صفحه 20 از 27 نخستنخست 123456789101112131415161718192021222324252627 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 191 به 200 از 269
    کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    38

محلول مخصوص حمام دادن مرجانهای تازه خریداری شده و کمک به درمان بافتهای آسیب دیده مرجان.

مانع از ادامه پوسیدگی بافت های آسیب دیده مرجان ها شده و از تشکیل پاتوژنها در بافت مرجان آسیب دیده جلوگیری میکنه .
    این محصول دارو نبوده و دارای آنتی بیوتیک و فلزات سنگین نبوده و آسیبی به مرجان وارد نمیکند .

روش مصرف :
    یک سی سی از محلول را با یک گالن آب آکواریوم در ظرفی تمیز و پلاستیکی مخلوط میکنیم سپس مرجان تازه خریداری شده یا درحال خراب شده را با توجه به نوع اون درون ظرف قرار داده .
    زمان حمام را با توجه به نوع مرجان انتخاب میکنیم :
    سخت پولیپ کوتاه : 7 الی 10 دقیقه.
    سخت پولیپ بلند : 6 الی 9 دقیقه .
    مرجانهای نرم 8 الی 11 دقیقه و پولیپ های معمولی : 5 الی 8 دقیقه .
    پس از انجام حمام مرجان را با آب همان تانک شده و در صورت نیاز میتوان مرجان را دوباره حمام داد .

بی حال بودن شقایق شما احتمالاً علتهای دیگه ممکنه داشته باشه :
    که مهمترینش به نظر من پایین بودن ph هستش .
    به هرحال قبل از حمام بازم تحقیق کن چون فکر نمیکنم مناسب باشه .
    چون این محصول از ید تشکیل شده و استفاده غلط از اون میتونه کشنده باشه و مسموم کننده باشه .

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    fish
    شماره عضویت
    4283
    ph 8 هست. قصد دارم تا 8/5 بالا ببرم. اما گمان نميكنم از اين باشه. دارم مسايل ديگر را هم بررسي ميكنم شايد مشكل را يافتم

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    fish
    شماره عضویت
    3783
    کلسیم بالا باشه یکم ریفا بد باز میشن

همکار قدیمی (مدیر آکواریوم های آب شور)

نوع حیوان خانگی
    فقط آبزی
    شماره عضویت
    1225
    ماشروم های من خوب باز نمیشن شرایط تانکم بد نیست kh حدود 11و phحدود 8.4 نیترات حدود 12.5و فسفاتم در حدود 0.1 هستش منیزیم هم 1200 هستش دما هم رو 26.5 ست کردم مشکل از کجاست .پلیپ زرده خوب باز میشه ولی ماشرومهام خوب باز نمیشن(البته بین شب و روزشون فرق هستش ولی در کل خوب باز نمیشن)مشکل کجاست؟
    راستی نور هم 2 تا T5 10000و 2 تا اکتنیک هستش که از 10 صبح تا 9:30 شب روشن هستند و از ساعت 12 تا 15:30 هم متال 14000 روشن میکنم تو تانک هم ماشروم ها رو اوردم کف تانک گذاشتم چون یکی میگفت نور زیاد نمیخوان (بالا هم تست کردم شرایط همینطور بود) یک روز در میون هم 10 میل پلانگتون میریزم و هفته ای یکبار تریس و استرانسیوم میزنم .

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    38
    جریان اب روشون چه طوریه ؟
    باید کم باشه .

نوع حیوان خانگی
    فقط آبزی
    شماره عضویت
    1225
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeid svc نمایش پست ها
    جریان اب روشون چه طوریه ؟
    باید کم باشه .
    سعید جان خیلی کمه جریان

همکار قدیمی انجمن آبزیان آب شور

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadeng نمایش پست ها
    ماشروم های من خوب باز نمیشن شرایط تانکم بد نیست kh حدود 11و phحدود 8.4 نیترات حدود 12.5و فسفاتم در حدود 0.1 هستش منیزیم هم 1200 هستش دما هم رو 26.5 ست کردم مشکل از کجاست .پلیپ زرده خوب باز میشه ولی ماشرومهام خوب باز نمیشن(البته بین شب و روزشون فرق هستش ولی در کل خوب باز نمیشن)مشکل کجاست؟
    راستی نور هم 2 تا T5 10000و 2 تا اکتنیک هستش که از 10 صبح تا 9:30 شب روشن هستند و از ساعت 12 تا 15:30 هم متال 14000 روشن میکنم تو تانک هم ماشروم ها رو اوردم کف تانک گذاشتم چون یکی میگفت نور زیاد نمیخوان (بالا هم تست کردم شرایط همینطور بود) یک روز در میون هم 10 میل پلانگتون میریزم و هفته ای یکبار تریس و استرانسیوم میزنم .
    از اول اینطوری بودن؟تو اکواریوم مغازه ای که ازش خریدی باز شده بودن؟
    یسری از ریفا قبل از اینکه به دست ما برسن انقد اسیب دیدن تو اکواریومهایه مغازه ها یا تو بار
    که خیلیاشون چند روزی نصفه نیمه باز میشن و بعد چند وقت ازبین میرن .البته این یه احتماله
    من خودم تجربه یه سیناریا رو داشتم که فروشندش می گفت تازه اب به اب شده طی چند روز
    قرار گیری تو اکواریوم خوب باز میشه ولی به یک هفته نکشید تا از بین رفت

همکار قدیمی آکواریوم آب شور

شماره عضویت
    13
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadeng نمایش پست ها

سلام
    سوال ها
    1- منیزیوم کمه
    2- کلسیم رو اعلام نکردید چنده؟
    3- نیترات رو با چه روشی روی 12 حفظ کردید و با چه تستی تست کردید؟
    4- حجم آکواریومتون رو نفرمودید؟
    5- مارک مهتابی و متالتون چیه؟
    6- نوع ماشروم رو اعلام کنید و عکس ازش بزارید
    پیشنهادها:
    از ید استفاده کنید
    کلسیم رو هم حتماً تست بزنید و اعلام کنید
    به نظرم علت باز نشدن ماشروم ها به صورت کامل اول پارامترهای آب هستش و دوم کمبود نور
    در مورد ماشروم ها هم درسته به نور کم نیاز دارند اما این نور کم در مقایسه با مرجان های sps هستش و در واقع ماشروم ها هم جزو مرجان های همزیست با زئوگزانتلا هستند پس به نور مناسب نیاز دارند

نوع حیوان خانگی
    فقط آبزی
    شماره عضویت
    1225
    نقل قول نوشته اصلی توسط s.h.moradi نمایش پست ها
    سلام
    سوال ها
    1- منیزیوم کمه
    2- کلسیم رو اعلام نکردید چنده؟
    3- نیترات رو با چه روشی روی 12 حفظ کردید و با چه تستی تست کردید؟
    4- حجم آکواریومتون رو نفرمودید؟
    5- مارک مهتابی و متالتون چیه؟
    6- نوع ماشروم رو اعلام کنید و عکس ازش بزارید
    پیشنهادها:
    از ید استفاده کنید
    کلسیم رو هم حتماً تست بزنید و اعلام کنید
    به نظرم علت باز نشدن ماشروم ها به صورت کامل اول پارامترهای آب هستش و دوم کمبود نور
    در مورد ماشروم ها هم درسته به نور کم نیاز دارند اما این نور کم در مقایسه با مرجان های sps هستش و در واقع ماشروم ها هم جزو مرجان های همزیست با زئوگزانتلا هستند پس به نور مناسب نیاز دارند
    سلام
    این ماشرومها تو مغازه آکوا مارین باز بودن
    1- منیزیم رو دارم اضافه میکنم
    2- کلسیم روی 320 هستش دارم کالک واسر میزنم
    3- من رفریجوم دارم عدد رو هم که میگم بخاطر رنگ تستر تترا هستش که اون رنگ رو میگه 12.5!
    4-حجم آکواریوم 400 لیتر هستش
    5-مارک مهتابی هوپار(از دریای آبی گرفتم) و مارک قابل و ترانس متال دایمکس و مارک لامپش BLV واتش 150 و کلوینش رو عوض کردم 14000 گذاشتم
    6-از ید به صورت هفتگی بهمراه استرانسیوم و تریس مارک آکوامدیک استفاده میکنم یکروز در میان هم پلانگتون میریزم

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    2330
    سلام دوستان الان 1 ساله که یه ماشروم رو سنگ هام هست ولی فقط داره یه قطرش اضافه میشه و تکثیر نمیشه چرا؟
    ماشروم ها چقدر میتونن رشد کنن؟(منظورم قطرشونه)

صفحه 20 از 27 نخستنخست 123456789101112131415161718192021222324252627 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)