صفحه 15 از 29 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212223242526272829 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 141 به 150 از 281
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    14607
    نقل قول نوشته اصلی توسط Romans نمایش پست ها
    سلام

منظور از ترکیب دل یعنی ترکیبی از پروتئین ، ویتامین و مواد معدنی و فیبر. دل و میگو دو ماده اصلی این ترکیب سرشار از پروتئین هستند و هر کدام به تنهایی میتوانند منبع کامل پروتئین برای غذای ماهی باشند که وقتی از هر دو در این ترکیب استفاده میکنیم ، نیازی به مواد پروتئینی دیگر نیست. تخم مرغ خام حتی اگر همراه ژلاتین باشد بعد از باز شدن موجب آلودگی شدید آب میشود .
    بزرگترین تکثیرکنندهای دنیا بعد از سالها تحقیق و تجربه به بهترین و کاملترین ترکیب غذایی برای دیسکس دست پیدا کردند که نزدیک به 80 درصد از فرمول آنها با هم مشترک است. مطمئن باشید که تمام مواد پروتئینی و ویتامینهای قابل استفاده در این ترکیب قبلن توسط همین دوستان تست شده و اگر فواید تخم مرغ به صورت خام در این ترکیب ثابت شده بود تمامی بزرگان در کتابها و سایتهای معتبر به آن اشاره کرده بودند.

موفق باشید.
    سلام دوست عزیز
    بحث ماهی و تکثیر و پرورش اون چیزی نیست که بشه از روی کتاب و سایت و ... انجامش داد. اینرو هرکسی که تجربه ی سالن داری داره میدونه.
    ماهی روی کاغذ راحت ترین و بهترین و پرسود ترین شغل هاست ولی در عمل مشکل ترین و بدترین و کم سود ترین مشاغل هست.
    اولا تولید کننده ها و پرورش دهندگان بزرگ اصلا وقت نوشتن کتاب و حضور توی سایت های اینترنتی رو ندارن که بخوان اطلاعاتی بدن.
    دوما اگر هم کتابی بنویسن و در سایتی حضور داشته باشن اطلاعات مهم و راز هاشون رو بروز نمیدن چون بروز دادنش دوراز عقله.
    سوما در هر کشور مواد قیمت و هزینه و درسترسی مختلفی دارند مثلا در ایران تخم مرغ در دسترس و ارزانتر از دل گاو هست ولی ممکنه که در مالزی یا ایتالیا تخم مرغ در دسترس نباشه یا قیمت بالاش نصرفه برای استفاده.
    ویرایش توسط B@B@K : 2nd March 2014 در ساعت 05:17 PM

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    سگ - ماهی
    شماره عضویت
    8000
    نقل قول نوشته اصلی توسط alirezafisherman نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    بحث ماهی و تکثیر و پرورش اون چیزی نیست که بشه از روی کتاب و سایت و ... انجامش داد. اینرو هرکسی که تجربه ی سالن داری داره میدونه.
    ماهی روی کاغذ راحت ترین و بهترین و پرسود ترین شغل هاست ولی در عمل مشکل ترین و بدترین و کم سود ترین مشاغل هست.
    اولا تولید کننده ها و پرورش دهندگان بزرگ اصلا وقت نوشتن کتاب و حضور توی سایت های اینترنتی رو ندارن که بخوان اطلاعاتی بدن.
    دوما اگر هم کتابی بنویسن و در سایتی حضور داشته باشن اطلاعات مهم و راز هاشون رو بروز نمیدن چون بروز دادنش دوراز عقله.
    سوما در هر کشور مواد قیمت و هزینه و درسترسی مختلفی دارند مثلا در ایران تخم مرغ در دسترس و ارزانتر از دل گاو هست ولی ممکنه که در مالزی یا ایتالیا تخم مرغ در دسترس نباشه یا قیمت بالاش نصرفه برای استفاده.
    سلام . در مسائلی حرف شما رو تایید می کنم و حرفهای جناب محسنی برای سایت و ظرفیت کاری کشورمون بیشتر تایید می کنم . من هم ندیدم سالن داری که روزی چندبار در ایران سیفون کنه بنابراین تحت این شرایط استفاده از تخم مرغ مناسب نیست . مگر اینکه واقعا سیفون چندین باره داشته باشید . من در چند سالن دیدم که تخم مرغ استفاده میشه ولی اکثر سالنهای خارجی چنین کاری نمی کنند . سلیقه همونطوری که در خانه ها و تغذیه افراد متفاوت هست در ماهی نیز همینطور هست .
    ویرایش توسط فرشاد رضایی : 2nd March 2014 در ساعت 08:59 PM

همکار قدیمی بخش آکواریوم های آب شیرین

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    8397
    نقل قول نوشته اصلی توسط alirezafisherman نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    سلام مجدد

اتفاقن کتاب و بخصوص اینترنت در همین دهه اخیر نه تنها در زمینه ماهی و آکواریوم ، بلکه در تمام مسائل و مباحث علمی بسیار سازنده و آموزنده بوده و هست . بحث تکثیر و پرورش ماهی هم شاید تا چندین سال پیش خیلی پیچیده و پر رمز و راز بنظر میرسد ولی به لطف همین کتابها و سایتهای اینترنتی حالا خیلی راحت تر و بی دردسر تر انجام میشود.
    تمامی تکثیر کنندگان و بزرگان این رشته هم در اینترنت حظور دارند و هم در نشر کتابهای آموزشی فعالیت میکنند . قسمت مهمی از درآمد این افراد از محل چاپ همین کتابها و نشریات آموزشی تامین میشود.
    وقتی از بزرگان صحبت میکنیم به این معنی نیست که مثلن خود واتلی صبح تا شب پای نت نشسته و تمام تجربیات خودش رو با اخلاص در اختیار من و شما قرار میده بلکه کسانی هستند که با هماهنگی و هدایت ایشون این کار را انجام میدهند. تمام شرکتها و حرفه ای های این کار چه در اروپا و آمریکا و چه در آسیا در اینترنت حظور دارند. با یک جستجوی ساده در گوگل میتونید خیلی از آنها پیدا کنید.
    راز خیلی مهم و مگویی هم در بین نیست که بخواهند آنرا در صندوق اسرار خودشون مخفی کنند. ( برخلاف مملکت خودمون که همه فکر میکنند کیمیا گر هستند و در صورت برملا شدن رازشون ، زندگیشون رو از دست میدهند ).
    ببین دوست خوبم مباحث اصلی که در این قسمت مطرح میشود بر مبنای آکواریوم خانگی و ایجاد یک اکوسیستم کوچک در محیط منزل و لذت بردن از آن است. پس باید تمام محدودیت ها و شرایط موجود در محیط زندگی اکثر کاربران رو هم درنظر بگیرید. اینکه شما در سالن خودتون انواع روشها رو تست میکنید خیلی خوبه ولی این را هم در نظر داشته باشید بیش از 90 درصد کاربران امکانات و شرایط سالن شما را ندارند و ممکنه با این پیشنهاد شما دچار مشکل شوند.
    بدون شک تمام علاقه مندان به ماهی و آکواریوم تجربیات شخصی فراوانی دارند که در شرایط خاصی به آن دست پیدا کرده اند و مطمئنن نمیتوان آن شرایط را برای همه و در هر زمانی فراهم کرد.

موفق باشید.
    ویرایش توسط Romans : 2nd March 2014 در ساعت 09:50 PM

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    14722
    سلام دوستان من تو 500 گرم دل 100 گرم اسفناج زدم و اساره 3 تا سیر رو ریختم . یکم مخلوطم سبز رنگ شده . مشکلی داره یا نه ؟

150 گرم هم میگو زدم . فل فل دلمه هام که کلا له نمیشه . یکم دون دونه

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    .دیسکس.طوطی
    شماره عضویت
    9074
    نقل قول نوشته اصلی توسط M.SHI نمایش پست ها
    سلام دوستان من تو 500 گرم دل 100 گرم اسفناج زدم و اساره 3 تا سیر رو ریختم . یکم مخلوطم سبز رنگ شده . مشکلی داره یا نه ؟

150 گرم هم میگو زدم . فل فل دلمه هام که کلا له نمیشه . یکم دون دونه
    سلام
    خوبه همه چی سبز هم که شده مشکلی نداره.شما فلفل دلمه ای رو تخماشو در یار و به صورت نیم پز با بقیه موادت کاملا میکس کن.

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    14722
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi96 نمایش پست ها
    سلام
    خوبه همه چی سبز هم که شده مشکلی نداره.شما فلفل دلمه ای رو تخماشو در یار و به صورت نیم پز با بقیه موادت کاملا میکس کن.
    اوه نیمپز نکردم چیکار کنم ؟

من فقط اسفناج و چنتا نخود رو نیمپز کردم . همین

همکار قدیمی بخش آکواریوم های آب شیرین

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    8397
    نقل قول نوشته اصلی توسط M.SHI نمایش پست ها
    اوه نیمپز نکردم چیکار کنم ؟

من فقط اسفناج و چنتا نخود رو نیمپز کردم . همین
    سلام

مشکلی نیست فقط پوست فلفل دلمه ای رو حتمن جداکنید.

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی - کبوتر
    شماره عضویت
    15244
    سلام دوستان سال نو بر همه مبارک
    من یه غذای دست ساز درست کردم به این ترتیب:
    دل گاو 1 کیلو
    میگو نیم کیلو
    اسفناج نیم کیلو
    فلفل دلمه ای دو عدد
    سیر 5 عدد
    نشاسته یک قاشق غذا خوری
    دوستان من این غذا رو برای دیسکس هام درست کردم به نظر شما مشکلی نداره ؟؟؟؟؟؟؟

همکار قدیمی انجمن دیسکس

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    47
    نقل قول نوشته اصلی توسط itlor نمایش پست ها
    سلام دوستان سال نو بر همه مبارک
    من یه غذای دست ساز درست کردم به این ترتیب:
    دل گاو 1 کیلو
    میگو نیم کیلو
    اسفناج نیم کیلو
    فلفل دلمه ای دو عدد
    سیر 5 عدد
    نشاسته یک قاشق غذا خوری
    دوستان من این غذا رو برای دیسکس هام درست کردم به نظر شما مشکلی نداره ؟؟؟؟؟؟؟
    سلام :
    خوبه ولی نشاسته نیازی نبود

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی - کبوتر
    شماره عضویت
    15244
    نقل قول نوشته اصلی توسط B@B@K نمایش پست ها
    سلام :
    خوبه ولی نشاسته نیازی نبود
    سلام سال نو هم مبارک باشه
    ممنون از کمکتون ، یکی از دوستان گفتن نشاسته اینقدی بزن برای اینکه ازهم وا نشه تو آب
    گفتم بپرسم برای ماهیام بد نباشه خدایی نکرده بلایی سرشون بیاد
    با تشکر

صفحه 15 از 29 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212223242526272829 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)