کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو , عروس هلندی , کوتوله برزیلی , مرغ عشق , فنچ , کبوتر ,
    شماره عضویت
    16023
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    همین رو ادامه بدین که کاملا براش عادی بشه .. فعلا در قفس رو باز نکنید .
    برای گذاشتن و برداشتن جای غذای سومش هم باز نکنم کلا بسته نگه دارم یا اینکه در باز باهاش تمرینی نکنم منظورتون بود؟

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط منصور نمایش پست ها
    برای گذاشتن و برداشتن جای غذای سومش هم باز نکنم کلا بسته نگه دارم یا اینکه در باز باهاش تمرینی نکنم منظورتون بود؟
    منظورم این بود که تمرین فعلا داخل قفس باشه ( برای غذا گذاشتن و این موارد در قفس رو باز کنید )..

جهات مختلف غذا رو نگه دارید . تشویق کلامی هم فراموش نشه ..

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    گرینچیک ، مرغ عشق ، کاسکو ، گربه ، سوسک
    شماره عضویت
    13956
    نقل قول نوشته اصلی توسط Madanzadeh نمایش پست ها
    آقای موسوی امکانش هست به عکس از کاسکوتون بذارید؟؟؟؟
    نه والا زیادی ترسووه ترجیح میدم بزارم یکم بهم عادت کنه بعد برم سمت قفسش و ازش عکس بگیرم !! اینجوری خیلی بیشتر میترسه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    16231
    نقل قول نوشته اصلی توسط اسکندری نمایش پست ها
    سلام.چه کارهایی باهاش انجام دادین تا الان که قارنمیکشه؟
    کار خاصی نکردم فقط یه مدت زیاد کاری به کارش نداشتم
    مواقعی باهاش حرف میزدم . البته طوری شده که موقع رفتن از خانه بهش دست تکون بدی متوجه میشه داری میری . و اینکه همیشه بهش سلام میکنم و یکم باهاش حرف میزنم و دیگه همین .

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط فریماه نمایش پست ها
    کار خاصی نکردم فقط یه مدت زیاد کاری به کارش نداشتم
    مواقعی باهاش حرف میزدم . البته طوری شده که موقع رفتن از خانه بهش دست تکون بدی متوجه میشه داری میری . و اینکه همیشه بهش سلام میکنم و یکم باهاش حرف میزنم و دیگه همین .
    سلام . خب الان که به قفس نزدیک میشید چه واکنشی نشون میده ؟ میتونید راحت کنار قفس بشینید بدون اینکه فرار کنه یا قار بزنه ؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    16231
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    سلام . خب الان که به قفس نزدیک میشید چه واکنشی نشون میده ؟ میتونید راحت کنار قفس بشینید بدون اینکه فرار کنه یا قار بزنه ؟
    سلام .خودشو یکم پف میده میبینه که میخوام ظرف غذاشو بردارم دیگه این کارو نمیکنه خر خر میکنه و انگار که میخواد قار بزنه ولی منصرف میشه ولی بعضی موارد قار هم میزنه . و چون عادت داره روز ها کف قفس باشه یکم خودشو جا به جا میکنه و دور ترین جای ممکن میره .
    اما وقتی صبح ها کاور رو برمیدارم کاملا رو به روشم ولی فقط خرخر میکنه ولی اگه برم اون طرف و دوباره برگردم میره کف قفس و شاید قار بزنه چون صبح بود دیگه کاری نکردم که قار بزنه اول صبی

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط فریماه نمایش پست ها
    سلام .خودشو یکم پف میده میبینه که میخوام ظرف غذاشو بردارم دیگه این کارو نمیکنه خر خر میکنه و انگار که میخواد قار بزنه ولی منصرف میشه ولی بعضی موارد قار هم میزنه . و چون عادت داره روز ها کف قفس باشه یکم خودشو جا به جا میکنه و دور ترین جای ممکن میره .
    اما وقتی صبح ها کاور رو برمیدارم کاملا رو به روشم ولی فقط خرخر میکنه ولی اگه برم اون طرف و دوباره برگردم میره کف قفس و شاید قار بزنه چون صبح بود دیگه کاری نکردم که قار بزنه اول صبی
    هنوز با شما مشکل داره . پیشرفت خاصی نکرده .. این قار زدن و به قول شما خر خر کردنش برای تهدید و ترسوندن و دور کردن شماست ... این واکنش رو به همه اعضای خانواده نشون میده ؟

کاری که من تو پست قبلی به شما گفتم انجام دادین ؟ یعنی این پست :

"تو فاصله مناسب بشینید کنار قفس و کم کم و به تدریج اون صندلی رو به سمت قفس نزدیک کنید .. طوری که طوطی اصلا متوجه این حرکت نشه . این پیشرفت نباید یه روزه باشه ... یعنی تو یه روز سعی نکنید اونقدر نزدیک ببرید صندلی رو که طوطی صداش دربیاد ... نمیدونم چجوری توضیح بدم ... میلی متری نزدیک قفس بشید( تا این حد آروم ) . اصلا نبینه این حرکت رو .

فاصله مناسبی که آقای اسکندری گفتن بشینید و بهش بی توجه باشید ، یعنی جایی که طوطی قار نزنه . اینکه شما میگید من به قار زدنش بی توجهم اصلا درست نیست . منطور من این نیست که با قار زدنش فرار کنید یا ازش دور بشید . منظورم اینه که فرصتی برای قار زدن طوطی بوجود نیارید.. یعنی اونقدر نزدیک نرید که طوطی مجبور بشه قار بزنه . این عادتش رو با روش صحیح کم کم از بین ببرید .

تو هر فاصله ای که هستید و طوطی قار نمیزنه . شما میتونید با ارامش و خیلی عادی بهش کلمات رو یاد بدید و نیازی به بلند کردن تن صدا نیست .."

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ♡کاسکو♡مرغ و خروس سلطان❤
    شماره عضویت
    16310
    سلام.کاسکوی من الان چند صدا از قناری رو در میاره این تقلید صدا میتونه نشونه ای باشه که الان وقت به حرف اومدنشه؟!؟!؟کلمه ی سلام و بیا و هما رو خیلی باهاش کار کردم.
    سوال دومم اینه که الان کاسکوم بدون هیچ ترسی( حتی وقتی سیره)از هرجای قفس ( چه بیرون و چه داخل قفس) دستمو دنبال میکنه و خودش میاد از دستم غذا میگیره الان باید چیکار کنم؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    نقل قول نوشته اصلی توسط Roc نمایش پست ها
    سلام.کاسکوی من الان چند صدا از قناری رو در میاره این تقلید صدا میتونه نشونه ای باشه که الان وقت به حرف اومدنشه؟!؟!؟کلمه ی سلام و بیا و هما رو خیلی باهاش کار کردم.
    سوال دومم اینه که الان کاسکوم بدون هیچ ترسی( حتی وقتی سیره)از هرجای قفس ( چه بیرون و چه داخل قفس) دستمو دنبال میکنه و خودش میاد از دستم غذا میگیره الان باید چیکار کنم؟
    سلام
    در مورد تقلیذ صدا اگه کلمه مورد نظر رو ناواضح میگه میشه گفت میخواد تقلید کنه گاهی اوقات کمی طول میکشه تا اولین کلمات رو یاد بگیرن ولی بعدش زودتر کلمات جدید رو یاد میگیرن
    دز مورد سوال دوم هممیتونید الان تمرینات سرخاروندن رو شروع کنید
    http://www.parsipet.ir/thread24488.html
    ویرایش توسط abolfazl : 30th October 2014 در ساعت 03:40 PM

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو ، عروس هلندی ، بلدرچین
    شماره عضویت
    14385
    نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl نمایش پست ها
    سلام
    در مورد تقلیذ صدا اگه کلمه مورد نظر رو ناواضح میگه میشه گفت میخواد تقلید کنه گاهی اوقات کمی طول میکشه تا اولین کلمات رو یاد بگیرن ولی بعدش زودتر کلمات جدید رو یاد میگیرن
    دز مورد سوال دوم هممیتونید الان تمرینات سرخاروندن رو شروع کنید
    http://www.parsipet.ir/thread24488.html
    آقا ابوالفضل خیلی ممنون از قرار دادن این آموزش.
    ولی به نظر من تا وقتی که کاسکو به صاحبش اطمینان پیدا نکنه اجازه سر خاروندن بهش را نمیده.
    مثل کاسکوی خود من که الان اطمینان پیدا کرده و راحت میاد رو دستم و این تمرین و سه روزه یاد گرفت ولی هنوز نمیذاره سرشو بخارونم.
    هروقتم میخوام دست بزنم خودشو خم میکنه و گردنشو میبره پایین و حتی با این روشم سرشو خم میکنه و تخمه را میگیره که دستم به سرش نخوره.

صفحه 1052 از 1238 نخستنخست ... 52552952100210331034103510361037103810391040104110421043104410451046104710481049105010511052105310541055105610571058105910601061106210631064106510661067106810691070107111021152 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)