صفحه 14 از 53 نخستنخست 123456789101112131415161718192021222324252627282930313233 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 131 به 140 از 528
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    سگ و کبوتر
    شماره عضویت
    15918
    بسیار ممنون از پاسخ کامل شما.یک سوال دیگری که داشتم این بود که کبوتر فقط برای غذا صاحبش رو دوست داره یا نه کلا وابسته میشه؟کبوتر نهایتا تا چه حد اهلی میشه و اگه یک کبوتر رو از جوجگی پیش خودم و با نوازش کردن بزرگ کنم حس عاطفی مثل طوطی رو پیدا میکنه؟راستش من به این دلیل دیگه طوطی نمیخرم چون کافیه محیط بیرون رو بیبینند و تحریک به فرار بشن ولی کبوتراینطوری نیست.بلبل خرما و ماکیان نسبت به کبوتر چطورن؟راستش دلیل پست های طولانی من اینه که میخوام قبل از خرید حیوان درباره اش حسابی تحقیق کنم و سنگ تموم بذارم و اگه وقتتون رو میگیرم عذر میخواهم.

تیم مدیــریــت کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط امید گرامی نمایش پست ها
    بسیار ممنون از پاسخ کامل شما.یک سوال دیگری که داشتم این بود که کبوتر فقط برای غذا صاحبش رو دوست داره یا نه کلا وابسته میشه؟کبوتر نهایتا تا چه حد اهلی میشه و اگه یک کبوتر رو از جوجگی پیش خودم و با نوازش کردن بزرگ کنم حس عاطفی مثل طوطی رو پیدا میکنه؟راستش من به این دلیل دیگه طوطی نمیخرم چون کافیه محیط بیرون رو بیبینند و تحریک به فرار بشن ولی کبوتراینطوری نیست.بلبل خرما و ماکیان نسبت به کبوتر چطورن؟راستش دلیل پست های طولانی من اینه که میخوام قبل از خرید حیوان درباره اش حسابی تحقیق کنم و سنگ تموم بذارم و اگه وقتتون رو میگیرم عذر میخواهم.
    سلام . خیر فقط برای تغذیه نیست ولی وابستگی زیادی هم پیدا نمیکنند . کبوتران بیشتر به محیط و محل متولد شدن و بزرگ شدن وابسته میشوند تا به شخص پرورش دهنده .
    این حس عاطفی که در حیوانات هستش خدا دادی و از زمان متولد شدن همراه موجودات هستش حال گونهایی بیشتر و یا کمتر از این حس برخوردار هستند و شاید بشه با نگهداری و پرورش حیوان این حس رو کمی بیشتر از حد معمول کرد و کبوتر هم هیچ زمان و با هیچ نوع پرورش به حد طوطی سانان عاطفی و وابسته نمیشود.
    بلبل ها و گونهای پرنده اوازخوان هم از لحاظ عاطفی با طوطی سانان قابل مقایسه نیستند و همینطور ماکیان و در نگهداری این سلیقه شخص شما هستش که بیشتر به کدام دسته از حیوانات علاقه دارید
    پرسیدن سوال در پیام خصوصی ممنوع است.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    کبوتر
    شماره عضویت
    16150
    سلام.ببخشید کبوتر من گردنشو بعضی اوقات منقبض میکنه و به شکل سی انگلیسی در میاره.حرکت میکنه ولی غذا نمیخوره.فک میکنید چی کار کنم؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ا
    شماره عضویت
    15373
    سلام دوستان

انگلی چیزی هست که علاقه به خوردن پر کفتر ها داشته باشه؟؟

دوتا کفتر جدید اوردم که پرهاشون از وسط میشکنه و تکه تکه میشه

یه چند تاییشون هم سر پرهاشون رو انگار سوزونده باشن یه قاچی کم داره

مشکلیه یه طبیعت پر هاشونه؟؟

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    همستر ، آکواریوم
    شماره عضویت
    7348
    سلام میشه لطفن به این سوال من سریع پاسخ بدید ؟ نگرانم
    من یک کفتر چاهی بالغ دیدم توی حیاط خونمون افتاده آوردمش توی خونه . نمی تونه بایسته یا تحرکی داشته باشه , اسهال داره , گردنش تیک میزنه ( مشکوک به نیوکاسله به نظرم ولی زیاد حاد نیست تیک زدنش ) و بین پرهاش یک حشره دیدم که با کمی سرچ فهمیدم که انگار بهش میگن مگس کبوتر
    وضعیت این پرنده منو نگران کرده
    آیا راهی برای درمانش هست ؟
    آیا نگهداریش توی منزل کار درستیه ؟
    آیا بیماری مشترک با انسان داره ؟ مخصوصن اون مگس کبوتر ( یا کنه ) نگرانم کرده چیکار باید بکنم ؟
    ویرایش توسط big_boss : 1st July 2014 در ساعت 02:50 AM

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط big_boss نمایش پست ها
    سلام میشه لطفن به این سوال من سریع پاسخ بدید ؟ نگرانم
    من یک کفتر چاهی بالغ دیدم توی حیاط خونمون افتاده آوردمش توی خونه . نمی تونه بایسته یا تحرکی داشته باشه , اسهال داره , گردنش تیک میزنه ( مشکوک به نیوکاسله به نظرم ولی زیاد حاد نیست تیک زدنش ) و بین پرهاش یک حشره دیدم که با کمی سرچ فهمیدم که انگار بهش میگن مگس کبوتر
    وضعیت این پرنده منو نگران کرده
    آیا راهی برای درمانش هست ؟
    آیا نگهداریش توی منزل کار درستیه ؟
    آیا بیماری مشترک با انسان داره ؟ مخصوصن اون مگس کبوتر ( یا کنه ) نگرانم کرده چیکار باید بکنم ؟
    سلام
    کبوتر علائم نیوکاسل رو داره و اگر هم الان حاد نباشه تا چند روز دیگه بیماری حاد تر میشه و بیماری نیوکاسل پیشگیری باید بشه و کبوتر بیمار درمانش کمی سخت و بسته به شرایط بدنی کبوتر داره
    مگس کبوتر هم با محلول های مخصوص که به بدن و محیط نگهداری اسپر میشه از بین می رود که از داروخانه دامپزشکی میتونید تهیه کنید و برای انسان هم مضرر هستش اگر هم قصد نگهداری و درمان کبوتر رو دارید بیرون از محیط منزل مثل بالکن و یا پشت بام اقدام به درمان کنید

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    همستر ، آکواریوم
    شماره عضویت
    7348
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanfalah نمایش پست ها
    سلام
    کبوتر علائم نیوکاسل رو داره و اگر هم الان حاد نباشه تا چند روز دیگه بیماری حاد تر میشه و بیماری نیوکاسل پیشگیری باید بشه و کبوتر بیمار درمانش کمی سخت و بسته به شرایط بدنی کبوتر داره
    مگس کبوتر هم با محلول های مخصوص که به بدن و محیط نگهداری اسپر میشه از بین می رود که از داروخانه دامپزشکی میتونید تهیه کنید و برای انسان هم مضرر هستش اگر هم قصد نگهداری و درمان کبوتر رو دارید بیرون از محیط منزل مثل بالکن و یا پشت بام اقدام به درمان کنید
    ممنون بابت پاسخ
    متاسفانه امروز صبح اومدم دیدم مرده
    چی رو فرمودید برای انسان مضره ؟ محلول یا مگس ؟
    از کجا بفهمم یه وقت این مگس توی خونه نمونده یا تخم گذاری نکرده ؟ :-s

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط big_boss نمایش پست ها
    ممنون بابت پاسخ
    متاسفانه امروز صبح اومدم دیدم مرده
    چی رو فرمودید برای انسان مضره ؟ محلول یا مگس ؟
    از کجا بفهمم یه وقت این مگس توی خونه نمونده یا تخم گذاری نکرده ؟ :-s
    مگس رو عرض کردم ولی محلول از بین برنده مگس هم با توجه به روش درج شده روی گالن حمل و نقل باید اسپر شود
    معمولا با بودن پرنده و یا گونهایی از حیوانات دیگر مگس هم قادر به زندگی هستش ولی برای احتیاط از حشره کش اسوده برای پاک سازی محیط استفاده کنید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    15567
    سلام دوستان میشه بهم بگید که کفتر ها از موقع تولد و جوجگی چه موقع و چند ماه طول میکشه که مست و اماده جفت گیری بشه

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط reza007 نمایش پست ها
    سلام دوستان میشه بهم بگید که کفتر ها از موقع تولد و جوجگی چه موقع و چند ماه طول میکشه که مست و اماده جفت گیری بشه
    سلام
    برای تکثیر از کبوتر بهترین سن بعد از 8 ماهگی هستش و در این سن کبوتر دارای نطفه و شرایط لازم تکثیر می باشد
    گاهی کبوتران در سن 3 الی 4 ماهگی مست میشوند ولی در این سن کبوتر دارای نطفه و شرایط لازم نیست و مهمتر اینکه برای خود کبوتر هم به دلیل ضعیف شدن تکثیر خوب نیست

صفحه 14 از 53 نخستنخست 123456789101112131415161718192021222324252627282930313233 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)