نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا موافق این پست هستید

رأی دهندگان
6. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله

4 66.67%
  • خیر

2 33.33%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    4770

تانک ایده آل دیسکس

در این تاپیک البته با اجازه مدیریت محترم فروم و اساتید بررسی تانک ایده آل دیسکس از تمامی جهات انجام گیرد و یک جمع بندی کامل شود تایک مرجع خوب برای مبتدیان مانند من گردد و از پراکنده گی مباحث جلوگیری شود
    مبتدیان مانند من پراکندگی مباحث باعث سردرگمیشان میشود از دوستان واساتید محترم خواهش میکنم همکاری کنند و تجربیات خودرا دراختیار بگذارند و مباحث مربوط به نگهداری دیسکس مانند اندازه تانک و آب وفیلتراسیون و گیاهان مناسب برای تانک دیسکس .نحوه صحیح سیفون آب وبیماریو غیره رادر یک جا جمع کرده وتحت یک جزوه خوب ارئه شود تامرجع کاملی برای دیسکس دوستان خصوصا مبتدیان باشد

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehdisem نمایش پست ها
    در این تاپیک البته با اجازه مدیریت محترم فروم و اساتید بررسی تانک ایده آل دیسکس از تمامی جهات انجام گیرد و یک جمع بندی کامل شود تایک مرجع خوب برای مبتدیان مانند من گردد و از پراکنده گی مباحث جلوگیری شود
    مبتدیان مانند من پراکندگی مباحث باعث سردرگمیشان میشود از دوستان واساتید محترم خواهش میکنم همکاری کنند و تجربیات خودرا دراختیار بگذارند و مباحث مربوط به نگهداری دیسکس مانند اندازه تانک و آب وفیلتراسیون و گیاهان مناسب برای تانک دیسکس .نحوه صحیح سیفون آب وبیماریو غیره رادر یک جا جمع کرده وتحت یک جزوه خوب ارئه شود تامرجع کاملی برای دیسکس دوستان خصوصا مبتدیان باشد

سلام

اینجا باید تاپیک هایی که جنبه مقاله دارن گذاشته بشه... این تاپیک رو به بخش پرش و پاسخ دیسکس منتقل میکنم

در ضمن نمیشه همه مباحث تو یک تاپیک باشه...اون موقع آشفته تر میشه دوست گرامی

الان همه چیز کلاسه و تفکیک شده هست . عنوان ها هم زیاد نیست و با ورود به بخش دیسکس میشه به جواب سوال ها رسید . اون بالا سمت چک از گرزینه جستجو هم میتونید استفاده کنید

موفق باشید

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    4770
    سلام استاد

منت گذاشین بر ما

ببخشید قصدمداخله تو فروم رو نداشتم

واقعیتش من حس میکنم جالی یک مرجع خوبتو فروم خالیه
    من توفروم های تخصصی مربوط به رشته تحصیلی خودم دیدم مطالب رووقتیکامل میشه تبدیل به جزوه می کنن (pdf) و قرارمیدن بسیار مفیده چون همیشه دسترسی به اینترنت امکان پذیر نیست ازاو جزوه استفاده میشه اینیه پیشنهاده وهیچ اصراری براون نیست

استاد آژیده
    شما ودوستان تهرانی و دیگردوستان شهرهای بزرگ دسترسی به امکانات براتون راحته و خیلی از بچههای شهرستانی دسترسی به حداقل امکانات روندارن وحتی خریدیک دیسکس گرید پایین هم براشون امکان پذیرنیست مثل خود من که تو شهر ما دیسکس اصلا پیدا نمیشه و علاقه مندان به نگهداری دیسکس فقطدرحسرت اون می مانندوحتی اگه پیدا بشه بسیار امکانات واطلاعات کمه هدف از این پست اینه که اطلاعات کاملی دراختیار مبتدیان قراربگیره و تانک ایده آل معرفی بشه بعد تانکهای با امکانات پایین تر معرفی بشه وتا حدی که علاقه مندان شهر های کوچک که امکانات زیادی ندارن همباامکانات شهرشون بتونن ازاین ماهیزیبانگهداری کنن و لذت ببرند لذادر این مسیر ازاساتید بزرگوار خواهش میکنم کمک کنن تا من ودیگر علاقه مندان بتونیم ازعلم و تجربیات شما استفاده کنیم و درآخریک جزوه مرجع بانام فروم دراختیار همه گذاشته بشه میدونم کتاب زیاده ولی علم و تجربیات گرانقدراساتید بزرگوار این فروم درکنرهم بسیارکارآمد تر است

خواهشمندم درصورت امکان و مقدوربودن وقابل دونستن کمکان کنید

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehdisem نمایش پست ها
    سلام استاد

منت گذاشین بر ما

ببخشید قصدمداخله تو فروم رو نداشتم

واقعیتش من حس میکنم جالی یک مرجع خوبتو فروم خالیه
    من توفروم های تخصصی مربوط به رشته تحصیلی خودم دیدم مطالب رووقتیکامل میشه تبدیل به جزوه می کنن (pdf) و قرارمیدن بسیار مفیده چون همیشه دسترسی به اینترنت امکان پذیر نیست ازاو جزوه استفاده میشه اینیه پیشنهاده وهیچ اصراری براون نیست

استاد آژیده
    شما ودوستان تهرانی و دیگردوستان شهرهای بزرگ دسترسی به امکانات براتون راحته و خیلی از بچههای شهرستانی دسترسی به حداقل امکانات روندارن وحتی خریدیک دیسکس گرید پایین هم براشون امکان پذیرنیست مثل خود من که تو شهر ما دیسکس اصلا پیدا نمیشه و علاقه مندان به نگهداری دیسکس فقطدرحسرت اون می مانندوحتی اگه پیدا بشه بسیار امکانات واطلاعات کمه هدف از این پست اینه که اطلاعات کاملی دراختیار مبتدیان قراربگیره و تانک ایده آل معرفی بشه بعد تانکهای با امکانات پایین تر معرفی بشه وتا حدی که علاقه مندان شهر های کوچک که امکانات زیادی ندارن همباامکانات شهرشون بتونن ازاین ماهیزیبانگهداری کنن و لذت ببرند لذادر این مسیر ازاساتید بزرگوار خواهش میکنم کمک کنن تا من ودیگر علاقه مندان بتونیم ازعلم و تجربیات شما استفاده کنیم و درآخریک جزوه مرجع بانام فروم دراختیار همه گذاشته بشه میدونم کتاب زیاده ولی علم و تجربیات گرانقدراساتید بزرگوار این فروم درکنرهم بسیارکارآمد تر است

خواهشمندم درصورت امکان و مقدوربودن وقابل دونستن کمکان کنید

سلام مجدد

من متوجه منظور شما از یک مرجع خوب نمیشم.مرجع خوب همین تاپیک ها هستند دیگه
    در مورد کتاب الکترونیکی هم شاید در آینده یه کارایی کردیم ولی فعلا واقعا وقتش نیست

در مورد دیسکس هم متاسفانه باید بگم که به زودی دیگه تو تهران هم گیر نمیاد . از عید به بعد واردات متوقف میشه کاملا

موفق باشید

همکار قدیمی انجمن قناری

نوع حیوان خانگی
    ديسکس-عروس هلندی- قناري
    شماره عضویت
    5776
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک آژیده نمایش پست ها
    سلام مجدد

من متوجه منظور شما از یک مرجع خوب نمیشم.مرجع خوب همین تاپیک ها هستند دیگه
    در مورد کتاب الکترونیکی هم شاید در آینده یه کارایی کردیم ولی فعلا واقعا وقتش نیست

در مورد دیسکس هم متاسفانه باید بگم که به زودی دیگه تو تهران هم گیر نمیاد . از عید به بعد واردات متوقف میشه کاملا

موفق باشید
    سلام
    فکر کنم پارسال هم چنین بحثی بود که فقط ماهیران به علت پیش خرید میتونه ماهی وارد کنه که خوشبختانه خیلی صحت نداشت
    امیدواریم که این اتفاق نیفته

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط Gloster نمایش پست ها
    سلام
    فکر کنم پارسال هم چنین بحثی بود که فقط ماهیران به علت پیش خرید میتونه ماهی وارد کنه که خوشبختانه خیلی صحت نداشت
    امیدواریم که این اتفاق نیفته
    امسال با پارسال خیلی فرق کرده
    بر فرض که مجوز بدن...کمتر کسی با این قیمت ها دیسکس وارد میکنه
    همین الان دیسکس گیر نمیاد!

به هر حال منم امیدوارم مثل پارسال گذرا باشه و باز کنن جلوی ثبت سفارش رو

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    دیسکاس - آروانا
    شماره عضویت
    10049
    آقای آژیده بازم سلام
    یک سوال ولی لطفا بهم نخندین چطوری سایز دیسکس رو بدست بیاریم ؟
    با تشکر از شما

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ديسكس
    شماره عضویت
    10801
    سلام
    امكانش هست دو ديسكس كه هم رنگ نيستند جفت بشن؟ من دو تا ديسكس دارم هم سايز هم هستند و همه جا دنباله همند ديسكس هاي ديگه اي كه با خودشون بزرگ شدن را به قصد كشت ميزنند به شكل شلاقي خودشونو به بدن بقيه ميزنند و اونا رو گاز ميگيرن .مجبور شدم جداشون كنم اما يكي از ديسكس هاي ديگه هم تمايل زيادي داره با اين دوتا بچرخه حتي يك بار ديدم كه مشغول تخم گذاشتن روي شيشه هست كه البته بعدا خورده شدن هيچ كدامشون هم همرنگ نيستند و ديسكسي كه تخم گذاشت از نظر جسه خيلي كوچيكتر از اون دوتا هست اما سنن ايك سال از اونها بزرگتره . حالا من چطوري تشخيص بدم كدامشون با هم جفت شدن ؟

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    دیسکاس - آروانا
    شماره عضویت
    10049
    شرمنده اشتباه پست زدم اگر امکان داره به قسمت سوال و جواب منتقلش کنید
    باتشکر

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    9619
    نقل قول نوشته اصلی توسط n12436141 نمایش پست ها
    سلام
    امكانش هست دو ديسكس كه هم رنگ نيستند جفت بشن؟ من دو تا ديسكس دارم هم سايز هم هستند و همه جا دنباله همند ديسكس هاي ديگه اي كه با خودشون بزرگ شدن را به قصد كشت ميزنند به شكل شلاقي خودشونو به بدن بقيه ميزنند و اونا رو گاز ميگيرن .مجبور شدم جداشون كنم اما يكي از ديسكس هاي ديگه هم تمايل زيادي داره با اين دوتا بچرخه حتي يك بار ديدم كه مشغول تخم گذاشتن روي شيشه هست كه البته بعدا خورده شدن هيچ كدامشون هم همرنگ نيستند و ديسكسي كه تخم گذاشت از نظر جسه خيلي كوچيكتر از اون دوتا هست اما سنن ايك سال از اونها بزرگتره . حالا من چطوري تشخيص بدم كدامشون با هم جفت شدن ؟
    بله امکانش هست. دیسکس موقع جفت یابی و جفت گیری قلمرو طلب میشه دو دیسکسی که شما دارید با هم جفت خوردن و دیسکس دیگه ای که دوست داره با جفت دیسکستون تاب بخوره ماده مستی هست که میخواد دیسکس نر را به چنگ بیاره. جفتی که با هم هستند را به یک تانک دیگه منتقل کنید و شرایط تخم گذاری را برایشان محیا کنید نتیجه کار را گزارش کنید .

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)