صفحه 7 از 46 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212223242526 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 61 به 70 از 457
    همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    سگ، گربه
    شماره عضویت
    1413
    نقل قول نوشته اصلی توسط birdy نمایش پست ها
    ممنون ولی متاسفانه الان خیلی دیره که از دستورات لینکی که دادی استفاده کنم.چون من حمومش هم کردم. روزها 2 ساعت عصر هم سه ساعت از قفس میاوردمش بیرون روی شونم .الان چهار روزه که آوردمش خونه . شب ها ساعت 8:30 یا9 با اینکه کاور روی قفسشه همش دور قفس ملق می زنه می خاد بیاد بیرون.جیغم میزنه.
    لطفا راهنمایی کنید.
    شما می گید که از دستتون می ترسه . اونوقت چطوری روی شونه میاریدش ؟ 4 روزه که آوردینش خونه . یعنی قبلا با شما جای دیگه بوده ؟ یا این که از مغازه آوردینش ؟ اگر از مغازه آوردید به هر حال باز هم این مراحل رو باید طی کنید . اگر از دست شما می ترسه به این خاطر هست که بهتون اعتماد نداره . جیغ هاش هم به همین خاطره .
    صبح ها از کی شروع به فعالیت می کنه ؟ شاید علت نخوابیدنش اینه که سر و صدا هست . خیلی از کاکاتو ها با وجود کاور اگر سر و صدایی باشه نمی خوابن . وقتی شب زیر کاور جیغ می کشه یعنی این که خوابش میاد اما نمی تونه بخوابه احتمالا به خاطر سر و صدا
    . برای خواب یه جای ساکت و تاریک رو در نظر بگیر دوست عزیز

کاربر ساده

شماره عضویت
    4067
    نقل قول نوشته اصلی توسط sina.M نمایش پست ها
    شما می گید که از دستتون می ترسه . اونوقت چطوری روی شونه میاریدش ؟ 4 روزه که آوردینش خونه . یعنی قبلا با شما جای دیگه بوده ؟ یا این که از مغازه آوردینش ؟ اگر از مغازه آوردید به هر حال باز هم این مراحل رو باید طی کنید . اگر از دست شما می ترسه به این خاطر هست که بهتون اعتماد نداره . جیغ هاش هم به همین خاطره .
    صبح ها از کی شروع به فعالیت می کنه ؟ شاید علت نخوابیدنش اینه که سر و صدا هست . خیلی از کاکاتو ها با وجود کاور اگر سر و صدایی باشه نمی خوابن . وقتی شب زیر کاور جیغ می کشه یعنی این که خوابش میاد اما نمی تونه بخوابه احتمالا به خاطر سر و صدا
    . برای خواب یه جای ساکت و تاریک رو در نظر بگیر دوست عزیز
    خوب مهندس من نمیزارمش روی شونم خودش از روی قفس می پره روی شونم. به نظرت این چیز عجیبیه؟؟!!

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    سگ، گربه
    شماره عضویت
    1413
    نقل قول نوشته اصلی توسط birdy نمایش پست ها
    خوب مهندس من نمیزارمش روی شونم خودش از روی قفس می پره روی شونم. به نظرت این چیز عجیبیه؟؟!!
    برای این که از دستت نترسه باید تمرین رو از بیرون قفس انجام بدی . طوطی توی قفس باشه و شما از بیرون توی دستت غذایی رو که طوطی شما خیلی دوست داره رو از بین میله ها بهش می دی . این کار زمان زیادی می بره . باید خیلی تمرین کنید باهاش . نه عجیب نیست . من متوجه منظور شما نشده بودم .

کاربر ساده

شماره عضویت
    3513
    به نظر من اصلا به پرهاش دست نزن .
    رطوبت رو براش فراهم کن . تا پوستش خشک نشه .
    براش آهنگ بذار ملایم باشه و بی کلام باشه بهتره .
    ارتفاع قفسش چقدره از زمین ؟ چقدر رام هستش ؟ غذا چیا بهش می دی ؟
    جلوی تلویزیون که نذاشتی ؟ کجای خونه هست ؟ چه کسایی رو می تونه ببینه ؟

این لینک رو بخون. یکی از کاربران این جا از کاکاتوی پرکن نگهداری می کرد . این جا راهنمایی های خوبی هست .حتما بخون به دردت می خوره

http://www.parsipet.ir/forum/showthread.php?t=7050

باز هم سوالی داشتی بپرس تا دوستان راهنمایی کنند.
    برای پرهاش می تونی از دکتر برهانی کیا تو بخش مشاوره دامپزشکی راهنمایی بگیری

من خودم با دکتر برهانی در تماسم و اونم کاملا کاکادو منو میشناسه . با آهنگ ملایم حال نمیکنه و موزیکی که حالت رقص بهش بده دوست داره . ارتفاع ققسش اکثرا بالاست و در روز 3-4 ساعت هم پایینه و خودش گاهی وقتا میاد پایین که نازش کنیم . اونقدر رام هست که دکتر برهانی میگه چرا این جیغ نمیکشه و تاحال منو گاز نگرفته ولی یکم لوسه و هرچی میخواد جیغ میکشه و یک دقیقه هم نمیتونه تنها بمونه.
    هر جای خونه که خودمون حضور داشته باشیم قفسشو میذاریم ولی موقع خواب تنهاست تو اتاق تاریک و دربسته
    من رو که خیلی دوست داره (چون ماده است و من مرد هستم ) در روز 4-5 ساعت میبینه
    خانومم و خواهر زنم هم همیشه یکیشون پیشش هست.
    جلوی تلویزیون هم طبیعتا قرار میگیره چون خودمون تلویزیون میبینیم و اونم میخواد پیش ماباشه و خودش هم تلویزیون نگاه میکنه و برنامه های حیات وحش رو هم گاهی وقتا میترسه (از تصویر جغد خیلی میترسه)
    در ضمن یه مدت تنباکو عادی رو خیس میکردم اسپری میکردم رو پراش و تقریبا به پراش کاری نداشت
    تو رو خدا کمک کنید دوست دارم خوشگل بشه.

کاربر ساده

شماره عضویت
    4067
    نقل قول نوشته اصلی توسط dream نمایش پست ها
    من خودم با دکتر برهانی در تماسم و اونم کاملا کاکادو منو میشناسه . با آهنگ ملایم حال نمیکنه و موزیکی که حالت رقص بهش بده دوست داره . ارتفاع ققسش اکثرا بالاست و در روز 3-4 ساعت هم پایینه و خودش گاهی وقتا میاد پایین که نازش کنیم . اونقدر رام هست که دکتر برهانی میگه چرا این جیغ نمیکشه و تاحال منو گاز نگرفته ولی یکم لوسه و هرچی میخواد جیغ میکشه و یک دقیقه هم نمیتونه تنها بمونه.
    نژادش چیه؟ من که از همین حالا طوطیمو بردم اجباری تا مرد بشه.

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    سگ، گربه
    شماره عضویت
    1413
    نقل قول نوشته اصلی توسط dream نمایش پست ها
    هر جای خونه که خودمون حضور داشته باشیم قفسشو میذاریم ولی موقع خواب تنهاست تو اتاق تاریک و دربسته
    من رو که خیلی دوست داره (چون ماده است و من مرد هستم ) در روز 4-5 ساعت میبینه
    خانومم و خواهر زنم هم همیشه یکیشون پیشش هست.
    جلوی تلویزیون هم طبیعتا قرار میگیره چون خودمون تلویزیون میبینیم و اونم میخواد پیش ماباشه و خودش هم تلویزیون نگاه میکنه و برنامه های حیات وحش رو هم گاهی وقتا میترسه (از تصویر جغد خیلی میترسه)
    در ضمن یه مدت تنباکو عادی رو خیس میکردم اسپری میکردم رو پراش و تقریبا به پراش کاری نداشت
    [b بخش های تغذیه ی طوطی ها رو مطالعه کتید . خیلی مفیدن /. باز در این مورد فکر کنم بقیه دوستان راهنمایی های بهتری داشته باشن . اگر دوست داشتید منتظر نظرات اون ها هم باشید.
    اون لینک رو خوندید ؟
    ولی دست کاری کردن پرها کار درستی نیست . خودتون این کار رو انجام ندید ممکنه باعث مشکل جدی تری بشه .
    جلوی تلویزیون هم قرارش ندید . همین ترس خیلی براش بده . باعث تشدید پرکنی می شه . اون ترس ها خیلی براش بده . اگر برنامه ای رو می خواهید که قرار بدید ببینه از هم نوعان خودش باشه نه از دشمنانش .
    استفاده از تنباکو هم نمی دونم درسته یا نه !!!!!!
    [/b]
    ویرایش توسط Shikra : 21st March 2011 در ساعت 10:46 PM

کاربر ساده

شماره عضویت
    3513
    همین الان از پیش دکتر برهانی کیا اومدم و اون پرش که گیر کرده بود رو در آورد . پیشنهاد داد که یک کاکادو نر پرکن براش بگیرم تا اگه خوب شدن جفتشون خوب بشن و سالمشو نگیرم چون گرونتره و ممکنه پرکنی رو از ماده من یاد بگیره. نظرتون چیه دوستان؟
    در مورد ××××× که سینا جان پیشنهاد دادن ب کمپلکس رو تو آبش میریزم و اونجوری تاثیر نذاشته. یعنی من که ندیدم اشتهاش زیاد بشه.
    نژاد کاکادو من از همین کاکادو کاکل زردهاست که بیشتر هم دیده میشن تو مغازه ها (البته از نوع کوچیکش نه اون بزرگتراش)

راستی اونجا(بیمارستان دامپزشکی) که بودم "رامبد جوان" هم اونجا بود و متاسفانه سگش مرد. من خیلی براش ناراحت شدم.
    ویرایش توسط Shikra : 21st March 2011 در ساعت 10:47 PM دلیل: اضافه کردن مطلب

کاربر ساده

شماره عضویت
    4067
    یکی از دلایل پر کنی کم خوابی .شب ساعت چند می خوابه کی بیدار میشه؟
    راستی گاز هم می گیره ؟مال من نره میذارمش توقفس می خوام درو ببندم حمله می کنه بهم ولی جرات نداره گاز بگیره چون میدونه ...

کاربر ساده

شماره عضویت
    4067
    بالاخره تونستم جیغای پرندمو کم کنم. ولی مشکل رودست اومدن هنوز باقیه فکر کنم قبلا با دست زدنش که انقدر می ترسه.

کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    سلام به همه دوستان خوبم
    امیدوارم طوطی هاتون همیشه سالم و سرحال باشند.. دادن دلستر به طوطی مجاز نیست
    در صورت نیاز به دادن ویتامین b به طوطی بهتر است از قطر ه های مکمل استفاده کنید

صفحه 7 از 46 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212223242526 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)