صفحه 8 از 38 نخستنخست 123456789101112131415161718192021222324252627 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 71 به 80 از 376
    کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    آکواريوم
    شماره عضویت
    16332
    سلام آقا مجيد ممنون از راهنماييتون . من phرو تست کردم ٧/۵ بودش بنظرتون کم نيستش ؟ چند روز که ميبينم دياتومها ازبين رفتن و امروز اصلا ازشون خبري نيست و فقط الان کمي دقت کردم و يک سري موجوداته ريز که فکر ميکنم پاد هستن داخله آکواريوم پر هستند و همه جارو گرفتن . .. آقا مجيد من لنظزه ال اي ديهارو برداشتم و الان نور خيلي بهتر به همه صطحه آکواريوم ميتابه و از اون تمرکزي که با لنز داشت ديگه خبري نيست . فکر کنم فروشنده لنزهارو بهم زاويشو خيلي پايين بهم داده بود و نورم خيلي متمرکز بودش ... فردا يه تسته فسفات و موارديرو که شما فرموديدرو تهيه ميکنم . ماهي هم برايه شروع از بلني شروع ميکنم ولي کمي فکرمو پادها مشغول کرده که خيلي بزرگ نشن و ماهيها نتونن بخورنشون اگر مورد خاصي هستش بهم بگيد خوشحال ميشم از راهنمايياتون . ممنون .

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    آکواريوم
    شماره عضویت
    16332
    دوستان من چندتا آپتازيا و چندتا خرچنگه کوچيک تو آکواريوم ديدم بنظرتون چيکارشون کنم تا ميخام بکشمشون فراردميکنن لايه سنگها .
    اين خرچنگها که دوتا چنگکه بزرگ دارن و رنگشون به قهواي نزديک هستش البته اول که لايوراکهارو وارد کردم بيشترشونو کشتم و با نمک اوردوز کردم ولي بازم الان چندتا ديدم تو تنگ چيکار کنم ؟....

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    نقل قول نوشته اصلی توسط يونس۵٨ نمایش پست ها
    دوستان من چندتا آپتازيا و چندتا خرچنگه کوچيک تو آکواريوم ديدم بنظرتون چيکارشون کنم تا ميخام بکشمشون فراردميکنن لايه سنگها .
    اين خرچنگها که دوتا چنگکه بزرگ دارن و رنگشون به قهواي نزديک هستش البته اول که لايوراکهارو وارد کردم بيشترشونو کشتم و با نمک اوردوز کردم ولي بازم الان چندتا ديدم تو تنگ چيکار کنم ؟....
    سلام
    هرکاری بکنید خرچنگها باز هم کلا از بین نمیرن و زیاد حساسیت نشون ندین ، با ورود ماهی قایم میشن ولی تا جایی که امکان داره خارج کنید بهتره که راه اون هم درآوردن لایوراکها و اور در دوبارس

send by Tapatalk

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    آکواريوم
    شماره عضویت
    16332
    سلام جنابه نوروزي ممنون از راهنمايتون . پس اين خرچنگها اگر چندتايي تو آکواريوم باشن مشکل ساز نميشن . يعني خيلي بزرگ نميشن که با مشکل مواجه بشم . آخه برخي لايوراکهام خيلي بزرگن و ظابجايشون خيلي سخته و واسه آبنمک و اوردز کردنشون چندين کيلو نمک و يه ظرفه بزرگ لازم دارم . من بيشتر از اين ميترسم که به ماهيها و يا ريف و شقايقها آسيب برسونن در غير اين صورت زياد بودنشون مهم نيست . ...

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    سلام جنابه نوروزي ممنون از راهنمايتون . پس اين خرچنگها اگر چندتايي تو آکواريوم باشن مشکل ساز نميشن . يعني خيلي بزرگ نميشن که با مشکل مواجه بشم . آخه برخي لايوراکهام خيلي بزرگن و ظابجايشون خيلي سخته و واسه آبنمک و اوردز کردنشون چندين کيلو نمک و يه ظرفه بزرگ لازم دارم . من بيشتر از اين ميترسم که به ماهيها و يا ريف و شقايقها آسيب برسونن در غير اين صورت زياد بودنشون مهم نيست . ...
    سلام ، خواهش میکنم
    با ورود ماهی معمولا قایم میشن ولی زاد و ولد میکنن و تعدادشون از اینی که هست بیشتر میشه ولی من خودم هر کار کردم نتونستم نسلشون رو از تانک بکنم ، میشه داروی هاوی مس استفاده کرد ولی به همراه خرچنگها تمام موجودات و باکتریها از بین خواند رفت
    من تا حالا نشنیدم این خرچنگها برای کسی مشکل درست کرده باشن

همکار قدیمی انجمن آکواریم های آب شور

نوع حیوان خانگی
    تانک ریف / فلاور
    شماره عضویت
    6015
    سلام آقا مجيد ممنون از راهنماييتون . من phرو تست کردم ٧/۵ بودش بنظرتون کم نيستش ؟ چند روز که ميبينم دياتومها ازبين رفتن و امروز اصلا ازشون خبري نيست و فقط الان کمي دقت کردم و يک سري موجوداته ريز که فکر ميکنم پاد هستن داخله آکواريوم پر هستند و همه جارو گرفتن . .. آقا مجيد من لنظزه ال اي ديهارو برداشتم و الان نور خيلي بهتر به همه صطحه آکواريوم ميتابه و از اون تمرکزي که با لنز داشت ديگه خبري نيست . فکر کنم فروشنده لنزهارو بهم زاويشو خيلي پايين بهم داده بود و نورم خيلي متمرکز بودش ... فردا يه تسته فسفات و موارديرو که شما فرموديدرو تهيه ميکنم . ماهي هم برايه شروع از بلني شروع ميکنم ولي کمي فکرمو پادها مشغول کرده که خيلي بزرگ نشن و ماهيها نتونن بخورنشون اگر مورد خاصي هستش بهم بگيد خوشحال ميشم از راهنمايياتون . ممنون .
    سلام
    پی اچ 7.5 را با چه تستری تست زدین ؟ kh روی چنده ؟
    ال ای دی معمولا بدون لنز زاویه حدود 115 درجه دارن و اگه از لنز استفاده کردید این زاویه کمتر میشه البته بسته به لنز و بهتره زمانی که از لنز استفاده میکنید فاصله اونو از سطح تانک زیاد کنید
    اون موجودات هم همونطور که خودتون اشاره کردید پاد هستند و مطمئن باشید اینقدر بزرگ نمیشن که برای ماهی ها مشکلی ایجاد کنن اگه از خانواده راس ها ماهی بگیرید یا نئون همینطور ماندارین از این پادها تغذیه میکنن و جمعیتشون را کنترل میشه

درمورد خرچنگها اگه یه سودوکرومیس دورنگ بگیرید دیگه سرو کلشون پیدا نمیشه ولی خود این ماهی بعداز مدتی تبدیل به دردسر میشه و ماهی های جدید را تهدید میکنه
    موفق باشید

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    آکواريوم
    شماره عضویت
    16332
    سلام . آقا مجيد همه تسترهايه من ايپي هستن. و نمکه مورد استفادمم ريف کريستال و ردسي هستش . ولي دليله پايين بودنه ph رو نميدونم . . نرمال phبايد چند باشه ؟ من تسته kh ندارم ولي فردا ميخام تسته فسفات و kh رو بخرم . من ميخام يه بلني و يک گابي شنخوار بخرم اين دو ماهي انواع مختلفي دارند يا نه ؟ اگر انواعشون زياد هستش کدوم بهتر از همه هستند ؟

همکار قدیمی بخش آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15314
    سلام شما هنوز بعد 8صفحه عکسای تانکو قرار ندادین و برای هر بار جواب دادن به سوالتون باید مشخصات تانکو پرسید!!
    روی تانک از درب استفاده میکنید؟کمد تانک هواکش داره؟
    تایمی که تست پی اچ زدین کی بوده؟چه ساعتی از روز چراغای تانک چند ساعت بود روشن شده بود؟

همکار قدیمی انجمن آکواریم های آب شور

نوع حیوان خانگی
    تانک ریف / فلاور
    شماره عضویت
    6015
    سلام . آقا مجيد همه تسترهايه من ايپي هستن. و نمکه مورد استفادمم ريف کريستال و ردسي هستش . ولي دليله پايين بودنه ph رو نميدونم . . نرمال phبايد چند باشه ؟ من تسته kh ندارم ولي فردا ميخام تسته فسفات و kh رو بخرم . من ميخام يه بلني و يک گابي شنخوار بخرم اين دو ماهي انواع مختلفي دارند يا نه ؟ اگر انواعشون زياد هستش کدوم بهتر از همه هستند ؟

سلام اقا یونس
    همونطور که آقا فربد عزیز گفتند شما باید یه سری اطلاعات از نحوه تست زدن و زمان تست مخصوصا برای پی اچ بدید
    مثلا اگه اخر شب زمان خاموشی نور باشه پی اچ پایین تر از حالتی هست که نور تانک روشنه
    اگه از تانک از درب استفاده میکنید میتونید گابی بگیرید وگرنه یه روز صبح جنازشو رو زمین میبینی
    د رمورد گونه های مختلف ماهی های مورد نظرتون
    بلنی ها(Blennies)
    گوبی ها(Gobies)

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    آکواريوم
    شماره عضویت
    16332
    سلام به همه دوستان . من چون نتونستم عکسم بذارم براتون يک فيلمه کوتا از آکواريوم ميزارم اميد وارم گويايه همه چيز باشه . بازم معضرت ميخام اگر بد شده . http://www..com/yonas58

صفحه 8 از 38 نخستنخست 123456789101112131415161718192021222324252627 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)