صفحه 81 از 1238 نخستنخست ... 3162636465666768697071727374757677787980818283848586878889909192939495969798991001311815811081 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 801 به 810 از 12376
    کاربر ساده

شماره عضویت
    447
    سلام
    این قطره های مولتی ویتامین چه مارکیش خوبه و حدود قیمت چنده؟
    با تشکر

کاربر ساده

شماره عضویت
    360
    سلام به همه یه نظر بدم !!!! اول یه کاسکو چشم زرد بخرید 5 ماه نگه دارید بعد این جوجه کاسکو ها رو
    می ذارید رو سرتون حلوا حلوا ......... زمین تا آسمون با هم فرق می کنن از دست اون یکی خل شدم
    الان یه هفته شده خریدمش دیگه خیلی کم قار می زنه .فسقلیههههههههههههه کاشکی زودتر عوضش می کردم

کاربر موثر

شماره عضویت
    187
    نقل قول نوشته اصلی توسط رازی_طوطی نمایش پست ها
    سلام به همه یه نظر بدم !!!! اول یه کاسکو چشم زرد بخرید 5 ماه نگه دارید بعد این جوجه کاسکو ها رو
    می ذارید رو سرتون حلوا حلوا ......... زمین تا آسمون با هم فرق می کنن از دست اون یکی خل شدم
    الان یه هفته شده خریدمش دیگه خیلی کم قار می زنه .فسقلیههههههههههههه کاشکی زودتر عوضش می کردم
    دقیقا با نظر شما موافقم تربیت کردن کاسکو چشم زرد بسیار سخت و نشدنی هست و بعدش هم کاسکوی بد قلق.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    123
    من یه هفته ای می خوام برم مسافرت نمی تونم ارام رو ببرم.چون هوا گرمه و این که جای ثابتی نیستم کسی هم نیست که بتونه ازش نگه داری کنه....یا بچه شر دارن یا بلد نیستن... حالا به نظر شما اگه به یه پرنده فروش اشنا بدم تو مغازش بذاردش خوبه؟ البته پرنده هاش قناری...مرغ عشق...و یه شاه طوطی هست...
    البته نمی تونه بیرون بیاد الانم که عادت کرده چند ساعتی بیرون باشه. نمی دونم چه کار کنم این فکر خوبی هست؟

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    سلام
    من رفته بودم پرنده فروشي و اونجا يه سري داروي ضد استرس داشت.خوبن اينا يا نگيريم؟
    خيلي ممنون

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    123
    نقل قول نوشته اصلی توسط khashayar shah نمایش پست ها
    سلام
    این قطره های مولتی ویتامین چه مارکیش خوبه و حدود قیمت چنده؟
    با تشکر

دوست عزیز برای پاسخ سوالت به صفحه 8 همین تالار مراجعه کن .اقا جواب داده قیمتش هم فکر کنم 6یا7تومان باشه.

کاربر موثر

شماره عضویت
    187
    نقل قول نوشته اصلی توسط aram نمایش پست ها
    من یه هفته ای می خوام برم مسافرت نمی تونم ارام رو ببرم.چون هوا گرمه و این که جای ثابتی نیستم کسی هم نیست که بتونه ازش نگه داری کنه....یا بچه شر دارن یا بلد نیستن... حالا به نظر شما اگه به یه پرنده فروش اشنا بدم تو مغازش بذاردش خوبه؟ البته پرنده هاش قناری...مرغ عشق...و یه شاه طوطی هست...
    البته نمی تونه بیرون بیاد الانم که عادت کرده چند ساعتی بیرون باشه. نمی دونم چه کار کنم این فکر خوبی هست؟
    به نظر من روی هرچی که باهاش کار کردی تاثیر میذاره...اگه امکانش هست پیش یک فامیل بذار یادش بده که چجوری نگهداری کنه ازش چون به نظر من این که گفتی فکر خوبی نیست.

کاربر موثر

شماره عضویت
    165
    نقل قول نوشته اصلی توسط رازی_طوطی نمایش پست ها
    سلام دوست خوبم
    مبارکه.من هم با نظر شما موافقم من هم چشم کرمشو داشتم حدود 5الی6ماه پیشم بود اما از زندگی سیرم کرد نمیگذاشت نزدیکش بشم و فقط غذا میخورد نون خور اضافی.

کاربر موثر

شماره عضویت
    159
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadreza. نمایش پست ها
    من ميخوام بعد يه 3 يا 4 روز که تو ظرف غذا ی کاسکو م تخمه بوده حبوبات بريزم....الان هم نخود، لوبيا چيتی ، لوبيا قرمز ، عدس ، رو گذشتم تا جوانه بزنه .....همين ها که گفتم کافيه يا چيزه ديگه هم بهش اضافه کنم؟
    سلام دوست عزیز
    کلا حبوبات خوبه چه پخته چه خیس خورده اگه خیس خورده میدی مواظب باش بو نده کپکی نشه
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadreza. نمایش پست ها
    اگه موقع چرت زدن کلشو برگردونه به سمته عقب و رو کمرش بزار ه عادی هست؟

نظرتون در مورد اين چيه؟

م محصول : Tabernil anti-stress
    کشور سازنده : ساخت اسپانیا
    مورد مصرف : کاهش استرس پرندگان خانگی
    در جهت تسریع در فرآیند اهلی شدن یا سخن گفتن
    آره دوست عزیز طبیعیه
    نقل قول نوشته اصلی توسط aram نمایش پست ها
    دوست عزیز منم مشکل شما رو دارم واقعا برای بعضیها مشکل بدیه فعلا به همین دلیل از مسافرت صرف نظر کردم ولی اگه تو یه خونه باشه که خوب ازش مواظبت کنند بهتر از همست اگه راهی دیگه نداشتی بزارش اونجا فکر هیچیم نکن بعدش که اومدی یه هفته کار داره تا دوباره درست بشه فقط از طرفت مطمعنی وارده آدمه درستیه
    نقل قول نوشته اصلی توسط f&p77 نمایش پست ها
    سلام
    من رفته بودم پرنده فروشي و اونجا يه سري داروي ضد استرس داشت.خوبن اينا يا نگيريم؟
    خيلي ممنون
    به نظر من اگه تو خونه شرایطش خوب باشه احتیاجی به دارو نداره الکی داروهای جور واجور به این پرنده ها ندیم برای تغذیه هم همینطور سعی کنیم با خوراکی کمبودشونو جبران کنیم هر چی دارو بهشون ندیم بهتره

کاربر موثر

شماره عضویت
    165
    سلام خدمت دوستان
    خواستم بدونم که ماکارونی برای کاسکو خوب هستش یا نه؟
    واگه خوب هستش خام بدم یا پخته؟

صفحه 81 از 1238 نخستنخست ... 3162636465666768697071727374757677787980818283848586878889909192939495969798991001311815811081 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)