نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16794

فروش موجساز SEIO 1000

با سلام خدمت دوستان عزیز،یک عدد موجساز SEIO 1000 دارم که هفت ماه کار کرده و کاملا سالم و تر و تمیز هست(نه سر و صدای اضافی داره و نه موقع خاموش و روشن شدن جهتش برعکس می شه).موجسازم رو عوض کردم و این رو با قیمت 65 هزار تومان تقدیم می کنم.متاسفانه جعبه نداره ولی در تصویر همه قسمت هاشو می تونید ببینید که سالم هست.

ضمنا تهران هستم و امکان ارسال با هزینه خریدار محترم وجود دارد.

یادداشت مدیریت :

تاپیک فروش موجساز Seio 1000 به درخواست استارتر جهت بروزرسانی باز شد .
    ویرایش توسط Hayden : 3rd December 2014 در ساعت 05:34 PM

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16794
    دوستان این لوازم به خدا موجوده هنوز الانم ساعت 1.15 شب هست دوازدهم آذر 93...تهدید به بستن تاپیک می کنن آدمو هر روز...خیلی فروم جالبیه اینجا!!!!!

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط Aqua S نمایش پست ها
    دوستان این لوازم به خدا موجوده هنوز الانم ساعت 1.15 شب هست دوازدهم آذر 93...تهدید به بستن تاپیک می کنن آدمو هر روز...خیلی فروم جالبیه اینجا!!!!!
    بله فروم جالبیه ، قوانین جالبی هم داره اما جالبترین قسمت اینه که افرادی عضو فروم میشن که بدون خوندن قوانین آگهی ایجاد میکنن و وقتی بهشون یادآوری میشه اعتراض هم می کنن .

کسی اینجا به بستن تاپیک آگهی تهدید نمیشه . به افرادی که برای باز شدن تاپیک در خواست میدن ( به دلیل عدم بروز رسانی ) یادآوری میشه که فقط یکبار میتونن درخواست باز شدن تاپیک رو بدن و در صورت عدم بروزرسانی مجدد تاپیک به آرشیو منتقل میشه .

شما مشکلی دارید با قوانین بخش بازارچه ؟ با بروزرسانی هفتگی ؟ با بسته شدن تاپیک بعد از یک هفته در صورت عدم بروزرسانی ؟ و اینکه فقط یکبار میتونید درخواست باز شدن تاپیک رو بدین ؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16794
    من با برخورداتون مشکل دارم که مفهموم مدیریت رو با اقتدارگرایی اشتباه گرفتین.این موجسازم فروش رفت ضمنا.من تو این فروم فعالیتی نداشتم و درآینده هم نخواهم داشت...یه آگهی زدیم اینجا پشیمون شدیم.هر چی آدم کمتر تو فروم فارسی فعالیت کنه اعصابش آروم تره...فروم وقوانین و اطلاعات گرانبهاش هم برای خودتون...تاپیک پاراگارد رو هم اگر جیگرتون خنک میشه 4 قفله کنید.با چاله میدون اشتباه گرفتین فضای فروم رو...مشکلی دارید؟؟؟؟آره مشکلی دارم....
    ویرایش توسط Aqua S : 3rd December 2014 در ساعت 11:32 PM

همکار قدیمی (معاون بازارچه)

نوع حیوان خانگی
    طوطی و اکواریوم
    شماره عضویت
    14831
    نقل قول نوشته اصلی توسط Aqua S نمایش پست ها
    من با برخورداتون مشکل دارم که مفهموم مدیریت رو با اقتدارگرایی اشتباه گرفتین.این موجسازم فروش رفت ضمنا.من تو این فروم فعالیتی نداشتم و درآینده هم نخواهم داشت...یه آگهی زدیم اینجا پشیمون شدیم.هر چی آدم کمتر تو فروم فارسی فعالیت کنه اعصابش آروم تره...فروم وقوانین و اطلاعات گرانبهاش هم برای خودتون...تاپیک پاراگارد رو هم اگر جیگرتون خنک میشه 4 قفله کنید.با چاله میدون اشتباه گرفتین فضای فروم رو...مشکلی دارید؟؟؟؟آره مشکلی دارم....

دوست عزیز اینکه مشکل دارید به خودتون مربوطه ما تو سایت قوانین داریم و همه کاربرا باید اونو رعایت کنن چه فارسی چه انگلیسی شما فضای علمی سایت رو اشتباه گرفتین با جای دیگه پس بهتره ادب و قوانین سایت رو رعایت کنین
    تاپیک به درخواست استاتر بسته شد

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    پس با قوانین مشکل دارید

1. تاپیک های ایشون کاملا قفل شده و به آرشیو منتقل میشه .
    2. چون با قوانین فروم مخصوصا قوانین بازارچه مشکل دارن حق ایجاد آگهی در این بخش رو ندارن
    3.و در آخر به علت لحن نامناسبشون اخراج میشن ..

در ضمن، برخورد ما نتیجه رفتار کاربران در فروم هست .. اگه با برخورد ما مشکل دارید رفتارتون رو اصلاح کنید .. کاربر اگه برای فعالیت در این انجمن قوانین رو رعایت کنه هیچ برخوردی باهاش نخواهد شد .. اما اگه با قوانین مشکل داشته باشه انتظار هر برخوردی رو باید داشته باشه حتی اخراج ... هرچقدر هم تعداد کاربران قانون شکن در فروم کمتر باشه اعصاب ما هم راحت تره

به سلامت

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)