صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345
نمایش نتایج: از 41 به 47 از 47
    کاربر موثر

شماره عضویت
    165
    سلام رضا جان از اونجا میتونی کاسکو یا شاه طوطی بیاری؟

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    نقل قول نوشته اصلی توسط p0licce نمایش پست ها
    این مارچی عزیز ما از دیروز تا حالا کلی* راه افتاده، دیگه رو دست میاد و غذا از دست میگیره شدید، امروز صبح که رفتم سراغش تا منو دید، برام بال بال میزد، خوب این جای خوشحالی داره، اما نکتهٔ اصلی* اینه که دیروز ظهر که رفتم خونه، همین که منو دید، اینقد سرو صدا کردو** سوت کشید که من یکم موندم که این از خوشحالیه یا اینکه ؟؟؟ دیشب هم همین کارو کرد، فک میکنم بچم داره ذوق میکنه؟ کسی* همچین تجروبه ایی داره؟
    سلام
    دقيقا همين رفتارارو نبات با من داره و وقتي من ميام اينكارارو ميكنه.:smile (88):

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    962
    این مارچی عزیز ما از دیروز تا حالا کلی* راه افتاده، دیگه رو دست میاد و غذا از دست میگیره شدید، امروز صبح که رفتم سراغش تا منو دید، برام بال بال میزد، خوب این جای خوشحالی داره، اما نکتهٔ اصلی* اینه که دیروز ظهر که رفتم خونه، همین که منو دید، اینقد سرو صدا کردو** سوت کشید که من یکم موندم که این از خوشحالیه یا اینکه ؟؟؟ دیشب هم همین کارو کرد، فک میکنم بچم داره ذوق میکنه؟ کسی* همچین تجروبه ایی داره؟

آره دیگه ذوق می کنه می بینتت

کاربرفعال

شماره عضویت
    2743
    نقل قول نوشته اصلی توسط khaled3 نمایش پست ها
    سلام رضا جان از اونجا میتونی کاسکو یا شاه طوطی بیاری؟
    درود بّر شما
    قبلا هم یک بار گفتم، نه نمیتونم، چون گمرک ایران گیر میده. قبلا پرسیدم، تو فرودگاه قرنتینه میکنن ۲ هفته، هر روز خودت باید بری بهشن آب و غذا بدی. خیلی* درده سر داره، و بعدشم هم قبل از اوردنشون باید بار یک سری اسناد و مدارک تو اداره جات ایران پر کنی. تقریبا بگم به درد سرش نمی*ارزه واسه یکی* ۲تا دونه.
    اگه آشنا ماشنا کسی* داری، که بتونه رًد کنه من میارمش.
    اما مار رو می*شه قاچاق کرد، چون کوچیک میذاری تو جیبتو رًد میشی*. سر و صدا نداره. اما طوطی نمی*شه قاچاق کرد. شرمنده.

کاربرفعال

شماره عضویت
    2743
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahrzad نمایش پست ها
    آره دیگه ذوق می کنه می بینتت
    من خودم که بیشتر ذوق میکنم. هههههه

کاربرفعال

شماره عضویت
    2743
    دیشب مارچی خانم رفته حمام، حسابی تمیز و مرتب *شد. اصلا سر حال آمد این اولین حمامش بود. بعدش هم نشستیم با همدیگه پستهٔ تازه که از ایران رسیده بود خوردیم، یعنی* این دختره شکمو، واسهٔ پستهٔ تازه، حاضره جون هم بعده. جالب بود که پوست نازک مغز پسته رو میکند و نمیخورد.
    یه سوال
    چه مدت طول میکشه تا توطی تعویض پر کنه؟ یعنی* پرهای جدید در بیاره؟؟ و آیا پرهای جدید در قسمتهای مختلف بدن زمانهای مختلف هم برای تعویض دارن؟ مثلا، پر سینه ۱ ماه پره دم ۳ ماه یا همه با هم تعویض میشن؟؟؟

کاربر ساده

شماره عضویت
    79
    دیشب مارچی خانم رفته حمام، حسابی تمیز و مرتب *شد. اصلا سر حال آمد این اولین حمامش بود. بعدش هم نشستیم با همدیگه پستهٔ تازه که از ایران رسیده بود خوردیم، یعنی* این دختره شکمو، واسهٔ پستهٔ تازه، حاضره جون هم بعده. جالب بود که پوست نازک مغز پسته رو میکند و نمیخورد.
    یه سوال
    چه مدت طول میکشه تا توطی تعویض پر کنه؟ یعنی* پرهای جدید در بیاره؟؟ و آیا پرهای جدید در قسمتهای مختلف بدن زمانهای مختلف هم برای تعویض دارن؟ مثلا، پر سینه ۱ ماه پره دم ۳ ماه یا همه با هم تعویض میشن؟؟؟
    تا اونجاي كه من ميدونم طوطي ها سالي يك بار ميرن تو لك و اكثر پرهاشون شامل سينه و سر و خيلي جاهاي ديگه مي ريزه و دوباره در مياد ! در مورد پرهاي دم مطمئن نيستم ! طوطي خود من كه اينطوري بود امسال اولين تو لكيش را رفته !

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)