صفحه 4 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 59

موضوع: بلدرچین

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی،مرغ عشق،فنچ
    شماره عضویت
    5713
    من یه جفت بلدرچین دارم که روزی یه تخم میکنه ، ولی روش نمیخوابه ، چی کار کنم که روش بخوابه؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    آروانا
    شماره عضویت
    7137
    نقل قول نوشته اصلی توسط nafiseh65 نمایش پست ها
    باد نه بازززز. پرنده شکاری

از طبقه 13 ساختمون
    اهان
    یه لحظه فک کردم اشتباه لپی شده
    از طبقه 13

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    آروانا
    شماره عضویت
    7137
    نقل قول نوشته اصلی توسط zolfaghar نمایش پست ها
    من یه جفت بلدرچین دارم که روزی یه تخم میکنه ، ولی روش نمیخوابه ، چی کار کنم که روش بخوابه؟
    بلدرچین های منم همین طورن
    یجا خوندم که بلدرچین های پرورشی رو تخمشون نمی خوابن
    یا باید با دستگاه جوجه کشی تخم ها رو به جوجه تبدیل کرد یا باید بندازیشون دور تخم هارو چون نطفه دار هستن قابل خوردن نیستن

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    همه چی !
    شماره عضویت
    7346
    نقل قول نوشته اصلی توسط ouskar نمایش پست ها
    بلدرچین های منم همین طورن
    یجا خوندم که بلدرچین های پرورشی رو تخمشون نمی خوابن
    یا باید با دستگاه جوجه کشی تخم ها رو به جوجه تبدیل کرد یا باید بندازیشون دور تخم هارو چون نطفه دار هستن قابل خوردن نیستن
    بلدرچین های پرورشی معمولا کرچ نمشن مگر اینکه شرایط طبیعیشون و براشون مهیا کنید که تقریبا غیر ممکنه...
    در مورد اون تخم نطفه دار هم که گفتین قابل خوردن نیستن شما از کجا این مطلب و خوندین؟؟
    برادر من این حرفها چیه ؟ شما بخور با مسئولیت من!!
    تخم نطفه دار فقط در یه صورت منع مصرف داره و اونم بیشتر در فصل گرما هست.. چون بر اثر گرما ممکنه جنین تشکیل بشه و به اصطلاح تخم خون بیفته که در این صورت میگن مصرف نکنین ولی اگر تخم مطمئنا سالم هست با خیال راحت مصرف کنید که یکی از بهترین و مقوی ترین غذاهایی هست که گیرتون میاد

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    آروانا
    شماره عضویت
    7137
    نقل قول نوشته اصلی توسط sky center نمایش پست ها
    بلدرچین های پرورشی معمولا کرچ نمشن مگر اینکه شرایط طبیعیشون و براشون مهیا کنید که تقریبا غیر ممکنه...
    در مورد اون تخم نطفه دار هم که گفتین قابل خوردن نیستن شما از کجا این مطلب و خوندین؟؟
    برادر من این حرفها چیه ؟ شما بخور با مسئولیت من!!
    تخم نطفه دار فقط در یه صورت منع مصرف داره و اونم بیشتر در فصل گرما هست.. چون بر اثر گرما ممکنه جنین تشکیل بشه و به اصطلاح تخم خون بیفته که در این صورت میگن مصرف نکنین ولی اگر تخم مطمئنا سالم هست با خیال راحت مصرف کنید که یکی از بهترین و مقوی ترین غذاهایی هست که گیرتون میاد
    نه منظورم من اون تیکه بود که یجا خوندم رو تخم نمی خوابن
    خوب منظوره منم همینه دیگه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    مینا - طوطی - ماکیان
    شماره عضویت
    4419
    نقل قول نوشته اصلی توسط zolfaghar نمایش پست ها

سلام

دوست عزیز کلا پرندگانی که توسط ماشین های جوجه کشی بار اومدن رو تخم نمیخوابند خیلی بندرت پیش میاد که کرچ بشند.ضمنا بلدرچین طبیعت وحشی داره مثل مرغ نیست که بعد از چند مدت تخم گذاری رو تخم ها بخوابه.تا خود پرنده نخواد نمیشه کاری کرد.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    فنچ
    شماره عضویت
    5693
    سلام دوستان من تعدادی بلدرچین دارم. اولا از مطالب کامل و خوبتون تشکر میکنم. بعد هم تقاضا دارم در مورد غذای مناسب اونها به من اطلاعات بدهید. لطفا یکی جواب بده. به من گفتن دونه پارس باید بخورند میخواستم بدونم چیز دیگه ای هم میتونن بخورن؟ اگه تو حیاط آزاد باشندکلاغ میتونه اونها رو ببره؟ممنونم.

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهری نمایش پست ها
    سلام دوستان من تعدادی بلدرچین دارم. اولا از مطالب کامل و خوبتون تشکر میکنم. بعد هم تقاضا دارم در مورد غذای مناسب اونها به من اطلاعات بدهید. لطفا یکی جواب بده. به من گفتن دونه پارس باید بخورند میخواستم بدونم چیز دیگه ای هم میتونن بخورن؟ اگه تو حیاط آزاد باشندکلاغ میتونه اونها رو ببره؟ممنونم.

سلام

منم قبلا یدونه داشتم. براش همین دونه پارس میگذاشتیم میخورد.

توی حیاط نگذاریدش که مطمعنا کلاغ یا پرنده های شکاری دیگه میبرنش. مثله جوجه ما که از توی بالکن برد

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    فنچ
    شماره عضویت
    5693
    نقل قول نوشته اصلی توسط nafiseh65 نمایش پست ها
    سلاممنم قبلا یدونه داشتم. براش همین دونه پارس میگذاشتیم میخورد.توی حیاط نگذاریدش که مطمعنا کلاغ یا پرنده های شکاری دیگه میبرنش. مثله جوجه ما که از توی بالکن برد
    ممنون عزیزم که به سوال من توجه کردید
    اما بجز این دونه چیز دیگه ای هم میتونن بخورن؟ فکر میکنم بلدرچینای ما ضعیف هستن برای تقویتشون چکار کنم؟دوتاشون پرواز کردن و رفتن دو تا بخاطر بیماری مردن.
    چهارتای دیگه دارم که دوست دارم تخم بگذارند. اگر کسی اطلاعات یا تجربه ای داره ممنون میشم کمک کنه.

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهری نمایش پست ها
    ممنون عزیزم که به سوال من توجه کردید
    اما بجز این دونه چیز دیگه ای هم میتونن بخورن؟ فکر میکنم بلدرچینای ما ضعیف هستن برای تقویتشون چکار کنم؟دوتاشون پرواز کردن و رفتن دو تا بخاطر بیماری مردن.
    چهارتای دیگه دارم که دوست دارم تخم بگذارند. اگر کسی اطلاعات یا تجربه ای داره ممنون میشم کمک کنه.

من که خودم تجربه تکثیر ندارم ولی یکی دو تا از بچه های فروم هستند که این کارو انجام میدن ولی متاسفانه مدتیه که سر نزدن به اینجا

فکر میکن گندم خیس خورده . برنج و چیزایی که به مرغها میدن رو میتونی بهشون بدی

گندم خیلی مقوی هست

از بقیه چیزاش اطلاع چندانی ندارم

صفحه 4 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)