صفحه 52 از 1238 نخستنخست ... 23334353637383940414243444546474849505152535455565758596061626364656667686970711021525521052 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 511 به 520 از 12376
    کاربر موثر

شماره عضویت
    187
    دوستان یک تیکه از پرهای سینه ی الفی این قدر کم پشت شده که با کنار رفتنشون پوستش دیده میشه...مطمئنم پرکنی نیست چون حدود 1 هفته هست که این جوری هست و بیشتر نشده ..حالا چهارشنبه میبرمش بیمارستان کامرانیه تا خیالم راحت شه نظر شما چیه؟

کاربر ساده

شماره عضویت
    117
    سلام آقا
    الان کاسکوی من رامه و سر میده ،بوس میده و رو دست میاد و اجازه میده به بدنش دست بزنم و حالا میخوام یه سری آموزشهایی مثل دست دادن ،بای بای کردن و یا هر ترفندی که شما میدونید،بهش آموزش بدم.
    از لطف شما ممنون.

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    نقل قول نوشته اصلی توسط honey pet نمایش پست ها
    سلام آقا
    الان کاسکوی من رامه و سر میده ،بوس میده و رو دست میاد و اجازه میده به بدنش دست بزنم و حالا میخوام یه سری آموزشهایی مثل دست دادن ،بای بای کردن و یا هر ترفندی که شما میدونید،بهش آموزش بدم.
    از لطف شما ممنون.
    سلام
    چند وقته دارينش؟
    چقدر طول كشيد تا اين چيزا رو ياد گرفت؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    123
    سلام دوستان....
    طوطی من الان دیگه رام شده مگی برو تو میره تو قفسش...رو دست می یاد البته گاهی هم نمی یاد که فکر می کنم درست شه...ه چند که دوستان می کن بوس کردن اشتباهه ولی اگه بخوای بوس هم می ده...بازی هم می کنیم با هم.... حالا می خوام باهاش کار کنم حرف بزنه.... دوستان عزیز اگه راهنمایی در این مورد دارید ممنون می شم بگید...

کاربر موثر

شماره عضویت
    72
    نقل قول نوشته اصلی توسط ardi1234 نمایش پست ها
    دوستان یک تیکه از پرهای سینه ی الفی این قدر کم پشت شده که با کنار رفتنشون پوستش دیده میشه...مطمئنم پرکنی نیست چون حدود 1 هفته هست که این جوری هست و بیشتر نشده ..حالا چهارشنبه میبرمش بیمارستان کامرانیه تا خیالم راحت شه نظر شما چیه؟
    سلام عزیز
    در پر ریزی و لک هم نباید یک قسمت به قدری خالی شه که کاملا مشهود باشه
    ببرش مسعود جان ایشالا که مشکلی نیست عزیز
    مارو هم در جریان بذار!

نقل قول نوشته اصلی توسط aram نمایش پست ها
    سلام دوستان....
    طوطی من الان دیگه رام شده مگی برو تو میره تو قفسش...رو دست می یاد البته گاهی هم نمی یاد که فکر می کنم درست شه...ه چند که دوستان می کن بوس کردن اشتباهه ولی اگه بخوای بوس هم می ده...بازی هم می کنیم با هم.... حالا می خوام باهاش کار کنم حرف بزنه.... دوستان عزیز اگه راهنمایی در این مورد دارید ممنون می شم بگید...

تبریک میگم واسه پیشرفت عالیتون
    عشق و علاقه و صبرتون کارشو کرد
    طوطی که بعد دو ماه به اینجا برسه نشود دهنده تلاش مداومه
    براتون در بخش آموزش سخن گویی طوطی سانان یه مقاله قرار میدم که نکته های جالبی داره
    آرزوی موفقیت داریم
    ویرایش توسط EMPEROR : 29th June 2010 در ساعت 12:35 AM

کاربر ساده

شماره عضویت
    360
    من اومدم رو دست اومدن یادش بدم دیگه سر دادنش هم به سختی شده .. .اگه یاد بگیره رو دست بیاد درست میشه 1هفته باهاش کار کردم فقط تنها پیشرفتش این پا اون پا میگیره یا با منقارش هولش میده یا دنبال دستمه گاز بگیره.
    یه سوال دیگه من از وقتی که آوردمش پارچه روش ننداختم .ساعت هایی که الان چراغا تو خونمون خاموش میشه خیلی دیر وقته اذیت میشه از صبح تا شب چرت میزنه چی کار کنم؟؟ از الان عادتش بدم؟؟؟

کاربر ساده

شماره عضویت
    360
    نقل قول نوشته اصلی توسط emperor نمایش پست ها
    اینم برای اون دوستمون که اصرار داشت طوطیش سر صدا کنه واکنشش رو برام بگو
    http://up..com/files/c0f4aaaf8b7343f5b534.mp3
    برای طوطیم گذاشتم نوکشو چسبوند به میله ها چشماشم درشت کرده بود گوش می کرد

کاربر موثر

شماره عضویت
    72
    نقل قول نوشته اصلی توسط رازی_طوطی نمایش پست ها
    من اومدم رو دست اومدن یادش بدم دیگه سر دادنش هم به سختی شده .. .اگه یاد بگیره رو دست بیاد درست میشه 1هفته باهاش کار کردم فقط تنها پیشرفتش این پا اون پا میگیره یا با منقارش هولش میده یا دنبال دستمه گاز بگیره.
    یه سوال دیگه من از وقتی که آوردمش پارچه روش ننداختم .ساعت هایی که الان چراغا تو خونمون خاموش میشه خیلی دیر وقته اذیت میشه از صبح تا شب چرت میزنه چی کار کنم؟؟ از الان عادتش بدم؟؟؟
    شما طبق اصول گفته شده تلاش کن یکم هم ابتکار با توجه به سلایق طوطیت قاطیش کن
    جایزه یادت نره بعد از حرکت امیدوار کننده و طول کلاس هات زیاد و خسته کننده نباشه که نتیجه عکس شه
    این یه قضیه انتخابیه بنده از وقتی اوردم عادتش دادم خودش هم راحت تره
    سر وقت میخوابه سر وقت پا میشه چه چه میزنه به نظر من خیلی خوبه
    مخصوصا که میفرمایید ساعت هاتون منظم نیست اذیت میشه
    راجع به ضخامت و رنگ پارچه دقت کنید ترجیها روشن باشه

برای طوطیم گذاشتم نوکشو چسبوند به میله ها چشماشم درشت کرده بود گوش می کرد
    عکس العمل ها متفاوت بوده اما اکثرا شاد میشن
    گفته میشه چسبوندن پوستر به یک طرف دیوار که قفس هست هم خیلی موثر میتونه باشه برای شادی پرنده

کاربرفعال

شماره عضویت
    522
    سلام.
    من هميشه آرزو داشتم يه كاسكوي پر سر و صدا داشته باشم. بعد از اين همه مدت كه انتظار داشتن كاسكو رو داشتم، يكي خريدم ولي اين طفلكي هيچ سر و صدايي نداره. مطمئنم مريض نيست. بازيگوشي مي*كنه، غذاشم كامل مي*خوره. اما خيلي آرومه. مشكل كجاست؟

کاربر موثر

شماره عضویت
    159
    سلام دوست عزیز
    به مرور درست میشه فقط سعی کن به مرور آموزش بدی نه زود با عجله و زور عصبیش نکن که جواب نمیده برای خوابش حتما پارچه روشن زخیم بنداز که نور ازش رد نشه سر ساعت بخوابه سر ساعت بلند شه چون بی خوابی براش بده
    نقل قول نوشته اصلی توسط كاكاسو نمایش پست ها
    سلام.
    من هميشه آرزو داشتم يه كاسكوي پر سر و صدا داشته باشم. بعد از اين همه مدت كه انتظار داشتن كاسكو رو داشتم، يكي خريدم ولي اين طفلكي هيچ سر و صدايي نداره. مطمئنم مريض نيست. بازيگوشي مي*كنه، غذاشم كامل مي*خوره. اما خيلي آرومه. مشكل كجاست؟
    دوست عزیز بعضی از اینها همینطورین نمیشه کاریش کرد مثل ماله دوستمون آرام هر کدومشون یه خصلتی دارن ولی شما سعی کن مرتب باهاش تمرین صحبت کردن کنی که به حرف بیاد
    موفق باشی

صفحه 52 از 1238 نخستنخست ... 23334353637383940414243444546474849505152535455565758596061626364656667686970711021525521052 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)