صفحه 60 از 102 نخستنخست ... 10414243444546474849505152535455565758596061626364656667686970717273747576777879 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 591 به 600 از 1017
    همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    نقل قول نوشته اصلی توسط hadi1 نمایش پست ها
    سلام علی جان برای رف میخوام ولی میخوام نورش، نور کامل باشه تا ریف بزارم توی رف برای تست که ایا این led ها جوابگوی نیاز ریف هستن که بخوام هزینه بکنم یا نه .برای تهیه نور یه رف 30 لیتری هزینه زیاد ینمیشه یه ماژول led ولی اگه بخوام برای تست مازول برای 300 لیتر اب بسازم و جواب نده میدونی که چه هزینه ای داره و قابل برگشت هم نیست . تو یه قاب led دیدم از پاور RGB استفاده شده بود میشه کار کرد روی قاب های کوچیک ؟؟
    سلام هادی جان
    چنین چیزی امکان نداره ،گیاهها برای رشد به نور 6500 کلوین نیاز دارند و ریفها به نور 14000 کلوین به همراه اکتنیک

send by tapatalk

همکار قدیمی انجمن آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی و...
    شماره عضویت
    4229
    نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا نوروزی نمایش پست ها
    سلام هادی جان
    چنین چیزی امکان نداره ،گیاهها برای رشد به نور 6500 کلوین نیاز دارند و ریفها به نور 14000 کلوین به همراه اکتنیک

send by tapatalk
    برای ریف به کار رفته بود ولی خب اک دومتری بود میخواستم بدونم برای اک کم حجم که چندتا led بشتر نداره میشه بین همون ها rgb استفاده کرد. یه اک 30 لیتری مثه همون رفرجیوم که دارم درست کنم که وصل بشه به اک موقت تا نور تست کنم .

کاربر ساده

شماره عضویت
    422
    دوستان عزیز سلام قاب لامپ مهتابی جفت فلورسنت 120 سانتی t5 آکوا لایت دارم لامپهای این برند یکی کورال بلو 22000 و دیگری وایت 10000 کلوین هستند آیا مناسبند ؟طول تانک 120 و ارتفاع آبگیری 53 سانت میباشد یه مفدار هم ریف دارم ،لطفا راهنماییم کنید این دو لامپ چه برند و دارای چه مشخصاتی باشند بهتر است ؟ متال داشتم برداشتم از لحاظ قیمت و کیفت هم مناسب باشه
    با سپاس

همکار قدیمی (مدیر آکواریوم آب شور)

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور
    شماره عضویت
    8542
    نقل قول نوشته اصلی توسط amin1596 نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام قاب لامپ مهتابی جفت فلورسنت 120 سانتی t5 آکوا لایت دارم لامپهای این برند یکی کورال بلو 22000 و دیگری وایت 10000 کلوین هستند آیا مناسبند ؟طول تانک 120 و ارتفاع آبگیری 53 سانت میباشد یه مفدار هم ریف دارم ،لطفا راهنماییم کنید این دو لامپ چه برند و دارای چه مشخصاتی باشند بهتر است ؟ متال داشتم برداشتم از لحاظ قیمت و کیفت هم مناسب باشه
    با سپاس
    سلام
    شما مشخصات تانکتون رو کامل بگین تا بهتر بشه نظر داد 2 تا مهتابی که خیلی کمه اسم برندی هم که گفتین رو نشنیدم و شناختی ندارم!
    شما عرض تانکتون هم بگین تا دقیق بشه گفت چفدر نوردهی نیاز دارین!
    در بین لامپ های مهتابی t5 برند های jbl و آکوا مدیک عالین به نظرمشاید بشه از ترکیب متال و مهتابی استفاده کنین

کاربر ساده

شماره عضویت
    422
    نقل قول نوشته اصلی توسط afro.samurai نمایش پست ها
    سلام
    شما مشخصات تانکتون رو کامل بگین تا بهتر بشه نظر داد 2 تا مهتابی که خیلی کمه اسم برندی هم که گفتین رو نشنیدم و شناختی ندارم!
    شما عرض تانکتون هم بگین تا دقیق بشه گفت چفدر نوردهی نیاز دارین!
    در بین لامپ های مهتابی t5 برند های jbl و آکوا مدیک عالین به نظرمشاید بشه از ترکیب متال و مهتابی استفاده کنین
    عرض تانک 50 میباشد،متال آکوامدیک 16000 داشتم به یک ماه نکشید سوخت حالا نوسان برق بود یا چیز دیگه نمیدونم ولی گذاشتم کنار متالو،به این سایت یه نگاهی بندازید
    T5-Röhren - Seite 2 - Aqualight

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    نقل قول نوشته اصلی توسط amin1596 نمایش پست ها
    عرض تانک 50 میباشد،متال آکوامدیک 16000 داشتم به یک ماه نکشید سوخت حالا نوسان برق بود یا چیز دیگه نمیدونم ولی گذاشتم کنار متالو،به این سایت یه نگاهی بندازید
    T5-Röhren - Seite 2 - Aqualight
    سلام
    دوتا مهتابی کفایت نمیکنه حتی شما اگه ریف زیاد داشته باشید باید دو تا متال 150 نصب کنید ولی اگه ریف کم دارید میشه متال رو وسط نسب کرد و ریفها رو در وسط تانک متمرکز کرد
    متال گیسمان هم وارد شده که ساخت آلمانه که کیفیت خوبی باید داشته باشه

send by tapatalk

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کامپسوناتوس
    شماره عضویت
    7781
    با سلام درحال راه اندازی یک تانک با ابعاد150*60*80هستم قصد ااستفاده از. لامپ خیاری blv20000k250wدارم البته دوتا آیا این لامپ ها جواب گو نیاز ریف هستند

همکار قدیمی انجمن آکواریم های آب شور

نوع حیوان خانگی
    تانک ریف / فلاور
    شماره عضویت
    6015
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad-adel نمایش پست ها
    با سلام درحال راه اندازی یک تانک با ابعاد150*60*80هستم قصد ااستفاده از. لامپ خیاری blv20000k250wدارم البته دوتا آیا این لامپ ها جواب گو نیاز ریف هستند
    سلام دوست عزیز
    ابعاد شما دقیقا شبیه تانک من هست البته من ال ای دی کار کردم
    ولی قبلش میخواستم متال کار کنم و پیشنهاد شد که از سه تا متال 150 استفاده کنم

بنظر من دوتا متال 250 جواب گو هست و خودتون باید جوری تنظیمش کنید که گوشه ها تانک تاریک نشه
    بهتره بجای 20000 از 14هزار یا 16 هزار همراه چهارتا مهتابی اکتینیک استفاده کنید
    موفق باشید

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    14911
    سلام دوستان من دو تا سوال داشتم که خواهش میکنم به طور کامل بهم جواب بدین ممنون.
    1.اینه که من 4 تا مهتابی دارم که همشون 54 واتن و دوتاش سفید و دو تا هم آبی هستن مارکشون هم hopar هستش که فکر کنم کمتر کسی این مارکو شنیده باشه.من اگه بخوام مرجان و شقایق نگه دارم البته نه بصورت تخصصی فقط در حد نرمال فقط مهتابی جواب کاره منو میده یا نه باید در کنارش ال ای دی هم کار کنم؟؟؟؟
    سنگای تانکمم هم کلا قهوه ای شدن که تست هم زدم فسفات وسیلیکات صفره و نیتراتم هم حدودا 30 هستش موج سازم یدونه فقط سوبو 300 دارم با واتر پمپ آکواریوم سیستم 2300 که من فکر کنم از نور غیر استادارد مهتابی ها باشه و آیا مهتابی های مارک معتبری چون آرکادریا آکوامدیک یا گیسمان و JBL چقدر طول عمرشون هست؟؟؟
    اینا رو خواهش بهم جواب بدین
    با تشکر از سایت خوبتون
    اینم سایز تانک:119 طول 49 عرض و ارتفاع 60.

همکار قدیمی (مدیر کل انجمن)
    متخصص آکواریوم های آب شور

نوع حیوان خانگی
    اگه گفتی؟!!!!!!!!!!
    شماره عضویت
    27
    نقل قول نوشته اصلی توسط clownfish نمایش پست ها
    سلام دوستان من دو تا سوال داشتم که خواهش میکنم به طور کامل بهم جواب بدین ممنون.
    1.اینه که من 4 تا مهتابی دارم که همشون 54 واتن و دوتاش سفید و دو تا هم آبی هستن مارکشون هم hopar هستش که فکر کنم کمتر کسی این مارکو شنیده باشه.من اگه بخوام مرجان و شقایق نگه دارم البته نه بصورت تخصصی فقط در حد نرمال فقط مهتابی جواب کاره منو میده یا نه باید در کنارش ال ای دی هم کار کنم؟؟؟؟
    سنگای تانکمم هم کلا قهوه ای شدن که تست هم زدم فسفات وسیلیکات صفره و نیتراتم هم حدودا 30 هستش موج سازم یدونه فقط سوبو 300 دارم با واتر پمپ آکواریوم سیستم 2300 که من فکر کنم از نور غیر استادارد مهتابی ها باشه و آیا مهتابی های مارک معتبری چون آرکادریا آکوامدیک یا گیسمان و JBL چقدر طول عمرشون هست؟؟؟
    اینا رو خواهش بهم جواب بدین
    با تشکر از سایت خوبتون
    اینم سایز تانک:119 طول 49 عرض و ارتفاع 60.
    دوست عزیز سلام
    hopar اگه اشتباه نکنم یه مارک چینی هست یه زمانی بخاریی هاش تو بازار زیاد بود ولی بعید میدونم در ضمینه نور مهتابی هاش چیز جالبی از آب در بیاد مطمئن هستید مهتابی ها مخصوص آب شور هستن؟!
    معمولا تا ارتفاع 50 سانت آب گیری رو مهتابی راحت جواب میده و کافیه فقط کافیه مهتابی مخصوص آب شور بگیرید و به یک ولت به اضای یک لیتر نزدیک بشید
    دیاتم ها هم احتمالا تحت تاثیر نور نا مناسب زیاد شدن!
    چنتا هرمیت خلیجی هم خریداری کنید خالی از لطف نیست
    برند تست ها تون چی هست؟
    عمر مفید مهتابی ها هم 6 ماه هست و باید بعدش تعویض بشن ( نهایتا تا 9 ماه هم گفته میشه!)
    این سایت مال تمام دوستانی هست که توش فعالیت می کنن پس بجای سایت خوبتون بفرمایید سایت خوبمون زیبا تره نه؟
    موفق باشید و شاد

صفحه 60 از 102 نخستنخست ... 10414243444546474849505152535455565758596061626364656667686970717273747576777879 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)