صفحه 22 از 137 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404172122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 211 به 220 از 1363
    کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی-لاک پشت-مار-
    شماره عضویت
    14692
    نقل قول نوشته اصلی توسط arooseholandy نمایش پست ها
    لطفا از نقل قول استفاده کنید.ممنون
    از جوجتون عکس بگذارید.میدونید والدینش از چه نژادی بودن؟
    گفتم هلویی و فیشر هستن

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط erfan23 نمایش پست ها
    گفتم هلویی و فیشر هستن
    همونطور که آقا بابک فرمودن:بنا بر این اگر مثلا شما ۲ lovbird از نژاد eyering ها با هر رنگی رو جفت بزنید احتمال عقیم بودن جوجه ها نزدیک به صفره . اگر یک طوطی برزیلی مثلا peach faced رو با یک طوطی برزیلی fischer که از گونه eyering ها هست جفت بزنید احتمال عقیم بودن بیشتر میشه .....
    peach face همون صورت هلویی هست و fischer هم که فیشر هست.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    4322
    سلام..در مرود برزیلی ها سوال دارم..ماده منو نگران کرده
    چند روزی میشه که یه جفت برزیلی گرفتم که سابقه سه دوره جوجه دارن..وقتی برای اولین بار که از لونه اومدن بیرون ماده بینیش خیس بود و بینیش صدا میده فکر کنم سرما خورده در زمان انتقال... تو این چند روز که زیر نظر گرفتمشون حس میکنم ماده یا مریضه یا میخواد تخم بزاره...رفتارهاشو براتون مینویسم

1- همش ادای بالا اوردن رو در میاره و انگار هی یه چیزی میجوه..از صبح تا شب زمانهایی که بیرون لونه باشه انگار داره آدامس میخوره...اما داخل لونه آرومه.

2- غذا خوردنش عادیه.

3-محل خروج تخم نبض داره..کلا حس میکنم تندتر از بقیه پرنده ها نفس میکشه. البته امروز خیلی شدیدتر شده.

4-امروز حس کردم در محل خروج تخم یه چیز سفید با رگه های خونی دیدم نمیدونم اون چیه؟البته وقتی عادی نشسته معلوم نیست..خم که میشه معلوم میشه و بیرون میزنه.

5-امروز بیشتر کف قفس میشینه .اما وقتی میرم پیشش میره تو لونه...منظورم اینه که از نظر حرکتی سلامته

6-کاغذ داخل لونه میبره و دائما نر تو دهنش غذا میریزه.

7- حرکاتش سنگین شده و انگار سختشه از میله ها بره بالا و پایین ..بیشتر میشینه تو لونه و نر بهش غذا میده.

پرنده نر هم همه رفتارهاش عادیه و به شدت مراقبشه.

حالا چی کار کنم سرما خوردگیش خوب بشه...؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط شقایق63 نمایش پست ها
    سلام..در مرود برزیلی ها سوال دارم..ماده منو نگران کرده
    چند روزی میشه که یه جفت برزیلی گرفتم که سابقه سه دوره جوجه دارن..وقتی برای اولین بار که از لونه اومدن بیرون ماده بینیش خیس بود و بینیش صدا میده فکر کنم سرما خورده در زمان انتقال... تو این چند روز که زیر نظر گرفتمشون حس میکنم ماده یا مریضه یا میخواد تخم بزاره...رفتارهاشو براتون مینویسم

1- همش ادای بالا اوردن رو در میاره و انگار هی یه چیزی میجوه..از صبح تا شب زمانهایی که بیرون لونه باشه انگار داره آدامس میخوره...اما داخل لونه آرومه.

2- غذا خوردنش عادیه.

3-محل خروج تخم نبض داره..کلا حس میکنم تندتر از بقیه پرنده ها نفس میکشه. البته امروز خیلی شدیدتر شده.

4-امروز حس کردم در محل خروج تخم یه چیز سفید با رگه های خونی دیدم نمیدونم اون چیه؟البته وقتی عادی نشسته معلوم نیست..خم که میشه معلوم میشه و بیرون میزنه.

5-امروز بیشتر کف قفس میشینه .اما وقتی میرم پیشش میره تو لونه...منظورم اینه که از نظر حرکتی سلامته

6-کاغذ داخل لونه میبره و دائما نر تو دهنش غذا میریزه.

7- حرکاتش سنگین شده و انگار سختشه از میله ها بره بالا و پایین ..بیشتر میشینه تو لونه و نر بهش غذا میده.

پرنده نر هم همه رفتارهاش عادیه و به شدت مراقبشه.

حالا چی کار کنم سرما خوردگیش خوب بشه...؟
    سلام.دما و رطوبت رو ببرید بالا.فقط بهشون برای درمان سرماخوردگی فعلا مولتی ویتامین بدید.مشخصاتی که میگید علائم تخم گذاری هست همگی و اون قسمت سفید با رگ های خونی هم قسمتی از روده هست که موقع تخم گذاری بعضی از باجریگار هاو برزیلی ها بیرون میزنه.البته با ریز بینی میشه دیدش و چیز واضحی نیست.مقداری پرتقال تکه تکه شده هم به غذاشون اضافه کنید.در مورد غذا بالاآوردن و جویدن هم این خصلت همه ی طوطی ها هست که موقع آرامش یا غذا بالا میارن یا نوک میسابن به هم.اگر خیلی هم حساسیت دارید نسبت بهشون بهتره به دامپزشک مراجعه کنید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    4322
    سلام.دما و رطوبت رو ببرید بالا.فقط بهشون برای درمان سرماخوردگی فعلا مولتی ویتامین بدید.مشخصاتی که میگید علائم تخم گذاری هست همگی و اون قسمت سفید با رگ های خونی هم قسمتی از روده هست که موقع تخم گذاری بعضی از باجریگار هاو برزیلی ها بیرون میزنه.البته با ریز بینی میشه دیدش و چیز واضحی نیست.مقداری پرتقال تکه تکه شده هم به غذاشون اضافه کنید.در مورد غذا بالاآوردن و جویدن هم این خصلت همه ی طوطی ها هست که موقع آرامش یا غذا بالا میارن یا نوک میسابن به هم.اگر خیلی هم حساسیت دارید نسبت بهشون بهتره به دامپزشک مراجعه کنید

آخه یکی از دوستان بهم گفت شاید تخمش گیر کرده یا مدفوعش خارج نمیشه..اما دفع داره خودم دیدم ...چی کار کنم..فقط نگرانم یه وقت نمیره..

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    آخه یکی از دوستان بهم گفت شاید تخمش گیر کرده یا مدفوعش خارج نمیشه..اما دفع داره خودم دیدم ...چی کار کنم..فقط نگرانم یه وقت نمیره..
    وقتی دیدید که دفع داشته دیگه پس مشکل مدفوع کردن نداره.ماده ی بی تجربه هم نیست که بشه گفت تخم گیر کرده هرچند بعید نیست.تغذیش چی هست؟مدفوعش به چه شکله؟میشه ازش عکس بگذارید؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    4322
    وقتی دیدید که دفع داشته دیگه پس مشکل مدفوع کردن نداره.ماده ی بی تجربه هم نیست که بشه گفت تخم گیر کرده هرچند بعید نیست.تغذیش چی هست؟مدفوعش به چه شکله؟میشه ازش عکس بگذارید؟
    مدفوعش مثل همیشه سبزه تیره و یه قسمت سفید هست و کمی آب...اما الان ح سمیکنم آب دفع شده بیشتره حجم مدفوعشم دو سه برابر شده
    عکس خود برزیلی رو براتون میزارم الان

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    4322
    مدفوعش مثل همیشه سبزه تیره و یه قسمت سفید هست و کمی آب...اما الان ح سمیکنم آب دفع شده بیشتره حجم مدفوعشم دو سه برابر شده
    عکس خود برزیلی رو براتون میزارم الان

گوشیم ارور میده بتونم چندتا عکس از نزدیک هم میزارم...پرنده ای که رو چوب نشسته ماده هست در هر دو عکس

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168

گوشیم ارور میده بتونم چندتا عکس از نزدیک هم میزارم...پرنده ای که رو چوب نشسته ماده هست در هر دو عکس
    همه ی حالاتش به ماده هایی که آماده ی تخم گذای هستند میخوره.ندیدید که برای مدفوع کردنش مقعدش رو به چوب بکشه یا بیش از حد به خودش فشار بیاره؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    4322
    همه ی حالاتش به ماده هایی که آماده ی تخم گذای هستند میخوره.ندیدید که برای مدفوع کردنش مقعدش رو به چوب بکشه یا بیش از حد به خودش فشار بیاره؟
    فشار که نه نمیاره اما خب به نظرم زیادتر از حد معمول نشیمنگاهشو میاره پایین برا ی مدفوع...البته زیر نظر میگیرمش..میام منویسم ...تا نیم ساعت دیگه

صفحه 22 از 137 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404172122 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)