صفحه 26 از 34 نخستنخست ... 78910111213141516171819202122232425262728293031323334 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 251 به 260 از 340
    کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ملنگو - عروس هلندی - ماهی
    شماره عضویت
    16015
    نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl نمایش پست ها
    میزان مصرفش یادم نیست
    ولی شما بجا 100 سی سی 70 سی سی بریز و قطره هم کمتر بریز به همون نسبت اینطوری اب رو سریع تر مصرف میکنن و میتونید هر 24 ساعته عوض کنید ابشون رو
    من همون 100 سی سی و 15 قطره را انجام میدم چون راحت تره یه لیوان یه باز مصرف پلاستیکی میریزم تو ظرف اب و بعد 15 قطره از TOTAL به غیر از TOTAL دیگه چیا استفاده کنم و TOTAL را تا چند روز استفاده کنم و بعدش از چی براشون استفاده کنم؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    نقل قول نوشته اصلی توسط محمد هفت برادران نمایش پست ها
    من همون 100 سی سی و 15 قطره را انجام میدم چون راحت تره یه لیوان یه باز مصرف پلاستیکی میریزم تو ظرف اب و بعد 15 قطره از TOTAL به غیر از TOTAL دیگه چیا استفاده کنم و TOTAL را تا چند روز استفاده کنم و بعدش از چی براشون استفاده کنم؟
    خوب زیاده این مقدار اب باید نهایتن هر 24 ساعت عوض شه شما یک سرنگ 50مسل بگیر راحت تره
    هر 100سی سی فکر کنم 20 قزطه بخواد
    فعلن همینو استفاده کنید رو جعبش باید طریقه مصرف داشته باشه

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16015
    سلام
    به نظرتون اینطور که معلومه این دو طوطی ملنگوم حداکثر تا چند وقت دیگه جفت میشن و بعدش حداکثر تا چند وقت تخم میگذارند؟
    الان بیش از فکر کنم 1ماهه که تو یه قفس هستن گندم پخته و جوانه زده هم بهشون در هفته چند بار و به چه مقدار بدم؟
    دوتا مرغ عشق دارم نزدیک اینها بگذارم چیز خوبی مثلاً یه چیزی به عنوان تحریک کننده این دو برای جفت گیری و جوجه دادن

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    سلام
    به نظرتون اینطور که معلومه این دو طوطی ملنگوم حداکثر تا چند وقت دیگه جفت میشن و بعدش حداکثر تا چند وقت تخم میگذارند؟
    الان بیش از فکر کنم 1ماهه که تو یه قفس هستن گندم پخته و جوانه زده هم بهشون در هفته چند بار و به چه مقدار بدم؟
    دوتا مرغ عشق دارم نزدیک اینها بگذارم چیز خوبی مثلاً یه چیزی به عنوان تحریک کننده این دو برای جفت گیری و جوجه دادن
    سلام
    ممکنه زود جفت شن ممکن هم هست اصلن جفت نشن
    جوانه هارو هفته 2و3بار بدید
    فکر نکنم تاثیری داشته باشه

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    سلام
    سلام.جفت شما نسبت به هم واکنشی دارن؟خاروندن سر هم یا تلاش نر برای بالا آوردن غذا برای ماده؟
    تاثیر چندانی نداره ولی برای جلب اعتماد جفت به محیط اطراف خیلی خوبه.

ارسال شده از HUAWEI G525-U00 با استفاده از تپاتالک 2

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16015
    نقل قول نوشته اصلی توسط اسکندری نمایش پست ها
    سلام.جفت شما نسبت به هم واکنشی دارن؟خاروندن سر هم یا تلاش نر برای بالا آوردن غذا برای ماده؟
    تاثیر چندانی نداره ولی برای جلب اعتماد جفت به محیط اطراف خیلی خوبه.

واکنش اولی که گفتید که مثلاً یکی سر و مثلاً لپ اون یکی را بخارونه بله باهم هم خیلی خوبن مثلاً دیدم روچوب نشمین کنار هم یا حتی به هم بچسبن دیگه مثلاً نوک به نوک بشن روز اول که خیلی باهم خوب بودم یبار هم فکر کنم انگار نره غذا برداشت با ماده نوکه به نوک میشد و انگار سعی میکرد خوردنی بده بهماده چون قبلش انگار تخمه بود یا ماش جوانه زده برداشت و رفت نوک به نوک شد

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    واکنش اولی که گفتید که مثلاً یکی سر و مثلاً لپ اون یکی را بخارونه بله باهم هم خیلی خوبن مثلاً دیدم روچوب نشمین کنار هم یا حتی به هم بچسبن دیگه مثلاً نوک به نوک بشن روز اول که خیلی باهم خوب بودم یبار هم فکر کنم انگار نره غذا برداشت با ماده نوکه به نوک میشد و انگار سعی میکرد خوردنی بده بهماده چون قبلش انگار تخمه بود یا ماش جوانه زده برداشت و رفت نوک به نوک شد
    اینکه سعی داره نر برای ماده غذا بالا بیاره خیلی خوبه.اگر تغذیه ی خوب داشته باشن تا اواسط مهر میتونید شاهد غذا دادن به هم و جفت گیریشون باشید.تغذیشون چیه در طول هفته؟

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16015
    اینکه سعی داره نر برای ماده غذا بالا بیاره خیلی خوبه.اگر تغذیه ی خوب داشته باشن تا اواسط مهر میتونید شاهد غذا دادن به هم و جفت گیریشون باشید.تغذیشون چیه در طول هفته؟

بیشتر تخمه ولی مثلاً میوه هم هست دیگه ولی خوب پیش اومده مثلاً تره هم بهشون بدم
    و اینکه شما میفرمایید نر برای ماده غذا بالا بیاره من این مورد را ندیدم ولی یبار انگار میخواست که تخمه یا ماش جوانه زده بود را میخواست بده به ماده ولی در کل اینطور که من میبینمشون و موبایل میگذارم که ازشون فیلم بگیره باهم خوبن و هما دوست دارن اما بعضی وقت ها یه جیغ سر هم میکشن من بعضی وقت ها یه صدای جیغ ازشون میشنوم که نمیدونم دقیق کدومشون انگار دارن دعوا میکنن وقتی این صدارا بشنوم ولی نگاهشون که میکنم میبینم نه
    و یه سوال تو نک به نوک شدن ممکنه درگیر بشن چون من که گفتم نره خوردنی برداشت ببره بده به ماده طرز نوک به نوک شدنشون یکم خشن بود

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    بیشتر تخمه ولی مثلاً میوه هم هست دیگه ولی خوب پیش اومده مثلاً تره هم بهشون بدم
    و اینکه شما میفرمایید نر برای ماده غذا بالا بیاره من این مورد را ندیدم ولی یبار انگار میخواست که تخمه یا ماش جوانه زده بود را میخواست بده به ماده ولی در کل اینطور که من میبینمشون و موبایل میگذارم که ازشون فیلم بگیره باهم خوبن و هما دوست دارن اما بعضی وقت ها یه جیغ سر هم میکشن من بعضی وقت ها یه صدای جیغ ازشون میشنوم که نمیدونم دقیق کدومشون انگار دارن دعوا میکنن وقتی این صدارا بشنوم ولی نگاهشون که میکنم میبینم نه
    و یه سوال تو نک به نوک شدن ممکنه درگیر بشن چون من که گفتم نره خوردنی برداشت ببره بده به ماده طرز نوک به نوک شدنشون یکم خشن بود
    بهتره توی تغذیه ی جفت ملنگوتون علاوه بر تخمه،دانه های خشک دیگه مثل شادونه،کافیشه،ارزن،تخم کتان رو هم اضافه کنید در کنار تخمه.
    از کدو و هویج و کلم آبپز به همراه حبوبات آبپزی بخصوص لوبیا و ماش و عدس استفاده کنید.بسیار مقوی هستن.سفیده تخم مرغ و جوانه گندم حتما هفته ای یکبار بهشون بدید.بلال تازه هفته ای دوبار بسیار عالیه.

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16015
    بهتره توی تغذیه ی جفت ملنگوتون علاوه بر تخمه،دانه های خشک دیگه مثل شادونه،کافیشه،ارزن،تخم کتان رو هم اضافه کنید در کنار تخمه.
    از کدو و هویج و کلم آبپز به همراه حبوبات آبپزی بخصوص لوبیا و ماش و عدس استفاده کنید.بسیار مقوی هستن.سفیده تخم مرغ و جوانه گندم حتما هفته ای یکبار بهشون بدید.بلال تازه هفته ای دوبار بسیار عالیه.
    یه هفت تخم دارم که دارای کوشه،تخمه،ارزن،پلیت میوه ای،شاهدانه،برزکی،کتان و میوه خشک هست این چیزارا روش نوشته محتویاتش هست برای ملنگوهام خوبه بدم بهشون؟

صفحه 26 از 34 نخستنخست ... 78910111213141516171819202122232425262728293031323334 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)