کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو ، عروس هلندی ، بلدرچین
    شماره عضویت
    14385
    نقل قول نوشته اصلی توسط sokoote1990 نمایش پست ها
    سلام .اره چرا که نه . روزی میاد تا میبینتتون میپره میاد رو دوشت .یا یه روز نباشی و نبینتت عصبی میزنه عجله نکن .کاسکو خیلی باهوشه

بله باهوشیشو فهمیدم.
    طوری که دو روزه این تمرینو یاد گرفت. تمرین قبلی هم همینطور.
    فکر نمیکردم اینطور منو بشناسه و رو دست داداشم نیاد، چون عروسم راحت رو دست دست همه میومد.
    ممنون از همگی.

حالا چه تمرینایی میتونم باهاش کنم؟؟

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid-hf نمایش پست ها
    ممنونم سپیده خانم .
    امروز عصر بیشتر از همیشه پر جنب و جوش و پر سر و صدا بود . تنها نگرانیم همون بالا آوردنش هست .

اگه علایم بیماری دیگه ای نداشته باشه و وقتی تخمه بالا میاره دوباره میخوره ( ممکنه از منقارش هم بیفته ولی خودش تلاشی برای پرت کردن غذا نمیکنه ) مشکلی نیست

اگه به طور مداوم این اتفاق میفته ، علایمی مثل بی حالی ، پف کردن پرها ، چرت زدن بش از حد ( سرش رو روی بال هاش بذاره ) ، بی اشتهایی ، اسهال ، خون در مدفوع، تغییر رنگ مدفوع و ... مشاهده میکنید و غذایی که بالا آورده به سرعت با تکون دادن سرش به اطراف پرت میکنه بهتره با دکتر مشورت کنید ..

هر وقت هم احساس کردین که مدفوعش غیر عادی شده و نمیدونید اسهال هست یا نه . عکسش رو اینجا بذارید تا بتونیم راهنماییتون کنیم .

نقل قول نوشته اصلی توسط Madanzadeh نمایش پست ها
    بله باهوشیشو فهمیدم.
    طوری که دو روزه این تمرینو یاد گرفت. تمرین قبلی هم همینطور.
    فکر نمیکردم اینطور منو بشناسه و رو دست داداشم نیاد، چون عروسم راحت رو دست دست همه میومد.
    ممنون از همگی.

حالا چه تمرینایی میتونم باهاش کنم؟؟
    تبریک میگم بهتون .چند روز فرصت بدین بهش و فعلا تمرین یا ترفند دیگه ای رو شروع نکنید .

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14385
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    تبریک میگم بهتون .چند روز فرصت بدین بهش و فعلا تمرین یا ترفند دیگه ای رو شروع نکنید .
    خیلی ممنون.
    حالا که راحت میاد رو دستم، میتونم بگیرم رو دستم و باهاش تمرین سخنگویی کنم؟؟ به نظرتون نتیجه مثبت داره

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    16231
    سلام .
    خسته نباشید .
    کاسکوی من دیگه خیلی کم غار میزنه دیگه فقط غرغر میکنه الن میتونم کار انجام بدم ؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    خیلی ممنون.
    حالا که راحت میاد رو دستم، میتونم بگیرم رو دستم و باهاش تمرین سخنگویی کنم؟؟ به نظرتون نتیجه مثبت داره
    سلام.بله میتونید روی دست نگه دارید و باهاش تمرین کنید.ولی تکان ناگهانی وقتی روی دستتونه میتونه باعث بشه اعتمادش از روی دست اومدن رو ازدست بده وبترسه.

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط فریماه نمایش پست ها
    سلام .
    خسته نباشید .
    کاسکوی من دیگه خیلی کم غار میزنه دیگه فقط غرغر میکنه الن میتونم کار انجام بدم ؟
    سلام.چه کارهایی باهاش انجام دادین تا الان که قارنمیکشه؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14385
    همین الان داشتم تو نت سرچ میکردم که به چیزای جالبی رسیدم در مورد تغذیه کاسکو.
    ممنون میشم نظرخودتون هم در مورد نکات زیر بگید.

1. برنج : سرشار از ویتامین های B میباشد که برای درخشندگی و رشد پرها و همچنین تقویت بدن و جلوگیری از بیماری ها (نظیر نیوکاسل) بسیار مفید است.
    2. ماکارانی : دارای تمام خواص گندم است با این تفاوت که اصولاً کاسکو ها به ماکارانی علاقه بیشتری دارند.
    (برنج و ماکارانی را به صورت آب پز و بدون نمک و روغن در اختیار پرنده قرار دهید)

3. در بین لبنیات ماست یکی از لازم ترین مواد مورد نیاز کاسکوهاست.

این مطالب کپی از روی اون سایت است. بقیه مطالبش خوب بود و همینایی بودند که در پارسی پت بودند ، اما این سه تا را خواستم بپرسم.
    ممنون

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    قناری ، کاسکو
    شماره عضویت
    16704
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    اگه علایم بیماری دیگه ای نداشته باشه و وقتی تخمه بالا میاره دوباره میخوره ( ممکنه از منقارش هم بیفته ولی خودش تلاشی برای پرت کردن غذا نمیکنه ) مشکلی نیست

اگه به طور مداوم این اتفاق میفته ، علایمی مثل بی حالی ، پف کردن پرها ، چرت زدن بش از حد ( سرش رو روی بال هاش بذاره ) ، بی اشتهایی ، اسهال ، خون در مدفوع، تغییر رنگ مدفوع و ... مشاهده میکنید و غذایی که بالا آورده به سرعت با تکون دادن سرش به اطراف پرت میکنه بهتره با دکتر مشورت کنید ..

هر وقت هم احساس کردین که مدفوعش غیر عادی شده و نمیدونید اسهال هست یا نه . عکسش رو اینجا بذارید تا بتونیم راهنماییتون کنیم .

ببینید این اتفاق در این 6 روز فقط دو بار اون هم صبح ها وقتی پارچه ی روی قفسش رو برداشتم افتاد . دفعه ی اول دو سا تیکه شبیه عدس بود که وقتی نگاهش کردم دیدم تخمه ست و ظاهرا داخل دستگاه گوارشش به شکل عدس در اومده بود . دفعه ی دوم باز هم صبح وقتی پارچه رو برداشتم همین اتفاق افتاد و دقیقا چیزی که بالا آورد شبیه قبلی بود اما وقتی کف قفس رو نگاه کردم دیدم چندین تکه از اونها کف قفس ریخته و انگار شب تا صبح چند بار بالا آورده بود .
    از نظر تغذیه و جنب و جوش هیچ مشکلی نداره و هر چی بیشتر میگذره سر حالتر میشه .
    بازم از راهنمایی شما و اینکه وقت گرانبهاتون رو در جهت کمک به من و امثال من صرف میکنید قدردانی میکنم .

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    همین الان داشتم تو نت سرچ میکردم که به چیزای جالبی رسیدم در مورد تغذیه کاسکو.
    ممنون میشم نظرخودتون هم در مورد نکات زیر بگید.

1. برنج : سرشار از ویتامین های B میباشد که برای درخشندگی و رشد پرها و همچنین تقویت بدن و جلوگیری از بیماری ها (نظیر نیوکاسل) بسیار مفید است.
    2. ماکارانی : دارای تمام خواص گندم است با این تفاوت که اصولاً کاسکو ها به ماکارانی علاقه بیشتری دارند.
    (برنج و ماکارانی را به صورت آب پز و بدون نمک و روغن در اختیار پرنده قرار دهید)

3. در بین لبنیات ماست یکی از لازم ترین مواد مورد نیاز کاسکوهاست.

این مطالب کپی از روی اون سایت است. بقیه مطالبش خوب بود و همینایی بودند که در پارسی پت بودند ، اما این سه تا را خواستم بپرسم.
    ممنون
    برنج و ماکارانی رو به مقدار کم میشه استفاده کرد
    ماست رو بعضیا میگن میشه بعضیا میگن نمیشه ماهم استفاده نمیکنیم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    كاسكو - مرغ عشق انگليسى - طوطى برزيلى - عروس هلندى
    شماره عضویت
    16254
    نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl نمایش پست ها
    برنج و ماکارانی رو به مقدار کم میشه استفاده کرد
    ماست رو بعضیا میگن میشه بعضیا میگن نمیشه ماهم استفاده نمیکنیم
    ما هر موقع ماكارونى داريم، يه مقداريش رو براى تدى( كاسكوم) ﻧﮕﻪ ميدارم، تا چند روز غذاى نوع دومش ميشه ماكارونى، تو شرايط عادى اولين انتخابش بادوم زمينيه ولى وقتى ماكارونى هست، اول ماكارونى رو انتخاب ميكنه، برنج و جوونه گندم هم دوست داره.

تهيه و ارسال با آيفون

صفحه 1047 از 1238 نخستنخست ... 4754794799710281029103010311032103310341035103610371038103910401041104210431044104510461047104810491050105110521053105410551056105710581059106010611062106310641065106610971147 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 7 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 7 مهمان ها)