صفحه 67 از 227 نخستنخست ... 17484950515253545556575859606162636465666768697071727374757677787980818283848586117167 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 661 به 670 از 2261
    همکار قدیمی انجمن فلاورهورن

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    6319
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali_khalifeh نمایش پست ها
    4 سانتی میشه البته فکرکنم زوده برای تشخیص جنسیتم؟

سلام دوست عزیز

هم زوده برای تشخیص جنسیت هم برای این که بفهمی در اینده چی میشن،،،ولی شما به این ها حسابی غذا بدین البته غذای میکس خیلی تاثیر میزاره،،،۲روز یک بار ۳۰ سیفون برای فلاور سایز ریز موثر هستش

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    فلاور
    شماره عضویت
    12374
    با سلام خدمت اساتید محترم
    اب منطقه ما شرایط خوبی از جهت نگهداری ماهی ندارد میشود جهت تعویض اب اکواریوم اب را جوشانده وسرد کنم وبیست وچهار ساعت بعد از ان در تانک استفاده نماییم باعث افزایش سختی اب نمی شود با تشکر از شما وسیوال بعد اینکه هفته ای دو بار به این روش 30 در صد اب را عوض نمایم مشکلی ندارد

کاربر ویژه انجمن

نوع حیوان خانگی
    خروس لاری_قدیما فلاورهورن
    شماره عضویت
    12
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali_khalifeh نمایش پست ها
    4 سانتی میشه البته فکرکنم زوده برای تشخیص جنسیتم؟
    کلا برای هر نوع نظر دادنی روده فعلا بهش برسید و چند وقت دیگه عکس بزارید تا بشه نظر داد

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    فلاور
    شماره عضویت
    12374
    با سلام خدمت استاد محترم
    یک عدد فلاور جدید گرفتم وبعد از ورود به تانک وفراهم کردن شرایط نگهداری دو روز بعد به اون غذا دهی کم را اغاز کردم از غذای اسپکتروم وجی بی ال وهامپی وهد اپ بعد از چند روز یک رشته نخی سفید در اب رها میکرد وبعد قطع شد در ابش نمک زدم واز غذای هیکاری بیو گلد استفاده کردم الان هم بخوبی غذا میخوره ولی حس میکنم یکم شکمش باد داره ایا مورد خاصی داره یا نه راهنمایی بفرمایید

کاربر ویژه انجمن

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    12
    نقل قول نوشته اصلی توسط شاهین2 نمایش پست ها
    با سلام خدمت استاد محترم
    یک عدد فلاور جدید گرفتم وبعد از ورود به تانک وفراهم کردن شرایط نگهداری دو روز بعد به اون غذا دهی کم را اغاز کردم از غذای اسپکتروم وجی بی ال وهامپی وهد اپ بعد از چند روز یک رشته نخی سفید در اب رها میکرد وبعد قطع شد در ابش نمک زدم واز غذای هیکاری بیو گلد استفاده کردم الان هم بخوبی غذا میخوره ولی حس میکنم یکم شکمش باد داره ایا مورد خاصی داره یا نه راهنمایی بفرمایید
    کم غذا بدید تمام غذاها رو بجز اسپکتروم فعلا حذف کنید و فقط با اسپکتروم تغذیه اش کنید دو وعده در روز هر وعده 2 تا سه گرانول

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    9925
    سلام ماهی من هم مریضه کسی هست به من کمک کنه

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    فلاور
    شماره عضویت
    12374
    با سلام خدمت استاد عزیز
    ماهی فلاور من دیشب متوجه شدم که یک رشته سفید نخی بلند دفع نموده است که کمی هم رنگ هد ان تیره شده است با توجه به اطلاعاتی که داشتم از داروی nedol jbl المانی به میزان دوز مجاز استفاده نمودم خواهشمندم راهنمایی بفرمایید که بعد از این چه باید انجام بدهم و تعویض اب را باید کی انجام داده ودوباره دوز را تکرار کنم ورنگ ماهیم که کمی تیره شده بخاطر کنده ابنوس داخل اکواریمم نیست یا مربوط به مریضی ماهی است وایا کنده را نیاز است از اکواریوم خارج کنم با تشکر از شما استاد محترم

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    9925
    فلاور من چند روز که غذا نمی خوره رنگش سیاه شده کف اکواریوم می شنه انگاری تعادل نداره عقب عقب هم میره شکمش باد کرده مدفوعش سفیده ودوطرف روی لپش یه کم باد کرده با قرص نیتروفورانتوئین ومترونیدازول واریتومایسین دیروز درمانش کردیم امروز دو طرف صورتش که باد داشت انگار مثل تاول که می ترکه اونطوری شده انگار ترکیده بادش خالی شده وپوست رویش پاره شده نمی متوجه میشید یا نه

کاربر ویژه انجمن

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    12
    نقل قول نوشته اصلی توسط شاهین2 نمایش پست ها
    با سلام خدمت استاد عزیز
    ماهی فلاور من دیشب متوجه شدم که یک رشته سفید نخی بلند دفع نموده است که کمی هم رنگ هد ان تیره شده است با توجه به اطلاعاتی که داشتم از داروی nedol jbl المانی به میزان دوز مجاز استفاده نمودم خواهشمندم راهنمایی بفرمایید که بعد از این چه باید انجام بدهم و تعویض اب را باید کی انجام داده ودوباره دوز را تکرار کنم ورنگ ماهیم که کمی تیره شده بخاطر کنده ابنوس داخل اکواریمم نیست یا مربوط به مریضی ماهی است وایا کنده را نیاز است از اکواریوم خارج کنم با تشکر از شما استاد محترم
    سیاه شدنش دو تا دلیل می تونه داشته باشه استرس و انگل روده ای
    اگر هم انگل روده ای باشه داروی مناسب رو انتخاب نکردید این دارو فقط انگل های کرم رو پوشش میده و برای هگزامیتا ک یک انگل تک یاخته ای هستش تاثیری نداره
    بهتر از سرا فلاجلول استفاده کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط بچه فضول نمایش پست ها
    فلاور من چند روز که غذا نمی خوره رنگش سیاه شده کف اکواریوم می شنه انگاری تعادل نداره عقب عقب هم میره شکمش باد کرده مدفوعش سفیده ودوطرف روی لپش یه کم باد کرده با قرص نیتروفورانتوئین ومترونیدازول واریتومایسین دیروز درمانش کردیم امروز دو طرف صورتش که باد داشت انگار مثل تاول که می ترکه اونطوری شده انگار ترکیده بادش خالی شده وپوست رویش پاره شده نمی متوجه میشید یا نه
    مشکل تون رو همراه با عکس ماهی در لینک زیر مطرح کنید تا آقای آژیده جواب تو نرو بدند
    http://www.parsipet.ir/thread9523-50.html#post114266
    ویرایش توسط shellman2008 : 17th May 2013 در ساعت 09:11 AM

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    فلاور
    شماره عضویت
    12374
    با عرض سلام خدمت استاد محترم
    میخواستم بپرسم در طی درمان ماهی فلاور بدلیل انگل رودهای نباید اصلا به ان غذا داد وایا باید لامپ ان در این مدت خاموش شود و کنده ابنوس اثر دارو را از بین میبرد یا نه متشکرم

صفحه 67 از 227 نخستنخست ... 17484950515253545556575859606162636465666768697071727374757677787980818283848586117167 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)