نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    6251

کمک در مورد خرید یا ساخت قفس طوطی

سلام به همه دوستان عزیز
    دوستان من یه مشاوره در مورد خرید یا ساخت قفس برای طوطی می خوام
    من یه جفت عروس هلندی دارم که منتظر جفتگیری و تخم گذاشتن مجدد هستم ( دفعه قبل همه تخم ها پوچ بود )
    برای این جفت از یه قفس استفاده میکنم به شرح زیر که لونه رو بیرون نصب کردم
    در حا حاضر یه عروس نر تک هم دارم که قراره براش ماده بگیرم قفس اون خیلی مناسب نیست قفس قناری هست که تو خیلی پرنده فروشی ها همه دیدید
    1- ایا به نظرتون یه قفس بدم با چوب و تور فلزی بسازند ؟
    2- اگر بدم بسازن چوب موریانه نمیزنه یا عروس ها چوب رو زود رنده کنن که فکر نمیکنم زود خراب بشه قفس
    در ثانی من نمیخوام عروس ها رو قاطی کنم چون تا جایی که میدونم نمیشه 2 جفت عروس رو تو یه قفس گذاشت پس باید 2 تا قفس چوبی بگیرم پس نمیشه این کارو کردم چون فضای خیلی زیادی میخواد.....
    به نظرتون چیکار کنم حس میکنم الان جای عروس های جفت خیلی کم هست دوست دارم یه خورده ازاد تر باشن به نظرتون چی پیشنهاد میکنید ؟
    اگر هم میشه با عکس بگید تشکر

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    نقل قول نوشته اصلی توسط hidden نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان عزیز
    دوستان من یه مشاوره در مورد خرید یا ساخت قفس برای طوطی می خوام
    من یه جفت عروس هلندی دارم که منتظر جفتگیری و تخم گذاشتن مجدد هستم ( دفعه قبل همه تخم ها پوچ بود )
    برای این جفت از یه قفس استفاده میکنم به شرح زیر که لونه رو بیرون نصب کردم
    در حا حاضر یه عروس نر تک هم دارم که قراره براش ماده بگیرم قفس اون خیلی مناسب نیست قفس قناری هست که تو خیلی پرنده فروشی ها همه دیدید
    1- ایا به نظرتون یه قفس بدم با چوب و تور فلزی بسازند ؟
    2- اگر بدم بسازن چوب موریانه نمیزنه یا عروس ها چوب رو زود رنده کنن که فکر نمیکنم زود خراب بشه قفس
    در ثانی من نمیخوام عروس ها رو قاطی کنم چون تا جایی که میدونم نمیشه 2 جفت عروس رو تو یه قفس گذاشت پس باید 2 تا قفس چوبی بگیرم پس نمیشه این کارو کردم چون فضای خیلی زیادی میخواد.....
    به نظرتون چیکار کنم حس میکنم الان جای عروس های جفت خیلی کم هست دوست دارم یه خورده ازاد تر باشن به نظرتون چی پیشنهاد میکنید ؟
    اگر هم میشه با عکس بگید تشکر

این قفس برای جفت و جوجه کشی از عروس خیلی مناسب هست. لونه رو هم میتونید از خارج قفس نصب کنید و فضای بیشتری بهشون بدید

خیلی از تکثیر کننده ها از همین قفسی که میگید استفاده میکنن و لونه رو از بیرون میگذارن

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    6251
    نقل قول نوشته اصلی توسط nafiseh65 نمایش پست ها

این قفس برای جفت و جوجه کشی از عروس خیلی مناسب هست. لونه رو هم میتونید از خارج قفس نصب کنید و فضای بیشتری بهشون بدید

خیلی از تکثیر کننده ها از همین قفسی که میگید استفاده میکنن و لونه رو از بیرون میگذارن

مرسی نفیسه عزیز

قفسی که در حال حاضر دارم برای جفت عروسهام قفس سمت چپ هست که سقف حلالی داره.... لونه هم بیرون قفس نصب هست

به نظرم خیلی کوچیک هست تو قفس 3 تا چوب گذاشتم از طرح قفس خوشم نمیاد هر بار ظرف دونه براشون میزارم میرن توش میان بیرون همه ارزن ها رو میریزن رو زمین....

ضمن اینکه دوست دارم ازاد تر باشن !
    در مورد قفس چوبی چه پیشنهاد میکنید ایا امکانش هست یه قفس بزرگ بزارم و 2 تا جفت عروس رو بندازی توش و 2 لونه براشون بزاری ؟

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    نقل قول نوشته اصلی توسط hidden نمایش پست ها
    مرسی نفیسه عزیز

قفسی که در حال حاضر دارم برای جفت عروسهام قفس سمت چپ هست که سقف حلالی داره.... لونه هم بیرون قفس نصب هست

به نظرم خیلی کوچیک هست تو قفس 3 تا چوب گذاشتم از طرح قفس خوشم نمیاد هر بار ظرف دونه براشون میزارم میرن توش میان بیرون همه ارزن ها رو میریزن رو زمین....

ضمن اینکه دوست دارم ازاد تر باشن !
    در مورد قفس چوبی چه پیشنهاد میکنید ایا امکانش هست یه قفس بزرگ بزارم و 2 تا جفت عروس رو بندازی توش و 2 لونه براشون بزاری ؟

2تا چوب برای داخل قفس کافیه

ظرف غذا هارو پایین بگذارید که ریخت و پاش کمتری بشه

یک چوب جلوی ظرف غذا باشه

2تا جفت رو نباید توی یک قفس بگذارید. برای جوجه دهی هم نیاز به فضای خیلی بزرگی نیست

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    6251
    نفیسه جان مثلا من الان یه نر تک دارم و یه جفت که جفت رو تو یه قفس نگه میدارم همونی که عکسشو بالا گذاشتم و تک رو قفس قناری این نر تک بی نهایت ترسو هست 1 متری بهش نزدیک بشی خودشو میکشه جیغ میکشه میزنه اینور اونور خودشو نمیدونم عادت میکنه یا نه میخوام جاشو بیشتر کنم فضای بیشتری داشته باشه حیونن بی زبون احساس حبس کمتری بکنه یه خورده ازادتر باشه شما پیشنهاد میکنید ایا از قفس بزرگ چوبی که نجاری ها با توری و اینا میسازن استفاده کنم یا نه؟

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    كاسكو
    شماره عضویت
    10010
    سلام احمري
    من يك ماه پيش يك قفس اختراع كردم براي مسافرت براي كاسكو خيلي خوب جواب داد كاسكوي من
    واقعا داخل آن خوشحال بود و الان هم هرجا ميخواهم برم با اون قفس ميرم مشكلي هم نيست

عكس در ضميه است

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    برای پرسیدن سوالات خود بر روی تاپیکهای پرسش و پاسخ زیر کلیک کنید

...................

...................

...................

...................

....................

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)