صفحه 62 از 529 نخستنخست ... 12434445464748495051525354555657585960616263646566676869707172737475767778798081112162 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 611 به 620 از 5288
    کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    طوطی طوق دار هندی
    شماره عضویت
    4130
    نقل قول نوشته اصلی توسط Heavenly نمایش پست ها
    مرسی دوست عزیز این لینک همیشه به من پیشنهاد میشه ولی مشکل من تو این لینک نیست .طوطی من از اول وحشی بود دنبال راه حل برای رام کردنش هستم ولی این لینک جوابگوی من نیست میشه برام بیشتر توضیح بدین چیکار کنم؟
    اگر طوطی شما بالغ و وحشی هست خیلی نباید روی رام شدنش حساب کنید . البته باید دید شما چه توقعی دارید ؟ آیا به اینکه مثلا از دست غذا بگیره و وقتی میرید طرفش وحشی بازی در نیاره راضی هستید باید با حوصله باهاش کار کنید . بادست بهش غذا بدید (البته همه ی اینها بعد از اینکه ترسش از محیط بریزه ) . هر پیشرفتی که داشت بهش جایزه بدید . سعی کنید چیزی که بیشترین علاقه را بهش داره از غذاییش حذف کنید (البته به شرطی که غذای اصلیش نباشه هاا) و فقط به عنوان جایزه بهش بدید . و ...

اما اگه میخوای طوطیت کاملا دستی بشه چی ؟ فکر کنم در این مورد باید طوطیت را با یک طوطی نابالغ عوض کنی . لازم نیست جوجه گوشتی باشه که ریسک مرگش بالاست . قبلا داوینچی (جان) در این مورد توضیح دادن .

نقل قول نوشته اصلی توسط rezausa2010 نمایش پست ها
    کسی نیست جواب منو بده؟
    من تا ساعت 5 امروز میخوام یه ملنگو بگیرم لطفا کمکم کنید بگید از کجا بگیرم
    دوست خوبم لازم نیست پستتون را تکرار کنید . کسانی که میان توی انجمن و مدیران و اعضا برای همین میان که به سوالات جواب بدن . پس اگه کسی جواب را بداند دریغ نخواهد کرد . چنانچه دوستان در صفحات قبل به شما جواب دادند .

بلاخره باید بری یه پرنده فروشی پیدا کنی . من برای پسر داییم از انقلاب خریدم . بالاتر از میدان انقلاب به سمت آ ز ا د ی . فکر کنم بردن اسم فروشگاه هم ممنوع باشه . همونجا بپرسی بهت میگن .

کاربر موثر

شماره عضویت
    5039
    سلام به همه بچه ها من بالاخره طوطیمو گرفتمb-)مغازه دار گفت 5,6 ماهشه و خودمم همین فکرو میکنم چون تقریبا پراش کامله وطوق هم نداره و فک پایینیش هم تقریبا گلیه فقط سرش یه کم پر داره به شکل کچل یعنی واقعا کچله یا هنوز درنیومده؟
    به مغازه دار گفتم پراشو کوتاه کن گفت تو این سن نباید کوتاه کنی و باید بزاری بزرگ تر بشه راست میگه؟
    راستی خیلی وحشیه یا میترسه نمیدونم چون وقتی میری طرفش همش میپره اینور اونور و میخواد فرار کنه ولی اصلا تا حالا جیکشم در نیومده فقط زمانی که اون مغازه دار(بی رحم) میخواست بکنش تو قفس جیغ کشید و غارغار کرد
    بعد کلا با خودش درگیره چون از سر و کوله قفس بالا میره و به بالای قفس آویزون میشه
    ببخشید سروشو(طوطیم) وقتی میبرم جلوی آیینه همینجوری ساکت میشینه و خودشو نگاه میکنه به نظرتون بزارمش جلوی آیینه گاهی اوقات؟
    من چه جوری باید رامش کنم؟؟؟ یعنی اول از چی شروع کنم؟؟؟
    عکسشم به زودی میزارم میگم این رفتارا عادیه یا......؟

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    4895
    نقل قول نوشته اصلی توسط attakh نمایش پست ها
    اگر طوطی شما بالغ و وحشی هست خیلی نباید روی رام شدنش حساب کنید . البته باید دید شما چه توقعی دارید ؟ آیا به اینکه مثلا از دست غذا بگیره و وقتی میرید طرفش وحشی بازی در نیاره راضی هستید باید با حوصله باهاش کار کنید . بادست بهش غذا بدید (البته همه ی اینها بعد از اینکه ترسش از محیط بریزه ) . هر پیشرفتی که داشت بهش جایزه بدید . سعی کنید چیزی که بیشترین علاقه را بهش داره از غذاییش حذف کنید (البته به شرطی که غذای اصلیش نباشه هاا) و فقط به عنوان جایزه بهش بدید . و ...

اما اگه میخوای طوطیت کاملا دستی بشه چی ؟ فکر کنم در این مورد باید طوطیت را با یک طوطی نابالغ عوض کنی . لازم نیست جوجه گوشتی باشه که ریسک مرگش بالاست . قبلا داوینچی (جان) در این مورد توضیح دادن .
    بله بالغه و وحشی.توقع من اینه که آروم بشه و ازدست غذابخوره در کل ازم نترسه و باهام خوبگیره.ولی مشکل من این هستش که استارت این کارو چطوری بزنم و چه اقدامی بکنم خیلی ممنون میشم راهنماییم کنین.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    4322
    نقل قول نوشته اصلی توسط fotros نمایش پست ها
    سلام
    این بچه طوطی ها که تو خیابون میفروشند و حدودا 40 نومن هستند ارزش خریدن دارن
    چرا این قیمت میدن
    مریض مه نیستند

سلام من تو بازار تهران دیدم که کنار خیابون طوطی می فروشن..........به نظر من نخرین بهتره...چون من چندتا سوال ساده از فروشنده کردم نمیدونست و جواب نداد.فقط میگفت اینا جوجن دیگه.تازه نزاشت ببینم..میگفت خودم یکی برات میارم............

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو کونگو،سنجای،آکواریوم
    شماره عضویت
    4958
    نقل قول نوشته اصلی توسط Heavenly نمایش پست ها
    بله بالغه و وحشی.توقع من اینه که آروم بشه و ازدست غذابخوره در کل ازم نترسه و باهام خوبگیره.ولی مشکل من این هستش که استارت این کارو چطوری بزنم و چه اقدامی بکنم خیلی ممنون میشم راهنماییم کنین.

دوست عزیز شما که طوطی رو امروز خریدی نمی تونی به این سرعت رامش کنی.
    اما فعلا کاری باهاش نداشته باش تا سه چهار روز البته اگه جوجه هست.بعدشظرف غذاشو بردار تادو سه ساعت بعد تخمه رو با دست بگیر جلوش چند لحظه بی حرکت نگه دار تا اعتماد کنه اگه دیدی کاری نمی کنه غذاشو بذار سرجاش روز بعد مدت گرسنگی رو بیشتر کن و همین کارو تکرار کن وقتی یاد گرفت ز دست غذا بگیره بگو تا دستی کردنشو بهت توضیح بدم.
    موفق باشی.
    artemis

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    4895
    نقل قول نوشته اصلی توسط artemis نمایش پست ها
    دوست عزیز شما که طوطی رو امروز خریدی نمی تونی به این سرعت رامش کنی.
    اما فعلا کاری باهاش نداشته باش تا سه چهار روز البته اگه جوجه هست.بعدشظرف غذاشو بردار تادو سه ساعت بعد تخمه رو با دست بگیر جلوش چند لحظه بی حرکت نگه دار تا اعتماد کنه اگه دیدی کاری نمی کنه غذاشو بذار سرجاش روز بعد مدت گرسنگی رو بیشتر کن و همین کارو تکرار کن وقتی یاد گرفت ز دست غذا بگیره بگو تا دستی کردنشو بهت توضیح بدم.
    موفق باشی.
    artemis
    سلام دوست عزیز من 1 ماه بیشتره که خریدمش 1.5سالشه اینکارو میکنم ولی محل نمیذاره.میشه بیشتر کمک کنی چون خیلی میخوام که رامش کنم.

کاربر موثر

شماره عضویت
    5039
    لطفا کمک کنید طوطی من یه جوریه یعنی بیحاله همینجوری یجا وایساده و 6 ماهش بیشتر نیست البته هنوز از من میترسه چون 1روزه گرفتمش ولی یه جوریه غذا میخوره مدفوعشم آبکی نیست ولی از صبح تا حالا لب به آب نزده یعنی از روز اول اصلا آب نخورد و یکی گفت با قاشق بزار تو دهنش ولی چون ازم میترسه نمیتونم چیکار کنم یکی نیست کمک کنه؟؟؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    اطلاعاتی وارد نشده
    شماره عضویت
    4320
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezausa2010 نمایش پست ها
    لطفا کمک کنید طوطی من یه جوریه یعنی بیحاله همینجوری یجا وایساده و 6 ماهش بیشتر نیست البته هنوز از من میترسه چون 1روزه گرفتمش ولی یه جوریه غذا میخوره مدفوعشم آبکی نیست ولی از صبح تا حالا لب به آب نزده یعنی از روز اول اصلا آب نخورد و یکی گفت با قاشق بزار تو دهنش ولی چون ازم میترسه نمیتونم چیکار کنم یکی نیست کمک کنه؟؟؟
    سلام

این طوری که نمیشه تشخیص داد مریضه یا نه چون باید دقیق تر توضیح بدین ولی زیاد هم جای نگرانی نیست.... اغلب وقتی پرنده میخرن احساس میکنن یجوریشه یا آب و غذا نمیخوره ولی درست نیست.... وقتی شما داری نگاهش میکنی کاملا مطلع هست که زیر نظر گرفته شده و اگر دو ساعت هم همینجور نگاهش کنی اونم خشکش میزنه و تکون نمیخوره

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    4895
    سلام من این مرحله اول وآرامش رو رد کردم الان چیکارکنم؟تخمه و سیب میگیرم دستم و میبرم تو قفس حتی از بیرونم میگیرم ولی طوطی ملنگو من که 1.5سالشه میره اونور قفس و از دیواره پشت آویزون میشه.

کاربر موثر

شماره عضویت
    5039
    نقل قول نوشته اصلی توسط Da Vinci نمایش پست ها
    سلام

این طوری که نمیشه تشخیص داد مریضه یا نه چون باید دقیق تر توضیح بدین ولی زیاد هم جای نگرانی نیست.... اغلب وقتی پرنده میخرن احساس میکنن یجوریشه یا آب و غذا نمیخوره ولی درست نیست.... وقتی شما داری نگاهش میکنی کاملا مطلع هست که زیر نظر گرفته شده و اگر دو ساعت هم همینجور نگاهش کنی اونم خشکش میزنه و تکون نمیخوره
    نه بابا اینجوری که شما میگین نیست چون غذاشو میخوره جلوی منم یعنی اگر جلوی قفسشم بشینم بازم سیبشو میخوره(با اینکه ازم میترسه) ولی تا حالا از دورم ندیدم آب بخوره
    چیکار کنم میوه ی آبکی مصل هلوی رسیده هم بهش دادم ولی استقبال نکرد چیکار کنم

صفحه 62 از 529 نخستنخست ... 12434445464748495051525354555657585960616263646566676869707172737475767778798081112162 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 6 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 6 مهمان ها)