کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو , عروس هلندی , کوتوله برزیلی , مرغ عشق , فنچ , کبوتر ,
    شماره عضویت
    16023
    سلام امروز کاسکو من کاملا رو دست من اومد هر دو پا طی نزدیک یکماه عرض کنم حضور دوستان حدود سه چهار دفعه کاملا رو دستم مینشست واسه گرفتن تخمه ولی زودی میرفت رو چوب نشیمن خودش این دفعه اخری که خیلی شیک و خوشگل رو دستم ایستاد تخمه رو گرفت یک لحظه به خودش امد نگاش کلا عوض شد نگا کرد کجاس و یکهو از رو دستم پرید بیرون قفس البته بگم قار نکشید حرکت اضافه ای نکرد منم قفسو بهش نزدیک کردم رفت تو قفس و بیخیال تمرین شدم سوال من اینجاس به نظر شما چرا یکهو بعد مکث چند ثانیه ای پرید ترسید یا اعتماد نداشت یا باورش نمیشد کجاس؟ سوال بعدی بعد این اتفاق به نظر شما اعتمادش به دستم از بین میره و دوباره همه چی از اول؟ترجیح میدم امروز دیگه باهاش تمرین نکنم بزارم واسه فردا

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ?????
    شماره عضویت
    17884
    نقل قول نوشته اصلی توسط منصور نمایش پست ها
    سلام امروز کاسکو من کاملا رو دست من اومد هر دو پا طی نزدیک یکماه عرض کنم حضور دوستان حدود سه چهار دفعه کاملا رو دستم مینشست واسه گرفتن تخمه ولی زودی میرفت رو چوب نشیمن خودش این دفعه اخری که خیلی شیک و خوشگل رو دستم ایستاد تخمه رو گرفت یک لحظه به خودش امد نگاش کلا عوض شد نگا کرد کجاس و یکهو از رو دستم پرید بیرون قفس البته بگم قار نکشید حرکت اضافه ای نکرد منم قفسو بهش نزدیک کردم رفت تو قفس و بیخیال تمرین شدم سوال من اینجاس به نظر شما چرا یکهو بعد مکث چند ثانیه ای پرید ترسید یا اعتماد نداشت یا باورش نمیشد کجاس؟ سوال بعدی بعد این اتفاق به نظر شما اعتمادش به دستم از بین میره و دوباره همه چی از اول؟ترجیح میدم امروز دیگه باهاش تمرین نکنم بزارم واسه فردا
    سلام من خودم میخوام کاسکو ام رو بیارم رو دستم شما هم به روش دوستان عمل کردید؟؟ دور از قفس با کاسکو تمرین میکنید؟؟

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16023
    نقل قول نوشته اصلی توسط danialkeshani07.com نمایش پست ها
    سلام من خودم میخوام کاسکو ام رو بیارم رو دستم شما هم به روش دوستان عمل کردید؟؟ دور از قفس با کاسکو تمرین میکنید؟؟

طبق راهنمایی هایه سپیده خانوم عمل کن صدرصد جواب میگیری من نمیدونم چه راهی به شما پیشنهاد کردن اما من تو قفس باهاش تمرین میکردم که موفق هم شدم و جواب داد ولی اگه سپیده خانوم میگن دور از قفس باهاش تمرین کن حتما همین کارو بکن لابد دلیل داره چون همه کاسکو ها مث هم نیستن اخلاقشون با هم فرق میکنه مثلا با کاسکو قبلی نمیتونستم داخل قفس تمرین کنم چون به شدت میترسید و فرار میکرد بخاطر همین بیرون قفس تمرین کردم ولی این کاسکو چون جاییزه رو پرت میکرد و جاییزه نمیگرفت داخل قفس هم خوب بود داخل قفس تمرین کردم هر کاسکویی یک اخلاقی داره سپیده خانوم هم طبق اخلاق و رفتار کاسکوتون یک تمرین خوبی بهتون میگه تا جواب بگیرید فقط این نکته اضافه کنم تمرین رویه دست اوردن کار یک روز دو روز نیس شاید یک ماه تا سه ماه هم طول بکشه بستگی به کیفیت تمرین و طوطی داره

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    قناری و مرغ عشق و عروس هلندی
    شماره عضویت
    16198
    سلام دوستان. وقتتون بخير.
    من امروز يك كاسكو خريدم. عكسش هم هست ميخواستم نظرتون رو در موردش بدونم.
    در ضمن وقتى نزديكش ميشم هس هس ميكنه مثل عروس هلندى كه وقتى ميترسيد هس هس ميكنه. به نظرتون دليل اين كارش چيه؟ قار نميزنه ولي هس هس ميكنه. در ضمن ميتونيد سنش رو هم حدس بزنيد؟ ممنون ميشم پاسخ بديد. يا على...

Sent from my iPhone using Tapatalk

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    نقل قول نوشته اصلی توسط pouyadaraee نمایش پست ها
    سلام دوستان. وقتتون بخير.
    من امروز يك كاسكو خريدم. عكسش هم هست ميخواستم نظرتون رو در موردش بدونم.
    در ضمن وقتى نزديكش ميشم هس هس ميكنه مثل عروس هلندى كه وقتى ميترسيد هس هس ميكنه. به نظرتون دليل اين كارش چيه؟ قار نميزنه ولي هس هس ميكنه. در ضمن ميتونيد سنش رو هم حدس بزنيد؟ ممنون ميشم پاسخ بديد. يا على...

سلام
    مبارکه
    تو عکس خوب مشخص نیست تو نور طبیعی نگاه کنید اگه سفیده جوجه هست اگه اگه زرد شده یعنی بالغه یا داره بالغ میشه
    اون صدا هم مربوط به همون ترس هست و میخواد بترسونه

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    قناری و مرغ عشق و عروس هلندی
    شماره عضویت
    16198
    نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl نمایش پست ها
    سلام
    مبارکه
    تو عکس خوب مشخص نیست تو نور طبیعی نگاه کنید اگه سفیده جوجه هست اگه اگه زرد شده یعنی بالغه یا داره بالغ میشه
    اون صدا هم مربوط به همون ترس هست و میخواد بترسونه
    ممنونم ابوالفضل جان.
    اون هس هس بعدا برطرف ميشه؟
    در ضمن اگر بالغ باشه ديگه نميتونه كلمه ياد بگيره؟
    ميرم سمتش مثلا وحشي نيست كه بپره اينور اونور يا قار بزنه فقط هس هس ميكنه. چيكار كنم ترسش بريزه؟
    ممنون....

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط danialkeshani07.com نمایش پست ها
    تخمه همیشه تو ظرف غذاش هست ولی بعضی اوقات روز بهش میوه میدم(به.سیب.هویج.انبه و...) خب. ولی همیشه این میوه ها تو خونه نیست .برا همین همیشه این میوه ها رو ثابت نمیدم ولی خب اکثر چیز ها رو بهش میدم هر چند وقت یکبار مثلابلال.توت فرنگی.انبه.گردو.به.تخمه کدو.بادوم زمینی .سبزیجات . هویج.خربزه.کیوی) ولی در کل غذای اصلیش فقط تخمه هست...

سلام . اشتباه میکنید .. که همیشه این میوه ها تو خونه نیست ، نیازی نیست همه میوه ها باهم تو خونه باشه میتونید یه هفته یه سری از میوه ها رو بخرید و ازشون استفاده کنید هفته دیگه یه سری از مواد غذایی دیگه رو تهیه کنید

به هر صورت میوه و سبزیجات و حبوبات پخته شده یا جوانه زده باید همیشه داشته باشید .. طوطی مثل یه عضو خونوادست . باید بخاطرش همه این موارد رو تهیه کنید .. اگه این غذایی همینطور ادامه پیدا کنه طوطی شما دچار سوتغذیه میشه

اگه از میوه ها و سبزیجات و حبوبات استقبال میکنه تخمه رو کلا روزا حذف کنید و فقط موقع شبا 3 قاشق براش بذارید ..

اگه عادت به خوردن این غذاها نداره .. از 3 وعده در روز فقط یه وعده تخمه بذارید و بقیه وعده ها رو سعی کنید غذاهای دیگه در اختیارش باشه ..

بادوم زمینی هم ندید اصلا .

با اینکار میتونید از تخمه به عنوان جایزه طوطی استفاده کنید به تعداد 10 15 عدد در روز

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط منصور نمایش پست ها
    سلام . تبریک میگم . شاید دست شما حرکت کرده چون معمولا وقتی میپرن که احساس کنن نشیمن تعادل نداره .. در این صورت ممکنه یکم محتاط تر بشه

دستتون رو چطور نگه میدارید ؟ رو کدوم قسمت دست میشینه ؟ رو انگشت ؟ ساعد یا کف دست یا پشت دست ؟

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط pouyadaraee نمایش پست ها
    ممنونم ابوالفضل جان.
    اون هس هس بعدا برطرف ميشه؟
    در ضمن اگر بالغ باشه ديگه نميتونه كلمه ياد بگيره؟
    ميرم سمتش مثلا وحشي نيست كه بپره اينور اونور يا قار بزنه فقط هس هس ميكنه. چيكار كنم ترسش بريزه؟
    ممنون....

سلام . بله با عادت کردن به شما و محیط این هیس کردن هاش از بین میره .. ولی فعلا چون به شما اعتماد نداره سعی میکنه یا این حرکت شما رو دور کنه

بله امکانش هست که به حرف بیاد . هرچند به تمرین و خود طوطی بستگی داره

دو هفته بهش فرصت بدین و فقط برای تعویض آب و غذا و روزنامه کف قفس نزدیکش برید .. می تونید تو فاصله ای که نمی ترسه بشینید و آروم و واضح یه کلمه رو براش تکرار کنید مثلا اسم خودش رو . فقط نزدیکش نرید اجازه بدین به محیط و حضور شما عادت کنه

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16023
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    سلام . تبریک میگم . شاید دست شما حرکت کرده چون معمولا وقتی میپرن که احساس کنن نشیمن تعادل نداره .. در این صورت ممکنه یکم محتاط تر بشه

دستتون رو چطور نگه میدارید ؟ رو کدوم قسمت دست میشینه ؟ رو انگشت ؟ ساعد یا کف دست یا پشت دست ؟
    رو ساعد دست میشینه دستمو رو چوب نشیمن میچسپونم اونم واسه گرفتن تخمه از دستم استفاده میکنه البته دستم صاف و یکنواخت چسپیده به چوب نشیمن نیس خودمو یکم خم میکنم تا دستم بهتر رو چوب نشیمن قرار بگیره ولی نمیشه صاف نگهش داشت این یکخورده لرزش دست هستش دیگه ولی زیاد نمیلرزه

صفحه 1126 از 1238 نخستنخست ... 1266261026107611071108110911101111111211131114111511161117111811191120112111221123112411251126112711281129113011311132113311341135113611371138113911401141114211431144114511761226 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)