صفحه 4 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 64
    کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط Jalal.ghadyani نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید
    من ی بلبل دارم تغریبا شیش ماه. ب تازگی جون پرو دمش شکسته بود کشیدم .هفته پیش از فاصله یک متری افتاد پاش از ران شکست اصلا نمیتونست تکون بده بردم دامپزشکی گفت با نوار چسب برق پنج روز ببند تکون نخوره منم بستم الان باز کردم پاش از اونجا ک شوسته بود محکم شده و دست میزنم نوک میزنه اما اصلا نمیتونه تکونش بده و پنجش افتاده.لطفا کمک کنید نگرانم
    سلام. دامپزشک باید خودشون ار محل شکستگی و به روش صحیح استخوان شکسته رو فیکس میکردن. توصیشون به شما کار اشتباهی بود. استخوان، ناهماهنگ جوش خورده و در جای اصلی قرار نگرفته. ممکنه به عصب حرکتی یا تاندونها اسیب وارد کرده یا باعث قطعشون شده باشه. اگر هم دردی متحمل بشه ،متوجه نمیشید.
    متاسفانه شاید دیگه نشه کمکش کرد. ادرس متخصص طیور توی خصوصی براتون مینویسم. شاید بتونن درمانش کنن!

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    بلبل خرما
    شماره عضویت
    20776
    سلام خسته نباشید
    من ی بلبل دارم تغریبا شیش ماه. ب تازگی جون پرو دمش شکسته بود کشیدم .هفته پیش از فاصله یک متری افتاد پاش از ران شکست اصلا نمیتونست تکون بده بردم دامپزشکی گفت با نوار چسب برق پنج روز ببند تکون نخوره منم بستم الان باز کردم پاش از اونجا ک شوسته بود محکم شده و دست میزنم نوک میزنه اما اصلا نمیتونه تکونش بده و پنجش افتاده.لطفا کمک کنید نگرانم
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    سلام. دامپزشک باید خودشون ار محل شکستگی و به روش صحیح استخوان شکسته رو فیکس میکردن. توصیشون به شما کار اشتباهی بود. استخوان، ناهماهنگ جوش خورده و در جای اصلی قرار نگرفته. ممکنه به عصب حرکتی یا تاندونها اسیب وارد کرده یا باعث قطعشون شده باشه. اگر هم دردی متحمل بشه ،متوجه نمیشید.
    متاسفانه شاید دیگه نشه کمکش کرد. ادرس متخصص طیور توی خصوصی براتون مینویسم. شاید بتونن درمانش کنن!
    مرسی از راهنمایتون الان پاش تکون میخوره قشنگ ولی پنج شو نمتونه جمع کنه با نوک هی پاشو میگیره.ادرس و پیدا نکردم اگه میشه همینجا بفرستید ممنون

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    مرسی از راهنمایتون الان پاش تکون میخوره قشنگ ولی پنج شو نمتونه جمع کنه با نوک هی پاشو میگیره.ادرس و پیدا نکردم اگه میشه همینجا بفرستید ممنون
    خواهش میکنم

دکتر برهانی کیا 09126166561 خیابان کبیری (دزاشیب). خ رمضانی. نبش کوچه بنفشه. پلاک 53

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    بلبل خرما
    شماره عضویت
    20776
    سلام خسته نباشید
    من ی بلبل رام پیدا کردم پرو پالش شکسته بود دم نداشت الان دوماه دارمش ولی ن بال دراورد ن دم. کتوشو نگاه کردم اصلا جونه هم نزده .لطفا راهنمای کنید مرسی

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    سلام خسته نباشید
    من ی بلبل رام پیدا کردم پرو پالش شکسته بود دم نداشت الان دوماه دارمش ولی ن بال دراورد ن دم. کتوشو نگاه کردم اصلا جونه هم نزده .لطفا راهنمای کنید مرسی
    سلام تشكر

اين مدت تقويتش كرديد ؟ ( هم دارويي هم غذايي)
    بعضي مواقع در اثر شكستگي پرو بال ، امكان رشد مجدد پر وجود نداره . ضعف عمومي بدن هم علت ديگشه . گاهي تا چندين ماه به همين صورت باقي ميمونه تا زمان پرريزي و بعد ازاون رشد پرها شروع ميشه ( درصورتي كه تقويت بشه )
    فقر ويتاميني ،ضعف فوليكول ، انسداد مجراي رشد پر و پولپهاي تغذيه كننده ، در اثر عفونت ، انگل .. ، و كمبود املاح لازم كه از طريق مويرگهاي خوني پر رو تغذيه ميكنن ، ابسه هاي پوستي كه باعث التهاب و مسدود شدن فوليكول ها ميشه بعضي از عواملي هستن كه بر عدم رشد پر تاثير ميزاره.
    دكتر برهاني كيا ميتونن كمكتون كنن ، بايد علت ريشه يابي بشه .

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ada
    شماره عضویت
    20962
    سلام من یه جوجه بلبل دارم تقریبا حدود یک ماهشه..سه روز پیش وقتی پرواز کرده بود افتاده بود و الان یکی از پاهاشو اصلا نمیتونه تکون بده همش با یک پا این ور و اون ور میره..اون یکی پاش انگار بی حسه بی حسه اصلا تکونش نمیده..غذا میخوره از دستم ولی یه دونه از پاهاش اصلا نمیتونه تکون بده..تو کارتون گذاشتمش زیرشم پارچه انداختم که زیاد تکون نخوره ولی در این سه روز هیچ بهبودی حاصل نشده ..خیلی نگرانشم لطفا بگید احتمال داره اصلا دیگه پاش خوب نشه..بگید چی کار کنم؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط avina7707 نمایش پست ها
    سلام من یه جوجه بلبل دارم تقریبا حدود یک ماهشه..سه روز پیش وقتی پرواز کرده بود افتاده بود و الان یکی از پاهاشو اصلا نمیتونه تکون بده همش با یک پا این ور و اون ور میره..اون یکی پاش انگار بی حسه بی حسه اصلا تکونش نمیده..غذا میخوره از دستم ولی یه دونه از پاهاش اصلا نمیتونه تکون بده..تو کارتون گذاشتمش زیرشم پارچه انداختم که زیاد تکون نخوره ولی در این سه روز هیچ بهبودی حاصل نشده ..خیلی نگرانشم لطفا بگید احتمال داره اصلا دیگه پاش خوب نشه..بگید چی کار کنم؟
    سلام. پاش از قسمت لگن اسیب دیده یا پنجه ها؟ از جای اصلی خارج شده یا فرم اولیه رو داره؟ پنجه هاشو هم نمیتونه حرکت بده؟ تورم . کبودی . درد. پیچش یا حالت غیر عادی در ظاهر مشخصه؟

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    بلبل خرما
    شماره عضویت
    20776
    [QUOTE=animal lover;279066]سلام. پاش از قسمت لگن اسیب دیده یا پنجه ها؟ از جای اصلی خارج شده یا فرم اولیه رو داره؟ پنجه هاشو هم نمیتونه حرکت بده؟ تورم . کبودی . درد. پیچش یا حالت غیر عادی

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    بلبل خرما
    شماره عضویت
    20776
    سلام
    هفته ای سه بار مولتی ویتامیتن میدم
    کاهو .سیب.خرما
    ارد نخود چی .پسته
    برنج
    بهش میدم.مرسی از راهنمایتون
    باش چشم حتما میبرم دکتر

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    بلبل خرما
    شماره عضویت
    21757
    خسته نباشین
    من یه جوجه بلبل خرما دارم که تقریبا ۲۰ روزشه
    از دیروز روی ماهاش نمی ایسته
    تا ردز قبلش شروع کرده بود کم کم پرواز کردن ولی از دیروز راه نمیره
    پنجه شو حرکت میده ولی فقط نشته
    غذا هم بهش دونه مارس با برنج میدادم
    تو رو خدا راهنمایی کنید چی کار کنم
    خوب میشه ؟
    چقدر طول میکشه ؟

صفحه 4 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)