صفحه 79 از 529 نخستنخست ... 29606162636465666768697071727374757677787980818283848586878889909192939495969798129179 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 781 به 790 از 5288
    کاربر موثر

شماره عضویت
    5039
    من چیکار کنم هنوز وقتش نشده بیارمش بیرون

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    سگ، گربه
    شماره عضویت
    1413
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezausa2010 نمایش پست ها
    من چیکار کنم هنوز وقتش نشده بیارمش بیرون
    سلام دوست عزیز . چرا عجله می کنید ؟ با عجله کردن نه تنها باعث مشکل در یادگیری طوطی خودتون می شید بلکه ممکن هست کاملا شکست بخورید.
    عجله نکنید . صبر و حوصله داشته باشید. و دقیقا طبق راهنمایی هایی که دوستان به شما می کنند عمل کنید. مطمئن باشید که قطعا به نتیجه ی مطلوبی می رسید . شما در این فاصله می تونید همین تاپیک رو مطالعه کنید. و یا این که مقالات و ترجمه های مختلفی که در رابطه با طوطی سانان هست رو مطالعه کنید .

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق_قناري_فنچ_عروس هلندي_كاسكو_بلدرچين_ماهي تزييني_
    شماره عضویت
    5538
    سلام ببخشيد من ساكن اصفهانم ميخواستم ببينم اگر بخوام شاه طوطي بخرم چه سني بخرم؟جوجه سه ماهه خوب ميشه بهش حرف ياد داد و رامش كرد؟اگر جوجه گوشتي بگيرم چقدر وقت بايد با سرنگ بهش غذابدم؟چقد امكان مرگ و چقدر امكان زنده موندنش وجود داره ؟دوستان لطفا اگر كسي جايي را در شهر اصفهان سراغ داره كه جوجه ي 2 تا 3 ماهه شاه طوطي داره بگه!
    ببخشيد سوال ها يكم زياد شد .ممنون ميشم پاسخ بديد.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    2t
    شماره عضویت
    5546
    سلام اساتید گرامی
    من دیروز یه طوطی ملنگو وحشی به قیمت 45 خریدم
    از سنش نمیدونم که چقده فقط میدونم نره .از دیروز که اوردمش کاملا غریبی میکنه
    سمتش که میرم از در و دیوار قفس بالا میره و میترسه.میخوام بدونم در گام اول چه کارایی
    انجام بدم.سنشم اگه میشه از رو عکس بگید.مرسی

]
    ]

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    سگ، گربه
    شماره عضویت
    1413
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen4498 نمایش پست ها
    سلام اساتید گرامی
    سمتش که میرم از در و دیوار قفس بالا میره و میترسه.میخوام بدونم در گام اول چه کارایی

]
    ]

سلام . مبارک باشه . سنش رو دوستان به شما می گن . اما کلا بالغ هستش
    شما به مدت 15 روز هیچ کاری با پرنده ی خودتون نداشته باشید. فقط روزانه تعویض آب ، غذا و تمیز کردن سینی کف قفس . در محیطی قرارش بدید که آرامش داشته بشه. رفت و آمد کم باشه . نه بهش دست بزنید. نه حرف بزنید . و نه این که با دست غذا بدید. هیچ کاری نداشته باشید تا به شما و محیط عادت کنه.

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    فلاور-دیسکس-انواع تترا - کاکادو-کاسکو-آرا
    شماره عضویت
    4092
    نقل قول نوشته اصلی توسط parse نمایش پست ها
    سلام ببخشيد من ساكن اصفهانم ميخواستم ببينم اگر بخوام شاه طوطي بخرم چه سني بخرم؟جوجه سه ماهه خوب ميشه بهش حرف ياد داد و رامش كرد؟اگر جوجه گوشتي بگيرم چقدر وقت بايد با سرنگ بهش غذابدم؟چقد امكان مرگ و چقدر امكان زنده موندنش وجود داره ؟دوستان لطفا اگر كسي جايي را در شهر اصفهان سراغ داره كه جوجه ي 2 تا 3 ماهه شاه طوطي داره بگه!
    سلام
    1- الان جوجه 3 ماهه گیر میاد ؟ الان جوجه گوشتی شاه طوطی کجا گیر میاد؟
    2- اگر تجربه طوطی جوجه ندارید 50 50 هست

کاربر موثر

شماره عضویت
    18
    نقل قول نوشته اصلی توسط parse نمایش پست ها

سلام
    شاه طوطی میخوایید بخرید یا ملنگو ؟
    لطفا به عنوان تاپیکی که توش پست میزنید توجه کنید اگه منظورتون شاه طوطی بوده در این تاپیک نباید پست میزدید

همونطور که جناب فائقی گفتند تو این فصل گمون نکنم جوجه 3-2 ماهه پیدا کنید و اگه هم تو بازار موجود باشه گمون نکنم به تعدادی باشه که شما خیلی راحت بتونی گیر بیاری
    چون مشخصه اطلاعاتتون کامل نیست خیلی پیشنهاد به خرید جوجه سرنگی نمیکنم
    همون 5-6 ماهش رو هم اگه بتونید پیدا کنید بسیار سن خوبی هست برای پارکیت ها
    امکان مرگ میر هست کلا , موجود زندست و نمیشه به هیچ عنوان نظر داد در این مورد
    شما حتما صفحات تاپیک رو مطالعه کن اطلاعاتتون که کامل تر شد بعد اقدام به خرید کنید .
    موفق باشید

کاربر موثر

شماره عضویت
    18
    سلام اساتید گرامی

]
    ]

سلام
    پرندتون همونطور که بهنوش گفت بالغ هست البته کیفیت و سایز عکس ها مناسب نیست اصلا
    پارکیت ها با توجه به خصوصیات خاصی که دارند برای رام شدن در سن های بالا خیلی مناسب نیستند ( تمام حیوانات قبل از بلوغ بهتر و راحت تر تربیت میشند و بعد از بلوغ تقریبا کار سخت و گاهی نشدنیه در مورد طوطی سانان هم همینطور و یکی از نژآد های بسایر بد قلق تو رام کردن همین دسته ی پارکیت ها هستند )
    همونطور که بهنوش گفت حداقل تا 10 -15 روز اصلا باهاش کاری نداشته باید اما این انتظار رو هم نداشته باشید پرندتون خیلی خوب رام بشه و یا بعد ها جیغ و گاز نگیره و باهاتون خیلی خوب باشه
    اگه چنین انتظاراتی از پرنده ای که میخوایید نگهداری کنید دارید حتما یه سن پایین تر بگیرید
    اگر هم میخوایید همین رو نگه دارید فعلا تا 10-15 روز کاری نداشته باشید باهاش و فقط اب و غذاش رو تعویض کنید و قفسش رو در جای مناسبی که 2 طرفش به دیوار باشه و حداقل یک متر از زمین فاصله داشته باشه نصب کنید تا بعد راهنمایی های دیگه ای بشه خدمتتون

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    2t
    شماره عضویت
    5546
    نقل قول نوشته اصلی توسط کسری نمایش پست ها

سلام
    پرندتون همونطور که بهنوش گفت بالغ هست البته کیفیت و سایز عکس ها مناسب نیست اصلا
    پارکیت ها با توجه به خصوصیات خاصی که دارند برای رام شدن در سن های بالا خیلی مناسب نیستند ( تمام حیوانات قبل از بلوغ بهتر و راحت تر تربیت میشند و بعد از بلوغ تقریبا کار سخت و گاهی نشدنیه در مورد طوطی سانان هم همینطور و یکی از نژآد های بسایر بد قلق تو رام کردن همین دسته ی پارکیت ها هستند )
    همونطور که بهنوش گفت حداقل تا 10 -15 روز اصلا باهاش کاری نداشته باید اما این انتظار رو هم نداشته باشید پرندتون خیلی خوب رام بشه و یا بعد ها جیغ و گاز نگیره و باهاتون خیلی خوب باشه
    اگه چنین انتظاراتی از پرنده ای که میخوایید نگهداری کنید دارید حتما یه سن پایین تر بگیرید
    اگر هم میخوایید همین رو نگه دارید فعلا تا 10-15 روز کاری نداشته باشید باهاش و فقط اب و غذاش رو تعویض کنید و قفسش رو در جای مناسبی که 2 طرفش به دیوار باشه و حداقل یک متر از زمین فاصله داشته باشه نصب کنید تا بعد راهنمایی های دیگه ای بشه خدمتتون
    به نظرتون با توجه به سن طوطی که فرمودین بالغه بهتر نیست از روش گرسنگی دادن واسه تربیتش استفاده کنم؟

کاربر موثر

شماره عضویت
    18
    به نظرتون با توجه به سن طوطی که فرمودین بالغه بهتر نیست از روش گرسنگی دادن واسه تربیتش استفاده کنم؟

اگه با گرسنگی دادن قرار بود حیوون در کنار ازاری که میبینه تربیت هم بشه دیگه کسی سن پرنده و حیوونش براش مهم نبود در هنگام خرید و تربیت و هر پرنده ای ( با توجه به نژاد ) با هر سنی به یه قیمت فروخته میشد و این همه راه کار هم پیش روی کاربر ها در سایت ها ی مختلف قرار نمیگرفت
    با این صحبتتون مشخصه از تجربیات فروشنده های عزیز دارید استفاده میکنید :smile (274):

صفحه 79 از 529 نخستنخست ... 29606162636465666768697071727374757677787980818283848586878889909192939495969798129179 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)