صفحه 29 از 84 نخستنخست ... 10111213141516171819202122232425262728293031323334353637383940414243444546474879 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 281 به 290 از 832
    همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    سلام دکتر من ملنگو داشتم آورده بودم پیشتون که بینیشو شستشو دادید
    از دیروز چشم راستش که قبلا کمی ورم داشت و به خاطر او به جوجه ام قطره سیپروفلوکساسین دادید ورم کرده و قرمز شده البته بالای کره چشمش هست و خود چشم رو کمی تحت تاثیر قرارداده
    تماس گرفتم بیمارستان نبودید همراهتون رو هم جواب ندادید
    ممکنه بخاطر حساسیت دارو باشه؟ یا شستشوی بینی؟
    من چیکار کنم؟:۷۷:

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    ممنون از تماستون دکتر خیلی لطف کردید :smile (177)::smile (228):

کاربر موثر

شماره عضویت
    2586
    نقل قول نوشته اصلی توسط nafiseh65 نمایش پست ها
    ممنون از تماستون دکتر خیلی لطف کردید :smile (177)::smile (228):
    خواهش می کنم، درمان پرندتون پیگیری می خواد،

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطي - ملنگو
    شماره عضویت
    4643
    با سلام ؛ امروز با سايت شما آشنا شدم . شاه طوطيي دارم كه 2 ساله هست و از زماني كه جوجه بود دارمش . از همان زمان پرهاش بطور كامل در نمي آمد و طفلكي از اول دم نداشت مرتب تحت نظر بوده و علتش را كمبود ويتامين ميدانستند كه مرتب نيز ويتامينهاي مختلف براش تجويز شده است ولي تنها تاثيرش بهتر شدن رنگ پرها و نوك طوطي بوده است ولي به تازگي وضعيتش بدتر شده و همان تك و توك شاه پرهاي در آمده را بعد مدتي مي كند كه همراه با خون ريزي از محل كنده شدن مي باشد . البته پر كنده شده نيز پر سالمي نبوده است ( اين وضع خيلي دلخراش و ناراحت كننده است ) غذاي اصليش تخم آفتابگردان است كه در روز انواع ميوه ؛ آب و عسل نيز ميخورد. البته در كل اشتهاي خوبي ندارد و تا بطور دستي غذا ندهيم خودش خوب غذا نميخورد. دماي بدنش بيشتر مواقع پايين ست ( نوكش هميشه سرد است و بدنش مي لرزد ) بخوبي حرف مي زند ( 10-15 كلمه بلد است فعاليتش خوب است و علاقه زيادي به ديگر طوطيم كه ملنگو ماده است دارد.
    مي دونم توضيحاتم زياد شده است ، جزئيات را گفتم كه راختتر به سوالم پاسخ دهيد كه با اين علائم مبتلا به چه بيماري است و با توجه به مزمن شدن بيماريش امكان درمانش هست ؟ درضمن اگز آدرس مطب يا كلينيكتون را محبت كنيد كه حضوري خدمتتان برسم ممنون ميشود. در انتها چند عكس از طوطيم ميفرستم ( ميدونم قشنگ نيست ولي ما خيلي دوستش داريم )
    با عرض شرمندگي عكسها الحاق نشدند .

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahlili نمایش پست ها
    با سلام ؛ امروز با سايت شما آشنا شدم . شاه طوطيي دارم كه 2 ساله هست و از زماني كه جوجه بود دارمش . از همان زمان پرهاش بطور كامل در نمي آمد و طفلكي از اول دم نداشت مرتب تحت نظر بوده و علتش را كمبود ويتامين ميدانستند كه مرتب نيز ويتامينهاي مختلف براش تجويز شده است ولي تنها تاثيرش بهتر شدن رنگ پرها و نوك طوطي بوده است ولي به تازگي وضعيتش بدتر شده و همان تك و توك شاه پرهاي در آمده را بعد مدتي مي كند كه همراه با خون ريزي از محل كنده شدن مي باشد . البته پر كنده شده نيز پر سالمي نبوده است ( اين وضع خيلي دلخراش و ناراحت كننده است ) غذاي اصليش تخم آفتابگردان است كه در روز انواع ميوه ؛ آب و عسل نيز ميخورد. البته در كل اشتهاي خوبي ندارد و تا بطور دستي غذا ندهيم خودش خوب غذا نميخورد. دماي بدنش بيشتر مواقع پايين ست ( نوكش هميشه سرد است و بدنش مي لرزد ) بخوبي حرف مي زند ( 10-15 كلمه بلد است فعاليتش خوب است و علاقه زيادي به ديگر طوطيم كه ملنگو ماده است دارد.
    مي دونم توضيحاتم زياد شده است ، جزئيات را گفتم كه راختتر به سوالم پاسخ دهيد كه با اين علائم مبتلا به چه بيماري است و با توجه به مزمن شدن بيماريش امكان درمانش هست ؟ درضمن اگز آدرس مطب يا كلينيكتون را محبت كنيد كه حضوري خدمتتان برسم ممنون ميشود. در انتها چند عكس از طوطيم ميفرستم ( ميدونم قشنگ نيست ولي ما خيلي دوستش داريم )
    سلام

اگر صبر کنید که جناب دکتر برهانی کیا اینجا راهنماییتون میکنن

ولی اگر عجله دارید و احساس میکنید هر چه سریعتر نیاز به معاینه توسط دامپزشک داره من آدرس آقای دکتر رو بهتون میدم تشریف ببرید تا حضورا پرندتون معاینه بشه

بیمارستان شبانه روزی دامپزشکی تهران(کامرانیه)

این وب سایت بیمارستانه...

بيمارستان دامپزشكي تهران

با تلفن های بیمارستان تماس بگیرید و وقت بگیرید...بهتون میگن آقای دکتر چه ساعاتی بیمارستان هستند

تلفن : 51 751 226-021 (5 خط)

موفق باشید
    آژیده

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطي - ملنگو
    شماره عضویت
    4643

تشكر

نقل قول نوشته اصلی توسط بابک آژیده نمایش پست ها
    سلام

اگر صبر کنید که جناب دکتر برهانی کیا اینجا راهنماییتون میکنن

ولی اگر عجله دارید و احساس میکنید هر چه سریعتر نیاز به معاینه توسط دامپزشک داره من آدرس آقای دکتر رو بهتون میدم تشریف ببرید تا حضورا پرندتون معاینه بشه

بیمارستان شبانه روزی دامپزشکی تهران(کامرانیه)

این وب سایت بیمارستانه...

بيمارستان دامپزشكي تهران

با تلفن های بیمارستان تماس بگیرید و وقت بگیرید...بهتون میگن آقای دکتر چه ساعاتی بیمارستان هستند

تلفن : 51 751 226-021 (5 خط)

موفق باشید
    آژیده

سلام خيلي محبت كردين و ممنون از سرعت عملتون در پاسخ دهي

کاربر موثر

شماره عضویت
    2586
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahlili نمایش پست ها

سلام

پرنده شما به احتمال زیاد مبتلا به بیماری pbfdشده است و با توجه به مصرف ويتامينها مشكل كمبود ويتامين نمی باشد.

در صورت معاینه و مشاهده وضعیت پرنده شما تشخیص دقیق تر خواهد بود.

برهانی کیا

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطی
    شماره عضویت
    4673
    سلام
    فروردین امسال جوجه ملنگو سرنگی گرفتم و با راهنمایی شما و لطف خدا الان حسابی بزرگ شده ولی مشگلی دارم ماه پیش دچاره اسهال شد عطسه می کرد و آب بینیش میومد بردمش دکتر دارو بهش داد که تا یک هفته بهش بدم .دارو خورد حالش خوب شد یک هفته بعد دوباره همنطوری شد دوباره دکتر همون دارو داد بازم برای یک هفته بعد ازیک هفته دوباره عطسه می کرد و آب بینیش میومد به دکترش زنگ زدم گفت سه روز دیگه هم بهش بده ولی عطسه هاش خوب نشد و دوباره اسهال شده دانشکده دامپزشکی هم بردم همون دارو رو داد .نمی دونم چیکارش کنم لطفا" کمکم کنید .در ضمن اشتهاش خوبه و دائم در حال بازیگوشی هستش ولی عطسه میکنه و آب بینیش میاد

کاربر موثر

شماره عضویت
    2586
    نقل قول نوشته اصلی توسط YEKTA نمایش پست ها
    سلام
    فروردین امسال جوجه ملنگو سرنگی گرفتم و با راهنمایی شما و لطف خدا الان حسابی بزرگ شده ولی مشگلی دارم ماه پیش دچاره اسهال شد عطسه می کرد و آب بینیش میومد بردمش دکتر دارو بهش داد که تا یک هفته بهش بدم .دارو خورد حالش خوب شد یک هفته بعد دوباره همنطوری شد دوباره دکتر همون دارو داد بازم برای یک هفته بعد ازیک هفته دوباره عطسه می کرد و آب بینیش میومد به دکترش زنگ زدم گفت سه روز دیگه هم بهش بده ولی عطسه هاش خوب نشد و دوباره اسهال شده دانشکده دامپزشکی هم بردم همون دارو رو داد .نمی دونم چیکارش کنم لطفا" کمکم کنید .در ضمن اشتهاش خوبه و دائم در حال بازیگوشی هستش ولی عطسه میکنه و آب بینیش میاد
    سلام

در هر صورت شما ابتدا باید درمان دامپزشکی که پرنده شما را ویزیت کرده کامل کنید اگر رضایت بخش نبود می توانید جهت بررسی بیشتر (نام داروهایی که مصرف کرده اید را نیز باید بدانید) مراجعه نمایید.
    گرم و مرطوب کردن محیط موثر خواهد بود.

برهانی کیا

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطی
    شماره عضویت
    4673
    اسم داروش انروکین 10% هست که طبق دستور پزشک با آب رقیق کردم و یک هفته بهش دادم ولی وقتی دوره ی یک هفته تموم می شه دوباره عطسه می کنه و مدفوعش آبکی و سبز خیلی روشن می شه . 2 بار در طول این ماه از این دارو و هر بار با غلظت مختلف داده . بعد از قطع دارو دوباره اسهالش شروع شده . هم این دکتری که پیشش می برم این دارو رو داده هم دانشکده دامپزشکی
    ویرایش توسط hsoonheb : 23rd June 2011 در ساعت 09:05 PM

صفحه 29 از 84 نخستنخست ... 10111213141516171819202122232425262728293031323334353637383940414243444546474879 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)