صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 25
    کاربر موثر

شماره عضویت
    4085
    سلام
    این هم یک عکس تقدیم به طرفداران پانی.ببخشید کیفیتش پایینه

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    پرشین کت و اکواریوم
    شماره عضویت
    12572
    سلام این عکس نشون میده چقدر اهلی و رام هست میشه بگید تقریبا چند کلمه حرف میزنه؟

کاربر موثر

شماره عضویت
    4085
    نقل قول نوشته اصلی توسط pouria rez نمایش پست ها
    سلام این عکس نشون میده چقدر اهلی و رام هست میشه بگید تقریبا چند کلمه حرف میزنه؟
    ُسلام
    والله این قضیه چند کلام صحبت کردن بیشتر در میان افرادی که کاسکو را خرید و فروش میکنند مطرحه.از اونجایی که من هیچ موقع به فکر فروشش نبودم هرگز شمارش نکردم که چند کلام حرف میزنه.ظرف مدت یک یا دو روز هر چی براش تکرار کنم میگه.دیگه وقتی کاسکو شروع به حرف زدن کرد با توجه به تمرینی که صاحبش باهاش میکنه بر تعداد کلماتش هم افزوده میشه.

کاربر موثر

شماره عضویت
    4085
    سلام
    امروز داشتم یک سایت فروش کاسکو را نگاه میکردم دیدم جوجه حلقه پا که نه حرف میزنه و نه از دوره خطر رد شده را قیمت زده دو میلیون و دویست هزار تومان.متاسفانه خرید اون جوجه ها هم ریسک بسیار بالایی داره و احتمالات زیادی در خریدشون هست.منظورم این بود کاسکوهای جوانی مثل پانی با این قیمت و با توجه به اینکه حرف هم میزنند توجیه خرید بالاتری داره.

کاربر موثر

شماره عضویت
    4085
    موجود است..................

کاربر موثر

شماره عضویت
    4085
    سلام
    بعضی از دوستان تماس میگیرند و صحبت از تخفیف میکنند.باید عرض کنم اگر صلاحیت اون شخصی که میخاد پانی را نگه داره برام معلوم بشه و مشخص بشه که میتونه صاحب خوبی براش باشه حتما بهش تخفیف خیلی خوبی میدم.چون چیزی که بیشتر برام مهمه این هست که جایی که پانی میره براش خوب باشه و خوب ازش مواظبت بشه.

کاربر موثر

شماره عضویت
    4085
    یک زمان حیوانات خانگی اینقدر برای دوستانی که تو فروم فعالیت دارند عزیز بود که تا دوستی توانایی نگهداری اون حیوان را نداشت دوستان دیگه بین خودشون اون را میخریدند تا دست دلالها و مغازه دارها نیفته که مبادا عاقبتش روزگار بدی بشه.ولی الان دیگه خبری از اون مرام قبل نیست.
    نمونش همین پانی بنده که خدا میدونه با این خصوصیات و هوش بالا و البته جوانی اگر دست دلال و مغازه دار بیفته چند معامله میشه ولی اینجا من میگم به صاحب خوب و مهربون تخفیف خوب میدم ولی کسی پیشقدم نمیشه.

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad 222 نمایش پست ها
    یک زمان حیوانات خانگی اینقدر برای دوستانی که تو فروم فعالیت دارند عزیز بود که تا دوستی توانایی نگهداری اون حیوان را نداشت دوستان دیگه بین خودشون اون را میخریدند تا دست دلالها و مغازه دارها نیفته که مبادا عاقبتش روزگار بدی بشه.ولی الان دیگه خبری از اون مرام قبل نیست.
    نمونش همین پانی بنده که خدا میدونه با این خصوصیات و هوش بالا و البته جوانی اگر دست دلال و مغازه دار بیفته چند معامله میشه ولی اینجا من میگم به صاحب خوب و مهربون تخفیف خوب میدم ولی کسی پیشقدم نمیشه.
    امیدوارم یه صاحب خوب براش پیدا شه ولی دوست عزیز ربطی به مرام افرادی که تو فروم فعالیت میکنن نداره . هرکی باید با توجه به شرایطی که داره به خرید یا نگهداری اقدام کنه هم شرایط خودشون هم پولی که باید بپردازن. همه ما میدونیم طوطی تو مغازه یا دست دلال ها نباید بیفته ، تنها کاری هم که میتونیم بکنیم اینه که طوطی های با استعداد خودمون رو واگذار کنیم به صاحب خوب و مهربون که واقعا ازش مطمئن هستیم . اونوقت اگه کسی پیدا نشه که نگهش داره میشه گفت آدم دلسوز پیدا نمیشه .

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    9106
    دوسته عزیز من قصد خرید کاسکو داشتم ولی 1 میلیون میتونم هزینه کنم اگه تمایل دارین پیغام بدین البته میدونم قیمت کمیه واسه کاسکوتون ولی من بیشتر از 1 تومن ندارم ولی عوضش مطمین هستید که خوب ازش نگهداری میشه باز هم اختیارش دست شماست اگه مایل بودین بهم پیغام خصوصی بدین با تشکر

مدیر انجمن آکواریوم

نوع حیوان خانگی
    خرس قطبی
    شماره عضویت
    3829
    سلام اي كاش قيمت كاسكو سنش و تعداد كلماتي كه حرف ميزنه رو ميگفتين با تشكر

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)