نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: بهترین نژاد برای نگهبانی کدام است؟

رأی دهندگان
65. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • دوبرمن

17 26.15%
  • هاسکی

2 3.08%
  • گریت دین

5 7.69%
  • روت وایلر

7 10.77%
  • ژرمن شیفرد

20 30.77%
  • سرابی

11 16.92%
  • مالاموت

0 0%
  • ماستیف

0 0%
  • باکسر

3 4.62%
  • سنت برنارد

0 0%
صفحه 3 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 56
    همکار قدیمی (مدیر انجمن بازارچه)

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شیرین
    شماره عضویت
    11056
    نقل قول نوشته اصلی توسط foumani نمایش پست ها
    روتوایلر از لحاظ قدرت آرواره بعد از پیت بول ، بولداگ،باکسر و گریت دین قرار داره، از لحاظ مانور و سرعت عمل بعد از ژرمن و دوبرمن
    از لحاظ قدرت بدنی به جرات میگم سگهایی مثل کانگال سرابی و پیت بول با یه گاز گرفتن تسلیمش میکنن
    برتری روتوایلر یه کم سروصدا بودنه که اونم بعد بولداگ پیت بوله
    برتری روتوایلر یه کم سروصدا بودنه!!!!!!!!!
    اصلا روتوایلر سر و صدا نمیکنه (منظورم پارس نمیکنه)

خیلی خیلی کم پارس میکنه.یه سخصیتی داره که تو هیچ سگی ندیدم(تا اونجایی که چند نژاد نگه داشتم)من هم ژرمن نگه داشتم هم دوبرمن درسته سرعت و چابکی نداره ولی فکش مطمینم از ژرمن و دبرمن قوی تره حتی سگم 3 تا از سگ ژرمن رو بد جوری زخمی کرد 1 کیشو زخمی کرد از گردن 2 تاشم نمیدونم چرا از پاش گرفت هر دو تا از سگ ها پاشون کلا خورد شد

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شیرین
    شماره عضویت
    11056
    من واقعیتش اصلا روتوایلر رو نمیشناختم دنبال یک نژاد میگشتم که بخرم که تو یه سایتی دیدم که رتبه بندی نژاد سگ ها بود خیلی الان دنبالش میگشتم که پیدا کنم اینجا بفرستم ولی متاسفانه پیدا نکردم اونجا چندین گزینه بود که یکیش از لحاظ قدرت فک سرعت و نگهبانی دیدم که روتوایلر اولی بود تنها امتیازی که کم داده بودن سرعت و چابکیش بود.فکر کنم تاریخچه ی روتوایلر رو بخونین فکر کنم کشور انگلیس بود که کلا واسه نگهبانی روتوایلر رو انتخاب میکردن
    ببخشید هر چقدر پاسخ به نقل قول کردم نشد شرمنده

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    سگ-ماهی-قناری-خروس لاری-قرقاول-کفتر
    شماره عضویت
    9015
    نقل قول نوشته اصلی توسط arshamm نمایش پست ها
    واقعا من موندم اون ۱۲ نفر که به دوبرمن رای دادن دیدن دبرمنی از نزدیک. آخه واقعا سگ احمقیه از طرف دیگه ژرمن واقعا باهوشه و هرجا نگاه کنید وقتی* اوضاع جدیه ژرمن سگیه که حضور داره مگه سگ نگهبان فقط باید بتونه گاز بگیر. با این حال که خودم یه دوبرمن داشتم و واقعا هنوز هم دلم واسش تنگ می*شه اینارو گفتم
    داداش من اشتباه میکنی منم به ژرمن رای دادم و الانم خودم ژرمن دارم اما باهوشترین سگ همون دوبرمنه که با اشاره چشم و ابرو هم منظور صاحبشو میگیره شما یه تحقیق کنید متوجه عرض بنده میشید
    اون دوبرمن هایی که شما دیدید حتما درست تربیت نشده بودن

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    9015
    نقل قول نوشته اصلی توسط chaky نمایش پست ها
    برتری روتوایلر یه کم سروصدا بودنه!!!!!!!!!
    اصلا روتوایلر سر و صدا نمیکنه (منظورم پارس نمیکنه)

خیلی خیلی کم پارس میکنه.یه سخصیتی داره که تو هیچ سگی ندیدم(تا اونجایی که چند نژاد نگه داشتم)من هم ژرمن نگه داشتم هم دوبرمن درسته سرعت و چابکی نداره ولی فکش مطمینم از ژرمن و دبرمن قوی تره حتی سگم 3 تا از سگ ژرمن رو بد جوری زخمی کرد 1 کیشو زخمی کرد از گردن 2 تاشم نمیدونم چرا از پاش گرفت هر دو تا از سگ ها پاشون کلا خورد شد
    منم منظورم همین بود اون (یه) اضافست

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    9015
    من واقعیتش اصلا روتوایلر رو نمیشناختم دنبال یک نژاد میگشتم که بخرم که تو یه سایتی دیدم که رتبه بندی نژاد سگ ها بود خیلی الان دنبالش میگشتم که پیدا کنم اینجا بفرستم ولی متاسفانه پیدا نکردم اونجا چندین گزینه بود که یکیش از لحاظ قدرت فک سرعت و نگهبانی دیدم که روتوایلر اولی بود تنها امتیازی که کم داده بودن سرعت و چابکیش بود.فکر کنم تاریخچه ی روتوایلر رو بخونین فکر کنم کشور انگلیس بود که کلا واسه نگهبانی روتوایلر رو انتخاب میکردن
    ببخشید هر چقدر پاسخ به نقل قول کردم نشد شرمنده

اون نظرسنجی ها خارجیه و اونا فاکتورهاشون فرق میکنه چون سگای گاردشونو داخل خونه نگهداری میکنن و اصلیترین خصوصیات سگ برتر واسه اونا بازیگوش و پرتحرک نبودن و کم سروصدا بودن و ریزش موی کمتر داشتنه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    9015
    نقل قول نوشته اصلی توسط S2 SeLeNa S2 نمایش پست ها
    من به جز دوبرمن و ژرمن و هاسکی و سرابی بقیه رو نمیشناسم

کدوم سرعت و قدرت بالایی داری؟
    بین اینا قدرت سرابی و سرعت دوبرمن
    میانگین این رو خصلت هاسکی

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شیرین
    شماره عضویت
    11056
    اون نظرسنجی ها خارجیه و اونا فاکتورهاشون فرق میکنه چون سگای گاردشونو داخل خونه نگهداری میکنن و اصلیترین خصوصیات سگ برتر واسه اونا بازیگوش و پرتحرک نبودن و کم سروصدا بودن و ریزش موی کمتر داشتنه
    ببخشید ها قاطعانه جواب میدم چون مطمینم روتوایلر از قدیم واسه نگهبانی گوسفندا تو انگلیس استفاده میکردم منظوره من تو خونه نیست.در ضمن کی میگه ریزش مو نداره؟
    اونقدر مو میریزه که هر روز باید جارو بکشیم خونه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فعلا هیچی
    شماره عضویت
    10693
    سرابی بنظر من سگهای سرابی خیلی نگهبانهای خوبین

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شیرین
    شماره عضویت
    11056
    داداش من اشتباه میکنی منم به ژرمن رای دادم و الانم خودم ژرمن دارم اما باهوشترین سگ همون دوبرمنه که با اشاره چشم و ابرو هم منظور صاحبشو میگیره شما یه تحقیق کنید متوجه عرض بنده میشید
    اون دوبرمن هایی که شما دیدید حتما درست تربیت نشده بودن
    دوست عزیز بحث در مورد باهوشی نیستش بحث در مورد نگهبانی هستش که کدوم بهترین نژاد هستش واسه نگهبانی در ضمن به پاکوتاه هم یاد بدی نگهبانی میکنه ولی دلیل نمیشه که نگهبان خوبی باشه؟
    سگ خطرناک باشه حتما نگهبانه خوبی میشه روتوایلر همینطوریش خطرناکه اگه این کارو کنیم(از بچه گی تو جای کامل تاریک قرار بدیم چند ماه فقط یک نفر بهش غذا بده هیچکی رو ندیده باشه) ببینم کی میتونه به روتوایلر از دور نگا کنه!!!!!!!!
    یکی از خصوصیات مهم واسه نگهبانی اینکه نترس باشه حتی حریفش قوی تر از خودش باشه از کوره در نره دیگه نمیگم کدوم سگ اگه کم بیاره از کوره در میره چه ببینه سگ مقابل رو و چه وسط دعوا کم بیاره فوری فرار میکنه من 3 نژاد نگه داری کردم عرض کردم تو پستم ژرمنم نگهداری کردم روتوایلر هم دوبرمن هم نگهداری کردم میتونستم بگم اونا هم واسه نگهبانی خوب هستن درسته نگهبانه خوبی هستن ولی بهترین نژاد رو واسه بادیگارد میگیم نظر بنده اینه که روتوایلر نگهبانه خوبی هستش.خودمو میگم من که روتوایلر نگه میدارم مطمینا میگم روتوایلر از همه برتره ولی چون 2 نژاد دیگه رو هم نگه داشتم میگم از این 3 تا برتر اونه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    9015
    ببخشید ها قاطعانه جواب میدم چون مطمینم روتوایلر از قدیم واسه نگهبانی گوسفندا تو انگلیس استفاده میکردم منظوره من تو خونه نیست.در ضمن کی میگه ریزش مو نداره؟
    اونقدر مو میریزه که هر روز باید جارو بکشیم خونه
    قاطعانه یا غیر قاطعانه مرغ یه پا داره ، من رو حرف خودم هستم

صفحه 3 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)