صفحه 10 از 22 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 91 به 100 از 218

موضوع: انتقادات

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    سگ، گربه
    شماره عضویت
    1413
    من هم دو تا نظر دارم .
    یکی این که تو بعضی فضاهای مجازی که امکان ساخت صفحه و پروفایل شخصی وجود داره ، صفحه ای برای پارسی پت بسازیم .
    دوم این که می تونیم با دامپزشک های معروف و پت شاپ های معروف و کاملا معتبر صحبت کنیم تا این فضا رو برای مشتریانشون معرفی کنند.

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    منم با جازه نظرمو ميگم.
    منم مخالفم كه تو صفحه اصلي باشه ولي در قسمت متفرقه موافقم.چون همين ورزش كلي كاربر جمع ميكنه كه ما ميتونيم با حيوانات آشناشون كنيم و علاقمند شن.
    بنظر من بايد جايي باشه كه كاربرا با هم شوخي كنن و يكم فضا دوستانه تر بشه و يكي از راه ها همين تاپيكها هستند.
    من بازم ميگم من با بودن اين تاپيك ها در قسمتمتفرقه موافقم.
    البته اين نظر منه.
    ممنون

کاربر عالی

شماره عضویت
    67
    دوستان چرا از راه غیر مستقیم وارد نشیم؟

منظور اینه که میتونیم سرگرمی رو ایجاد کنیم ضمن اینکه از محدوده و قلمروی پت خارج نشیم.

ماشالله هزار ماشالله الان که سر مدیران طوطی باز خیلی شلوغ شده...
    مثلا" میتونیم مسابقه ی هفتگی یا ماهانه ایجاد کنیم.که دوستان طوطی هاشون رو به معرض نمایش بزارن.یه سری کاربر ها سر همین موضوع ثبت نام میکنن و بعد از اون هم به مطالب علاقه مند میشن.این بده ....؟؟؟؟

اگر قلمروی ابزیان شلوغ بود تا حالا 100 بار با اقا مصطفی و رضا این کار رو کرده بودیم...ولی هنوز کار داره.

و یه چیز دیگه که میخواستم بگم:اینه که ما چرا داریم تو بخش انتقادات پیشنهاد میدیم .دی:

با تشکر.

کاربر موثر

شماره عضویت
    2690
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahrzad نمایش پست ها
    من همه نظرامو می گم حتما هممون دیدیم وقتی می ریم کلینیک های دامپزشکی خیلی افراد رو می بینیم که واقعا عاشقانه حیوونهاشون رو دوست دارن ولی متاسفانه تو دنیای مجازی نمی بینیمشون به قول شما ممکنه اصلا از وجود همچین سایتهایی اطلاع ندارن . یا پت شاپها چقدر مردم حیوونهای خاص می خرن؟ من خودم همین پرنده فروشی نزدیک خونمون چندین بار کاکاتوهای خاص توکان و .... ازش خریداری شده واقعا برام سوال هست اینها کجان؟ اینکه اصلا با اینترنت کاری ندارن منطقی نیست ولی اطلاعی از بودن سایتهایی اینجوری ندارن.

غیر این افراد خیلی افراد دیگه هستن تا حالا حیوون نداشتن تصوراتشون غلط هست هنوز قدیمی فکر می کنن باید اینجور جاها بیان تا با بالا رفتن اطلاعاتشون دیدشون عوض شه من خودم به کسانی که تا حالا حیوون نداشتن طوطی واگذار کردم خیلی هم نگهدارنده های خوبی هستن فقط بی اطلاع بودن مثل من که یکموقع بی اطلاع بودم از مار و خزندگان خوشم نمی اومد اینقدر شما و دوستان دیگه مطلب گذاشتین و من که علاقم رو طوطی ها هست ناخودآگاه چشم به مطالب شماها افتاد و خوب بعضی هاشو اومدم و خوندم الان نظرم دربارشون عوض شده . الان به شدت عاشق ایگوانا هستم.

منظورم یک کار اینجوری هست من به هوای طوطی ها به فروم می یام ولی خوب چشمم به مطالب شما هم می افته شاید روزای اول هم توجه نباشه ولی بالاخره می یام می بینم شما چی نوشتی آلبوماتون رو می بینم نظرم مثبت می شه.:smile (172):

اول همه باید از همه دوستان چه مدیرا چه کاربرای عادی بخواییم مطالبی که جدید و جالب هست رو برای دوستانشون که در لیستهای یاهوشون هست بفرستن .

یکی دیگه که تبلیغ خارج نت هست کم هزینه هم هست تراکت چاپ کنیم پخش کنیم.

دوست دارم هرکی هر نظری داره بگه اصلا فرقی نمی کنه که چه سمتی داره به نظرم همه آدمها خلاق هستن هر ایده ای هست حتی اگر کمی عجیب هست اصلا خجالت نکشین بگین

ممنون از نظرات خوبت شهرزاد جان
    راستش من هم فکر میکنم باید کاری در جهت جذب مخاطبی کرد که اصلا آشنایی با محیط های اینچنینی نداره

حالا به قول شما میشه تراکت پخش کرد یا کارهای دیگه که من هم خودم یه پیشنهاداتی در این زمینه دارم

نقل قول نوشته اصلی توسط hsoonheb نمایش پست ها
    من هم دو تا نظر دارم .
    یکی این که تو بعضی فضاهای مجازی که امکان ساخت صفحه و پروفایل شخصی وجود داره ، صفحه ای برای پارسی پت بسازیم .
    دوم این که می تونیم با دامپزشک های معروف و پت شاپ های معروف و کاملا معتبر صحبت کنیم تا این فضا رو برای مشتریانشون معرفی کنند.
    گزینه اولی که شما معرفی کردی واقعا عالیه
    فکر میکنم توی محیط هایی مانند FB بشه این کار رو انجام داد (و یا هر شبکه اجتماعی دیگه ای)
    امثال این شبکه ها امروز کم نیستند و اکثر کاربران اینترنت هم مخاطب این شبکه ها هستند و میتونه راه حل خوبی برای جذب مخاطب باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط simple mind نمایش پست ها
    دوستان چرا از راه غیر مستقیم وارد نشیم؟

منظور اینه که میتونیم سرگرمی رو ایجاد کنیم ضمن اینکه از محدوده و قلمروی پت خارج نشیم.

ماشالله هزار ماشالله الان که سر مدیران طوطی باز خیلی شلوغ شده...
    مثلا" میتونیم مسابقه ی هفتگی یا ماهانه ایجاد کنیم.که دوستان طوطی هاشون رو به معرض نمایش بزارن.یه سری کاربر ها سر همین موضوع ثبت نام میکنن و بعد از اون هم به مطالب علاقه مند میشن.این بده ....؟؟؟؟

اگر قلمروی ابزیان شلوغ بود تا حالا 100 بار با اقا مصطفی و رضا این کار رو کرده بودیم...ولی هنوز کار داره.

و یه چیز دیگه که میخواستم بگم:اینه که ما چرا داریم تو بخش انتقادات پیشنهاد میدیم .دی:

با تشکر.

کاملا حق با شماست دوست من

شما اگه سری به فروم های تخصصی خزندگان در جهان بزنید میبینید که معمولا به شکل ماهیانه یا هفتگی یا حتی روزانه، یک پت رو به عنوان پت ماه (یا هفته یا روز) انتخاب میکنند و به صاحب اون پت هم در صورت امکان جایزه ای داده میشه یا ترفیعی در درجات کاربری بهش تعلق میگیره

بد نیست که همین کار رو در این فروم هم انجام بدیم

برای نمونه شما میتونید سری به سایت reptilechannel بزنید که میشه گفت بزرگترین محل تجمع و تبادل نظر بین صاحبان خزندگان در جهان به شمار میره

مسلما این کار میتونه در جذب مخاطب بیشتر تاثیرگذار باشه، خصوصا مخاطبی که دوست داشته باشه حیوان خانگیش رو معرفی کنه

برای نمونه میتونید تصویر زیر رو ببینید که همین امروز از صفحه اول سایت reptilechannel پرینت اسکرین گرفتم و قسمت مربوط به حیوان خانگی منتخب رو مشخص کردم :

البته در قسمت زیر همین عکس هم میتونید ببینید که لینکی به یک سایت اجتماعی معروف داده شده (اسمش رو نبر!) :smile (248):

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    3347
    سلام خدمت همه دوستان و اساتيدمحترم
    ميخواستم مطلبي رو خدمت عزيزانم اعلام كنم كه شايد خيليها بدونن اما واسه اون عده اي كه نميدونن ميگم
    خواهشا حواستونو تو خريدن ماهي از جاهايي كه دوستان معرفي ميكنن جمع كنيد
    چون يه عده از آقايونه مغازه دار با دوستانشون تو تالار هستن كه فقط واسه منفعت خودشون كار ميكنن
    تا ميگي فلان ماهي رو كجا سراغ داري مغازه خودشونو آدرس ميدن بدون اينكه شما از نام كاربري آنها مطلع باشيد!
    حتي من بعضي وقتا تو مغازهاشون از دهن خودشون شنيدم كه بهم ميگفتن چطور سر مشتري رو كلاه گذاشتن!
    از همه اساتيد دوستان و مديران سايت ميخوام تازه واردهارو تو اين زمينه بيشتر راهنمايي كنن
    از همه بخصوص دوستان مغازه دار خوب و منصفي كه تو سايت هستن و همه اونارو ميشناسن هم عذر ميخوام كه اين مطالبو گفتم منظورم اونا نبودن
    شايد كسي روش نميشد اين حرفارو بگه............التماس دعا

کاربر ساده

شماره عضویت
    3384
    با سلام و خسته نباشيد.
    من تازه اومدم اينجا و مي دونم كه براي يه تازه وارد جسارت بزرگيه كه بخواد از سايتي انتقاد كنه و يا پيشنهاد بده.
    ولي در بدو ورود يه نكته توجهم رو جلب كرد و اين كه رنگ صفحه خيلي مي زنه تو چشم. زياد رنگ جالبي نداره.
    به نظرم اگه ملايمتر بشه بهتره.
    ممنون.

کاربر ویژه انجمن

نوع حیوان خانگی
    خروس لاری_قدیما فلاورهورن
    شماره عضویت
    12
    نقل قول نوشته اصلی توسط Iman_Blue_Milano نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان و اساتيدمحترم
    ميخواستم مطلبي رو خدمت عزيزانم اعلام كنم كه شايد خيليها بدونن اما واسه اون عده اي كه نميدونن ميگم
    خواهشا حواستونو تو خريدن ماهي از جاهايي كه دوستان معرفي ميكنن جمع كنيد
    چون يه عده از آقايونه مغازه دار با دوستانشون تو تالار هستن كه فقط واسه منفعت خودشون كار ميكنن
    تا ميگي فلان ماهي رو كجا سراغ داري مغازه خودشونو آدرس ميدن بدون اينكه شما از نام كاربري آنها مطلع باشيد!
    حتي من بعضي وقتا تو مغازهاشون از دهن خودشون شنيدم كه بهم ميگفتن چطور سر مشتري رو كلاه گذاشتن!
    از همه اساتيد دوستان و مديران سايت ميخوام تازه واردهارو تو اين زمينه بيشتر راهنمايي كنن
    از همه بخصوص دوستان مغازه دار خوب و منصفي كه تو سايت هستن و همه اونارو ميشناسن هم عذر ميخوام كه اين مطالبو گفتم منظورم اونا نبودن
    شايد كسي روش نميشد اين حرفارو بگه............التماس دعا
    با تکمیل و راه اندازی shop سایت این مشکل هم حل میشه
    فقط احتیاج به کمی صبر هستش

http://www.parsipet.ir/shop/
    ویرایش توسط shellman2008 : 21st November 2010 در ساعت 02:45 PM

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهي(ديسكوس و آب شور)
    شماره عضویت
    3174
    سلام
    متاسفانه خريد از فروشگاه سايت واسه يه كاربر معمولي امكان پذير نمي باشد و بايد حتما مغازه دار باشي كه بتوني از فروشگاه خريد كني چون تعداد تمام اقلام مثل ديسكس ها بالاي 100 عدد ذكر شده و هيچ مشتري معمولي نمياد يه باكس ديسكس 100 تايي بخره.به هر حال اميدوارم آقا بابك يه فكري هم به حال مشتري هاي معمولي بكنن و همچنين سعي كنن فروشگاه تجهيزات آكواريوميشون رو هر چه سريعتر تكميل كنند .واسه ايشون و همكارانشون آرزوي موفقيت دارم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط shellman2008 نمایش پست ها
    با تکمیل و راه اندازی shop سایت این مشکل هم حل میشه
    فقط احتیاج به کمی صبر هستش

http://www.parsipet.ir/shop/

کاربر ویژه انجمن

نوع حیوان خانگی
    خروس لاری_قدیما فلاورهورن
    شماره عضویت
    12
    خواهشا این کپی پیست رو ببندید
    ویرایش توسط shellman2008 : 30th November 2010 در ساعت 02:22 PM

کاربر موثر

شماره عضویت
    2072
    نقل قول نوشته اصلی توسط shellman2008 نمایش پست ها
    خواهشا این کپی پیست رو ببندید تا از این جور اتفاقات نیفته
    سلام
    در پیرو صحبت های اقا مصطفی اگر ممکنه لوگوی سایت هم بر روی عکس های اپلود شده درج بشه...

صفحه 10 از 22 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)