کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - شاه طوطی- مرغ مینا- مرغ عشق-شاهین
    شماره عضویت
    15776
    نقل قول نوشته اصلی توسط Madanzadeh نمایش پست ها
    دوستان روزی که عسل و آوردم پرهاش رنگش تیره بوده ولی الان یکم روشن تر شده.
    از چی میتونه باشه و آیا مشکلی نداره؟

بعدش غذاش یکم کم شده . و بیشتر سرگرم بازی کردن با اسباب بازیهاس. غذا میخوره اما نسبت به قبل کمتر.

خیر عزیز مشکلی نداره تیرگی پر چون شما روزی که آوردید سن کمتری داشته خب طبیعتا تیرگی پر هاش بیشتر بوده نسبت ب الان و همچنین ممکنه تغذیه قبل از اوردن به خونه شما با الان فرق کنه ک خودش تاثیر داره یا ممکنه در نوری ک هست بیشتر از نور جای قبلیش باشه .
    خیر جای نگرانی نیست .
    مشکل غذاش هم فک نکنم چیز نگران کننده ای باشه حالا دوستان نظر بدن بهتره ولی هروقت گشنش شه میخوره نگران نباش

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو ، عروس هلندی ، بلدرچین
    شماره عضویت
    14385
    نقل قول نوشته اصلی توسط attacker9626 نمایش پست ها
    خیر عزیز مشکلی نداره تیرگی پر چون شما روزی که آوردید سن کمتری داشته خب طبیعتا تیرگی پر هاش بیشتر بوده نسبت ب الان و همچنین ممکنه تغذیه قبل از اوردن به خونه شما با الان فرق کنه ک خودش تاثیر داره یا ممکنه در نوری ک هست بیشتر از نور جای قبلیش باشه .
    خیر جای نگرانی نیست .
    مشکل غذاش هم فک نکنم چیز نگران کننده ای باشه حالا دوستان نظر بدن بهتره ولی هروقت گشنش شه میخوره نگران نباش
    بله غذا که میخوره. ولی بیشتر مشغول بازی و پرآراییه تا خوردن.

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    نقل قول نوشته اصلی توسط Madanzadeh نمایش پست ها
    دوستان روزی که عسل و آوردم پرهاش رنگش تیره بوده ولی الان یکم روشن تر شده.
    از چی میتونه باشه و آیا مشکلی نداره؟

بعدش غذاش یکم کم شده . و بیشتر سرگرم بازی کردن با اسباب بازیهاس. غذا میخوره اما نسبت به قبل کمتر.
    سلام دوست عزیز

خیر مشکلی نداره . رگ پر نشونه خاصی نیست ممکنه بخاطر نور ، نا مرتبی ، خطای دید خوده ما و سن کم (در مدت نگهداری زیاد ) و... باشه . نگران نباشید .کمی کم غذایی بازی کردن هم طبیعی هست و مشکلی نداره . بعد از بازی خسته و گرسنه میشه میخوره خودش ..

همکار قدیمی (مدیر انجمن کاسکو)

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    نقل قول نوشته اصلی توسط attacker9626 نمایش پست ها
    ریکی صدا لباس شویی رو که میشنوه صدا در میاره از خودش فک کنم فک میکنه یه کاسکو دیگس داره صدا در میاره این مشکلی ب وجود نمیاره ؟
    سلام دوستان فرمودند که مشکلی نداره اما دلیل سروصدای طوطی شما این نیست که فکر میکنه صدای یک کاسکوی دیگست
    طوطی ها معمولا وقتی جاشون تثبیت میشه سروصداشون زیاد میشه،از هر نژادی که باشند وقتی سروصدایی بشنوند شروع میکنند به تقلید صدا و خودشون رو در اون صدا سهیم میدونند
    کم کم طوطی شما هم با شنیدن صدای تلوزیون یا موسیقی یا حتی صدای زن یا بچه شروع به تقلید صدا میکنه

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - شاه طوطی- مرغ مینا- مرغ عشق-شاهین
    شماره عضویت
    15776
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد وکیلی نمایش پست ها
    سلام دوستان فرمودند که مشکلی نداره اما دلیل سروصدای طوطی شما این نیست که فکر میکنه صدای یک کاسکوی دیگست
    طوطی ها معمولا وقتی جاشون تثبیت میشه سروصداشون زیاد میشه،از هر نژادی که باشند وقتی سروصدایی بشنوند شروع میکنند به تقلید صدا و خودشون رو در اون صدا سهیم میدونند
    کم کم طوطی شما هم با شنیدن صدای تلوزیون یا موسیقی یا حتی صدای زن یا بچه شروع به تقلید صدا میکنه
    ن
    آقا بهزاد هر صدایی نیست فقط صدای لباسشویی هست اونم چون حالت ی سوت خاص شبیه ب سوت زدن کاسکو ها هست فک کنم عکس العمل نشون میده نمیدونم والله

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    15715
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد وکیلی نمایش پست ها
    کاسکو اپوقتی بالغ میشه اگر کنترل نشه ممکنه پرکنی بگیره؛کمی تهاجمی تر میشه و پر سروصدا تر هم میشه
    در مورد این کاسکو هم نمیشه اینطوری نظر داد که مورد خوبیه یا نه,باید ببینید دلیل سکوتش چیه؟؟؟ممکنه ترسش از انسانها کم شده یا بیماری داره یا ....
    باید رفتاراش زیر نظر گرفته بشه تا بشه نظر داد
    اما اگر میخواین خرید کنید پیشنهاد میکنم کاسکویی بخرید که وقتی بهش نزدیک میشد رفتار طبیعی داشته باشه یعنی هم فرار کنه هم قار بزنه(البته اگر قصد خرید کاسکو وحشی دارید)
    با سلام و خسته نباشید
    دیگه دارم دیونه میشم ، حنا خیلی ساکت شده ، برعکس همه اطلاعاتی که خوندم و میگن که کاسکو وقتی یه جایی تثبیت بشه ، سر و صداش بیشتر میشه ، نمیدونم چرا حنای من بر خلاف روزهای اولی که تو خونه صوت های متنوعی میزد ، الان دیگه نمیزنه ، خیلی ساکت شده یعنی اصلا صوت نمیزنه ، بیشتر اوقات روی یه پا نشسته ، گهگاهی هم پرآرایی میکنه و با وسایلش بازی میکنه! تغذیه اش هم خوبه ، سعی میکنم هرچی مجازه رو بهش بدم ، نمیدونم کجای کار عیب داره که این طوری شده ؟؟؟ حتی طوری هم شده که اگه یه غریبه هم نزدیکش بشه ، غار نمیزنه ، فقط میره گوشه قفس ، قفس نوردی و نهایتا یه صوت میزنه ولی غار نمیزنه! از دست تمام اعضای خونه حتی بچه های خواهرم هم غذا میگیره ، هر روز هم تقریبا دو ساعت میارمش بیرون روی استند تی شکلش میمونه ! روزا زیاد خمیازه میکشه ، نمیدونم کمبود خواب داره یا نه ولی من هرشب تقریبا ساعت 11 پارچه میندازم روش و تقریبا 7 صبح بر میدارم !
    حتی رفتارش هم طبق گفته شما زیر نظر گرفتم ، کلا این رفتار روزانشه ، بعید میدونم مریض هم شده باشه چون با توجه به مشخصات ظاهری و مدفوعش هیچ مورد مشکوکی ندیدم تا حالا ، الان دو ماهه که حنا رو دارم ، ولی کم کم دارم از خریدش پشیمون میشم و ممکنه زیر قیمت بفروشمش ، ممنون میشم بهم کمک کنید تا این مشکل رو حل کنم !

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    ملنگو.باجریگار.عروس هلندی
    شماره عضویت
    12636
    نقل قول نوشته اصلی توسط mrmaysen نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید
    دیگه دارم دیونه میشم ، حنا خیلی ساکت شده ، برعکس همه اطلاعاتی که خوندم و میگن که کاسکو وقتی یه جایی تثبیت بشه ، سر و صداش بیشتر میشه ، نمیدونم چرا حنای من بر خلاف روزهای اولی که تو خونه صوت های متنوعی میزد ، الان دیگه نمیزنه ، خیلی ساکت شده یعنی اصلا صوت نمیزنه ، بیشتر اوقات روی یه پا نشسته ، گهگاهی هم پرآرایی میکنه و با وسایلش بازی میکنه! تغذیه اش هم خوبه ، سعی میکنم هرچی مجازه رو بهش بدم ، نمیدونم کجای کار عیب داره که این طوری شده ؟؟؟ حتی طوری هم شده که اگه یه غریبه هم نزدیکش بشه ، غار نمیزنه ، فقط میره گوشه قفس ، قفس نوردی و نهایتا یه صوت میزنه ولی غار نمیزنه! از دست تمام اعضای خونه حتی بچه های خواهرم هم غذا میگیره ، هر روز هم تقریبا دو ساعت میارمش بیرون روی استند تی شکلش میمونه ! روزا زیاد خمیازه میکشه ، نمیدونم کمبود خواب داره یا نه ولی من هرشب تقریبا ساعت 11 پارچه میندازم روش و تقریبا 7 صبح بر میدارم !
    حتی رفتارش هم طبق گفته شما زیر نظر گرفتم ، کلا این رفتار روزانشه ، بعید میدونم مریض هم شده باشه چون با توجه به مشخصات ظاهری و مدفوعش هیچ مورد مشکوکی ندیدم تا حالا ، الان دو ماهه که حنا رو دارم ، ولی کم کم دارم از خریدش پشیمون میشم و ممکنه زیر قیمت بفروشمش ، ممنون میشم بهم کمک کنید تا این مشکل رو حل کنم !
    با این شرایطی که گفتید همه اش بستگی به خواب و زمان خواب طوطی داشته باشه چون ساعت11شب خیلی دیره حداکثر بین7تا9شب باید پارچه انداخته بشه و 6یا7صبخ برداشته بشه بی نظمی در استراحت طوطی همچنین جرائمی به همراه دارد.........

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    نقل قول نوشته اصلی توسط mrmaysen نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید

سلام دوست عزیز .
    ابتدا در صورت امکان یه عکس از مدفوع پرنده بذارید لطفا .
    این بی حالی طبیعی نیست شما سعی کن از فردا زمان خوابش رو بیشتر کن و رفتار هاشو کنترل کن . اگر باز مشکل ادامه داشت و اصلا کمتر نشد مشکل جدی تره . از فردا صبح توی آبش عسل حل کن به مقاوپت بدنیش کمک میکنه اگه دیدی نخورد براش آب معمولی بذار .
    یه بیوگرافی از غذا هایی که بهش میدی بگو .
    عواملی مثل خس خس بینی یا سینه و آب آوردن چشم و آب آوردن بینی نداره ؟
    هوا اتاق هم مراقب باشید سرد نباشع و جلوی باد نباشه چون هوا گرمه دشمنه طوطی ها کولر و وسایل سرمایشی هست .
    خیلی مراقب باشید
    موفق باشید

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    14295
    سلام
    من تا حالا طوطی نداشتم میتونم از کاسکو شروع کنم یا باید از طوطی سانان دیگه شروع کنم؟ اگه اینطوره از چی شروع کنم بهتره؟ چه مدت بعد از نگهداری طوطی دیگه میتونم از کاسکو نگهداری کنم؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    ملنگو.باجریگار.عروس هلندی
    شماره عضویت
    12636
    نقل قول نوشته اصلی توسط mmoti نمایش پست ها
    سلام
    من تا حالا طوطی نداشتم میتونم از کاسکو شروع کنم یا باید از طوطی سانان دیگه شروع کنم؟ اگه اینطوره از چی شروع کنم بهتره؟ چه مدت بعد از نگهداری طوطی دیگه میتونم از کاسکو نگهداری کنم؟
    سلام همه چیز بستگی به اطلاعات و دانسه های شما داره که اول بدونید میتونید از طوطی مراقبت کنید آیا توانایی پرداخت هزینه های بعد از خرید هستید و غیره سوالهایی که باد از خودتون بکنید چون یک پرنده و طوطی باهوش است و باید خوب نگهداری شود و دوروزه از او دل کنده نشویم زیرا او هم احساسات دارد...ط.ی کاسکو نیاز به محبت و توجه صاخب خود داره و اغلب کاکسوها صاحبشان را به عنوان جفت خود قبول می کندد

صفحه 876 از 1238 نخستنخست ... 376776826857858859860861862863864865866867868869870871872873874875876877878879880881882883884885886887888889890891892893894895926976 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)