کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    16711
    نقل قول نوشته اصلی توسط B@B@K نمایش پست ها
    سلام :
    خدمت شما عرض کنم بهتر است ماهیان جدید را چند روزی قرنطینه نمایید در صورتی که علائمی از بیماری مشاهده نکردید به تانک اصلی اضافه نمایید
    ولی لازم به ذکر هست که حتی در صورت قرنطینه شدن ماهی ها بازم درصدی احتمال وجود داره که بیماری انتقال پیدا کنه
    ممنون و اینکه آیا احتیاجی هست توی تانک قرنطینه از دارویی استفاده کرد یا خیر و اگه هست از چه دارویی ؟ ممنون و شرمنده بخاطر سوالهای زیادم

همکار قدیمی انجمن دیسکس

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    47
    نقل قول نوشته اصلی توسط dokhtare bahar نمایش پست ها
    ممنون و اینکه آیا احتیاجی هست توی تانک قرنطینه از دارویی استفاده کرد یا خیر و اگه هست از چه دارویی ؟ ممنون و شرمنده بخاطر سوالهای زیادم
    سلام
    معمولا تا وقتی شما علائم بیماری مشاهده نمیکنید زدن دارو جایز نمیباشد

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    14227
    سلام

میخواستم ببینم فیلتر سطلی در حد 300 تومن برا اکواریوم 200 لیتری چی خوبه بخرم ایهام رو فکر کنم یکم پول مارکش رو بگیره تقریبا در حد اون چیزی هست؟

و اینکه من تاپ سامپ دارم ولی اکواریومم یکم نمیدونم ابش چرا شفاف نیست ب تاپ سامپم ابذ اضاف کنم یا فیلتر سطلی به تانکم اضاف کنم

ممنون

همکار قدیمی انجمن آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    نقل قول نوشته اصلی توسط nima6625 نمایش پست ها
    سلام

میخواستم ببینم فیلتر سطلی در حد 300 تومن برا اکواریوم 200 لیتری چی خوبه بخرم ایهام رو فکر کنم یکم پول مارکش رو بگیره تقریبا در حد اون چیزی هست؟

و اینکه من تاپ سامپ دارم ولی اکواریومم یکم نمیدونم ابش چرا شفاف نیست ب تاپ سامپم ابذ اضاف کنم یا فیلتر سطلی به تانکم اضاف کنم

ممنون
    دوست عزیز فیلتر ایهایم فیلتر خیلی خوبیه وتنها فیلتری هست که مواد داخلش هست فقط یک کیلو سابسترات توش هست که حدود ۶٠ هزار تومان میشه ,بدون اینکه شک کنی ایهام بگیر فکر نکنم سیصدوخرده ای بیشتر باشه برا حجم اک شما ,تازه شما هر فیلتری که بگیری چقدر باید پول مواد بدی ,من یکه حدود ده سال دارم هنوز فکر نکنم باروز اول فرقی کرده باشه سه تا دیگه هم دارم از مارکهای دیگه با اینکه از اینها کاره زیادی نمیکشم وچند سالی بیشتر نیست که خریدمشون ولی نصف کارایی اول را ندارند بماند که همون اول هم از ایهایم بدتر بودند

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    دیسکس و کاسکو
    شماره عضویت
    4793
    اساتید و دوستان عزیز سلام
    از اونجایی که من با ته مونده غذا دارم به مشکل میخورم بالاخره تصمیم گرفتم کت فیش آلبینو در کوچکترین سایز تهیه بکنم ، سوال من اینه که فروشگاه م...... دو نوع آلبینو داشت یکی به رنگ کرم و یکی به رنگ لیمویی خوش رنگ با چشمانی قرمز ، به نظر شما کدومشونو تهیه بکنم
    پیشاپیش از راهنمایی دوستان متشکرم

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    ----
    شماره عضویت
    14765
    رضا جان رویال یا درختی بخرید خیلی مناسبه البته اگه چوب ندارید

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    دیسکس و کاسکو
    شماره عضویت
    4793
    سلام علی جان ، اتفاقا چوب مانگرو دارم و یک رویال خریده بودم که الان خارج از تانکه چون مثل رنده فقط چوبو خورد میکرد

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    7300
    نقل قول نوشته اصلی توسط reza74 نمایش پست ها
    اساتید و دوستان عزیز سلام
    از اونجایی که من با ته مونده غذا دارم به مشکل میخورم بالاخره تصمیم گرفتم کت فیش آلبینو در کوچکترین سایز تهیه بکنم ، سوال من اینه که فروشگاه م...... دو نوع آلبینو داشت یکی به رنگ کرم و یکی به رنگ لیمویی خوش رنگ با چشمانی قرمز ، به نظر شما کدومشونو تهیه بکنم
    پیشاپیش از راهنمایی دوستان متشکرم
    رضا جان من تمام کت ها رو امتحان کردم فقط و فقط اتو بگیر نه بزرگ میشه و نه اذیت میکنه .
    سیامی هم در سایز کوچیکش خوبه.
    قدیما که البینو سفید از کرم کمتر و گرونتر بود.

همکار قدیمی انجمن آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    نقل قول نوشته اصلی توسط reza74 نمایش پست ها
    اساتید و دوستان عزیز سلاماز اونجایی که من با ته مونده غذا دارم به مشکل میخورم بالاخره تصمیم گرفتم کت فیش آلبینو در کوچکترین سایز تهیه بکنم ، سوال من اینه که فروشگاه م...... دو نوع آلبینو داشت یکی به رنگ کرم و یکی به رنگ لیمویی خوش رنگ با چشمانی قرمز ، به نظر شما کدومشونو تهیه بکنم پیشاپیش از راهنمایی دوستان متشکرم
    دوست عزیز اگه فقط میخوای ته مونده غذا را بخورند یا دلقک بگیر یا پوزه خرگوشی,البته پوزه خرگوشی وقار بیشتری دارد ودلقک یکم سریع حرکت میکنه موقع غذا خوردن وغذاهای ماهیها راهم زود میخوره

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15992
    سلام
    من در تانکم از کت رویال کوچک استفاده می کنم که هم خوب تانک را تمیز می کنه و هم خوب فعال است و کاری هم به دیسکس ها نداره و به نظرم زیبا تر از آلبینو هاست . اما با نظر اقا رضا هم موافقم چوب ها را خراب میکنه.
    برای باقی مانده غذا ها هم از کریدوراس و لوچ کماندو استفاده می کنم که خیلی خوب باقی مانده غذا ها را در صورت وجود می خورند و کماندو ها این حلزون هایی که گاها با گیاهان طبیعی است را هم از بین می برند(به صورت شخصی از این دو راضیم).
    در مورد دلقک که دوستمان گفتن هم من قبلا با دیسکس نگه داشتم که هم دیسکس ها را اذیت می کرد و هم با حرکاتش استرس زیادی وارد می کرد. و به شخصه از نگه داری دلقک و پوزه خرگوشی با دیسکس مخالفم.

صفحه 320 از 412 نخستنخست ... 220270301302303304305306307308309310311312313314315316317318319320321322323324325326327328329330331332333334335336337338339370 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)