کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و ماهی های آب شیرین
    شماره عضویت
    15053
    سلام.این جوجه عروس مهمون تازه ی خونه ی ماست.تو شروع دوره ی پر ریزی هست.بسیار پر اشتها و شیطون و بازیگوشه.بیشتر اوقات هم آواز میخونه.از دست غذا میگیره ولی رو دست نمیاد.وقتی دست رو سمتش میبریم صدای شش مانندی درمیاره که میدونم از ترسه.
    میخوام ترسش ازم بریزه و رو دست بیاد.
    البته خیلی ازمون نمی ترسه و جدیدا هر وقت خواستیم چیزی بوخوریم میاد کنار سفره و به هر ظرف چندتا نوک میزنه و شروع می کنه به کنجکاوی و سرک کشیدن
    اگه موقع غذا خوردن تو قفس باشه اینقدر چپ و راست میره و بی قراری می کنه تا در قفس رو باز کنیم که بیاد بیرون

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    UOTE=alireza.alpnia;236195]سلام.این جوجه عروس مهمون تازه ی خونه ی ماست.تو شروع دوره ی پر ریزی هست.بسیار پر اشتها و شیطون و بازیگوشه.بیشتر اوقات هم آواز میخونه.از دست غذا میگیره ولی رو دست نمیاد.وقتی دست رو سمتش میبریم صدای شش مانندی درمیاره که میدونم از ترسه.
    میخوام ترسش ازم بریزه و رو دست بیاد.
    البته خیلی ازمون نمی ترسه و جدیدا هر وقت خواستیم چیزی بوخوریم میاد کنار سفره و به هر ظرف چندتا نوک میزنه و شروع می کنه به کنجکاوی و سرک کشیدن
    اگه موقع غذا خوردن تو قفس باشه اینقدر چپ و راست میره و بی قراری می کنه تا در قفس رو باز کنیم که بیاد بیرون

[/QUOTE]

سلام
    لینک زیرو بخونید در مورد رام کردن توضیح داده شده
    http://www.parsipet.ir/thread26430.html#post175162

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطیها
    شماره عضویت
    16962
    نقل قول نوشته اصلی توسط اسکندری نمایش پست ها
    سلام.دوست عزیز تخم مرغ کلا هیچ ربطی به پروسه ی تخم گذاری نداره.ماده ای که شش تخم گذاشته انقدر قوی بوده که بتونه شش تخم بگذاره و بدنش خالی نکنه و اگر کمبودی هم داشت اولا شش تخم نمیگذاشت و دوما تخم ها حالت عادی پیدا نمیکردن و احتمال بسیار زیادتخم میپیچید در بدنش.ضمن اینکه تخم گذاری رابطه ی مستقیم با کلسیم و مواد معدنی داره.
    سفیده تخم مرغ پروتینی هست که غالبش رو اسیدهای آمینه تشکیل میده و برای تقویت جفت بسیار مناسبه چرا که ساختار ژنیتکیشون رو تقویت میکنه و از مرگ سلول هاشون جلوگیری میکنه اما علت اصلی استفاده از تخم مرغ در دوران آماده سازی جفت برای انتقال ژن های سالم و قوی به نطفه برای نسل های بعدی هست و از طرفی تشکیل بافت های سالم و قوی در جوجه ی احتمالی هست که کمبود پروتین در بدنشون باعث تولد جوجه های ناقص در آینده میشه.از طرفی در تمام موجودات زنده پروتیین اگر نسوزه باعث تحریک میشه که جفتی که داخل لانه هستن و تحرکی هم ندارن نمیتونن این رو بسوزونن و علاوه بر اینکه پروتیین دفع نمیشه و در کبد رسوب میکنه میتونه باعث بشه جفت مجدد مست و آماده تخم گذاری مجدد بشن.
    هرکاری قراره برای تقویت جفت بشه همون قبل از تخم گذاری هست و بعد از تخم گذاری هیچ دارویی و هیچ مکملی کوچکترین تاثیری در تقویت جفت نداره.
    با نهایت احترام .جناب اسکندری عزیز زرده تخم تشکیل شده داره از بدن ماده پروتیین میکشه و خوب هر چقدر هم ماده قدرتمند باشه بالاخره
    نیازه به پروتیین ضروری هست .مشکل من هم با زرده تخم مرغ هست نه سفیده و ازدادن تنها 1 وعده زرده تخم مرغ بعد از تخمگزاری تو این سالها هرگز ضرری نکردم حالا دیگه بعدش که جوجهها درومدن قضیه فرق میکنه .عرض بنده رو قناری بود که دوستمون فرمودن .دقت کرده باشید
    بنده هم عرض کردم زرده تخم مرغ چون عروش تحرک نداره باعث اشباع شدن کبد از چربی و نهایت کبد چرب میشه ولی نه یک وعده که میتونه خیلی هم بعد از تخم گزاری مفید باشه .عرایض بنده رو بخونید صفحات قبلی عرض کردم به دوستمون یک وعده تخم مرغ با سفیده و پوست بدن به عروسشون .کل یک وعده که خورده نمیشه .مقداری کمی مصرف میشه اون هم فقط جبران پروتیین رو میکنه که از دست رفته .
    با تمام فرمایشات شما موافقم ولی یه وعده زرده تخم بعد از تخم گزاری فکر نکنم زیان بار باشه .
    جناب اسکندری بابت جسارت که کردم و پر حرفی اینجانب معذرت میخوام .از فرمایشات شما کلی مطلب یاد گرفتم که ریز بینی شما رو
    میرسونه .متشکرم

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط arash_aria نمایش پست ها
    با نهایت احترام .جناب اسکندری عزیز زرده تخم تشکیل شده داره از بدن ماده پروتیین میکشه و خوب هر چقدر هم ماده قدرتمند باشه بالاخره
    نیازه به پروتیین ضروری هست .مشکل من هم با زرده تخم مرغ هست نه سفیده و ازدادن تنها 1 وعده زرده تخم مرغ بعد از تخمگزاری تو این سالها هرگز ضرری نکردم حالا دیگه بعدش که جوجهها درومدن قضیه فرق میکنه .عرض بنده رو قناری بود که دوستمون فرمودن .دقت کرده باشید
    بنده هم عرض کردم زرده تخم مرغ چون عروش تحرک نداره باعث اشباع شدن کبد از چربی و نهایت کبد چرب میشه ولی نه یک وعده که میتونه خیلی هم بعد از تخم گزاری مفید باشه .عرایض بنده رو بخونید صفحات قبلی عرض کردم به دوستمون یک وعده تخم مرغ با سفیده و پوست بدن به عروسشون .کل یک وعده که خورده نمیشه .مقداری کمی مصرف میشه اون هم فقط جبران پروتیین رو میکنه که از دست رفته .
    با تمام فرمایشات شما موافقم ولی یه وعده زرده تخم بعد از تخم گزاری فکر نکنم زیان بار باشه .
    جناب اسکندری بابت جسارت که کردم و پر حرفی اینجانب معذرت میخوام .از فرمایشات شما کلی مطلب یاد گرفتم که ریز بینی شما رو
    میرسونه .متشکرم
    خواهش میکنم. اینجاجمع شدیم ازتجربیات هم استفاده کنیم.
    اگر صفحات خیلی قبلتر رو خونده باشید بنده تاکید داشتم که از زرده ی تخم مرغ استفاده بشه. صفحاتش یادم نیست اگر کسی از دوستان خاطرشه لینک بده.
    زرده تخم مرغ منعش به دلیل کلسترولش بود که یک عده استفادش رو منع میکردن حتی برای انسان که جدیدا این قضیه کلا مردود شده و هیچ ضرری چه برای انسان و چه حیوانات نداره زردی تخم مرغ.

فرستاده شده از ALCATEL ONE TOUCH 6040Dِ من با Tapatalk

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    عروس
    شماره عضویت
    16031
    سلام
    این همون ماده ای هست که چند وقت پیش یا اون نرم خودم جفت انداختم و جفتگیری کردن
    ولی فکر کنم ورم شکم پیدا کرده و یکم میلرزه
    چکار کنم

http://up.parsipet.ir/uploads/DSC01300_f43fa.jpg

http://up.parsipet.ir/uploads/DSC01299.jpg
    ویرایش توسط اسپارتاکوس1 : 22nd December 2014 در ساعت 11:22 PM

همکار قدیمی (انجمن عروس هلندی)

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    14959
    نقل قول نوشته اصلی توسط اسپارتاکوس1 نمایش پست ها
    سلام
    این همون ماده ای هست که چند وقت پیش یا اون نرم خودم جفت انداختم و جفتگیری کردن
    ولی فکر کنم ورم شکم پیدا کرده و یکم میلرزه
    چکار کنم

http://up.parsipet.ir/uploads/DSC01300_f43fa.jpg

http://up.parsipet.ir/uploads/DSC01299.jpg
    الان حال عمومی پرنده چه طور است؟
    حالت مدفوعش تغییری نکرده ؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    عروس
    شماره عضویت
    16031
    نقل قول نوشته اصلی توسط *پویش نمایش پست ها
    الان حال عمومی پرنده چه طور است؟
    حالت مدفوعش تغییری نکرده ؟
    حالش خوبه خیلی هم جفتگیری می کنند البته ته قفس
    مدفوع هم حواسم نبود ولی فکر نکنم مشگلی بوده
    ولی اگه دیده باشید زیر شکمش ورم کرده
    غذا هم میخوره عادی هم هست

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطیها
    شماره عضویت
    16962
    نقل قول نوشته اصلی توسط اسکندری نمایش پست ها
    خواهش میکنم. اینجاجمع شدیم ازتجربیات هم استفاده کنیم.
    اگر صفحات خیلی قبلتر رو خونده باشید بنده تاکید داشتم که از زرده ی تخم مرغ استفاده بشه. صفحاتش یادم نیست اگر کسی از دوستان خاطرشه لینک بده.
    زرده تخم مرغ منعش به دلیل کلسترولش بود که یک عده استفادش رو منع میکردن حتی برای انسان که جدیدا این قضیه کلا مردود شده و هیچ ضرری چه برای انسان و چه حیوانات نداره زردی تخم مرغ.

خیلی ممنون پس من از فردا صبح هر روز نیمرو میخورم چون واقعا عاشقشم .واقعا اگر ضرر نداره که عالی میشه البته
    سفیده هم ضرر نداره .لینکی دارین ازین مطلب یا با سرچ تو گوگل میاد؟؟اگر لینک بدین ممنون میشم

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطیها
    شماره عضویت
    16962
    نقل قول نوشته اصلی توسط اسپارتاکوس1 نمایش پست ها
    حالش خوبه خیلی هم جفتگیری می کنند البته ته قفس
    مدفوع هم حواسم نبود ولی فکر نکنم مشگلی بوده
    ولی اگه دیده باشید زیر شکمش ورم کرده
    غذا هم میخوره عادی هم هست
    با عرض معذرت از خانم پویش .مورد احتمالا تجمع مدفوع هستش خیلی حواستون بهش باشه
    با کوچکترین تغییر حالت اعلام کنین ولی به نظر من تجمیع دفعیات هست

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط arash_aria نمایش پست ها
    خیلی ممنون پس من از فردا صبح هر روز نیمرو میخورم چون واقعا عاشقشم .واقعا اگر ضرر نداره که عالی میشه البته
    سفیده هم ضرر نداره .لینکی دارین ازین مطلب یا با سرچ تو گوگل میاد؟؟اگر لینک بدین ممنون میشم
    کلا پروتتین ها درصورت سوختن ورسوب نکردن ضرری ندارن. این مطلبی هست که به تازگی وزارت بهداشت منتشرکرده و نمیدونم در فضای مجازی هم هست یانه. ولی سرچش ضررنداره.

صفحه 1374 از 1915 نخستنخست ... 37487412741324135513561357135813591360136113621363136413651366136713681369137013711372137313741375137613771378137913801381138213831384138513861387138813891390139113921393142414741874 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)