صفحه 10 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 91 به 100 از 129
    کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل - باجریگار- ماهی
    شماره عضویت
    7076
    نقل قول نوشته اصلی توسط karshenas نمایش پست ها
    سلام
    این حاملس ولی بین 2 تا 5 روز مونده به زایمانشوقتی نزدیک میشه به موعد سینه پر تر میشه و مخرج زاویه پیدا میکنه،چند ساعت قبل زایمان هم گوشه گیر میشه
    موفق باشید
    خیلی ممنون خیالم راحت شد
    فقط اینکه لازمه دو سه روز دیگه جداش کنم یا همین جا بمونه؟
    کالر فیش ها مزاحمتی ایجاد نمیکنند؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16667
    نقل قول نوشته اصلی توسط میترا نمایش پست ها
    خیلی ممنون خیالم راحت شد
    فقط اینکه لازمه دو سه روز دیگه جداش کنم یا همین جا بمونه؟
    کالر فیش ها مزاحمتی ایجاد نمیکنند؟
    به هر حال کالر فیش ها بچه هاشو گیر بیارن میخورن ، من جای شما بودم 2 روز دیگه میزاشتمش داخل زایشگاه اینجوری بچه ها راحت تر و با سرعت بیشتری میشه بزرگ کرد و خیالتونم از خورده شدنشون راحته

همکار قدیمی بخش آکواریوم های آب شیرین

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    8397
    سلام
    آرتمیا برا گوپی صرف اقتصادی نداره . . . اون حالت هم بخاطر آبه(هفته ای یک سوم یا دوهفته نصف آب رو سیفون کنید) و هم تغذیه نا منظم(مثلا 2 روز میدید 2 روز دوباره حوصله ندارید اینجوری . . .)
    پولکی تترا مین + بیومار + اسپرولینا کافی هستن، روزی دوبار غذا بدید هر روز تترا مین رو بدید ولی اسپیرولینا و بیومار رو یک روز درمیان، من با این غذایی و تعویض آب گوپی داشتم 2 سال زنده و سرحال بود.
    سلام
    دوست عزیز ارتمیا در هر شرایطی بهترین گزینه برای تغذیه بچه ماهیها میباشد و قصد ایشون هم تکثیر تجاری نیست که صرفه اقتصادی نداشته باشد. در این مورد قبلن هم توضیح داده بودم.
    اتفاقن بیومار هیچ ارزش غذایی ندارد و فقط شکم ماهی را پر میکند.
    ویرایش توسط Romans : 17th February 2016 در ساعت 06:46 AM

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16667
    نقل قول نوشته اصلی توسط Romans نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز ارتمیا در هر شرایطی بهترین گزینه برای تغذیه بچه ماهیها میباشد و قصد ایشون هم تکثیر تجاری نیست که صرفه اقتصادی نداشته باشد. در این مورد قبلن هم توضیح داده بودم.
    سلام
    درسته آرتمیا بهترین غذاست ولی نه آرتمیا شیشه ای 3 تومن رو بدی به گوپی، این حرکت عین تی تاب دادن به الاغه!
    به هرحال ما که با سالندار کار کردیم آرتمیا به گوپی نمیداد اگه رویه عوض شده طی یک سال بحثش جداست، وقتی با اون غذاهایی که گفتم میشه نیازهای ماهی رو برطرف کرد چه نیازی به ارتمیا هست؟مپیچ از ره راست بر راه کج/چو در هست حاجت به دیوار نیست
    بیومار هیچ ارزش غذایی نداره؟؟؟؟؟؟ کی این حرف رو زده؟ بیومار پروتئین و چربیه بالایی داره برا سایز کردن 80 درصد ماهیا از همین بیومار بی خاصیت استفاده میکنند به دلیل صرف اقتصادی و پروتئین بالای اون برای پرواری و مولد ماهی هایی نظیر گوپی استفاده میشه!!!

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16127
    سلام
    آرتمیا برا گوپی صرف اقتصادی نداره . . . اون حالت هم بخاطر آبه(هفته ای یک سوم یا دوهفته نصف آب رو سیفون کنید) و هم تغذیه نا منظم(مثلا 2 روز میدید 2 روز دوباره حوصله ندارید اینجوری . . .)
    پولکی تترا مین + بیومار + اسپرولینا کافی هستن، روزی دوبار غذا بدید هر روز تترا مین رو بدید ولی اسپیرولینا و بیومار رو یک روز درمیان، من با این غذایی و تعویض آب گوپی داشتم 2 سال زنده و سرحال بود.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Romans نمایش پست ها
    سلام
    سلام
    درسته آرتمیا بهترین غذاست ولی نه آرتمیا شیشه ای 3 تومن رو بدی به گوپی، این حرکت عین تی تاب دادن به الاغه!
    به هرحال ما که با سالندار کار کردیم آرتمیا به گوپی نمیداد اگه رویه عوض شده طی یک سال بحثش جداست، وقتی با اون غذاهایی که گفتم میشه نیازهای ماهی رو برطرف کرد چه نیازی به ارتمیا هست؟مپیچ از ره راست بر راه کج/چو در هست حاجت به دیوار نیست
    بیومار هیچ ارزش غذایی نداره؟؟؟؟؟؟ کی این حرف رو زده؟ بیومار پروتئین و چربیه بالایی داره برا سایز کردن 80 درصد ماهیا از همین بیومار بی خاصیت استفاده میکنند به دلیل صرف اقتصادی و پروتئین بالای اون برای پرواری و مولد ماهی هایی نظیر گوپی استفاده میشه!!!
    سلام دوستان

خیلی ممنون بابت راهنماییتون

من هر هفته سیفون مرتب دارم و تغذیه هر روز معمولا 2 بار وقت داشتم 3 بار می دم

من این غذا ها رو استفاده می کردم

بیومار + اسپرولینا + ocean nutriton community formula flakes + تترا پریما + پودر سیست دکپسوله

ولی همیشه مشکل بیماری و ضعف و بی حالی ماهی ها رو داشتم شاید من ندونسته یه جای کار رو اشتباه کردم

لطف می کنید یه برنامه غذایی و نگهداری برای دوره کوتاه مدت بهم بدین تا با این برنامه جلو برم تا شاید مشکلم حل بشه

ممنون

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16667
    نقل قول نوشته اصلی توسط MraMir نمایش پست ها
    سلام دوستان

خیلی ممنون بابت راهنماییتون

من هر هفته سیفون مرتب دارم و تغذیه هر روز معمولا 2 بار وقت داشتم 3 بار می دم

من این غذا ها رو استفاده می کردم

بیومار + اسپرولینا + ocean nutriton community formula flakes + تترا پریما + پودر سیست دکپسوله

ولی همیشه مشکل بیماری و ضعف و بی حالی ماهی ها رو داشتم شاید من ندونسته یه جای کار رو اشتباه کردم

لطف می کنید یه برنامه غذایی و نگهداری برای دوره کوتاه مدت بهم بدین تا با این برنامه جلو برم تا شاید مشکلم حل بشه

ممنون
    آب رو دپو میکنید؟سیکل ازت رو طی کردید؟
    2 بار در روز چند درصد؟مگه تراکمتون چقدره؟غذهاتون خوبه تترا پریما و اوشن رو پایه اصلی قرار بدید بقیه رو گاهی بدید
    مشکل از غذا نیست مگه اینکه تاریخشون گذشته باشه . . .

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16127
    آب رو دپو میکنید؟سیکل ازت رو طی کردید؟
    2 بار در روز چند درصد؟مگه تراکمتون چقدره؟غذهاتون خوبه تترا پریما و اوشن رو پایه اصلی قرار بدید بقیه رو گاهی بدید
    مشکل از غذا نیست مگه اینکه تاریخشون گذشته باشه . . .
    سلام

بله تو دو ظرف 80 لیتری سر باز با یه شعله هوا

از وقتی این طوری شده تانک رو خالی کردم و بدون بستر هستش اول از تسریع کننده سیکل استفاده کردم ولی بعد که از دارو استفاده کردم سیکل بهم خورد و چون الان مدتی می گذره فکر کنم سیکل طی شده باشه

تقریبا نوک یه قاشق چای خوری طوری که همه ی غذا خورده می شه و تراکم تقریبا 60 قطعه ماهی کوچک و بزرگ

در مورد تترا نمی شه گفت و اوشن تاریخ انقضا داره و هنوز تموم نشده

یه جای کار ایراد داره ولی نمی دونم کجاش !!!

خیلی ممنون از راهنماییتون
    ویرایش توسط MraMir : 19th February 2016 در ساعت 09:00 AM

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16667
    نقل قول نوشته اصلی توسط MraMir نمایش پست ها
    سلام

بله تو دو ظرف 80 لیتری سر باز با یه شعله هوا

از وقتی این طوری شده تانک رو خالی کردم و بدون بستر هستش اول از تسریع کننده سیکل استفاده کردم ولی بعد که از دارو استفاده کردم سیکل بهم خورد و چون الان مدتی می گذره فکر کنم سیکل طی شده باشه

تقریبا نوک یه قاشق چای خوری طوری که همه ی غذا خورده می شه و تراکم تقریبا 60 قطعه ماهی کوچک و بزرگ

در مورد تترا نمی شه گفت و اوشن تاریخ انقضا داره و هنوز تموم نشده

یه جای کار ایراد داره ولی نمی دونم کجاش !!!

خیلی ممنون از راهنماییتون
    حجم آکواریوم چند لیتره؟ چند ساعت آب رو دپو میکنید؟هر روز 2-3 بار چند درصد آب رو سیفون میکنید؟(الان شما داری روزی 2-3 بار سیفون میکنی پس سیکل بی معناست تو آکواریومتون و مشکلی هم نیس چون هر روز سیفون دارید)

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16127
    حجم آکواریوم چند لیتره؟ چند ساعت آب رو دپو میکنید؟هر روز 2-3 بار چند درصد آب رو سیفون میکنید؟(الان شما داری روزی 2-3 بار سیفون میکنی پس سیکل بی معناست تو آکواریومتون و مشکلی هم نیس چون هر روز سیفون دارید)
    حجم آکواریوم ها 130 لیتر و 70 لیتر هستش
    آب معمولا بیشتر از 24 تا 48 ساعت دپو می شه
    نه هر روز سیفون ندارم من هر هفته سیفون می کنم
    آیا نیاز هست هر روز سیفون انجام بشه؟

ممنون

همکار قدیمی بخش آکواریوم های آب شیرین

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    8397
    سلام
    سلام
    قبل از هر چیز لطف کنید از الفاظ درست استفاده کنید.
    جناب کارشناس مشکل شما اینکه فکر میکنید هر کاری که دوستان سالندار انجام میدهند درسته و این دوستان عقل کل هستند.
    بارها در این انجمن در این مورد توضیح دادم بحث نگهداری ماهی در منزل و در سالن بسیار با هم متفاوت میباشد و به هیج وجه کارهایی که در سالن انجام میشود در منزل قابل اجرا نیست. مسلمن برای یک سالندار که هزینه مهمترین مسئله میباشد و به دنبال سود حداکثری هست ، استفاده از ارتمیا برای گوپی به صرفه نیست و بهترین روش پر کردن شکم ماهیهای بینوا با مشت مشت بیومار بی خاصیت میباشد.

در مورد ارتمیا هم قرار نیست کسی از بیرون انرا خریداری کند بلکه به ساده ترین راه و با اموزش کاملی که در سایت موجود است میتواند انرا در منزل پرورش بدهد.

وقتی دوستی اینجا در مورد تکثیر یا تغذیه گوپی سوال میکند راهنمایی ما در مقیاس خانگی میباشد نه یک سالن پرورش ماهی !! لطفن قبل از پاسخ دادن به این مسئله توجه کنید.

صفحه 10 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)