همکار قدیمی (مدیر انجمن کاسکو)

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهدی نیو نمایش پست ها
    من نمیفهمم چرا شما جو الکی میدین همه میدونن منظورم از این جمله اینه دستی نیست که رو دست بیاد یا بتونم از قفس درش بیارم !!!!!!
    ممنون از راهنمایتون!!!!
    دوست عزیز متاسفانه بنده علم غیب ندارم بدونم منظور شما چیه
    فکر نکنم از این جلمه شما چیز دیگه ای بشه بر داشت کرد،بنده نه علاقه ای به جو دادن به سخنان شما دارم نه وقت و حوصله این کارو،
    سعی کنید کمی در پاسخ دادنتون مودبانه تر و محترمانه تر برخورد کنید تا دچار سو تفاهم نشیم
    دوستان الان من 1 کاسکو 10 ماهه دارم که وحشی هست و تازه میتونم بدون داد زدنش جای غذاشو عوض کنم یعنی نمیتوم با دست بگیرمش و حمومش کنم بهترین راه حمام کردنش چیه؟ممنون از دوستان که این بحث راه افتاد تا منظور از حمام کردن و سوای دوشو شامپو بدونم

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    نقل قول نوشته اصلی توسط sokoote1990 نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید واسه دوستای گلم .1 سوال داشتم = متاسفانه کاسکوم قسمت پرهای اصلی خیلی کم پرجوی داره .به این صورت که بالش باز کردم انتهای پرش حالت خالی شدن تیکه تیکه رو 3تا از بالهای اصلیش داره .معلومه که خودش کنده / عکس هم واضح نمیشه .لامصب باید دوربینت 5 MPxباشه که من گوشیم هر دو هنوز VGA هستم .اگه شد یه عکس درست بگیرم حتما میزارم .اونم نمیزاره عکس بگیرم از بالش مشکلم 2تا شده.از وقتی دیدم خیلی سر گرمش میکنم ولی واسه خوب شدنش نمیدونم چیکار کنم !؟ ممنون
    اگر منظورتون از خالی شدن شاه پرهای اینه که چند تا شاه پر اول کمی کم پشت شده و در جاهای دیگه بدن علائم پرکنی مشاهده نمیشه نباید نگران باشید به احتمال خیلی قوی به خاطر قفس پرندست که وقتی بالش رو باز میکنه شاه پرها به میله گیر میکنند و به این روز میوفتند
    اما اگر در بقیه نقاط بدن علائمی مشاهده کردید ممکنه خطرناک باشه

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو(کادو) ، ککاتیل(کاکلی)
    شماره عضویت
    11092
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد وکیلی نمایش پست ها
    دوست عزیز متاسفانه بنده علم غیب ندارم بدونم منظور شما چیه
    فکر نکنم از این جلمه شما چیز دیگه ای بشه بر داشت کرد،بنده نه علاقه ای به جو دادن به سخنان شما دارم نه وقت و حوصله این کارو،
    سعی کنید کمی در پاسخ دادنتون مودبانه تر و محترمانه تر برخورد کنید تا دچار سو تفاهم نشیم
    از نظر من بدیهی هست منظورم
    همین پیشنهادی که دادینم برا شما دارم شما لطف میکنین جواب مارو برای مشگلاتی که پیش میاد میدین و راهنمایمون میکنین ولی درست نیست از هر لحنی استفاده کنین چون هر موجودی که من نگه میدارم برام عزیزه و حتی از خودم میزنم تا اون به مشگلی نخوره بعد که اینجوری جواب میدین به آدم حس جلاد بودن میده و به من که بر خورد تندی جوابتون

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    از نظر من بدیهی هست منظورم
    همین پیشنهادی که دادینم برا شما دارم شما لطف میکنین جواب مارو برای مشگلاتی که پیش میاد میدین و راهنمایمون میکنین ولی درست نیست از هر لحنی استفاده کنین چون هر موجودی که من نگه میدارم برام عزیزه و حتی از خودم میزنم تا اون به مشگلی نخوره بعد که اینجوری جواب میدین به آدم حس جلاد بودن میده و به من که بر خورد تندی جوابتون
    دوست عزیز لحن بنده در پاسخ به شما به هیچ وجه تند نبود فقط چون نوشته ها احساس رو بیان نمیکنند شما دچار سو تفاهم شدید
    به فرض مثال بنده منظور شما رو فهمیدم و راهنماییتون کردم،بعد از چند وقت یک فرد تازه واد میاد و شروع میکنه به خوندن تاپیک و به سوال شما میرسه و فکر نمیکنه که منظور شما ممکنه روی دست اومدن باشه و ذهنیتش این میشه که باید طوطی رو با دست مثل مرغ گرفت و حمومش کرد،پس یختگیری بنده بی دلیل نیست،
    از این پس برای پرسش سوالاتتون لطف کنید کمی واضحتر منظورتون رو برسونید تا دچار دگانگی تفهیمی نشه

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    15196
    سلام . دیشب متاسفانه کاسکوم خورد به دیوار یکم چشمش قرمز شد ولی صبح خوب شد ظهر بردمش حموم الان مدام یه چشمش رو بسته چیکار کنم ؟

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    نقل قول نوشته اصلی توسط mary44m نمایش پست ها
    سلام . دیشب متاسفانه کاسکوم خورد به دیوار یکم چشمش قرمز شد ولی صبح خوب شد ظهر بردمش حموم الان مدام یه چشمش رو بسته چیکار کنم ؟
    قرمزی چشم از بین رفته؟؟؟ممکنه به خاطر حمام کردن باشه
    به همین زودی نمیشه تصمیمی گرفت اگر تا 24 ساعت خوب نشد و رفتار چشمش عادی نشد باید به فکر افتاد

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    15196
    تا حدودی قرمزه اما مدام چشمش بسته اس هرازگاهی باز میکنه باز میبنده بعد از حموم اینجور شد ممکنه اب رفته باشه تو چشمش؟

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    1643
    تا حدودی قرمزه اما مدام چشمش بسته اس هرازگاهی باز میکنه باز میبنده بعد از حموم اینجور شد ممکنه اب رفته باشه تو چشمش؟
    سلام
    اخه چرا وقتی طوطی تون با دیوار برخورد داشته، هم درد داشته هم ترس و استرس،هنوز یک روز هم از این ماجرا نگذشته به جای اینکه ارومش بزارین و اجازه بدین تو حال خودش باشه تا ریلکس کنه، بدتر بردینش حمام یه ترس و استرس جدید اضافه کردین بهش( البته اگه هنوز اونقدری به حمام کردن عادت نکرده)
    اگه صفحه های قبل رو خونده باشین حتما میدونین که باید گردن به پایین رو اب بریزین و خیس کنین،شما بردین حمام خودتون بهتر باید بدونین اب تو چشمش رفته یا نه؟
    اگه ممکنه عکس هم بزارین لطفا، حواستون باشه فلاش نزنه دوربین، انشالله که طوری نیست و تا فردا خوبتر و بهتر بشه اگر هم خدایی نکرده بهتر نشد به نظر من حتما به متخصص پرندگان مراجعه کنین، الان هم اصلا کاریش نداشته باشین و اجازه بدین تو حال خودش باشه، غذای مورد علاقه اش رو هم در اختیارش بزارین لطفا،
    انشالله که چیزی نباشه و زودی اوکی بشه.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    15196
    نقل قول نوشته اصلی توسط mtm_m2008 نمایش پست ها
    سلام
    اخه چرا وقتی طوطی تون با دیوار برخورد داشته، هم درد داشته هم ترس و استرس،هنوز یک روز هم از این ماجرا نگذشته به جای اینکه ارومش بزارین و اجازه بدین تو حال خودش باشه تا ریلکس کنه، بدتر بردینش حمام یه ترس و استرس جدید اضافه کردین بهش( البته اگه هنوز اونقدری به حمام کردن عادت نکرده)
    اگه صفحه های قبل رو خونده باشین حتما میدونین که باید گردن به پایین رو اب بریزین و خیس کنین،شما بردین حمام خودتون بهتر باید بدونین اب تو چشمش رفته یا نه؟
    اگه ممکنه عکس هم بزارین لطفا، حواستون باشه فلاش نزنه دوربین، انشالله که طوری نیست و تا فردا خوبتر و بهتر بشه اگر هم خدایی نکرده بهتر نشد به نظر من حتما به متخصص پرندگان مراجعه کنین، الان هم اصلا کاریش نداشته باشین و اجازه بدین تو حال خودش باشه، غذای مورد علاقه اش رو هم در اختیارش بزارین لطفا،
    انشالله که چیزی نباشه و زودی اوکی بشه.
    حالا دعوام نکن خودم خیلی ناراحتم اره میدونم از گردن به پایین خیسش کردم خیلی رامه ولی تو حموم خیلی یجا نمیموند درست نمیدونم اب رفته تو چشش یا نه از ظهرم اصلا اذیتش نکردم راحتش گذاشتم شیطونیاشو داشت اما چشمش رو بعد از حموم مدام میبست الان خوابه فردا عکس میزارم

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    حالا دعوام نکن خودم خیلی ناراحتم اره میدونم از گردن به پایین خیسش کردم خیلی رامه ولی تو حموم خیلی یجا نمیموند درست نمیدونم اب رفته تو چشش یا نه از ظهرم اصلا اذیتش نکردم راحتش گذاشتم شیطونیاشو داشت اما چشمش رو بعد از حموم مدام میبست
    امشب که گذشت اگه فردا چشمش همین مشکل رو داشت ببریدش پیش دامپزشک . احتمالا ضربه خورده به چشمش

شما که طوطیتون نمیتونه درست پرواز کنه بهتره بالش رو کوتاه کنید .

صفحه 736 از 1238 نخستنخست ... 2366366867177187197207217227237247257267277287297307317327337347357367377387397407417427437447457467477487497507517527537547557868361236 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)