صفحه 78 از 84 نخستنخست ... 285960616263646566676869707172737475767778798081828384 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 771 به 780 از 837
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    17606
    با سلام . قناری نر و ماده ام الان جدا هستن و امادشون کردم برا جفت گیری . چه کارای دیگه باید انجام بدم؟ و چه طوری باید قناری رو از قفسش به قفش مشترک انتقال بدم ؟ اگه کار دیگه هست ممنون میشم برام توضیح دهید!!! ممنون

تیم مدیــریــت کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط m.h.kh نمایش پست ها
    با سلام . قناری نر و ماده ام الان جدا هستن و امادشون کردم برا جفت گیری . چه کارای دیگه باید انجام بدم؟ و چه طوری باید قناری رو از قفسش به قفش مشترک انتقال بدم ؟ اگه کار دیگه هست ممنون میشم برام توضیح دهید!!! ممنون
    سلام . امیدوارم به نتیجه دلخواهتون در تکثیر برسید
    شما بفرمایید چه کارهایی رو انجام دادید تا قناری ها اماده جفت کردن بشوند تا دوستان هم بهتر شما رو راهنمایی کنند . بطور مثال تغذیه اصلی قناری ها نوع و مقدار و فاصله زمانی تغذیه کمکی به چه صورت هستش ؟ دمای محیط نگهداری چقدر هست ؟
    پرسیدن سوال در پیام خصوصی ممنوع است.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    17606
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanfalah نمایش پست ها
    سلام . امیدوارم به نتیجه دلخواهتون در تکثیر برسید
    شما بفرمایید چه کارهایی رو انجام دادید تا قناری ها اماده جفت کردن بشوند تا دوستان هم بهتر شما رو راهنمایی کنند . بطور مثال تغذیه اصلی قناری ها نوع و مقدار و فاصله زمانی تغذیه کمکی به چه صورت هستش ؟ دمای محیط نگهداری چقدر هست ؟
    با سلام . الان یک ماه است که به هردوتا شون هفت نخم میدم . برای تقویتشون هفته ای دوبار سفیده تخم مرغ و هویج و کاهو . دمای محیط رو سعی کردم بین 24تا28 نگه دارم .

همکار قدیمی انجمن پرندگان زینتی و آواز خوان

نوع حیوان خانگی
    ماهی و پرنده
    شماره عضویت
    16844
    با سلام . الان یک ماه است که به هردوتا شون هفت نخم میدم . برای تقویتشون هفته ای دوبار سفیده تخم مرغ و هویج و کاهو . دمای محیط رو سعی کردم بین 24تا28 نگه دارم .
    سلام نر بصورت یک نواخت میخونه یعنی قرص یا مست شده و ماده شما هم جنب جوش فروان پیدا کرد و خود شو آماده لانه سازی کرد است این موارد آماده جفت زدن هست . در صورت این موارد بهتر با قیچی پرهای پس هر دو پرنده رو بزنید بعد قفس نر رو نزدیک قفس ماده کنید اگر از این قفسهای دو در هست درهای کناری رو بهم بچسب بونید از اون درها رفت آمد کنن یسری لوازم هم لازم دارید : لانه ، پنبه ، پودر زد شپشک و کف دریا هم لازم توی قفس جفت . تغذیه هم از این تاریخ به بعد هفت تخم و تخم مرغ درهفته یک وعده و کاهو و سبزیجات هم متوقف کنید .

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    17606
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهدی خلیلی نمایش پست ها
    سلام نر بصورت یک نواخت میخونه یعنی قرص یا مست شده و ماده شما هم جنب جوش فروان پیدا کرد و خود شو آماده لانه سازی کرد است این موارد آماده جفت زدن هست . در صورت این موارد بهتر با قیچی پرهای پس هر دو پرنده رو بزنید بعد قفس نر رو نزدیک قفس ماده کنید اگر از این قفسهای دو در هست درهای کناری رو بهم بچسب بونید از اون درها رفت آمد کنن یسری لوازم هم لازم دارید : لانه ، پنبه ، پودر زد شپشک و کف دریا هم لازم توی قفس جفت . تغذیه هم از این تاریخ به بعد هفت تخم و تخم مرغ درهفته یک وعده و کاهو و سبزیجات هم متوقف کنید .
    باسلام . لطفا کمکم کنید . قناری هارو باهم انداختم و همه کارایی گفتید رو کردم اما امروز داشتم تمیز میکردم قفسو دیدم که یه عالمه پر ریخته کف قفس الان مادم تغریبا تمام پرای ریزش ریخته و و نره هم دوروزیه نمیخونه لونه قبلا گذاشته بودم براشون بیشتر پنبه دونه هارو ریختن بیرون از لونه . چیکار کنم به نظرتون؟

نوع حیوان خانگی
    ماهی و پرنده
    شماره عضویت
    16844
    باسلام . لطفا کمکم کنید . قناری هارو باهم انداختم و همه کارایی گفتید رو کردم اما امروز داشتم تمیز میکردم قفسو دیدم که یه عالمه پر ریخته کف قفس الان مادم تغریبا تمام پرای ریزش ریخته و و نره هم دوروزیه نمیخونه لونه قبلا گذاشته بودم براشون بیشتر پنبه دونه هارو ریختن بیرون از لونه . چیکار کنم به نظرتون؟
    سلام
    اول باید از مست بودن پرندها اطمینان میشودید .
    درجه هوا چقدر اونجای که پرندها هستن حدودا 25 درجه خوبه بیشتر از اندازه باعث تولک رفتن یا پرریزی میشه
    زمانی که نر پیش ماده باشه از خوندن میفته . خیلی به ندرت پیش میاید که نری پیش ماده بخونه اگرهم بخونه خیلی کوتاه
    لانه رو اگر پور پنبه کرده باشید . خودشون خالیش میکنن تا به حد دلخواه برسه . اگر هم کامل پنبه ها را خالی کرده باشن نشان از هنوز از آماده نبودن جفتها هست . بهتر 1 _2 روزی لانه رو از قفس بر دارید ببینید شوقی برای لانه سازی دارن یا نه . یه احتمال دیگر هم هست محل لانه متناسب با قفس و محل نمیباشد .
    غذا هم همون غذای معمولی بهشون بدید { کتان و ارزن } اگر جفت شدن تغذیه تخم مرغی بهشون بدید .

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    17606
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهدی خلیلی نمایش پست ها
    سلام
    اول باید از مست بودن پرندها اطمینان میشودید .
    درجه هوا چقدر اونجای که پرندها هستن حدودا 25 درجه خوبه بیشتر از اندازه باعث تولک رفتن یا پرریزی میشه
    زمانی که نر پیش ماده باشه از خوندن میفته . خیلی به ندرت پیش میاید که نری پیش ماده بخونه اگرهم بخونه خیلی کوتاه
    لانه رو اگر پور پنبه کرده باشید . خودشون خالیش میکنن تا به حد دلخواه برسه . اگر هم کامل پنبه ها را خالی کرده باشن نشان از هنوز از آماده نبودن جفتها هست . بهتر 1 _2 روزی لانه رو از قفس بر دارید ببینید شوقی برای لانه سازی دارن یا نه . یه احتمال دیگر هم هست محل لانه متناسب با قفس و محل نمیباشد .
    غذا هم همون غذای معمولی بهشون بدید { کتان و ارزن } اگر جفت شدن تغذیه تخم مرغی بهشون بدید .
    از لحاظ لانه سازی مطمئن ام که میخواد لونه بسازه چون نخ های تنبان قفس را میکشه و باهوش ور میره . پنبه هارو کاملا خالی نکرده حدود 30 درصدشون رو ریخته بود بیرون . از لحاظ تغذیه هنوز تخم مرغ ندادم و همون هفت تخم و گه گاهی مقداری سیب براشون میزارم . اما چیزی که منو نگران کرده بود پر های ریخته ته قفسه . ممنون از راهنماییتون .
    کار دیگه هست که باید بکنم یا چیز دیگه هست که باید بدونم؟

نوع حیوان خانگی
    ماهی و پرنده
    شماره عضویت
    16844
    از لحاظ لانه سازی مطمئن ام که میخواد لونه بسازه چون نخ های تنبان قفس را میکشه و باهوش ور میره . پنبه هارو کاملا خالی نکرده حدود 30 درصدشون رو ریخته بود بیرون . از لحاظ تغذیه هنوز تخم مرغ ندادم و همون هفت تخم و گه گاهی مقداری سیب براشون میزارم . اما چیزی که منو نگران کرده بود پر های ریخته ته قفسه . ممنون از راهنماییتون . کار دیگه هست که باید بکنم یا چیز دیگه هست که باید بدونم؟
    سلام خواهش میکنم نشانه های خوبی هست . هفت تخم و میوه بهشون ندید دیگه تا زمان جوجه ها و تخم مرغ رو شروع کنید یک روز در میون یک وعده به اندازه یک قاشق غذا خوری . ریختن پرهای در حد کم یه چیزه معقول

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    17606
    سلام . اینکه پس قناری ماده به صورت مخروطی بشه و یه خورده برامده باشه به چه معنا است؟ یعنی امادس یا غیر اماده؟

نوع حیوان خانگی
    ماهی و پرنده
    شماره عضویت
    16844
    سلام . اینکه پس قناری ماده به صورت مخروطی بشه و یه خورده برامده باشه به چه معنا است؟ یعنی امادس یا غیر اماده؟
    سلام پس ماده که حالت برآمدگی داشته باشه آماده است . ولی مادهای جوان که برای اولین بارشون هست تخم گذاری میکنن پس شون نصب به مادهای که قبلا تخم گذاری کردن کوچیکتر است .

صفحه 78 از 84 نخستنخست ... 285960616263646566676869707172737475767778798081828384 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)