نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    مرغ مینا
    شماره عضویت
    16345

غداخوردن مینا

مرغ مینای من سه ماهشه.اما هنوز به سختی میتونه دانه برداره وقورت بده.خواستم بدونم علت چیست

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط کیمیا72 نمایش پست ها
    مرغ مینای من سه ماهشه.اما هنوز به سختی میتونه دانه برداره وقورت بده.خواستم بدونم علت چیست
    سلام.از چه غذاهایی در طول روز براش استفاده میکنید؟خودتون هم بهش غذا میدید هنوز؟چه غذایی؟

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    مرغ مینا
    شماره عضویت
    16345
    نقل قول نوشته اصلی توسط اسکندری نمایش پست ها
    سلام.از چه غذاهایی در طول روز براش استفاده میکنید؟خودتون هم بهش غذا میدید هنوز؟چه غذایی؟

به غیر دونه پارس علاقه ای به خوردن چیزای دیگه نشون نمیده.البته بهش مرغ.برنج پخته و شیرهم میدم.بیشتر انگور و تخمه رو دوست داره.
    اوایل دونه پارس خیس میکردم خودم بهش میدم.بعدیک 2هفته دونه خیس شده رو کف دستم میرختم وبهش میددم.بعدش هم که دونه رو به صورت خشک بهش میدادم.یکی از چیزای مهم اینه که راحت تخمه رو به نوک میگیره قورت میده اما در مورد دونه پارس به سختی غذا میخوره.یکی اینکه خیلی کم غذاست همه چیز و نمیخوره برعکس مینای قبلیم.در مورد بعضی غذاها واکنش بدی از خودش نشون میده مثلا شروع میکنه به باز کردن بال هاشو و در آوردن صدای متفاوت از جیغ کشیدنش.بیش از اندازه بازیگوش و خراب کاره.گاهی اوقات واقعا خسته میشم.درعرض ده دقیقه تمام ظرف دونه شو کف قفس میریزه.زیادی باهوشه خیلی زود یاد میگیره

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط کیمیا72 نمایش پست ها
    به غیر دونه پارس علاقه ای به خوردن چیزای دیگه نشون نمیده.البته بهش مرغ.برنج پخته و شیرهم میدم.بیشتر انگور و تخمه رو دوست داره.
    اوایل دونه پارس خیس میکردم خودم بهش میدم.بعدیک 2هفته دونه خیس شده رو کف دستم میرختم وبهش میددم.بعدش هم که دونه رو به صورت خشک بهش میدادم.یکی از چیزای مهم اینه که راحت تخمه رو به نوک میگیره قورت میده اما در مورد دونه پارس به سختی غذا میخوره.یکی اینکه خیلی کم غذاست همه چیز و نمیخوره برعکس مینای قبلیم.در مورد بعضی غذاها واکنش بدی از خودش نشون میده مثلا شروع میکنه به باز کردن بال هاشو و در آوردن صدای متفاوت از جیغ کشیدنش.بیش از اندازه بازیگوش و خراب کاره.گاهی اوقات واقعا خسته میشم.درعرض ده دقیقه تمام ظرف دونه شو کف قفس میریزه.زیادی باهوشه خیلی زود یاد میگیره
    سلام.اگر با خوردن دانه پارس مشکلی نداره بهتره نگران نباشید.ضمن اینکه شیر برای چی؟!
    هر پرنده خصلت های خودش رو داره و اصلا با همسان های خودش هم قابل مقایسه نیست.بهتره غذا کم در ظرفش بریزید و بجاش تازه به تازه ظرفش رو غذا بریزید.غذاهایی که باعث عصبی شدنش میشه حذف کنید.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    مرغ مینا
    شماره عضویت
    16345

25

نقل قول نوشته اصلی توسط اسکندری نمایش پست ها
    سلام.اگر با خوردن دانه پارس مشکلی نداره بهتره نگران نباشید.ضمن اینکه شیر برای چی؟!
    هر پرنده خصلت های خودش رو داره و اصلا با همسان های خودش هم قابل مقایسه نیست.بهتره غذا کم در ظرفش بریزید و بجاش تازه به تازه ظرفش رو غذا بریزید.غذاهایی که باعث عصبی شدنش میشه حذف کنید.
    سلام ممنون.بابت کمکتون.اینکه میخواستم بدونم چطوری میتونم ادای کلمات رو بهش یاد بدم.یه چند هفته ای هست که شروع کرده به در آوردن صداهای مختلف.
    یکی اینکه چند وقت پیش به دلیل خرابکاری که کرده بود دعواش کردم از اون موقع به بعد هردفعه میخوام قفس شو تمیز کنم شروع میکنه به زدن نوک پی در پی رو دستم.میخواستم بدونم چطوری میتونم از این حالت درش بیارم؟جای سالم رو دستم نذاشته....

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    لطقا سوالاتتون رو در این تاپیک پرسش و پاسخ مینا مطرح کنید.http://www.parsipet.ir/thread126.html

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    تاپیک قفل شد .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)