صفحه 60 از 1238 نخستنخست ... 104142434445464748495051525354555657585960616263646566676869707172737475767778791101605601060 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 591 به 600 از 12376
    کاربر ساده

شماره عضویت
    472
    نقل قول نوشته اصلی توسط پرنده ی غریب نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    بیرون گذاشتنشو با اینکه کاره اشتباهیه خودتون میدونید فقط بعدا پشیمون نشید ولی میوه کاج اگه میتونید از تو یه جنگل آکبند پیدا کنید بهش بدین ولی اینا که تو پارکو کوچه هاست ممکنه آلوده باشه خیلی از طوطی ها به خاطر همین چوبو میوه کاج های آلوده بیمار و .... شدن میتونید از یه دکتر بپرسید چوب درختو من خودم گیلاس گذاشتم ولی از پاک بودنش مطمعن بودم تازه تو آبم جوشوندم برای غذا هم اولش ناز میکنن بعدش میخورن نه اینکه بزاری جلوش اونم بخوره باید آنقدر با دست بهش بدی تا بخوره
    ممنون... خوب روزي حقدر بيرون باشه؟ ميتونم هر كاري بكنم>..معايبشم بكين ممنون ميشم. مرسي غذا رو ميدم ولي تف ميكنه رو زمين.... من قبلا 2 تا كاكادو داشتم اونا ازاد بودن و مشكلي نداشتن من فكر ميكردم كاسكو و اونا فرقي ندارن به همين خاطر ولش كردم...
    ویرایش توسط nima.d : 30th June 2010 در ساعت 11:52 PM

کاربر موثر

شماره عضویت
    72
    نقل قول نوشته اصلی توسط فراز نمایش پست ها
    سلام
    من دوباره اومدم خاکستری ما که اسهال گرفت مرد یه جوجه مینا گرفتم اونم اسهال سفید گرفت مثل خاکستری خوب نمیشه ی سوال به نظر شما کاسکو و مینا چون تو خونه می چرخیدن امکان داره این باکتری در خونه ما پخش شده دوباره کاسکو بگیرم مریض شه در ضم میگن دم شکلاتی کم تر پر کنی میکنند نظر شما چی مینا الان تو خونه هست به هم حسودی می کنند ی سوال دیگه یه دم قرمز چشم طوسی یه بابا میگه لوس هم هست میگه 550 این بگیرم یا جوجه دم شکلاتی چشم سیاه 300 چون من بعد از ظهر ها خونم خونم کسی نیست دم شکلاتی بهتر هست
    سلام دوست عزیز
    یک ویروس که بتونه سیستم ایمنی این دو پرندرو مورد حمله قرار بده بسیار کمه!
    من فکر می کنم بهترین گزینه برای شما یه تیمنه زیر 2 سال و بالای 1.5 سال باشه سن پرنده ارتباط مستقیم با قدرت ایمنی پرنده داره بهتره ریسک نکنید

نقل قول نوشته اصلی توسط كاكاسو نمایش پست ها
    دم شكلاتي بهتر هستش. اما فكر مي*كنم 300 بهت گرون گفته.
    به دلیل کمتر وارد شدن کلی طوطی ها و مخصوصا تیمنه تقریبا قیمت معمولیه
    نقل قول نوشته اصلی توسط فراز نمایش پست ها
    مرسی
    الان تو بازار چشم سیاه هست چیکار کنم چشم سیاه خطرناک نیست چند جا چشم سیاه دم شکلاتی دیدم
    به یاد رافائل خاکستری که هیچ وقت فراموش نمی شود
    بنده نظرمو عرض کردم تصمیم گیرنده شمایید
    اما بازم میگم شما که تجربه تلخ هم دارید سمت کم سن ها نرین اگر هم مشکلی پیش نیاد استرسش اذیتتون میکنه!

نقل قول نوشته اصلی توسط f&p77 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    طلا از روز اول كه اومده خونه ما يكمي دستشوييش آبكيه.همش نگرانشم.يه دكترم بردم گفت مشكلي نيست.ولي خيلي نگرانم.بقيه چيزاش طبيعيه.
    دوستدارم نظر شمارم بدونم.
    خيلي ممنون

فکر میکنم بخاطر استرس باشه غذایی متنوعی بهش بده سر شار از سبزیجات
    و شاه دانه اگه نمیخوره خیس بده وقتی بعد دو روز میخواد جوانه بزنه بده بخوره نتیجشم بگو ( آرام جان برای طوطی شما هم توصیه میکنم اگه می خواید فعالتر بشه اما زیاده روی هم نه نوعی مستی و شادی در طوطی به وجود میاره)

نقل قول نوشته اصلی توسط nima.d نمایش پست ها
    ممنون از شما... از دست راحت تخمه ميكيره.... يه كم از دست ميترسه ولي دست هم ميده اما رو دست نمياد....هميشه(24 ساعته) در قفسش بازه هر وقت بخاد مياد بيرون....
    ميوه كاج+تخمه+شاخه خزيدنشو....يه عكس هم ميزارم كه بدون فلاش كرفتم.....

خواهش میکنم
    خب خیلی عالیه که از دست میگیره سعی کن طعم چیزهارو اجبارا بچشه مثلا ذرت رو ببر نزدیک نوکش همزمان با گرفتنش فشار ارامی بده تا محتویاتش یکم بریزه تو دهنش میبینی که مشتاق میشه
    بیرون بودن 24 ساعته خیلی بده و گرفتن این عادت از سر طوطی فوق العاده سخته
    نزارید اینطور بار بیاد
    میوه کاج و حذف کنید بخاطر احتمال وجود انگل و پوسیدگی
    در عکس چوبی میبینم داستانش چیه؟؟؟
    سن طوطی شما فکر میکم به سه سال و شاید بیشتر برسه اما جای امیدواریه که به اینجا رسوندینش شما اصلا وقتو تلف نکنید!

سلام. نه منم فكر ميكنم كرم باشه. ولي يه عكس ديكه ميزارم بي زحمت يه نكاهي بكنيد.. ممنون.. به غذاهاي ديكه لب نميزنه.. حاضر بميره ولي نخوره..

سلام. خيلي خيلي ممنون از همه عزيزان. هميشه خدا ازاد ازاده...بله هميشه همينطور ميمونه...
    عکس بزارید
    غذاهای دیگه رو در ظرف تخمه بریزید و ظرف رو نشورید تا بوی تخمه بده
    از اون روش برای ذرت استفاده کنید حتما
    آزاد بودنش هم یه مشکل به حساب میاد البته میتونه بشه!!

نقل قول نوشته اصلی توسط misha نمایش پست ها
    سلام ممنون از جوابتون
    من همهء روشهای داخل تاپیک که گفتید رو رفتم حالا بماند که چقد تلفنی مزاحم اقا شدم و راجبش صحبت کردیم . خودم که مرتب باهاش کار میکنم صدامم براش ضبط کردم و .... اما اینطور که معلوم میشا همون 1 دونه استثنایی که تو هزارتا پیدا میشه و آک آک میخواد بمونه البته من اینقد دوسش دارم که اگه تا اخر عمرشم حرف نزنه بازم نگهش دارم . اما خوب اگه حرف میزد عالی میشد

تبریک میگم بخاطر علاقتون بنده که اطمینان دارم که شیرینی به حرف آمدنش رو هم میخوریم
    براتون در بخش مربوط مقاله قرار دادم

نقل قول نوشته اصلی توسط aram نمایش پست ها
    من یه سوال دارم که خیلی ذهنم رو مشغول کرده.
    همه می گن طوطی دم شکلاتی زودتر به حرف می یاد.شلوغ تر هستش.زودتر به ادم عادت می کنه.کمتر هم پرکن می شه..... پس چرا با وجود این همه برتری که داره همه می رن دم قرمزش رو می خرن....؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    و یه چیز دیگه ایا دم قرمز به دم شکلاتی برتری داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟
    خوشحال می شم یه نفر کامل به سواله من پاسخ بده...
    آرام جان میدونید بنده تیمنه دارم به همین دلایل که فرمودید و لطف و راهنمایی های آقا تیمنه رو انتخاب کردم
    حالا به چشم میبینم که واقعا این که میگن اجتماعی تره ( پر رو تر) درسته و کاملا نترس نه از کسی و نه از چیزی مثل اسباب بازی شدیدا هم کنجکاو در جریانی که میتونه در قفسشو باز کنه بیاد بره روی قفس و جالبه وقتی از دوز صدامو میشنوه تند میره توی قفس و در رو هم میبنده!!!
    کنگو به دلیل جثه بزرگتر و روشن تر بودن و سود بیشتر ( قیمت خرید برای فروشنده ها تفاوت چندانی نداره اما فروش...)
    فکر نمی کنم جز پر رو و جرات تر بودن تیمنه ها تفاوتی داشته باشن که این هم بسته به نظر شخصی هر کس عیب یا حسن به حساب میاد!

ممنون... خوب روزي حقدر بيرون باشه؟ ميتونم هر كاري بكنم>..معايبشم بكين ممنون ميشم. مرسي غذا رو ميدم ولي تف ميكنه رو زمين.... من قبلا 2 تا كاكادو داشتم اونا ازاد بودن و مشكلي نداشتن من فكر ميكردم كاسكو و اونا فرقي ندارن به همين خاطر ولش كردم...
    بیرون بودن کاسکو به خاطر این توصیه نمیشه که اگر شرایط عوض شه اون حیون میمونه و عادتش که قفس واسش تنگه و فشار عصبی به اون بیچاره
    و یکم فکر میکنم کمتر میل به سخن گو شدن نشون بده که در این مورد اختلاف نظر زیاده!
    تفکردنش کاملا طبیعیه ادامه بده عزیز
    ویرایش توسط EMPEROR : 1st July 2010 در ساعت 01:30 AM

کاربر موثر

شماره عضویت
    229
    نقل قول نوشته اصلی توسط honey pet نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    سیبی که به کاسکوتون میدید چه رنگی؟
    به این خاطر پرسیدم که،کاسکو من سیب قرمز رو خیلی بیشتر تز بقیه سیب ها دوست داره.بنابراین سیبهای مختلف رو امتحان کن
    فکر کنم این مسئله عمومیت داشته باشد چون کاسکو من هم فقط سیب قرمز را دوست دارد و کامل می خورد ولی بقیه سیبها را خرد می کند و می ریزه ته قفس

کاربر موثر

شماره عضویت
    159
    سلام دوست عزیز
    خواهش ... به عقیده همه اساتید دو سه ساعت در یه زمان مشخص به این دلیل که همونطور که دوستمونم گفت بعدا دچار مشکل نشه یعنی یا خود شما بعدا به دلایلی نتونید اونو آزاد بزارید یا اصلا نتونید نگهش دارید و ردش کنید آینده نگر باشید این چند روزو نبینید اون موقع هست که شما بزرگترین ظلمو در حق اون کردین چون هر کسی نمیتونه اونا رو آزاد بزاره پس از فشار عصبی پر کن میشه ... سیب و هر میوه و چیزی که بهش بدین همینطوره اول پرت میکنه بعدا خورد میکنه میریزه بعد یواش یواش مزه مزه میکنه اگه دلش خواست یکم میخوره
    نقل قول نوشته اصلی توسط gsoudabeh نمایش پست ها
    فکر کنم این مسئله عمومیت داشته باشد چون کاسکو من هم فقط سیب قرمز را دوست دارد و کامل می خورد ولی بقیه سیبها را خرد می کند و می ریزه ته قفس
    ماله من فقط سیب زرد میخوره سیب قرمز سیب سبز لبنانی سیبک کوچیک چه ترش چه شیرین نمیخوره هر کدوم یه مزاجی داره

کاربرفعال

شماره عضویت
    522
    سلام. كمكم كنيد دوستان. طوطي من اسهالش بيشتر شده و سر و صداش كم تر. البته جنب و جوش خيلي معمولي داره و غذا و آبش رو هم مي* خوره. هر كاري كردم آب سيب گير بيارم نشد. خودم هم تو خونه آبميوه گيري ندارم. بعد هم آقاي آژيده گفته آب سيب درمان نيست. عسل خوب هم گير نياوردم. همه عسلها از اين شركتي* ها و بازاري ها است. نمي دونم از كجا بايد عسل خوب گير بيارم. حتماً با آقاي دكتر برهاني كيا تماس مي* گيرم و مي برمش پيش اون ولي تا اون موقع نمي دونم بايد چي كار كنم.

کاربر ساده

شماره عضویت
    472
    نقل قول نوشته اصلی توسط emperor نمایش پست ها
    عکس بزارید
    غذاهای دیگه رو در ظرف تخمه بریزید و ظرف رو نشورید تا بوی تخمه بده
    از اون روش برای ذرت استفاده کنید حتما
    آزاد بودنش هم یه مشکل به حساب میاد البته میتونه بشه!!بیرون بودن کاسکو به خاطر این توصیه نمیشه که اگر شرایط عوض شه اون حیون میمونه و عادتش که قفس واسش تنگه و فشار عصبی به اون بیچاره
    و یکم فکر میکنم کمتر میل به سخن گو شدن نشون بده که در این مورد اختلاف نظر زیاده!
    تفکردنش کاملا طبیعیه ادامه بده عزیز
    مرسي ممنون از كمكتون حتما اين كارو ميكنم... جوبه واسه جويدنشه....ميره اونوره جوب تا دور باشه از من موقع عكس كرفتن....روزي هم 3 ساعت ميارمش بيرون>.......

نقل قول نوشته اصلی توسط پرنده ی غریب نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    خواهش ... به عقیده همه اساتید دو سه ساعت در یه زمان مشخص به این دلیل که همونطور که دوستمونم گفت بعدا دچار مشکل نشه یعنی یا خود شما بعدا به دلایلی نتونید اونو آزاد بزارید یا اصلا نتونید نگهش دارید و ردش کنید آینده نگر باشید این چند روزو نبینید اون موقع هست که شما بزرگترین ظلمو در حق اون کردین چون هر کسی نمیتونه اونا رو آزاد بزاره پس از فشار عصبی پر کن میشه ... سیب و هر میوه و چیزی که بهش بدین همینطوره اول پرت میکنه بعدا خورد میکنه میریزه بعد یواش یواش مزه مزه میکنه اگه دلش خواست یکم میخوره
    حتما اينكارو ميكنم ممنون از شما كه كمكم ميكنيد...
    ویرایش توسط NoVA_S : 1st July 2010 در ساعت 12:57 PM

کاربر ساده

شماره عضویت
    179
    سلام کاسکو من یه سری حرکت غیر عادی انجام میده هی گردنشو میبره بالا هی میاره پایین ببینین ببرمش دکتر؟

کاربر موثر

شماره عضویت
    187
    آقا دارم دانلود میکنم اما ای کاش حجمشو کم میکردی تا همه بچها بتونن دانلود کنن.

کاربر موثر

شماره عضویت
    187
    آقا دیدم فقط وقتی سلام بهش میدی سرشو این جوری میکنه؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    123
    من قبلا 3کلمه آرام...بگو.....سلام....رو با آرام کار می کردم.ولی به گفته اقا بگو رو خذف کردم..به جاش بابا رو جایگزین کردم...
    الان 3کلمه آرام...بابا.....سلام.....رو باهاش کار می کنم. اما احساس می کنم کلمه .(آرام)و(بابا)اهنگشون مثله همه. حالا می خوام بدونم ممکنه این کلمات به دلیله این که اهنگشون مثله همه طوطی من نتونه یعنی گیج بشه نتونه بگه؟اگه این طور هست حذف کنم.؟

صفحه 60 از 1238 نخستنخست ... 104142434445464748495051525354555657585960616263646566676869707172737475767778791101605601060 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)