صفحه 13 از 17 نخستنخست 1234567891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 121 به 130 از 169
    کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    14911
    نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا نوروزی نمایش پست ها
    سلام
    اونم مشکلی نداره ولی از روی عکس که نمیشه نوع ال ای دی رو تشخیص داد وقتی شما مشخصات رو داری مینویسی خوب خیلی بهتر و کاملتر میشه تصمیم گرفت
    برای سه وات حتما باید فن بذارید و یه سیستم خنک کننده خوب جمع کنید و گرنه به مشکل میخوره ال ای دی ها بر اثر گرما

لومنش رو هم بنویسید تا تعدادش رو هم چک کنیم
    سلام خدمت شما آقای نوروزی
    من دو مدل رو در نظر دارم بسازم که یکی همینی که شما گفتین خوبه ویکی هم اون عکسه.
    حالا من اطلاعت این یکی رو هم میزارم تا ببنینم با هم چه تصمیمی باید بگیریم

30 عدد ال ای دی سفید 3 وات 12000 الی 16000 کلوین
    18 عدد ال ای دی آبی 450-460 نانومتر
    4 عدد قرمز 640 الی 660 نانومتر
    4 عدد یووی 410 الی 420 نانومتر
    و 3 عدد از ال ای دی های آبی برای مون لایت هم استفاده میشه.
    در تکمیل توضیحات اون اومده که این سیستم 9000 لومن نوردهی خواهد داشت به همرا لنز 120 درجه که توش استفاده شده با توان 120 وات.
    با تشکر

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    14911
    با سلام خدمت همه ی شما دوستان عزیز به خصوص آقای نوروزی و دوست عزیزمون که اسمشو نمیدونم و همون مشکل منو داره
    من تو این تاپیک اطلاعات کلی ال ای دی هایی که قراره ازشون استفاده کنیم از ال ای دی های epiled و ادسیون که هردو چیپ تایوانی دارن و یکی دیگه از دوستان دیگه 5 ماه از این نوع ال ای دی استفاده کردن برای تانکشون و کاملا هم راضی بودن و جواب گرفتن.
    لیست مورد نیاز ال ای دی ها برای ساخت:
    یووی بنفش:
    طول موج(nm): 420-422.5
    شدت نور( Lm): 4-5
    ولتاژ (V): 3.5-3.8
    جریان(mA): 350
    اندازه mil) Chip): 45
    برند Chip: Epileds
    انواع طیفهای نوری رنگ سفید(این طیف نوری دارای دو چیپ bridgelux و هم EPILED هستش).

توان مصرفی: 1 وات
    طول موج(nm): 15000-20000K
    شدت نور( Lm): 110-120
    ولتاژ (V): 3.3-3.5
    طول موج(nm): 10000-15000K
    شدت نور( Lm): 110-120
    ولتاژ (V): 3.3-3.5
    طول موج(nm): مهتابی:6000-6500/آفتابی 3000-3200
    شدت نور( Lm): 180-210
    ولتاژ (V): 3.0-3.3
    جریان(mA): 700
    برند Chip: Bridgelux
    رنگ: مهتابی آفتابی

نور قرمز محرک فتوسنتز:
    طول موج(nm): 660-665nm
    شدت نور( Lm): 15-20
    ولتاژ (V): 2.0-2.2
    اندازه mil) Chip): 38
    نور آبی رویال بلو:
    توان مصرفی: 3 وات
    طول موج(nm): 450-452.5
    شدت نور( Lm): 15-20
    ولتاژ (V): 3.1-3.3
    جریان(mA): 700
    اینم نور آبی معمولی:
    طول موج(nm): 465-470nm
    شدت نور( Lm): 25-30
    ولتاژ (V): 3.3-3.6
    اندازه mil) Chip): 38
    نور سبز:
    طول موج(nm): 520-527.5nm
    شدت نور( Lm): 150-160
    ولتاژ (V): 3.3-3.6
    اینم سایت اینترنتی:
    http://shop.noorin.org/index.php?categoryID=6&offset=0 آقای پاشایی نمایندگی شرکت epi led
    یکی هم روژان الکتریک هستش که نمایندگی ادیسونه که شاید از طیف رنگی اون هم لازم بشه و استفده کنیم.

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    نقل قول نوشته اصلی توسط clownfish نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه ی شما دوستان عزیز به خصوص آقای نوروزی و دوست عزیزمون که اسمشو نمیدونم و همون مشکل منو داره
    من تو این تاپیک اطلاعات کلی ال ای دی هایی که قراره ازشون استفاده کنیم از ال ای دی های epiled و ادسیون که هردو چیپ تایوانی دارن و یکی دیگه از دوستان دیگه 5 ماه از این نوع ال ای دی استفاده کردن برای تانکشون و کاملا هم راضی بودن و جواب گرفتن.
    لیست مورد نیاز ال ای دی ها برای ساخت:

پاور ال ای دی - آقای پاشایی نمایندگی شرکت epi led
    یکی هم روژان الکتریک هستش که نمایندگی ادیسونه که شاید از طیف رنگی اون هم لازم بشه و استفده کنیم.

من شک دارم که ال ای دی موجود تو بازار 14000 و 20000 کلوین تو بازار کلوینش درست باشه مخصوصا چینیها ، من ریسک خرید اینچنین ال ای دی هایی رو اصلا نمیکنم
    ال ای دی هایی با این کلوین مصرفی ندارن و باید با شک بهشون نگاه کرد
    آقای مرادی حتی سئول و ادیسون رو قبول ندارن و پیشنهاد من حداقل کار کردن این دو مارکه

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    14911
    من شک دارم که ال ای دی موجود تو بازار 14000 و 20000 کلوین تو بازار کلوینش درست باشه مخصوصا چینیها ، من ریسک خرید اینچنین ال ای دی هایی رو اصلا نمیکنم
    ال ای دی هایی با این کلوین مصرفی ندارن و باید با شک بهشون نگاه کرد
    آقای مرادی حتی سئول و ادیسون رو قبول ندارن و پیشنهاد من حداقل کار کردن این دو مارکه

خوب نمیشه از ال ای دی 10000 کلوین و 6500 کلوین استفاده کرد؟؟؟؟؟تو یه قسمتی من گذاشته بودم اونو اگه دیده باشین.
    کانال 1: 8 عدد ال ای دی رویال بلو 440 تا 450 نانومتر-16 عدد آبی 450 تا 460 نانومتر.
    کانال 2: 14 عدد سفید سرد 10000 الی 12000 کلوین-4 عدد سفید طبیعی 6500 کلوین-2 عدد قرمز 660 نانومتر-2 عدد سبز 520 نانومتر-2 عدد بنفش 420 نانومتر.
    کانال 3: 3 عدد آبی 440 الی 450 نانومتر.
    تعداد کل ال ای دی ها:51 عدد ال ای دی 3 وات
    لنز : 90 درجه

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    من میگم آقای نوروزی خودشون جدا هم یه سیستم نوری پیشنهاد بدن با توجه به سایز تانکمون چطوره ؟ بعد ما نسبت بهش مقایسه کنیم و اشکالات معلوم بشه .
    البته آقای نوروزی حرفش اینه ( البته اگه درست برداشت کرده باشم ) که این لامپ هایی که 20000 هست کلا نادرسته پس بقیه محصولات اون شرکت هم خوب نیست و ما قید epled رو تقریبا باید بزنیم و توی سیول و ادیسون دنبال این پرتو ها بگردیم درسته آقای نوروزی ؟
    بعدشم اخه من دنبالشون گشتم سیول و ادیسون سه واتش راحت گیر نمیاد ..
    به نظر من اول مشخصات led هارو اوکی کنیم بعد نسبت به اون توی ادیسون و سیول و ای پی ال ای دی دنبالشون برگردیم چطوره ؟

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767

خوب نمیشه از ال ای دی 10000 کلوین و 6500 کلوین استفاده کرد؟؟؟؟؟تو یه قسمتی من گذاشته بودم اونو اگه دیده باشین.
    کانال 1: 8 عدد ال ای دی رویال بلو 440 تا 450 نانومتر-16 عدد آبی 450 تا 460 نانومتر.
    کانال 2: 14 عدد سفید سرد 10000 الی 12000 کلوین-4 عدد سفید طبیعی 6500 کلوین-2 عدد قرمز 660 نانومتر-2 عدد سبز 520 نانومتر-2 عدد بنفش 420 نانومتر.
    کانال 3: 3 عدد آبی 440 الی 450 نانومتر.
    تعداد کل ال ای دی ها:51 عدد ال ای دی 3 وات
    لنز : 90 درجه
    خوب اینها چه مارکی هستند ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط vestlaif نمایش پست ها
    من میگم آقای نوروزی خودشون جدا هم یه سیستم نوری پیشنهاد بدن با توجه به سایز تانکمون چطوره ؟ بعد ما نسبت بهش مقایسه کنیم و اشکالات معلوم بشه .
    البته آقای نوروزی حرفش اینه ( البته اگه درست برداشت کرده باشم ) که این لامپ هایی که 20000 هست کلا نادرسته پس بقیه محصولات اون شرکت هم خوب نیست و ما قید epled رو تقریبا باید بزنیم و توی سیول و ادیسون دنبال این پرتو ها بگردیم درسته آقای نوروزی ؟
    بعدشم اخه من دنبالشون گشتم سیول و ادیسون سه واتش راحت گیر نمیاد ..
    به نظر من اول مشخصات led هارو اوکی کنیم بعد نسبت به اون توی ادیسون و سیول و ای پی ال ای دی دنبالشون برگردیم چطوره ؟

دوست عزیز من یه بار گفتم تخصص من الکترونیک نیست و توضیحاتی که به شما میدم از روی تجربه دوستان چه در این سایت و چه سایتهای دیگست ولی این رو خوب میدونم تاجرهای ما همیشه در چین دنبال جنسی میگردن که وارد کردنش بیشترین سود رو براشون داشته باشه ونمیشه به یه ال ای دی 20000 هزار کلوین که فقط در آب شور کارایی داره اعتماد کرد و شما در ابتدا برید ببینید سئول و ادیسون چه چیزی دارن ، کری هم متاسفانه اصلا گیر نمیاد

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    14911
    خوب اینها چه مارکی هستند ؟

این سیستم یه تانک خارجیه که از ال ای دی های شرکت برجیلاکس استفاده کرده که اصلا تو ایران نیست.

دوست عزیز من یه بار گفتم تخصص من الکترونیک نیست و توضیحاتی که به شما میدم از روی تجربه دوستان چه در این سایت و چه سایتهای دیگست ولی این رو خوب میدونم تاجرهای ما همیشه در چین دنبال جنسی میگردن که وارد کردنش بیشترین سود رو براشون داشته باشه ونمیشه به یه ال ای دی 20000 هزار کلوین که فقط در آب شور کارایی داره اعتماد کرد و شما در ابتدا برید ببینید سئول و ادیسون چه چیزی دارن ، کری هم متاسفانه اصلا گیر نمیاد
    من که فقط مارک ادیسون و همین Epiled رو پیدا کردم و غیر اینا دیگه مارکی نیست سئول هم که کلا تقلبیه و بدتر از ایناست چون من یه بار فروشنده بهم گفتم پارت نامبرشو بده داد تو سایت اصلیش چک کردم اصلا پارت نامبرش الکی بود.
    به نظرم نباید اینقدر سخت بگیریم و دنبال دیتا شیت و اینا باشیم که تو ایران حتی فروشنده ای بگه مارک کری آوردم بازم شاید اونم تقلبی باشه و باز نمیشه بهش اطمینان کزد.

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    14911
    سلام بنابراین آقای نوروزی به نظر شما چی کار کنیم؟؟؟از این آماده ها بگیریم چطوره؟؟؟ماله شرکت سان لایته و من زنگ زدم گفتش ما 1 سال ضمانت داره محصولاتمون و هیچ گونه مشکل جلبکم تانکت نمیزنه و 2 سال هم خدمات پس از فروش داریم.
    اینم سایتش:
    روشنایی LED آکواریوم و چراغ های صنعتی

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    سلام بنابراین آقای نوروزی به نظر شما چی کار کنیم؟؟؟از این آماده ها بگیریم چطوره؟؟؟ماله شرکت سان لایته و من زنگ زدم گفتش ما 1 سال ضمانت داره محصولاتمون و هیچ گونه مشکل جلبکم تانکت نمیزنه و 2 سال هم خدمات پس از فروش داریم.
    اینم سایتش:
    روشنایی LED آکواریوم و چراغ های صنعتی
    قیمت هم کردی عزیز ؟

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    14911
    نقل قول نوشته اصلی توسط vestlaif نمایش پست ها
    قیمت هم کردی عزیز ؟

سلام دوست عزیز
    من یه مطلبی رو پیدا کردم در مورد طیفهای رنگی مثل قرمز و سبز و بنفش که چرا ازشون استفاده میشه این مطلب رو شما کامل بخون میفهمی که اگه مرجانهای lps میخوای نگه داری فقط به نور آبی و سفید نیازه.
    به طور کلی هر چقدر کلوین به 6500 نزدیک باشه رشد مرجان های sps بیشتره و هر چقدر به 20000 نزدیک شه رشدشون کمتر میشه البته دلیل اصلیش نزدیک بودن مرجان های اس پی اس به سطح ابه که نور خورشید با طیف گسترده بهش میتابه دیگه کشش نمیدم اما ال پی اس ها چون تو سطح پایین ترین و طول موج های سبزو قرمز و .. تو چند متر اول مقدار زیادیش فیلتر میشه به نور ابی علاقه بیشتری داره اما کلا نور 14000 کلوین طیف وسیعی از هم نور ابی هم سایر رو داره که به تنهاییهم جواب گو هست اما دلیل اصلیشو که خودتونم گفتین زیبایه تانکه که 99 در صد هم از اکواریم دارن نور خنک روبیشتر از گرم میپسندن با این اوصاف مرجان ها به طور معمول از 6500 تا 20000 رو تحمل میکنن اما رشدون زیر هر کدوم متفاوته البته برای ال پی اس زیر 14000 کلوین توصیه نمیشه یکی از راه کار های معمول استفاده از ال ای دی کلوین پایین مثل 6000 تا 9000 یا متال هال ها 10000 کلوینه برای فراهم کردن تمام طیف هاست واستفاده از نور ابی برای تکمیل طیف ابی و بالا بردن کلوینه
    شما اگه متال 20000 هم استفاده کنی هیچ مشکلی پیش نمیادبا توجه به اینکه بیشتر هم ال پی اس دارین رشدشون زیر این نور به خوبی انجام میشه اما چون طول تانکتو زیاده یه جوری رنگ تانک چند تیکه میشه فکر کنم کنار دوتا 14000 هم باید باز نور ابی اضافه کنید تا با 20000 وسط یه تناسبی پیدا کنه
    حالا دوست به نظرت چی کار کنیم یا باید بریم آماده بخریم یا خودمون بسازیم؟

صفحه 13 از 17 نخستنخست 1234567891011121314151617 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)