستدام.

دوست عزیز متن پست های ارسالی دو سال پیش خودتون رو مرور کنید بعد اینقدر لفظ قلم و خوشگل صحبت بفرمایید

من فقط یه سوال از شما دارم که چندین ساله می خوام بپرسم:

مگه من چه گناهی در حق شما کرده بودم که این همه فحش و بد دهنی به بنده و به ویژه به خانواده ی من کردید؟؟؟؟!!!! یعنی اگر کسی بیاد بگه فلان کالا بد هستش باید به خودش و خانوادش بد دهنی کرد؟؟؟!!!!
    یادتونه همون موقع گفتم این نمک با ثبات نیست و یه روز خوبه و یه روز بده شما چند تا عکس از آکواریومتون گذاشتید و گفتید دوساله از این نمک استفاده می کنید؟؟؟!!

شما که دانشجوی دکتری هستید واقعاً در شان خودتون می دونستید که چنین لغات و الفاظی رو به بنده نسبت بدید؟؟!!

من که هیچ وقت از اون ناسزاهایی که به نا حق به من کردید نخواهم گذشت !!

در ضمن نظر من هم هیچ وقت در مورد ال ای دی عوض نشده !

جناب فربد عزیز یعنی من حق دفاع از خودم رو ندارم ؟؟

یعنی جفایی که در حق من و خانواده ام شد علی رغم تمام زحماتی که تو این چند سال برای تمام کاربرها کشیدم باید به همین راحتی از کنارش گذشت؟

اگر اینطوره که خداحافظ شما و تمام دوستان عزیز
    ویرایش توسط sh.moradi : 27th August 2014 در ساعت 12:06 AM

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    آکواریم آب شور
    شماره عضویت
    15602
    دوست عزیز بنده بیاد ندارم ناسزایی به شما گفته باشم و واقعا تصور نمیکنم اینقدر عصبانی شده باشم که به شما ناسزایی گفته باشم. فقط مقداری به شیوه خودتان بحث کردم. واقعا علاقه ندارم منهم بگویم شما چه کردید. اجازه دهید از آب شور و مطالعه و تحقیق لذت ببریم. بازهم میگویم از پست هایتان لذت برده ام و احترامتان واجب. ادامه دهید هم به همین سبب پاسخی نخواهم داد بی ادبی فرض نفرمایید.

تانک جدیدتان هم مبارک. زیبا بود. امیدوارم همیشه پر ریف و با جاندارانی زیبا چشم نواز لحظات استراحت شما و خانواده محترمتان باشد.

شاد باشید و ایام به کام

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15314
    اقای مرادی عزیز من به شما حق میدم و اکثر پستای اون زمانو خوندم وتا حدودی اگاهی دارم ولی به نظرم این بحثا جاش جلوی کاربرها نیست ما همه شمارو به خوبی میشناسیم و میدونیم انسان بسیار محترمی هستین حتی من خودم یکبار با شما برخورد داشتم و میدونم انسان کاملا مودب و شریفی هستین و زحمات شما برای این صنف اصلا بر کسی پنهان نیست لطفا تجدید نظر کنید بمونید اجازه بدین از حضور شما استفاده کنیم و یه تالار خوب و منسجم داشته باشیم همه تلاش کنیم برای پیشرفت این برند انقدری که داره با این بحثاش تفرقه افکنی میکنه ارزش نداره باور کنید درخواست منو به عنوان برادر کوچکتر خودتون قبول کنید متشکرم

مدیر انجمن آکواریوم

نوع حیوان خانگی
    خرس قطبی
    شماره عضویت
    3829
    sps ها رو میشه خشک کرد توی تانک آب شیرین گذاشت؟

یه مدلش رو دارم که اکثر ماهی فروشی ها دارن سفید هم هستش
    اما خوب sps های زیبا خیلی هستن اگه بشه گذاشت توی آب شیرین خوب میشه

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16458
    نقل قول نوشته اصلی توسط farbodb نمایش پست ها
    اقای مرادی عزیز من به شما حق میدم و اکثر پستای اون زمانو خوندم وتا حدودی اگاهی دارم ولی به نظرم این بحثا جاش جلوی کاربرها نیست ما همه شمارو به خوبی میشناسیم و میدونیم انسان بسیار محترمی هستین حتی من خودم یکبار با شما برخورد داشتم و میدونم انسان کاملا مودب و شریفی هستین و زحمات شما برای این صنف اصلا بر کسی پنهان نیست لطفا تجدید نظر کنید بمونید اجازه بدین از حضور شما استفاده کنیم و یه تالار خوب و منسجم داشته باشیم همه تلاش کنیم برای پیشرفت این برند انقدری که داره با این بحثاش تفرقه افکنی میکنه ارزش نداره باور کنید درخواست منو به عنوان برادر کوچکتر خودتون قبول کنید متشکرم

وقتی اون موقع جلوی اون همه کاربر به بنده و خانواده ام توهین میشد و خیلی از کاربرهای همین تالار تو اون تالار هم عضو بودن و به غیر از یکی دو نفر صدای کسی هم در نیومد، جای این بحث ها بود؟؟!! و حالا نیست ؟؟!!
    مگه من کاری کرده بودم جز دفاع از حق مصرف کننده که که اجحافی در حقشون نشه؟؟ مگه من نفعی از این قضیه می بردم ؟
    تا زمانی که مثل غلام حلقه به گوش پاسخ کابرها رو میدادیم همه چیز خوب بود و ما استاد بودیم و آدم خوبه!! اما زمانی که بدترین توهین ها رو به بنده نثار کردن و خواستم از خودم دفاع کنم پست هام ویرایش و حذف شدن!!! و شدیم آدم بده!
    من فقط امیدوار بودم که پاسخ سوالم رو که چند سال تمام افکارم رو به هم ریخته بود از آقای دکتر کیمیایی بگیرم که متاسفانه نگرفتم شاید روز دیگه ای جای دیگه ای گرفتم ! (البته اگر تا اون موقع دیگه خیلی دیر نشده باشه)
    موفق باشید
    ویرایش توسط sh.moradi : 27th August 2014 در ساعت 12:16 AM

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15314
    نقل قول نوشته اصلی توسط StarFish نمایش پست ها
    sps ها رو میشه خشک کرد توی تانک آب شیرین گذاشت؟

یه مدلش رو دارم که اکثر ماهی فروشی ها دارن سفید هم هستش
    اما خوب sps های زیبا خیلی هستن اگه بشه گذاشت توی آب شیرین خوب میشه
    رو سختی اب تانکت به مرور زمان با حل شدن در اب تاثیر میزاره و اونو بالا میبره

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15314
    وقتی اون موقع جلوی اون همه کاربر به بنده و خانواده ام توهین میشد و خیلی از کاربرهای همین تالار تو اون تالار هم عضو بودن و به غیر از یکی دو نفر صدای کسی هم در نیومد، جای این بحث ها بود؟؟!! و حالا نیست ؟؟!!
    مگه من کاری کرده بودم جز دفاع از حق مصرف کننده که که اجحافی در حقشون نشه؟؟ مگه من نفعی از این قضیه می بردم ؟
    تا زمانی که مثل غلام حلقه به گوش پاسخ کابرها رو میدادیم همه چیز خوب بود و ما استاد بودیم و آدم خوبه!! اما زمانی که بدترین توهین ها رو به بنده نثار کردن و خواستم از خودم دفاع کنم پست هام ویرایش و حذف شدن!!! و شدیم آدم بده!
    من فقط امیدوار بودم که پاسخ سوالم رو که چند سال تمام افکارم رو به هم ریخته بود از آقای دکتر کیمیایی بگیرم که متاسفانه نگرفتم شاید روز دیگه ای جای دیگه ای گرفتم ! (البته اگر تا اون موقع دیگه خیلی دیر نشده باشه)
    موفق باشید
    اقای مرادی عزیز من به شما حق میدم ناراحت و عصبانی باشید
    اگه هرکدوم از ما جای شما بودیم و به عزیزانمون و خانوادمون توهین میشد الان همین حالو داشتیم
    همیشه هر محصولی مخالف موافق داره ولی متاسفانه ما تو ایران انتقاد پذیر نیستیم و با انتقاد به شدت برخورد بدی میکنیم
    نیت خیرشما بر هیچ کس پوشیده نیست و اکثرا الان به حرف اون زمان شما رسیدیم و متوجه شدیم
    من واقعا از اینکه شما فعالیت نکنید بسیار نارحت میشم چون جدا از اسم فوروم ها به شخصه دنبال اسم شما هستم تو فضای مجازی و از نوشته هاتون لذت میبرم
    لطفا مارو تنها نزارید و تجدید نظر کنید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    mahii
    شماره عضویت
    11652
    موفق باشید

سید جان به خدا من دلم میگیره شما اینجوری صحبت میکنید شما اولین بنیانگذار آبشور داری مدرن در ایران هستین و هنوز که هنوزه کتابای شما حداقل بهترین منبع فارسی در دسترس دوستاران آب شوره این رو فراموش نکنید.
    خواهش میکنم اگر چیزی هم بوده حتی با شدتی که فرمودین بخشش کنید و بیشتر تو انجمنا فعالیت کنید.....

صفحه 687 از 1093 نخستنخست ... 187587637668669670671672673674675676677678679680681682683684685686687688689690691692693694695696697698699700701702703704705706737787 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)