کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - شاه طوطی- مرغ مینا- مرغ عشق-شاهین
    شماره عضویت
    15776
    نقل قول نوشته اصلی توسط اسکندری نمایش پست ها
    اینکه هشت کلمه یاد گرفته پس سنش کمتره اصلا درست نیست.اما بهرحال باید ببینید کدوم یکی به دل خودتون میشینه.

ارسال شده از HUAWEI G525-U00 با استفاده از تپاتالک 2
    آقا من نگفتم چون 8 کلمه یاد گرفته سنش کمتره خود بچه ها با توجه به عکسا گفتن حدود 1 سال سن داره خود فروشنده هم گفته ک چشاش از دودی تازه در اومده روبه خاکستری و طوسی هست و.....
    من منظورم این هست ک با توجه ب سن کمی ک داره 8 کلمه یاد گرفته ولی اون ک 2 ساله هست 5 کلمه و اون چشم زرده 20 کلمه یاد گرفته
    پس نظر شما اون 5 کلمه ای هست اگه 1500 بده درسته ؟

ببخشید دارم زیاد سوال میکنم این 4 کاسکویی هست ک میخوام بگیرم از اون 3 تا قبلی خیری ندیدم نمیخوام اینم مث قبلیا بشه

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط attacker9626 نمایش پست ها
    آقا من نگفتم چون 8 کلمه یاد گرفته سنش کمتره خود بچه ها با توجه به عکسا گفتن حدود 1 سال سن داره خود فروشنده هم گفته ک چشاش از دودی تازه در اومده روبه خاکستری و طوسی هست و.....
    من منظورم این هست ک با توجه ب سن کمی ک داره 8 کلمه یاد گرفته ولی اون ک 2 ساله هست 5 کلمه و اون چشم زرده 20 کلمه یاد گرفته

ببخشید دارم زیاد سوال میکنم این 4 کاسکویی هست ک میخوام بگیرم از اون 3 تا قبلی خیری ندیدم نمیخوام اینم مث قبلیا بشه
    من قبلا هم خدمت شما عرض کردم.کاسکوها همه وقتی جوجه هستن شرایطشون یکسانه.
    شماعجولید.مگه میشه اون سه تا مشکل داشته باشن و اینا حتما خوب باشن.
    این هشت کلمه ایه عالیه اما فکر نکنید باخریدنش ضبط صوت خریدین که تا یه کلمه تکراربشه فوری اونم تکرار کنه.باید وقت بذارید.همین جوجه مشخصه باهاش کارشده که الان هشت کلمه میگه و اگر بیارید و به امان خدا رهابشه پرکنی رو شاخشه.
    شما باید وقت و حوصله رو کنار هزینه صرف کنید.

ارسال شده از HUAWEI G525-U00 با استفاده از تپاتالک 2

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14451
    نقل قول نوشته اصلی توسط attacker9626 نمایش پست ها

دوست عزیز راهنمایی صحیح را دوستان کردند فقط یک نکته را دقت کنید. کاسکوی صحبت کن و غیر دستی برای خریدن ارجحیت دارد به کاسکوی صحبت کن دستی. چون طوطی خاکستری بسیار وابسته و عاطفی است اگر صاحب قبلیش زیاد دستی کرده باشدش ممکن است در منزل شما افسرده و پرکن شود ولی کاسکویی که هنوز دستی نیست را بر اساس خواسته و نظر خودتان تا حدی که فکر می کنید نیاز است می توانید دستیش کنید.
    در مورد حرف زدن به فیلم اکتفا نکنید. طوطی را ز نزدیک ببینید باید در حضور شما حرف بزند. خیلی هم تعداد کلمات مهم نیست. وضعیت ظاهری پرنده و سالم بودن منقار و پرها و پنجه و تحرک زیاد پرنده مهمتر است.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو ، عروس هلندی ، بلدرچین
    شماره عضویت
    14385
    نقل قول نوشته اصلی توسط StarFish نمایش پست ها
    نه اقا نزار با پر بازی کنه و ور بره
    مشکل درست میشه
    در ضمن باید با نی بیفته
    اگر نی پر رو میجوه کمبود کلسیم داره

بله با نی میافته. دیگه بعد از این مدت حضور در این سایت فرق پرکنی با وقتی پرنده بره تو لکو میدونم عزیز.

حواسم هست که نذارم بازی کنه.

ممنون

مدیر انجمن آکواریوم

نوع حیوان خانگی
    خرس قطبی
    شماره عضویت
    3829
    نقل قول نوشته اصلی توسط Madanzadeh نمایش پست ها
    بله با نی میافته. دیگه بعد از این مدت حضور در این سایت فرق پرکنی با وقتی پرنده بره تو لکو میدونم عزیز.

حواسم هست که نذارم بازی کنه.

ممنون
    شما متوجه نشدی منظور من از حرفی که زدم چیه
    من که نگفتم هر پری بیفته علتش پرکنیه
    بیشترین موارد پرکنی اول با پرجوی شروع میشه که همین بازی با پر اگر نوعی پرجوی با شدت کم نباشه باز هم باعث ایجاد رفتار غلط توی کاسکو میشه

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ant
    شماره عضویت
    15325
    درود

عاقا امروز بدون اینکه من بفهمم کاسکو خریده بودن بعد 5 روز هم پیش ـــه دوست بابام بوده

کلی به من چیز میز گفت که نباید اینجوریش کنی و اونجوریش

منم که اصلا علاقه ای به کاسکو ندارم

بیشتر تمرکز من روی سگ بودش

خب بگذریم

الان این کاسکو چشماش رنگ خاکستری کِرِمی داره

بعد خیلی هم وحشیه

از نظر سلامت و اینجور چیزا هم خوبه

بینیش هم سالم ـــه سالم ـــه

برای رام کردنش من چیکار کنم؟؟؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad15 نمایش پست ها
    درود

عاقا امروز بدون اینکه من بفهمم کاسکو خریده بودن بعد 5 روز هم پیش ـــه دوست بابام بوده

کلی به من چیز میز گفت که نباید اینجوریش کنی و اونجوریش

منم که اصلا علاقه ای به کاسکو ندارم

بیشتر تمرکز من روی سگ بودش

خب بگذریم

الان این کاسکو چشماش رنگ خاکستری کِرِمی داره

بعد خیلی هم وحشیه

از نظر سلامت و اینجور چیزا هم خوبه

بینیش هم سالم ـــه سالم ـــه

برای رام کردنش من چیکار کنم؟؟؟
    سلام.گفته هاتون باهم جور در نمیاد.یعنی چی خاکستری کرمی؟مگه میشه.لطفا عکس بگذارید ازش.وحشیه؟قار میکشه؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ant
    شماره عضویت
    15325
    سلام.گفته هاتون باهم جور در نمیاد.یعنی چی خاکستری کرمی؟مگه میشه.لطفا عکس بگذارید ازش.وحشیه؟قار میکشه؟

ما کولن هیچیمون با هم جور در نمیاد

رنگ چشماش بین خاکستری و کِرِمیه

خیلی وحشیه

قار هم فقط وقتی طرفش میرم میکشه
    ویرایش توسط mohammad15 : 8th September 2014 در ساعت 12:19 AM

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad15 نمایش پست ها
    ما کولن هیچیمون با هم جور در نمیاد

رنگ چشماش بین خاکستری و کِرِمیه

خیلی وحشیه

قار هم فقط وقتی طرفش میرم میکشه
    بهرحال اگر چشم کرم هست که کار خیلی سختی در پیش دارید برای رام کردنش.بهتره جایی در نظر بگیرید که ثابت باشه و نیاز به تغییر نداشته باشه.از دو طرف هم پشت و بغل قفس به دیوار محدود بشه.
    تا دو هفته هم جز برای تعویض آب و دانه ها به سمتش نرید تا به محیط عادت کنه و ترسش بریزه.وقتی هم قار میکشه فوری ترک نکنید اطرافش رو که بشه سلاحش برای دور کردن شما.

مدیر انجمن آکواریوم

نوع حیوان خانگی
    خرس قطبی
    شماره عضویت
    3829
    سلام.هر پرنده ای وقتی به سن و سال بلوغ و جفت شدن میرسه دیگه رام کردن و به حرف آوردنش تقریبا غیر ممکن میشه.حالا چه کاسکو باشه چه مرغ عشق.
    یه کاسکوی چشم کرم واقعا ارزش وقت گذاشتن نداره چون اگر قرار باشه یه چشم سفید یا چشم دودی توی شش ماه الی یکسال به حرف بیاد چشم کرم رو شاید توی دو سال اون هم با زحمت فراوون بشه کلماتی یادش داد.رام شدنش هم که تقریبا غیر ممکنه.این هم درست نیست که کاسکو توی هر سنی میتونه به حرف بیاد.کاسکو اگر قبل از 5 سالگی رام شد و به حرف اومد باز هم یاد میگیره ولی اگر به 5 سال رو رد کرد دیگه ارزش وقت گذاشتن نداره.جوجه هم محسوب نمیشه.

با عرض پوزش با تمام گفته هاتون مخالفم
    کاسکو با هر پرنده ای که میفرمایید فرق داره
    مثل ملنگو یا شاه طوطی یا مینا نیست که بگیم حتما و حتما قبل از بلوغ به حرف میاد
    توانایی و علاقه ی کاسکو برای حرف زدن رو هیچ طوطی نداره

چرا کاسکوی چشم کرم ارزش وقت گذاشتن نداره؟ یه دلیل بگید

من با چشم کرم و نباتی هم کار کردم اگه درست پیش بری تفاوت زیادی با چشم دودی نداره
    همین آشنایی که گفتم رفت باغ پرنده کاسکوی چشم زرد رو به عنوان چشم سفید بهش فروختن وقتی دوزاریش افتاد چی شده رفت طوطی رو مفت فروخت
    همون طوطی از خود این شخص پارسال شنیدم که هم حرف میزنه هم میتونه شعر هم یکم بخونه
    آقا اسکندری کی میگه کاسکوی چشم کرم 2سال طول میکشه حرف بیفته؟ کاسکو طی دوسال زمان خودش هم که شده حداقل 10 کلام یاد میگیره حتی اگه بهش توی این دوسال چیزی یاد ندی

کسی که کاسکوش 2 سال طول بکشه سخنگوی حرفه ای بشه معلومه خودش با طوطیش خوب کار نمیکنه
    کاسکوی وحشی توی هر سنی باشه رام میشه فقط اگر یه کاسکوی وحشی سن بالا شکار بشه و توی مدت کمی وارد منزل بشه کار صاحبش طولانی میشه

حتی یه سری از چشم زرد ها هم که مدت زیادی توی مغازه ها باشن و آدمای زیادی رو ببینن ترسشون خیلی خیلی کم میشه

اگه به غار کشیدن باشه که ما قبلا یه مورد کاسکوی چشم سیاه داشتیم اونم مثل کاسکوی وحشی سرسخت و غارکش بود
    این چیزی که من از هرچی فروشنده ی وارد توی این شیش هفت سال پرسیدم و توی فروم های فارسی سال های قبل خوندم همه و همه کاسکوی بالغ رو چشم زرد یعنی توی سن 8 سالگی میدونن بعضی از ماده ها هم از یه سال زودتر شروع به مستی میکنن

اگر هم دقت کرده باشید من توی چند پست قبلی به دوستمون گفتم اگر صبر و حوصله نداری با کاسکو زیاد کار کنی و میخوای زودتر نتیجه بگیری کاسکوی جوون بگیر

صفحه 1016 از 1238 نخستنخست ... 1651691696699799899910001001100210031004100510061007100810091010101110121013101410151016101710181019102010211022102310241025102610271028102910301031103210331034103510661116 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 6 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 6 مهمان ها)