صفحه 20 از 475 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334353637383970120 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 191 به 200 از 4744
    همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط رضا قلیخانی نمایش پست ها
    منظورم از عادی اینه که مثل نبض نمیزنه.نوک به نوک میشن.ورجه وورجه میکنن. و...دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه.
    راستی چون هویجو خیلی دوست دارن الانم دارم یه روز درمیون همش براشون هویج میذارم .و از تتخم کتاون و...استفاده نمیکنم فقط ارزن دادم
    همه ی مشخصات میگه که ماده آمادس فقط دیگه باید حوصله کنی همین و بس.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    گربه.خرگوش.مرغ عشق.جوجه تیغی.لاک پشت.آکواریوم
    شماره عضویت
    10321
    نقل قول نوشته اصلی توسط arooseholandy نمایش پست ها
    سلام.اولا سعی کنید از لونه گذاری کنید و دوم اینکه از دادن غذاهای گرم مثل هفت تخم و یا جوانه گندم خودداری کنید.سه روز در میون حتما هویج رنده شده و یک مقدار خیلی کم کاهو بهشون بدین بخورن.البته بجز مواردی که جفت و بخصوص ماده خیلی آماده میشه و حتی کف لونه هم تخم گذاری میکنه که چاره ای نداره در باقی موارد جفت معمولا با این شرایط تخم گذاری نمیکنن.
    ممنون از راهنماییتون اما اینکار هم قبلا انجام دادم وباز هم تخم گذاشتند چیزی مثل دارو نیست که مانع از تخمگذاریشون بشه چون الان داروی تقویتی کم مصرف میکنند نگرانم که ماده از بین بره

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط sama safari نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون اما اینکار هم قبلا انجام دادم وباز هم تخم گذاشتند چیزی مثل دارو نیست که مانع از تخمگذاریشون بشه چون الان داروی تقویتی کم مصرف میکنند نگرانم که ماده از بین بره
    دارو هست ولی من اصلا بهتون توصیه نمیکنم از این دارو استفاده کنید.تخم گذاری پرنده ی ماده ای که مست هست نشونه ی سالم بودنشه و این داروها اثرات زیان بار زیادی داره و از طرفی پرنده گناه داره و بهتره بذارید روند طبیعیه زندگیش رو ادامه بده.اسم این دارو هم stop egg هست که توی پرنده فروشی ها و یا داروخانه های دامپزشکی ها زیاده.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق آفریقایی.ماهی آب شیرین
    شماره عضویت
    10747
    سلام سمای عزیز جسارت نباشه دوست گلم ولی این کار اشتباهه اگه مانع تخم گذاریشون بشی مشکلاته زیادی پیش میاد ( 1.اگه نر و ماده آمیزش کنن و ماده نتونه تخم گذاری کنه مخرجش عفونی میشه و حتما میمیره.2 جفت ممکنه قهر کنن و دیگه هیچ وقت تخم گذاری نکنن.3 اگه جفته دیگه ای قاطی کنی 2 ماده بهم میپرن سره لونه و انتخاب شوهر جدید که بازم یکی میمیره) جفته تمام رنگ سفیدی دارم 1.5ساله تخم نذاشتن فقط 4 تا جوجه ازشون گرفتم .3باره 2 ماده جوری باهم دعوا کردن که وقتی جنازشون تشییع کردم سرو صورتشون از خون کاملا سرخ شده بود

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    10321
    خیلی ممنون که راهنماییم کردید دوستیم داشت دوستی خاله خرسه میشد پس من رسیدگی لازم را انجام میدم اینکه بخوان تخم بذارن یا نه با خودشون
    یا حق

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    10321
    من به اشتباهم پی بردم اگر هم نگرانشون بودم واسه این بود که تواین 4سالی که مرغ عشق نر و دارم این سومین همسرشه و نمیخواستم ماجرای قبل تکرار بشه وگرنه اصولا اهل دخالت در روندطبیعی زندگی حیوانات نیستم
    ویرایش توسط sepideh : 21st November 2012 در ساعت 10:02 AM

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    نقل قول نوشته اصلی توسط arooseholandy نمایش پست ها
    همه ی مشخصات میگه که ماده آمادس فقط دیگه باید حوصله کنی همین و بس.
    مرسی از پاسخگوییتون ممنونم.پس حالا من صبر میکنم و فقط رسیدگی.
    من خودم زیاد تمایلی به جوجه دار شدنشون نداشتم اما خب دیگه...امیدوارم حالا که قراره جوجه بدن هرچه زودتر جوجه بدن تا من بتونم اون مقاله ای که گفتم از خلاصه ی تاپیک مرغ عشق من درست میکنم رو زودتر بنویسم تا همه استفاده کنند

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    ببخشید الان اگر بهشون هفت تخمه بدم ضرر داهر برای ماده؟یه جایی خوندم احتمال داره که تخم توی شکمش گیرمنه.
    بعدیه سوال جوانه ی عدس ولوبیا چه تاثیری داره؟چقدر بدم؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    باجریگار
    شماره عضویت
    10647
    هفت تخم بیشتر برای قناری کاربرد داره شما از همان ترکیب ارزن و تخم کتان و مقداری هم شاهدونه ریز استفاده کنید خیلی بهتر است. معمولا" مرغ عشق ها جوانه حبوبات را خیلی دوست دارند مخصوصا" جوانه گندم و ماش.

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط AMIRHESAM نمایش پست ها
    هفت تخم بیشتر برای قناری کاربرد داره شما از همان ترکیب ارزن و تخم کتان و مقداری هم شاهدونه ریز استفاده کنید خیلی بهتر است. معمولا" مرغ عشق ها جوانه حبوبات را خیلی دوست دارند مخصوصا" جوانه گندم و ماش.
    دوست عزیز از اینکه از این به بعد در نوشته هات از نقل قول هم استفاده خواهی کرد پیشاپیش ممنونم.هفت تخم برای همه ی پرنده های مولد کاربرد داره و اتفاقا به دلیل حجم بالای چربیه موجود در بین دانه های خشکش چندان مناسب قناری نیست اما طبیعت گرم و تحریک کنندش برای همه ی پرنده های مولد که توی قد و قواره های عروس به پایین باشن خیلی مفیده.جوانه ها به دلیل اینکه سرشار از مواد طبیعی و تا حدودی گرم هستن بشدت باعث تقویت و از طرفی آماده شدن پرنده میشن که هرکدوم از حبوبات خاصیت های خودش رو دارن که بهترینشون گندم هست البته ماش و لوبیا و عدس هم خیلی مفیدن ولی از نخود اصلا استفاده نکنید.تا پایان تخم گذاری استفاده از هفت تخم و جوانه ها ضرری نداره ولی به محض پایان یافتن تخم گذاری باید قطع بشن.در مصرف جوانه گندم زیاده روی نکنید و در روز بیشتر از ده تا دونه بهشون ندین چون یبوست میاره.موفق باشید

صفحه 20 از 475 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334353637383970120 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)