صفحه 35 از 42 نخستنخست ... 161718192021222324252627282930313233343536373839404142 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 341 به 350 از 413
    همکار قدیمی بخش آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15314
    نقل قول نوشته اصلی توسط Drax777 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بعد از چند وقت آرامش دوباره به مشکل خوردم ، نمی دونم از کجاست، تست پارامترها همه خیلی خوبن، نه فسفات و نه نیتریت و نیترات، pH رو دادم‌با دستگاه تست کردن رو ۷/۸ بود، مس ندارم توی آب، کلسیم اندازه است، منیزیوم می زنم، نمی دونم دیگه اما با همه اینا تلفات دارم، فرشته فایر و بای کالرم به همراه دوتا کاردینال بنگالم مردن با هم، دیروز از جایی درخواست کارشناس کردم بیاد ببینه، طرف خبره پرورش ریف هست، ان شاءالله که درست شه.
    یه حرکتی هم زدم دیشب، یه عروس دریایی خریدم، خیلی زیباست اما یه مشکلی دارم باهاش، مدام توی موج ساز گیر می کنه حیوون، الان گذاشتمش توی یه سبد توی آک تا تانک نانو راه بندازم و با ۲-۳ تا اسبک بندازمش اونتو که جریان نداشته باشم.
    کسی چیزی در مورد اینا می دونه ؟
    نه اذیت داره نه می زنه، واقعاً زیبا حرکت می کنه، فقط هی یه ماده ای ترشح می کنه ،نمی دونم چیه، شاید از استرسش باشه...

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
    سلام نگهداری از عروس تو تانکای معمولی امکان پذیر نیست حتی تو ی رف و جریان کم و ....
    این موجودات احتیاج به تانکی دارن که مثل ماشین لباسشویی جریان چرخشی داشته باشه به kriesel معروف هست این تانکا
    موفق باشید

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    فقط ماهی
    شماره عضویت
    16595
    نقل قول نوشته اصلی توسط farbodb نمایش پست ها
    سلام نگهداری از عروس تو تانکای معمولی امکان پذیر نیست حتی تو ی رف و جریان کم و ....
    این موجودات احتیاج به تانکی دارن که مثل ماشین لباسشویی جریان چرخشی داشته باشه به kriesel معروف هست این تانکا
    موفق باشید
    مرسی آقا فربد اما آب چرخشی یعنی تانک باید دایره باشه؟ یا اینکه آب می تونه حالت چرخشی توی تانک معمولی هم داشته باشه، چون اونیکی تانکم گوشه ۹۰درجه نداره، قوس داره

همکار قدیمی بخش آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15314
    مرسی آقا فربد اما آب چرخشی یعنی تانک باید دایره باشه؟ یا اینکه آب می تونه حالت چرخشی توی تانک معمولی هم داشته باشه، چون اونیکی تانکم گوشه ۹۰درجه نداره، قوس داره

kriesle tank رو تو گوگل سرچ کنید نمونشو ببینید

همکار قدیمی انجمن آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    دوست عزیز در موردphاگه ابی که از سیستمتون برداشتید تا ازمایش کردید زمان زیادی ازش گذشته باشهphافت میکنه

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    فقط ماهی
    شماره عضویت
    16595
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahidost نمایش پست ها
    دوست عزیز در موردphاگه ابی که از سیستمتون برداشتید تا ازمایش کردید زمان زیادی ازش گذشته باشهphافت میکنه
    حدود نیم ساعت شد تا برسم اونجا، امشب هم اومدن بازدید آکواریوم ، باید لایوراک زنده بخرم، نور دو تا کوچیک کنار آک بزنم، و چراغ رف رو به جای کم مصرف ال لی دی بزنم، اسکیمرم هم گفت کمی ضعیفه، توی اولین فرصت عوضش کنم و جهت موج ساز و جای بعضی رف ها رو عوض کرد تا بهتر بشه آک

همکار قدیمی انجمن آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    حدود نیم ساعت شد تا برسم اونجا، امشب هم اومدن بازدید آکواریوم ، باید لایوراک زنده بخرم، نور دو تا کوچیک کنار آک بزنم، و چراغ رف رو به جای کم مصرف ال لی دی بزنم، اسکیمرم هم گفت کمی ضعیفه، توی اولین فرصت عوضش کنم و جهت موج ساز و جای بعضی رف ها رو عوض کرد تا بهتر بشه آک

دوست عزیز این عزیزی که امده بازدید دلایل مرگ ماهیاتون راگفته اینجور,احیانا فروشنده نیستند.phهم در حد نیم ساعت نمیتونه افت زیادی داشته باشه

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    فقط ماهی
    شماره عضویت
    16595
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahidost نمایش پست ها
    دوست عزیز این عزیزی که امده بازدید دلایل مرگ ماهیاتون راگفته اینجور,احیانا فروشنده نیستند.phهم در حد نیم ساعت نمیتونه افت زیادی داشته باشه
    والا ایرادهایی که گرفت رو نوشتم و اینکه خب من ۴ ماهه تانکم رو راه انداختم که متأسفانه از اولش چند تا اشتباه داشتم، یکی همون سنگها و دوم شنهای خسته و قدیمی و در نهایت الان حدود ۱۸ تا ماهی دارم و کلی ریف، خب واسه شروع زود بود، و‌ همچنین یه سری ماهیا که گرفتم غذا خور نبودن و شرایط خلص می خواستن درجه نگهداری سخت داشتن که واسه منه تازه کار.
    فعلاً تا تعویض خونه ام تمام تلاشم رو‌ می کنم چیزی نخرم تا اونجا یه تانک بزرگتر و بهتر راه بندازم که حداقل یه اورفلو داشته باشه.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم اب شور
    شماره عضویت
    15605
    سلام دوست عزیز
    واقعا ناراحت شدم از اینکه تانکت دچار مشکل شده
    ایشالاه مشکلت زود حل بشه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16559
    سلام ، داداش بازم اشتباه ، و بازم خرید بی مورد ، خدایی من و بقیه دوستان چند بار گفتیم قبل از هر کاری اول مشورت کن بعد خرید انجام بده ، یا در هر کاری در مورد آکواریوم قبل از هر کاری اول یه مشورت کن بعد اونکارو انجام بده تا در کارت موفق باشی ، اینجوری پیش بری چند وقته دیگه از آکواریوم خسته میشی و دلزده ، سعی نکن هرچی دیدی بخری ، همین اسبکی که گفتی میخایی بعدا بخری نگهداریش خیلی مشکل هستش و با کوچکترین استرس و شکی نابود میشه ،، سعی کن آکواریومتو زیاد دستکاری نکنی ، این خودش یکی از روموز موفقیتت هستش ، تعداد ماهیاترو زیاد نکن ، تا پارامترهایه آب دیرتر بهم بخوره ، اگه اسکیمرت خوب کارکنه و مدیا هم داشته باشی و رف هم داشته باشی و به اندازه کافی غذا بدی ، و هر چند وقت به. شکله اصولی مقداری سیفون انجام بدی ، میتونی بیشتر وقتها بشینی و از تماشایه آکواریومت لذت ببری ،در غیر این صورت بیشتر وقتت به دستکاریه آکواریوم و بدتر کردنه اوضاع ختم میشه ، موفق باشی ،

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    فقط ماهی
    شماره عضویت
    16595
    نقل قول نوشته اصلی توسط یونس58 نمایش پست ها
    سلام ، داداش بازم اشتباه ، و بازم خرید بی مورد ، خدایی من و بقیه دوستان چند بار گفتیم قبل از هر کاری اول مشورت کن بعد خرید انجام بده ، یا در هر کاری در مورد آکواریوم قبل از هر کاری اول یه مشورت کن بعد اونکارو انجام بده تا در کارت موفق باشی ، اینجوری پیش بری چند وقته دیگه از آکواریوم خسته میشی و دلزده ، سعی نکن هرچی دیدی بخری ، همین اسبکی که گفتی میخایی بعدا بخری نگهداریش خیلی مشکل هستش و با کوچکترین استرس و شکی نابود میشه ،، سعی کن آکواریومتو زیاد دستکاری نکنی ، این خودش یکی از روموز موفقیتت هستش ، تعداد ماهیاترو زیاد نکن ، تا پارامترهایه آب دیرتر بهم بخوره ، اگه اسکیمرت خوب کارکنه و مدیا هم داشته باشی و رف هم داشته باشی و به اندازه کافی غذا بدی ، و هر چند وقت به. شکله اصولی مقداری سیفون انجام بدی ، میتونی بیشتر وقتها بشینی و از تماشایه آکواریومت لذت ببری ،در غیر این صورت بیشتر وقتت به دستکاریه آکواریوم و بدتر کردنه اوضاع ختم میشه ، موفق باشی ،
    نقل قول نوشته اصلی توسط خطیبی نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    واقعا ناراحت شدم از اینکه تانکت دچار مشکل شده
    ایشالاه مشکلت زود حل بشه
    عزیزان ممنون
    اما خدایی همه پارامتر هام درسته، هم با تست سرا، هم api، اسکیمرم رو‌ تنظیم کرد و چند تا راهنمایی برای طرز استفاده املاح کرد، نمی دونم مشکل از کجاست ، چرا وقتی همه چیز مرتبه باید تلفات بدم، اون چند مورد رو حل می کنم فعلاً تا بعد، مهم لایوراک و نور هستن.
    فعلاً یه جای مناسب واسه این عروس دریایی درست می کنم تا اسبک فعلاً زوده، توی این یه هفته تقریباً ۵۰۰ تومن تلفات دادم!!!
    نمی دونم عمق مشکل واقعاً چیه؟

صفحه 35 از 42 نخستنخست ... 161718192021222324252627282930313233343536373839404142 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)