صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 19 از 19

موضوع: مریضی کاسکو

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    11010
    سلام من اعطلاعات دقیق میدم شما بهم جواب بدین
    من کاسکوم رو که از روز اول مریض شد بردم دکتر فری و سه روز سه تا امپول و بعد از سه روز روزی یکی جناتامیسین تزریق شد یعنی 7-8
    ولی چشم سمت چپ بسته است و ابریزش بینی داره از یکی و همان سمت که چم بسته است سوراخ بینی با اب بینی رنگ زرد بسته است و من دارم زجر میکشم اسهال هم داره ولی قطع میشه
    غذا میخوره اب میخوره حالا داروی شما که قطره توتال و
    جنتامایسین تابرنیل در اینجا که شمال باشه نیست باید از تهران خریداری شود و من گفتم بخرن و بفرستن فوری. جاش گرم هست اصلا بیرون نمیبینه شمال رطوبی هست دستگاه بخور تهیه کنم یا نه ؟؟؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط علی شرفی نمایش پست ها
    سلام من اعطلاعات دقیق میدم شما بهم جواب بدین
    من کاسکوم رو که از روز اول مریض شد بردم دکتر فری و سه روز سه تا امپول و بعد از سه روز روزی یکی جناتامیسین تزریق شد یعنی 7-8
    ولی چشم سمت چپ بسته است و ابریزش بینی داره از یکی و همان سمت که چم بسته است سوراخ بینی با اب بینی رنگ زرد بسته است و من دارم زجر میکشم اسهال هم داره ولی قطع میشه
    غذا میخوره اب میخوره حالا داروی شما که قطره توتال و
    جنتامایسین تابرنیل در اینجا که شمال باشه نیست باید از تهران خریداری شود و من گفتم بخرن و بفرستن فوری. جاش گرم هست اصلا بیرون نمیبینه شمال رطوبی هست دستگاه بخور تهیه کنم یا نه ؟؟؟

رطوبت بیرون به رطوبت داخل که قراره گرم و خشک باشه ربطی نداره و توی هوای گرم و مرطوب هم بیماری پرنده دیگه رشد نخواهد کرد و هم باعث میشه پرنده تنفسش راحت تر بشه از این بابت عرض کردم.بدن پرنده ی شما عفونت داره و متاسفانه کهنه شده و تا خوب شدن کاملش از قطره ها استفاده کنید.اسهالش هم به خاطر مصرف آنتی بیوتیک بوده که با قطع شدنش اسهالش گاهی شروع میشه و دوباره قطع میشه.در مواقعی که اسهالش خیلی شدید میشه برای اینکه آب زیادی از بدنش دفع نشه حتما از پودر ors استفاده کنید تا اسهالش رو قطع کنید.ایشالا که این سری کامل خوب خواهد شد.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    11010
    از بابت چشمش چیکار کنم دکتر

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    11010
    ببخشید اقای دکتر من چون طوطی مال مادرم هست و براش مثل بچش میمونه من حرفاشو کامل مثل خودش نمیتونم انتقال بدم ببخشید باز

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    ببخشید اقای دکتر من چون طوطی مال مادرم هست و براش مثل بچش میمونه من حرفاشو کامل مثل خودش نمیتونم انتقال بدم ببخشید باز
    ببخشید متوجه نشدم مخاطبتون کی هست.اگر با من هستید که من دکتر نیستم و یک کاربر معمولی هستم و درمانی هم که خدمتتون ارائه میکنم تجربی هست.اما چشمش هم به عفونت کلی بدنش برمیگرده که از حالات سرماخوردگی هست.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    11010
    من ببخشید چون اسمتون رو نمی دونستم معذرت میخوام وولی بازم ممنون از بابت راهنمایی های خوبتون من شمارو از جریان حال کاسکوم با خبر میکنم

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    11010
    سلام ببخشید برای تربیت کاسسکو خودم که رو دست بیاد یا ... چی کار کنم البته رام هست نوازشش میکنم بوس میده ولی رو دست نمیاد چی کار کنم ؟

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    سلام ببخشید برای تربیت کاسسکو خودم که رو دست بیاد یا ... چی کار کنم البته رام هست نوازشش میکنم بوس میده ولی رو دست نمیاد چی کار کنم ؟
    دوست عزیز آقای اسکندری توضیحاتی که لازم بود رو دادن ولی طوطی شما اصلا شرایط خوبی نداره وبهتره حتما یه دکتر خوب از نزدیک ویزیتش کنه . اگه خیلی براتون عزیزه (که هست ) هر چه سریعتر به دکتر مراجعه کنید . طوطی شما باید آزمایش بشه و اینترنتی نمیشه هیچ کمکی کرد .

درباره روی دست آوردن هم الان وقتش نیست . اگه رو دست نمیاد یعنی کاملا به دست اعتماد نداره . اجبار و یا حتی تمرین ممکنه بهش استرس وارد کنه که الان اصلا نباید بهش استرسی وارد شه .

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    برای پرسیدن سوالات خود بر روی تاپیکهای پرسش و پاسخ زیر کلیک کنید

...................

...................

...................

...................

....................

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)