صفحه 59 از 84 نخستنخست ... 9404142434445464748495051525354555657585960616263646566676869707172737475767778 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 581 به 590 از 837
    تیم مدیــریــت کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط seraj نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اگه من به قناری هام برسم (رسمی معمولی) واسه کی آماده میشن؟واسه آبان آماده میشن؟
    در ضمن تولک نرفتن و نر قرص خون نیست....
    سلام به پارسی پت خوش امدید
    بهترین زمان برای تکثیر از قناری اوایل برج 10 به بعد هستش ولی با این حال دوستداران قناری زودتر اقدام به تکثیر میکنند که زودتر از ماه ابان که خودتون گفتید خوب نیست
    قناری شما چند سال داره ؟ معمولا قناریها از اواسط ماه اینده شروع به پر ریزی میکنند
    پرسیدن سوال در پیام خصوصی ممنوع است.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    حیوان
    شماره عضویت
    16006
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanfalah نمایش پست ها
    سلام به پارسی پت خوش امدید
    بهترین زمان برای تکثیر از قناری اوایل برج 10 به بعد هستش ولی با این حال دوستداران قناری زودتر اقدام به تکثیر میکنند که زودتر از ماه ابان که خودتون گفتید خوب نیست
    قناری شما چند سال داره ؟ معمولا قناریها از اواسط ماه اینده شروع به پر ریزی میکنند
    سلام ممنون دوست عزیز
    نر تقریبا1 و ماده 1.5
    آیا این رزیم رو شروع کنم یا نه چیکار کنم؟
    شنبه:مولتی ویتامین/یکشنبه:تخم مرغ آبپز 1/4/دوشنبه:سبزی/سه شنبه:مولتی ویتامین/چهارشنبه:تخم مرغ به ماده و بادام درختی به نر/پنج شنبه:میوه/جمعه:هفت تخم
    واسه کی آماده میشن؟
    در ضمن نر قرص خون نیست

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط seraj نمایش پست ها
    سلام ممنون دوست عزیز
    نر تقریبا1 و ماده 1.5
    آیا این رزیم رو شروع کنم یا نه چیکار کنم؟
    شنبه:مولتی ویتامین/یکشنبه:تخم مرغ آبپز 1/4/دوشنبه:سبزی/سه شنبه:مولتی ویتامین/چهارشنبه:تخم مرغ به ماده و بادام درختی به نر/پنج شنبه:میوه/جمعه:هفت تخم
    واسه کی آماده میشن؟
    در ضمن نر قرص خون نیست
    از مولتی ویتامین 2 روز در هفته استفاده نکنید بهتر هستش و از ویتامینهای طبیعی مثل سبزیجات و میوه استفاده کنید تخم مرغ رو 1 بار در هفته در غذایی قرار بدید و از تخم خرفه به اندازه 1.4 از کل محتوا به مخلوط تخم مرغ اضافه و استفاده کنید در این فصل به علت گرم بودن تخم مرغ برای کبد قناری اگر زیاد استفاده شود مضرر هستش و تخم خرفه باعث جلوگیری از تخریب بافت کبد قناری میشود
    هفت تخم رو هم تخم کاپشه نداشته باشه بهتر هستش
    سیع کنید قناری ها با فصل پیش بروند و زمان پرریزی و تولکی دیرتر و یا زودتر نشود تا در فصل تکثیر در زمان مورد نظر اماده باشند

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    16171
    دوستان من میخوام آبان ماه شروع کنم به جفت گیری از الان زوده تقویت ـشون کنم یا نه؟چیا خوبه میشه بگید ممنون

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    آنجل ، قناری ، چتری
    شماره عضویت
    5136
    اگر دمای هوای محل نگهداری رو متناسب با نیاز قناری تنظیم کنیم مشکلی با جفت خوردنشون پیش نمیاد؟

من برای تقویت قناری تخم مرغ رنده شده +هویج رنده شده + پودر سوخاری استفاده میکنم
    این تغذیه خوبه ؟
    پیشنهاد شما برای تقویت قناری قبل از جفت خوردن چیه؟

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط YashaR نمایش پست ها
    اگر دمای هوای محل نگهداری رو متناسب با نیاز قناری تنظیم کنیم مشکلی با جفت خوردنشون پیش نمیاد؟

من برای تقویت قناری تخم مرغ رنده شده +هویج رنده شده + پودر سوخاری استفاده میکنم
    این تغذیه خوبه ؟
    پیشنهاد شما برای تقویت قناری قبل از جفت خوردن چیه؟
    یکی از نکات مهم در زمان تکثیر فراهم سازی محیطی با هوا و درجه دما ثابت و مناسب برای قناری می باشد و باید دمای محیط رو متناسب با قناری تنظیم کنید در غیر اینصورت مشکل پیش می اید
    از مخلوط های دست ساز مثل هویج تخم مرغ رنده شده در زمان جوجه دار بودن قناری بیشتر استفاده کنید و اگر هم در زمان قبل از تخم گذاری استفاده میکنید از پودر سوخاری زیاد استفاده نکنید
    از مخلوط دانهای متنوع و مناسب هر فصل هم استفاده کنید
    سبزیجات رو هم در غذایی قناری قرار بدید
    از مکملها , ویتامینها و املاح معدنی مورد نیاز قناری ساخت شرکتهای معتبر هم در برنامه نگهداری در نظر بگیرید

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    ماهی فایتر// عروس هلندی// قمری الماسی
    شماره عضویت
    12573
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanfalah نمایش پست ها
    یکی از نکات مهم در زمان تکثیر فراهم سازی محیطی با هوا و درجه دما ثابت و مناسب برای قناری می باشد و باید دمای محیط رو متناسب با قناری تنظیم کنید در غیر اینصورت مشکل پیش می اید
    از مخلوط های دست ساز مثل هویج تخم مرغ رنده شده در زمان جوجه دار بودن قناری بیشتر استفاده کنید و اگر هم در زمان قبل از تخم گذاری استفاده میکنید از پودر سوخاری زیاد استفاده نکنید
    از مخلوط دانهای متنوع و مناسب هر فصل هم استفاده کنید
    سبزیجات رو هم در غذایی قناری قرار بدید
    از مکملها , ویتامینها و املاح معدنی مورد نیاز قناری ساخت شرکتهای معتبر هم در برنامه نگهداری در نظر بگیرید
    سلام حضور دوستان
    بنده دو تا سوال داشتم
    سوال اولم در مورد نحوه تنظیم دمای محل نگهداری قناری هست . آیا استفاده از کولر می تونه برای قناری مشکل ساز بشه ؟

سوال بعدی اینه که برای کسب تجربه در امر تکثیر قناری، چه نوع نژادی رو پیشنهاد می فرمایید و اگه ممکنه قیمت اش رو هم بفرمایید ممنون خواهم شد

مدیر انجمن آکواریوم

نوع حیوان خانگی
    خرس قطبی
    شماره عضویت
    3829
    نقل قول نوشته اصلی توسط omidkhosravi نمایش پست ها
    سلام حضور دوستان
    بنده دو تا سوال داشتم
    سوال اولم در مورد نحوه تنظیم دمای محل نگهداری قناری هست . آیا استفاده از کولر می تونه برای قناری مشکل ساز بشه ؟

سوال بعدی اینه که برای کسب تجربه در امر تکثیر قناری، چه نوع نژادی رو پیشنهاد می فرمایید و اگه ممکنه قیمت اش رو هم بفرمایید ممنون خواهم شد

کولر مطمعنا باعث سرماخوردگی قناری میشه
    قناری به رطوبت کولر خیلی حساسه

در مورد سوال دومتون من بین قناری هایی که تکثیر کردم قناری های رسمی و درشت خیلی بهتر بچه دادن تا قناری های کوچیک و ریز
    به نظرم اصلا نر ابلغ سبز نخر من هر موقع میخریدم عقیم بودن اما نرهای زرد که میخریدم اسپرمشون خیلی خوب بود
    قناری آهویی هم اصلا نتونستم جفت بزنم

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    mahi
    شماره عضویت
    14738
    سلام .من توی یک قفس یک متری در عرض پنجاه و به ارتفاع یک متر هفت تا ماده وسه تا نر نگه داری میکنم میخواستم بدونم بجز سوا کردن نر و ماده از هم به این صورت میتونم تکثیر کنم یا نه (به روش گروهی)؟ اگر بجز سوا کردن نر و ماده را هی هست راهنماییم کنید.ممنون

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط arisa نمایش پست ها
    سلام .من توی یک قفس یک متری در عرض پنجاه و به ارتفاع یک متر هفت تا ماده وسه تا نر نگه داری میکنم میخواستم بدونم بجز سوا کردن نر و ماده از هم به این صورت میتونم تکثیر کنم یا نه (به روش گروهی)؟ اگر بجز سوا کردن نر و ماده را هی هست راهنماییم کنید.ممنون
    سلام
    اگر قصد تکثیر بصورت گروهی از قناری ها رو دارید یک محیط بزرگ تری رو در نظر بگیرید بشکلی که برای هر جفت یک متر مربع فضا داشته باشید
    معمولا برای جفت کردن قناری بصورت گروهی تا زمان اماده شدن قناری ها بصورت جدا نگهداری میشوند (نرها داخل یک جوجه پران و مادها داخل یک جوجه پران ) زمانی که قناری ها به امادگی کامل رسیدن جفت های مورد نظر رو انتخاب میکنند و یک شبانه روز داخل یک قفس در کنار هم قرار میدهند با مشاهده اولین جفت گیری جفتها به محیط تکثیر که از قبل اماده شده که داخل محیط باید به تعداد هر یک جفت یک جا دانی و اب خوری و 2 کاسه تخم قرار گرفته انتقال پیدا کنند
    باز هم اگر شما شرایط رو ندارید و قصد استفاده کردن از قفسی رو که ابعادش رو گفتید دارید این روش رو امتحان کنید ولی با تعداد جفتهای کمتر و سیع کنید قناری ها بیشتر از 3 جفت نباشند

صفحه 59 از 84 نخستنخست ... 9404142434445464748495051525354555657585960616263646566676869707172737475767778 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)