صفحه 26 از 53 نخستنخست ... 789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 251 به 260 از 522
    همکار قدیمی آکواریوم های گیاهی

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    8794
    نقل قول نوشته اصلی توسط flowerhorn نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان عزیز سوال داشتم.. وقتی که co2 توی تانک تزریق میشه چند ساعت باشه مناسبه؟ بعد هم دیفیوزر boyu قیمت 25000 خوبه؟ راستی دوستان عزیزم چند حباب در دقیقه خوبه؟ کپسولم 3کیلویی هست و حجم آب 110 لیتر.... ممنون میشم راهنمایی کنید سوالی هم قبلا پرسیدم از دوستان اما کسی جواب نداد میخوام فیلتر سطلی بخرم یدونه ایهایم مدل اکو پیدا کردم میگه 400هزار تومان این جولبگو هست قیمتش کسی داره؟
    سلام

واسه تانکتون 1 حباب در ثانیه تزریق دی اکسید تنظیم کنید . زمانی که لامپ هارو رو روشن میکنید دی اکسید رو هم راه بندازید و وقتی لامپهارو خاموش کردید دی اکسید رو هم قطع کنید البته اگر وقت آزاد بیشتری دارید یکساعت قبل از خاموش کردن لامپها دی اکسید رو قطع کنید تا قبل از تاریکی مطلق دی اکسید داخل آب جذب گیاها شده باشه . هر فیلتری میخرید باید 4 برابر حجم آب تانک گردش آب داشته باشه البته واسه تانک گیاهی

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی.ماهی
    شماره عضویت
    14427
    سلام دوستان عزیز
    می خواستم بدونم من اگه یه کپسوله اتش نشانی بخرم چه تغیراتی باید توش انجام بدم؟
    و اگه کپسول و رگلاتور و بابل کانتر داشته باشم جواب میده یا حتما باید شیر برقی هم باشه؟
    ممنون

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    8794
    نقل قول نوشته اصلی توسط danial_faramarzi نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    می خواستم بدونم من اگه یه کپسوله اتش نشانی بخرم چه تغیراتی باید توش انجام بدم؟
    و اگه کپسول و رگلاتور و بابل کانتر داشته باشم جواب میده یا حتما باید شیر برقی هم باشه؟
    ممنون
    سلام

اول باید مطمئن بشید که کپسولش مخصوص co2 هست . معمولا روی کپسول نوشته شده . دوم باید شیر اهرم دارش رو با شیر فلکه سوپاپدار جنس خوب عوض کنید . معمولا چینی بهتره از ایرانیه . بعدش بدید واستون دی اکسید پر کنن . شیر برقی برای زمانی خوبه که قطعی برق زیاد دارید و یا مسافرت میرید و میتونید با استفاده از شیر برقی و تایمر قطع و وصل برق بخوبی سر ساعت معین سیستم روشنایی و دی اکسید رو راه بندازید و چند ساعت بعد با قطع برق - نور و دی اکسید رو قطع کنید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی.ماهی
    شماره عضویت
    14427
    سلام
    بابل کانترم نیازه؟

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    8794
    سلام
    بابل کانترم نیازه؟
    سلام

بعضی دفیوژرها ( حلال ) مثل پروفلورا مارک جی بی ال و دیمکس و سه کاره ایستا نیازی به حباب شمار ندارن چون حبابها قابل دیدن هستن و میشه اونهارو شمرد . ولی برای بعضی از حلالها مثل سرامیکی های معمولی باید حباب شمار تهیه بشه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی.ماهی
    شماره عضویت
    14427
    سلام دوستان
    می خواستم ببینم کسی طرز کار دستگاه co2تترا بلده؟
    از این اسپریا هست(یک بار مصرفا)
    ممنون میشم طرز استفادشو بهم بگید

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    8794
    سلام دوستان
    می خواستم ببینم کسی طرز کار دستگاه co2تترا بلده؟
    از این اسپریا هست(یک بار مصرفا)
    ممنون میشم طرز استفادشو بهم بگید
    سلام
    اول دفیوژر رو 24 ساعت قبل از اینکه گاز به داخلش اسپری کنید داخل آکواریوم نصب کنید تا آب بخورد توری بسیار ریز دفیوژر نفوذ کنه . طوری نصب کنید که توری بالا بمونه . بعد از 24 ساعت تا حدی اسپری کنید که تا نصفش پر بشه . حساب کنید چند ساعت طول کشیده تا تقریبا خالی بشه . مثلا 7 ساعت خوبه . اگر در 5 ساعت تموم شد شما روز بعد بیشتر اسپری کنید تا به 7 یا 8 ساعت حلالیت برسه

موفق باشی
    ویرایش توسط mahdi3000 : 16th December 2013 در ساعت 11:30 PM

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی، عروس هلندی
    شماره عضویت
    12645
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi3000 نمایش پست ها
    سلام
    اول دفیوژر رو 24 ساعت قبل از اینکه گاز به داخلش اسپری کنید داخل آکواریوم نصب کنید تا آب بخورد توری بسیار ریز دفیوژر نفوذ کنه . طوری نصب کنید که توری بالا بمونه . بعد از 24 ساعت تا حدی اسپری کنید که تا نصفش پر بشه . حساب کنید چند ساعت طول کشیده تا تقریبا خالی بشه . مثلا 7 ساعت خوبه . اگر در 5 ساعت تموم شد شما روز بعد بیشتر اسپری کنید تا به 7 یا 8 ساعت حلالیت برسه

موفق باشی
    به پاسخ آقا مهدی اضافه کنم که با توجه به بروشورش باید در فاصله 10 تا 15 سانت از سطح اب قرار بگیره

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی.ماهی
    شماره عضویت
    14427
    سلام دوستان
    من اگه ایندفیوژر تترارو ور دارم سره راه کپسول بزارمو به عنوان دفیوژر ازش استفاده کنم جواب میده؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی، عروس هلندی
    شماره عضویت
    12645
    سلام دوستان
    من اگه ایندفیوژر تترارو ور دارم سره راه کپسول بزارمو به عنوان دفیوژر ازش استفاده کنم جواب میده؟
    با توجه به اینکه سرعت حل این دیفیوژرا پایینه و سطحشم غشایی هست، واسه کپسول ممکنه (با توجه به میزان مورد نیاز خروجی دی اکسید کربن) از زیرش خارج بشه و اگر مسدود کنی زیرشو احتمال پاره شدن غشا وجود داره

صفحه 26 از 53 نخستنخست ... 789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)