کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    طوطی عروس هلندی و برزیلی وسگ
    شماره عضویت
    9162
    سلام من یک عروس هلندی 3ماهه دارم ایا میونم رقس یا کار های جالب یاد داد

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط امیر محمد 2 نمایش پست ها
    سلام من یک عروس هلندی 3ماهه دارم ایا میونم رقس یا کار های جالب یاد داد
    سلام.عروس پرنده ی فوق العاده باهوش و با استعدادیه ولی درحد و اندازه خودش و قابل مقایسه با کاسکو و شاطوطی و ... نیست.برای آموزش دادن در مرتبه ی اول باید بالهاش رو قیچی بزنی تا با بال زدن هاش از آموزش فراری نباشه.دوم اینکه در ساعات ابتدایی روز و دم غروب باهاش تمرین کنی و وقت بگذاری که به دلیل سن کم و جوجه بودن مطمئن باش که به نتیجه میرسی ولی اینکه منظورت از کارجالب و یا رقص چی باشه به خودت برمیگرده که چقدر وقت بذاری و تا چه حد حوصله ی ادامه و تمرین داشته باشی.

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    6251
    یه سوال داشتم
    عروس من دیروز اولین تخم رو گذاشت و فردا هم احتمالا دومی را خواهد گذاشت
    دیروز و امروز به هیچ عنوان شب رو داخل لونه نبود عروس نر روی چوب نشسته بود و عروس ماده هم دقبقا تو لونه بود ولی سر و گردنش ار سوراخ لونه بیرون بود نمیدونم کشیک میداد یا میترسید از اینکه تو لونه بره.... میترسم عروسم 4 تا تخم هم بزاره هر 4 تا هم نطفه دار باشه اما به دلیل اینکه شبا بترسه تو بونه بره جوجه ای از تخم بیرون نیاد در ضمن از دیروز که تخم گذاشته این 2 شب که رو تخم نخوابیده ایا تخم فاسد نشده الان ؟
    به نظرتون چیکار کنم ؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط hidden نمایش پست ها
    یه سوال داشتم
    عروس من دیروز اولین تخم رو گذاشت و فردا هم احتمالا دومی را خواهد گذاشت
    دیروز و امروز به هیچ عنوان شب رو داخل لونه نبود عروس نر روی چوب نشسته بود و عروس ماده هم دقبقا تو لونه بود ولی سر و گردنش ار سوراخ لونه بیرون بود نمیدونم کشیک میداد یا میترسید از اینکه تو لونه بره.... میترسم عروسم 4 تا تخم هم بزاره هر 4 تا هم نطفه دار باشه اما به دلیل اینکه شبا بترسه تو بونه بره جوجه ای از تخم بیرون نیاد در ضمن از دیروز که تخم گذاشته این 2 شب که رو تخم نخوابیده ایا تخم فاسد نشده الان ؟
    به نظرتون چیکار کنم ؟
    عرض کردم خدمتت که سری اولشونه و کاری از دستت بر نمیاد و فقط باید منتظر بمونی ببینی بعد از اتمام تخم گذاری پرنده اقدام به خوابیدن روی تخم ها به صورت ثابت خواهد کرد یا نه.عموما هر چهل و هشت ساعت یک تخم گذاشته میشه.تخم زمانی فاسد میشه که نطفه شروع به رشد کنه که تا زمانیکه پرنده روی تخم ها نخوابه نطفه هم شروع به رشد نمیکنه.درواقع این حرارت بدن والدینه که باعث رشد نطفه میشه و وقتی بعد مدتی خوابیدن دیگه پرنده روی تخم نخوابه نطفه میمیره و فاسد میشه.تخمی هم که پرنده اصلا روش نخوابه بعد مدتی نطفش فاسد میشه که شما معیارت از آخرین تخم باید باشه که هنوز نرسیده زمانش.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    8677
    با سلام من عروسم برای بار دوم تخم گذاشته بار اول 4-5 تا تخم گذاشت ولی اینبار 1 دو نه گذاشته مشکلی نداره؟ الان 9 روز از اولین تخم گذاری میگذره ممنون

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    7847
    سلام دوستان اقا یه راه حلی برای این سروصدای عروس بدین البته سروصداش رو دوست دارم و با آگاهی از این قضیه رفتم عروس خریدم فقط صبح ها خیلی ازیتم میکنه از ساعت 5 صبح شروع میکنه به سروصدا و جیغ کشیدن نمیشه یه کاری کرد که حداقل تا ساعت 8 صبح دست نگه داره!!!
    نظرتون چیه موقع خواب ببرمش اتاق دیگه یا مثلا یه پارچه سیاه روش بندارم که فکر کنه شبه و بخوابه

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    8677
    نقل قول نوشته اصلی توسط aszasz نمایش پست ها
    سلام دوستان اقا یه راه حلی برای این سروصدای عروس بدین البته سروصداش رو دوست دارم و با آگاهی از این قضیه رفتم عروس خریدم فقط صبح ها خیلی ازیتم میکنه از ساعت 5 صبح شروع میکنه به سروصدا و جیغ کشیدن نمیشه یه کاری کرد که حداقل تا ساعت 8 صبح دست نگه داره!!!
    نظرتون چیه موقع خواب ببرمش اتاق دیگه یا مثلا یه پارچه سیاه روش بندارم که فکر کنه شبه و بخوابه
    با سلام دوست عزیز این یه امر طبیعی هستش با نظرتون موافقم منم همین کار رو میکنم یه پارچه تیره که زیادی هم کلفت نباشه شبا بنازید روشون دیگه صدا نمیکنند

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    طوطی عروس هلندی و برزیلی وسگ
    شماره عضویت
    9162
    سلام ممنون من روی طوطیم خیلی وقت می گذارم ولی اصلا دل به کار هایی می خواهم به او یاد بدم نمیده بیشتر همش داره خودش رو تمیز می کنه حمومش می کنم ولی خوب نمی شه

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط امیر محمد 2 نمایش پست ها
    سلام ممنون من روی طوطیم خیلی وقت می گذارم ولی اصلا دل به کار هایی می خواهم به او یاد بدم نمیده بیشتر همش داره خودش رو تمیز می کنه حمومش می کنم ولی خوب نمی شه
    طوطی شما می دونه جایزه چیه ؟؟ کجا باهاش تمرین می کنی ؟؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    7847
    نقل قول نوشته اصلی توسط aheidari24 نمایش پست ها
    با سلام دوست عزیز این یه امر طبیعی هستش با نظرتون موافقم منم همین کار رو میکنم یه پارچه تیره که زیادی هم کلفت نباشه شبا بنازید روشون دیگه صدا نمیکنند
    ممنون از کمکت
    دوستان دیگه هم اگه راه حلی برا کمک کردن سروصدای این طوطی ناز دارن خوشحال میشم بشنوم

صفحه 161 از 1915 نخستنخست ... 611111421431441451461471481491501511521531541551561571581591601611621631641651661671681691701711721731741751761771781791802112616611161 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 6 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 6 مهمان ها)