نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: ترس طوطی

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    20078

ترس طوطی

سلام به همه دوستان
    من کاسکوم البته فکر کنم مثل اینکه تیمنه است چون دمش تیره است رو ده روزی میشه گرفتم از روز اول از دستم چیز گرفته و خورده و رفتارش به نظرم خیلی خوب بوده زیاد هم قار نمیکشه از دستم حتی تخمه خیلی ریز رو میگیره . بردمش حمام ولی اصلا تو حمام پسر خوبی نبود و همش قار کشید و عصبانی بود بعد هم آوردم بیرون و خشکش کردم از اونوقت باخیلی نزدیک شدنم به قفس خودش رو جابجا نمیکنه وقتی روی قفسه ولی سینه اش همینجوری عین بید میلرزه نمیدونم الان ازم هنوز میترسه ؟نمیرسه ؟ بعد اصلا علاقه ای به بیشتر ارتباط برقرار کردن نشون نمیده و از دستم میترسه در زمانهای غیر خوراکی دادن[emoji17]

Sent from my SM-N910F using Parsipet mobile app

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی,همستر بود,مینا,لاک پشت,گربه,آکواریوم شیرین,ب
    شماره عضویت
    19171
    نقل قول نوشته اصلی توسط 3poparsa نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من کاسکوم البته فکر کنم مثل اینکه تیمنه است چون دمش تیره است رو ده روزی میشه گرفتم از روز اول از دستم چیز گرفته و خورده و رفتارش به نظرم خیلی خوب بوده زیاد هم قار نمیکشه از دستم حتی تخمه خیلی ریز رو میگیره . بردمش حمام ولی اصلا تو حمام پسر خوبی نبود و همش قار کشید و عصبانی بود بعد هم آوردم بیرون و خشکش کردم از اونوقت باخیلی نزدیک شدنم به قفس خودش رو جابجا نمیکنه وقتی روی قفسه ولی سینه اش همینجوری عین بید میلرزه نمیدونم الان ازم هنوز میترسه ؟نمیرسه ؟ بعد اصلا علاقه ای به بیشتر ارتباط برقرار کردن نشون نمیده و از دستم میترسه در زمانهای غیر خوراکی دادن[emoji17]

سلام.
    ممکنه سرماخوردگی باشه اگر میلرزه.
    چشمش ترشح نداره؟
    بینیش خیس و ملتهب نیست؟

Sent from my K00E using Tapatalk

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط 3poparsa نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان

سلام . اگه لرزش پر فقط مخصوص شکم و سینه هست بیشتر برای تنظیم دمای بدن با محیطه . مشکلی نداره .

رفتارش طبیعیه . طول می کشه تا اعتماد کنه . فعلا فقط با دست بهش غذا بدین . بذارید این فکر رو داشته باشه که هر وقت دست شما بهش نزدیک میشه غذاهای خوشمزه بهش میرسه . با یه بچه هم می خواید دوست بشید اول باید کلی بهش جایزه و خوراکی بدین و بهش محبت کنید . اینم همینه فقط کاسکو دیرتر اعتماد میکنه و ممکنه حتی چند ماه هم طول بکشه اما وقتی اعتماد کرد بهترین دوستتون میشه . پس عجله نکنید راه های میانبری هم که بعضی ها پیشنهاد میدن مثل اصرار به سر خاروندن و حموم کردن و ... که فقط باعث استرس در طوطی میشه رو انجام ندین . شما اصلا تو این شرایط نباید می بردینش حموم . باید بمونید یکم رام تر بشه . فعلا نیازی به حموم نیست . نهایتا اگه روند رام شدن خیلی طول کشید با آب پاش میتونید یکم آب بپاشید بهش . که اگه دیدید خیلی عصبی میشه قطعش کنید.

مرحله به مرحله پیش برید . بذارید کم کم به شما اعتماد کنه .

سوالتون رو هم تو این تاپیک بپرسید :
    http://www.parsipet.ir/showthread.php?t=10936&page=690

Sent from my Lenovo TAB S8-50LC using Parsipet mobile app

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    20078
    نقل قول نوشته اصلی توسط vonarian نمایش پست ها
    سلام.
    ممکنه سرماخوردگی باشه اگر میلرزه.
    چشمش ترشح نداره؟
    بینیش خیس و ملتهب نیست؟

Sent from my K00E using Tapatalk
    نه اصلا علایم سرماخوردگی نداره حتی موقع حمام دیونه بازی زیاد در آورد من ترسیدم تو بینیش آب رفته باشه ولی نه خس خس نه ترشح نه علامت دیگه هیچی نداره

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)