صفحه 40 از 60 نخستنخست ... 212223242526272829303132333435363738394041424344454647484950515253545556575859 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 391 به 400 از 593
    همکار قدیمی (انجمن آکواریوم های آب شور)

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    4596
    سلام :
    مثل اینکه ما نبودیم تحول شگرفی در عقاید دوستان رخ داده مخالفین led و سیستم نور led خودشون استفاده میکنن؟! با این هزینه های رو به رشد قیمت برق به نظر من یا باید از خیر اکواریوم گذشت یا سراغ led رفت .امیدوارم اکواریوم زیباتون همیشه در وضع ایده ال باشه و سالها ازش لذت ببرین.اکواریومتون نمونه های بسیار خوب و گزینش شده ای از تمام ماهیان و ریف ها داره و انصافا دیدنی است.
    موفق باشید

همکار قدیمی (مدیر آکواریوم های آب شور)

نوع حیوان خانگی
    فقط آبزی
    شماره عضویت
    1225
    نقل قول نوشته اصلی توسط homirne نمایش پست ها
    سلام : مثل اینکه ما نبودیم تحول شگرفی در عقاید دوستان رخ داده مخالفین led و سیستم نور led خودشون استفاده میکنن؟! با این هزینه های رو به رشد قیمت برق به نظر من یا باید از خیر اکواریوم گذشت یا سراغ led رفت .امیدوارم اکواریوم زیباتون همیشه در وضع ایده ال باشه و سالها ازش لذت ببرین.اکواریومتون نمونه های بسیار خوب و گزینش شده ای از تمام ماهیان و ریف ها داره و انصافا دیدنی است. موفق باشید
    مرسی حسین جان .بابا بی خیال دوباره یک جنجال دیگه ببین میتونی راه بندازی.من که از مدافعین سیستم led بودم (البته اصولی) ولی در کل اگه من احساس کنم چیزی رو اشتباه گفتم مطمئن باش بهش اقرار میکنم و میگم اشتباه کردم راستی من هنوز به قطعیت نمیتونم بگم که بهتر از متال هستش(علیرغم اینکه دارم 3 ماه ازش استفاده میکنم) بدلیل اینکه تجربه من تو آکواریوم آب شور خیلی کمه و مدت زمان کمی(چهار ماه ) متال رو تجربه کردم و ممکنه یکسری مسائل رو ندونم ولی برای خود من که خیلی خوب جواب داده و مشکلی که من حسش کنم ندیدم

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    4596
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadeng نمایش پست ها
    مرسی حسین جان .بابا بی خیال دوباره یک جنجال دیگه ببین میتونی راه بندازی.من که از مدافعین سیستم led بودم (البته اصولی) ولی در کل اگه من احساس کنم چیزی رو اشتباه گفتم مطمئن باش بهش اقرار میکنم و میگم اشتباه کردم راستی من هنوز به قطعیت نمیتونم بگم که بهتر از متال هستش(علیرغم اینکه دارم 3 ماه ازش استفاده میکنم) بدلیل اینکه تجربه من تو آکواریوم آب شور خیلی کمه و مدت زمان کمی(چهار ماه ) متال رو تجربه کردم و ممکنه یکسری مسائل رو ندونم ولی برای خود من که خیلی خوب جواب داده و مشکلی که من حسش کنم ندیدم
    شوخی کردم البته .هر کسی یه نظری داره دیگه.الان دقیقا من نفهمیدم چه سیستم نوری استفاده میکنی.پستهای قبلی که هم مهتابی و هم متال و هم ledهمه رو انگار داری؟!؟!؟ من گیج شدن یه ذره.میخواستم با سیستم led خودم یه قیاس بکنم برای همین فقط از led استفاده میکنی الان یا ترکیبی از متال و مهتابی هم هست؟در ضمن اونطور که من جمع زدم 40 وات سفید و 53 وات ابی به کار بردی در سیستم led ات درسته؟من میخواستم یه سری تغییرات در سیستمم بدم که الان نزدیک 50 وات کل led هاست و به 70 برسونم .با توجه به حجم اکواریوم میخوام یه نسبتی داشته باشم.سوئیچینگ led هات چی هست؟(چند امپر و چند ولت ؟)در کل یه ذره توضیح بدی ممنون میشم.
    یاعلی

نوع حیوان خانگی
    فقط آبزی
    شماره عضویت
    1225
    نقل قول نوشته اصلی توسط homirne نمایش پست ها
    شوخی کردم البته .هر کسی یه نظری داره دیگه.الان دقیقا من نفهمیدم چه سیستم نوری استفاده میکنی.پستهای قبلی که هم مهتابی و هم متال و هم ledهمه رو انگار داری؟!؟!؟ من گیج شدن یه ذره.میخواستم با سیستم led خودم یه قیاس بکنم برای همین فقط از led استفاده میکنی الان یا ترکیبی از متال و مهتابی هم هست؟در ضمن اونطور که من جمع زدم 40 وات سفید و 53 وات ابی به کار بردی در سیستم led ات درسته؟من میخواستم یه سری تغییرات در سیستمم بدم که الان نزدیک 50 وات کل led هاست و به 70 برسونم .با توجه به حجم اکواریوم میخوام یه نسبتی داشته باشم.سوئیچینگ led هات چی هست؟(چند امپر و چند ولت ؟)در کل یه ذره توضیح بدی ممنون میشم.
    یاعلی
    حسین جان من الان دقیقا 3 ماه میشه که فقط از led استفاده میکنم اول تقریبا نسبت سفید به آبیم دو به یک بود ولی دیدم این نور قشنگ تر هستش از این ترکیب استفاده کردم.بنظر من همه 20 واتی که میخوای اضافه کنی رو آبی بنداز از نوع 1 وات من برای راه اندازی 3 تا درایور 24 وات گرفتم که الان دارن کار میکنن خوبیه 1 واتها اینه که گرمای زیادی ندارن و اگه 24 تا در یک متر هیت سینک مدل ماله من بندازی به هیچ وجه داغ هم نمیشه و بطبع اون طول عمرشون خیلی بیشتر میشه

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    4596
    حسین جان من الان دقیقا 3 ماه میشه که فقط از led استفاده میکنم اول تقریبا نسبت سفید به آبیم دو به یک بود ولی دیدم این نور قشنگ تر هستش از این ترکیب استفاده کردم.بنظر من همه 20 واتی که میخوای اضافه کنی رو آبی بنداز از نوع 1 وات من برای راه اندازی 3 تا درایور 24 وات گرفتم که الان دارن کار میکنن خوبیه 1 واتها اینه که گرمای زیادی ندارن و اگه 24 تا در یک متر هیت سینک مدل ماله من بندازی به هیچ وجه داغ هم نمیشه و بطبع اون طول عمرشون خیلی بیشتر میشه
    ممنون.من هم نظرم مشابه شماست میخوام 20 وات رو حداقل 17 واتش ابی باشه و یک وات الان هم ال ای دی های ابیم یک واتهستند که راضیم ازشون.راستش ال ای دی های سفید رو که نگاه کردم دقیق متوجه شدم یکیشون کم نور شده (سفیدهام 3 واتند)الان میخوام بفهمم که به چه خاطر بوده ؟یه حدثی که زدم سوئیچینگ بود و یکی هم بخار اب و رطوبت؟در کل به نظرم 3 وات به خوبی 1 وات عمل نمیکننند و زود داغ میشند.
    ممنون از پاسخت .یا علی

نوع حیوان خانگی
    فقط آبزی
    شماره عضویت
    1225
    اینم عکس کرولاین های تشکیل شده روی شیشه و جانی کاپ جدید(دیگه میخوام سراغ خانواده همر نرم D: )

همکار قدیمی انجمن آبزیان آب شور

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    اینم عکس کرولاین های تشکیل شده روی شیشه و جانی کاپ جدید(دیگه میخوام سراغ خانواده همر نرم D: )

خیلی عالی شده احمدجان
    در مورد این ماشرومم من خیلی ازش خوشم میاد چند وقت پیشم 35تومن یکی پیدا کردم رنگ سبزشو ولی نگرفتم الانم پشیمونم
    در مورد همرها من خیلی ازشون شانس داشتم و ریفی بوده که راحت تکثیرشم دیدم تو اکواریوم البته بعد مرجان کلت که خیلی تکثیرش راحته

همکار قدیمی (معاون باغ های شیشه ای)

نوع حیوان خانگی
    آبشور
    شماره عضویت
    7436
    تبریک میگم بهتون خیلی اتفاقه دلپذیری هستش ایشالا همیشه شرایط تانکتون عالیه عالی باشه

نوع حیوان خانگی
    فقط آبزی
    شماره عضویت
    1225
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi1367 نمایش پست ها
    خیلی عالی شده احمدجان
    در مورد این ماشرومم من خیلی ازش خوشم میاد چند وقت پیشم 35تومن یکی پیدا کردم رنگ سبزشو ولی نگرفتم الانم پشیمونم
    در مورد همرها من خیلی ازشون شانس داشتم و ریفی بوده که راحت تکثیرشم دیدم تو اکواریوم البته بعد مرجان کلت که خیلی تکثیرش راحته
    مرسی مصطفی جان من هم ازشون خیلی راضی بودم تو این 8 ماهی که داشتمشون اما این نمکه زد همه چی رو خراب کرد.
    نقل قول نوشته اصلی توسط M.Moghadam نمایش پست ها
    تبریک میگم بهتون خیلی اتفاقه دلپذیری هستش ایشالا همیشه شرایط تانکتون عالیه عالی باشه
    مرسی محمد جان

نوع حیوان خانگی
    فقط آبزی
    شماره عضویت
    1225
    اینم یک سری عکس جدید

صفحه 40 از 60 نخستنخست ... 212223242526272829303132333435363738394041424344454647484950515253545556575859 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)