صفحه 39 از 156 نخستنخست ... 20212223242526272829303132333435363738394041424344454647484950515253545556575889139 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 381 به 390 از 1554
    همکار قدیمی انجمن آبزیان آب شور

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    نقل قول نوشته اصلی توسط m.jan نمایش پست ها
    من تجربه این تیغه ها رو نداشتم ولی اگه مگنت بگیرید راحتتر هستید و به این زودی ها خراب شدنی نیست فضای کمی هم اشغال می کنه و استرس کمتری تو اب ایجاد میکنه باز نظر اخر خودتون باید تصمیم بگیری من فقط تجربمو گفتم
    محمد يسري جلبك مويي هست مگنت زورش نميرسه يا جلبكي كه لبه شن ميزنه
    مگنت نميتونه پاك كنه كه اين تيغه ها خوبه
    ولي در مورد استرس من باشما موافقم كه مگنت بهتره

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    fish
    شماره عضویت
    3761
    اینها راه دوم هست برای بر طرف نمودن انها یک راهی برای کاهش فسفات و میزان نور دهی و ارتفاع تابش نور و همچنین گردش اب مناسب برای تانکتون الزامی است و همچنین گابی .چون اگه شرایط مناسب باشه چنین جلبکی روی سطح شن نباید تشکیل بشه. فعلا در حال حاضر میتونید با وسیله دلخواه اونو پاک کنید .اگر منظور جلبکهایی هست که شیشه جلو زیر شن ها محلی که با شیشه تماس دارند می زنه و نمای جلو رو بد میکنه میتونید با نوارچسبی تزئینی جلوی دید اونها رو بگیرید

کاربر تازه وارد

شماره عضویت
    3550
    سلام
    من یک کلارکی خلیجی 3 بند داخل تانکم داشتم یکی دیگه هم اندازه ی خودش خریدم ولی متاسفانه اون قبلیه بد جور میزندش طوری که بیچاره رو زخمیش کرد دیشب جداش کردم(جدیده رو) و حالش خوب شده و غذا میخوره, به نظرتون چیکار باید یکنم ؟ راهی هست برای نگهداری دوتاشون کنار هم یا از خیرش بگذرم و پسش بدم؟
    ممنون

همکار قدیمی (مدیر کل انجمن)
    متخصص آکواریوم های آب شور

نوع حیوان خانگی
    اگه گفتی؟!!!!!!!!!!
    شماره عضویت
    27
    نقل قول نوشته اصلی توسط atb1 نمایش پست ها
    سلام
    من یک کلارکی خلیجی 3 بند داخل تانکم داشتم یکی دیگه هم اندازه ی خودش خریدم ولی متاسفانه اون قبلیه بد جور میزندش طوری که بیچاره رو زخمیش کرد دیشب جداش کردم(جدیده رو) و حالش خوب شده و غذا میخوره, به نظرتون چیکار باید یکنم ؟ راهی هست برای نگهداری دوتاشون کنار هم یا از خیرش بگذرم و پسش بدم؟
    ممنون
    سلام دسوت عزیز
    دلقک ها زمانی که به دنیا میان همه نر هستن
    بعد تو هر گروه ماهیی که از بقیه بزرگ تره ماه میشه و با نر بعدی از نظر جسه جفت میشه!
    حالا اگه شما خودتون بخاید اوا رو جفت کنید ممکنه که همدیگه رو به عنوان جفت قبول نکن ... اون موقع اینقدر همدیگه رو میزنن تا یکیشون اون یکی رو بکشه
    البته نکته ای که هست دلقکی که چند ماه تنها بمونه ماده میشه و برای جفتش باید ماهی رو بخرید که از لحاظ سایز ازش کوچیکتر باشه که البته بازم یه مقدار ریسک داره چون ممکنه جفت نشن و باز ....

کاربرفعال

شماره عضویت
    3386
    از دوستان عزيزي كه پروانه نوار مسي داشتن يا دارن و تونستن غذاخورش كنن خواهش مي كنم راهنمايي كنن از چه غذاهايي استفاده كردن؟

نوع حیوان خانگی
    اگه گفتی؟!!!!!!!!!!
    شماره عضویت
    27
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mharm نمایش پست ها
    از دوستان عزيزي كه پروانه نوار مسي داشتن يا دارن و تونستن غذاخورش كنن خواهش مي كنم راهنمايي كنن از چه غذاهايي استفاده كردن؟
    بهترین چیزی که برای غذا خور کردن نوار مسی کاربرد داره میگوی خوراکی هستش معمولا با میگو میشه غذا خورش کرد .
    ارتمیا زنده رو هم امتحان کنید بد نیست
    ( فقط تو زمانی که غذا خور نشده استفاده از مولتی ویتامین رو حتما داشته باشید)

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    fish
    شماره عضویت
    4283
    دوستان، لطفا شیوه تکثیر آرتمیا را با جزئیات و در صورت امکان، با تصویر توضیح بدید تا بتونیم تو خونه این کار را انجام بدیم. سپاس
    بعلاوه آیا غیر از آرتمیا موجودات زنده دیگری هم هست که بشه پرورش داد و بعنوان غذا استفاده کرد؟ لطفا در اینباره هم توضیح بدید.

نوع حیوان خانگی
    اگه گفتی؟!!!!!!!!!!
    شماره عضویت
    27
    نقل قول نوشته اصلی توسط dr.daraei نمایش پست ها
    دوستان، لطفا شیوه تکثیر آرتمیا را با جزئیات و در صورت امکان، با تصویر توضیح بدید تا بتونیم تو خونه این کار را انجام بدیم. سپاس
    بعلاوه آیا غیر از آرتمیا موجودات زنده دیگری هم هست که بشه پرورش داد و بعنوان غذا استفاده کرد؟ لطفا در اینباره هم توضیح بدید.
    دوست عزیزم آقای مسائلی اینجا توضیح دادن
    http://www.parsipet.ir/forum/showthr...full=1#post481
    معمولا بقیه غذا هایی که میشه پرورش داد مثل د ا ف ن ی و... رو برای ماهیای اب شیرین استفاده می کنن و برای اب شور ازش استفاده نمیشه معمولا
    ولی ارتمیا عالیه

کاربرفعال

شماره عضویت
    3386
    من چند روز پيش از شهروند ميگوي آماده بسته بندي شده (فريز شده)خريدم.همونو مي تونم بهش بدم؟چقدر خوردش كنم؟

نوع حیوان خانگی
    اگه گفتی؟!!!!!!!!!!
    شماره عضویت
    27
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mharm نمایش پست ها
    من چند روز پيش از شهروند ميگوي آماده بسته بندي شده (فريز شده)خريدم.همونو مي تونم بهش بدم؟چقدر خوردش كنم؟
    بله همون خوبه
    بزارید اب شه ریزش کنید بهش بدید
    فقط کم بدید چون میگو بمونه تو آب فسفات تانک رو شدید میبره بالا

صفحه 39 از 156 نخستنخست ... 20212223242526272829303132333435363738394041424344454647484950515253545556575889139 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)