صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 34
    کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    کاسگو.سگ.ماهی.خرگوش.لاک پشت
    شماره عضویت
    16272
    نقل قول نوشته اصلی توسط pouyadaraee نمایش پست ها
    با سلام.
    داستان زیبایی بود. کاسکو هم بسیار خوشتیپ. ماشاالله. 9 سال خیلی زیاده و معلومه یه عضو خانوادتون حساب میشه دیگه.
    من هم قبلا یک قناری داشتم و پیش یک دامپزشک بی تجربه بردم. متاسفانه داروی مناسبی نداد و باعث شد پرنده هلاک بشه. میدونین که قناری ها خیلی ضعیف تر از طوطی ها هستن و اگر مریض بشن بد مریض میشن.
    به نطر من تنها جایی که دروغ و کلک توش نیست همین انجمن هاست. البته اینم بگم دامپزشک هم خیلی خوبه اما اگه حرفه ای باشه و مورد اعتماد.
    منتظر عکس های جدید هستیم.
    سلام بله زیاده امیدوارم بازم کنارمون باشه...همیشه از خدا خواستم اگه یه روز خواست ازمون بگیرتش اول منو ببره چون مث داداش نداشتم میمونه....
    بله متاسفانه دامپزشکای الان اصلا قابل اعتماد نیستن...
    خیلی سواستفاده میکنن از جون این حیوونا...من یه دامپزشک اشنا دارم و واقعا کمکمون میکنه در مورد نقره... واستون بازم عکس میذارم حتما....

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16272
    نقل قول نوشته اصلی توسط iman12 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز تاپیکهای خوبی زدی هم این اقا نقره هم اون کپل... من که خوشم از طوطی موطی نمیاد اما داستان شما قشنگ بود و به دلم نشست.از اسم پسرتون معلومه خیلی قیمتیه
    ما که تو دنیا از طوطی سردر نیاوردیم اما این اولین طوطی هستش به دلم میشینه.خوش باشین باهاش

یاعلی .
    سلام ممنون لطف دارین... اینا گوشه ای از باغ وحش خونگی منه.... قیمیت که چه عرض کنم...واسه ما اصلا قیمتی نیس...یه دنیااااس...واسه بقیه که الان دارن روش قیمت میذارن ظاهرا خیلی قیمتی به نظر میاد... خوش حالم که داداشی من به دل شمام نشست...

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16272
    عکسای جدید اقا نقره در طی یک روز پر کااااار(خرابکاری)

نقره و عشقش(زنگولش... تکون میده صداشو گوش میده!!!!) خل داداشم

اقا نقره با عشق دومش ( سطل اشغال استیل چون خودشو توش میبینه دمر کرده وایساده روش!!!!!!!)

اقا نقره بعد یه روز کاری سخت رفت اب تنی الانم کز کرده بخوابه...

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    سگ.کفتر.سهره.ماهی.
    شماره عضویت
    14955
    چقدر جسور و روداره عاشق موجودات بدقلق و موزی هستم.خدا بزارتش برات
    راستی یه طلا خانومم براش بگیر بچشون عتیقه میشه.یه سوال ایا باید برا بچه طوطی حرفو زیاد تکرار کرد؟مثلا سلام؟چون فکر کنم ادم تا یاد اونا بده خودش لال بشه
    ویرایش توسط iman12 : 4th August 2014 در ساعت 03:34 PM

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16272
    نقل قول نوشته اصلی توسط iman12 نمایش پست ها
    چقدر جسور و روداره عاشق موجودات بدقلق و موزی هستم.خدا بزارتش برات
    راستی یه طلا خانومم براش بگیر بچشون عتیقه میشه.یه سوال ایا باید برا بچه طوطی حرفو زیاد تکرار کرد؟مثلا سلام؟چون فکر کنم ادم تا یاد اونا بده خودش لال بشه

جسور واسه یه دقیقشه... بعضی وقتا یهو گم وگور میشه پیداش که میکنیم جیغمون در میاد چون وقتی میفهمه به چیزی حساس شدیم سعی میکنه اونو از بین ببره حسود خان...!!!
    اتفاقا کاسگو یکی از دوستام پیشم بود اونم بخاطر این که داداش منو دوس داشت اسم اونم گذاشت نقره!!! وااااااای انقد جالب بود جفتشون همو صدا میکردن هی نقره نقره میکردن....
    البته فک کنم اون ماده بود چون نقره ی من یه کارای زشتی میکرد با اون... که ماها جرات نداشتیم پیش هم بذاریمشونالبته فیلمشون و دارم ولی فک نکنم بشه گذاشت اینجا...

نه فکر میکنید کاسگوها خیلی باهوشن... مخصوصا اگه جوجه باشن... زود حرفارو یاد میگیرن زیاد که تکرار کنید اون خسته میشه...معمولا کاسگوها از بین حرفای عادی شما یه چیزای کوچیکی یاد میگیرن اما وقتی میخواین کلمه خاصی یادش بدین براش شبا تکرار کنید... صداتون اروم باشه و پشت هم نگین...کاسگو اگه بخواد میتونه سخت ترین کلمه ها و جمله هارو بگه!
    وقتیم یاد میگیره منتظر جایزس...ا

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    اروانا
    شماره عضویت
    11517
    ماشالله به این اقا نقره
    خدا قسمت کنه همچین کاسکو شر و شیطونی
    کاسکو ما 2 چیز یاد گرفته پر خوری و پر حرفی اصلا هم اهل خراب کاری یا شیطنت نیست.کل روز رو خابه بیدار هم که میشه میخوره و حرف میزنه.
    شما چیکار کردین که انقدر شر و شیطونه؟؟
    خدا حفظش کنه

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16272
    نقل قول نوشته اصلی توسط amino نمایش پست ها
    ماشالله به این اقا نقره
    خدا قسمت کنه همچین کاسکو شر و شیطونی
    کاسکو ما 2 چیز یاد گرفته پر خوری و پر حرفی اصلا هم اهل خراب کاری یا شیطنت نیست.کل روز رو خابه بیدار هم که میشه میخوره و حرف میزنه.
    شما چیکار کردین که انقدر شر و شیطونه؟؟
    خدا حفظش کنه
    اخی الهی کاش نقره ی منم کمتر شیطنت میکرد...بعضی وقتا مامانم قاطی میکنه میگه ببرینش بدین پارک ساعی تا خونه رو خراب نکرده ولی بعدش گریه میکنه میگه نه پسرمه دلم نمیاد!!!! فک کنم مهره مار داره این اقا پسر...
    داداشم لاغر شده انقد میدو ابن و اون ور خوراکش زیاده ولی همه رو میسوزونه...
    کاسگو شمام شیطون که خودشو میزنه به تنبلی...اوایل ما خیلی سعی میکردیم باهاش بازی کنیم توپ پینگ پونگ واسش مینداختیم و خودش میگفت گگگگگگگگگگگگگگگگل!!!!بعد چند وقت دیدیم خوش میرفت با سرش توپارو حل میداد که یعنی یکی بیاد بازی...میبرد رو سرامیک که صدا بده فهمیدیم عشق تولید صداس!!!! واسش زنگوله گرفتیم اول میترسید الان ول نمیکنه تا دیوونمون نکنه...خودتون باهاش بازی کنین چه تو قفس چه بیرون قفس...
    میاد رو دستتون؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    اروانا
    شماره عضویت
    11517
    نقل قول نوشته اصلی توسط hasti20 نمایش پست ها
    اخی الهی کاش نقره ی منم کمتر شیطنت میکرد...بعضی وقتا مامانم قاطی میکنه میگه ببرینش بدین پارک ساعی تا خونه رو خراب نکرده ولی بعدش گریه میکنه میگه نه پسرمه دلم نمیاد!!!! فک کنم مهره مار داره این اقا پسر...
    داداشم لاغر شده انقد میدو ابن و اون ور خوراکش زیاده ولی همه رو میسوزونه...
    کاسگو شمام شیطون که خودشو میزنه به تنبلی...اوایل ما خیلی سعی میکردیم باهاش بازی کنیم توپ پینگ پونگ واسش مینداختیم و خودش میگفت گگگگگگگگگگگگگگگگل!!!!بعد چند وقت دیدیم خوش میرفت با سرش توپارو حل میداد که یعنی یکی بیاد بازی...میبرد رو سرامیک که صدا بده فهمیدیم عشق تولید صداس!!!! واسش زنگوله گرفتیم اول میترسید الان ول نمیکنه تا دیوونمون نکنه...خودتون باهاش بازی کنین چه تو قفس چه بیرون قفس...
    میاد رو دستتون؟
    رو دست میاد و زمانی که در قفس رو باز میکنی که بیاد رو دست با صدای بوس بوس تند و ریز میگه که بوسش کنم و ماساژش بدم.عشق ماساژه این اقا فرد ما.بعد ماساژ هم معمولا در حال چرت زدن 1 گوشه اس .بردم دامپزشک که خدای نکرده مریض نباشه انقدر میخابه که خدارو شکر گفت نه سالمه
    فقط زیادی عشق خابه.
    خوشبحال شما که اقا نقره بازیکوشه.
    اصلا اهب بازی نیست این اقا فرد ما 1 بار گم شد ترسیدم که فرار کرده باشه از پنجره
    دیدم که پنجره ها توری داره و بسته اس کلی دنبالش گشتم و صداش کردم اخر سر پشت تلوزیون بود داشت چرت میزد و خاب بود
    نمیدونم چیکارش کنم

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16272
    یه چیز جدید کشف کردم تو سفر...
    توی جنگل که بودیم یه چیزایی رو زمین بود که نقره خیلی دوس داشت!!! فک میکنم بلوط باشه درسته؟

واسش ضرر نداره؟؟؟؟؟؟؟

اینم داداشم تو قفس مسافرتیش...

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    اروانا
    شماره عضویت
    11517
    از قیافش شیطنت میبااااااره
    بله بلوط هستش و سمت کرمانشاه ردفه بودم زیاد بود و به فرد میدادم باهاش بازی میکرد و تیکه تیکه میردشون.این بلوطی مه شما عکس گرفتین بلوط جوان و تازه اس.میتونید بهش بدین فقط دقت کنید بلوط ا شکاف و شکسته نباشن.این رو 1 دامپزشم بهم گفت و علتش رو نپرسیدم که چرا گفت شکسته ندم
    ابعاد این قفس چنده؟؟من مشکل جابه جایی دارم قفس خودش بزرگه و کم جاگیره تو ماشین

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)