کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohseniii نمایش پست ها
    سلام.بچه ها فندوق من دوشبه که پر زده رفته.دارم دیوونه میشم.میترسم بلایی سرش اومده باشه.چیکار باید بکنم؟تروخدا راهنماییم کنید.همه جارو گشتم.نیست.یعنی دیگه نمیبینمش؟
    متاسفانه دوست عزیز این مشکل برای خیلی ها پیش میاد و ناشی از عدم توجه به مسائل نگهداری هست . اگر مراقب بودید ممکن بود این اتفاق نیافته ولی دیگه شده . نگران نباشید . فقسش رو جایی بیرون از محیط بذارید که در محل دید کامل باشه .
    کاسکو پرنده تنبلی هست زیاد پرواز نمیکنه مخصوصا اگه بالهاش کوتاه باشه زود خسته میشه بگردید اطراف رو شاید پیدا بشه یا نشونه ای ازش پیدا کنید . از مغازه دار ها یا اطرافی که میبینن بپرسید . کاسکو ها جهت یاب خوبی نیستن و راه برگشتو بلد نیست . به احتمال کم پیدا میشه ولی خب زیاد امید نداشته باشید به برگشتش براش دعا کنید دست یه فرد با تجربه و درست بیافته .
    موفق باشید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    15715
    نقل قول نوشته اصلی توسط vestlaif نمایش پست ها
    آدم واسه پرنده ای که داره و سرپرستش هست باید از جون مایه بذار دوست عزیز . اول اینکه انشالله خوب میشه دوم اینکه درصورت امکان بیاریدش تهران دامپزشکی نشونش بدین . پرنده با خوردن دارو نباید ضعیف بشه بلکه باید تقویت بشه . با دکتر برهانی کیا مشورت کردین ؟
    اون كه صد در صد
    شما مسافتي كه بايد واسه تهران طي بشه و همچنين استرس وارد شده به پرنده رو در نظر بگيرين متوجه ميشين كه اصلا امكانش وجود نداره!
    آدمي هم وقتي چرك خشك كن قوي ميخوره ضعيف ميشه ديگه چه برسه به پرنده، درسته ممكنه علائم مريضي كم بشه ولي اينطوري با دارو تقويت نميشه
    با دكتر هم صحبت كردم همين دارو ها رو معرفي كردن، ولي باز هم صحبت ميكنم!
    ممنونم از شما دوست عزيز

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    نقل قول نوشته اصلی توسط mrmaysen نمایش پست ها
    اون كه صد در صد
    شما مسافتي كه بايد واسه تهران طي بشه و همچنين استرس وارد شده به پرنده رو در نظر بگيرين متوجه ميشين كه اصلا امكانش وجود نداره!
    آدمي هم وقتي چرك خشك كن قوي ميخوره ضعيف ميشه ديگه چه برسه به پرنده، درسته ممكنه علائم مريضي كم بشه ولي اينطوري با دارو تقويت نميشه
    با دكتر هم صحبت كردم همين دارو ها رو معرفي كردن، ولي باز هم صحبت ميكنم!
    ممنونم از شما دوست عزيز
    اگر دکتر برهانی کیا هم همینو گفتم پس نیازی نیست منتقل بشه اگرم گفتیم منتقل بشه چون بعضی از بیماری ظاهرا شبیه اند اما داخل بدن پرنده رو نابود میکنن و نیاز به تجهیزات دارن برای شناسایی و گاهی نیازه برای این خطر هارو به جون خرید و با مراقبت منتقلش کرد تا خوب بشه .
    بعدشم دوست عزیز روند بیماری باید رو به بهبودی باشه نه تضعیف . چرک خشک کن قوی درسته یه مدت میندازه ولی بعدش باید سرپا کنه پرنده رو . نهایتا دو یا سه روز بیحال بود مشکلی نبود ولی اگه بیشتر بشه یجاش میلنگه . یا پرنده بدنش با دارو نمیسازه یا باید به زور غذا داد یا در آخر نیاز به سرم و تزریق داره . انشالله که خوب میشه موفق باشید فقط دارو هاشو به موقع مصرف کنید و میوه جات رو سرد بهش ندین .

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    15715
    من چند روز پيش با آقاي دكتر برهاني كيا صحبت كرده بودم اونم دارويي كه پيشنهاد داده بود همين بود كه دامپزشك بهم گفته بود امروز واسه مشورت دوباره باهاشون صحبت كردم متاسفانه بهم جوابي ندادن،گفتن كه نميشه پيش يه همكار ديگه من يه حرف ديگه بزنم !

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    12354
    نقل قول نوشته اصلی توسط vestlaif نمایش پست ها
    متاسفانه دوست عزیز این مشکل برای خیلی ها پیش میاد و ناشی از عدم توجه به مسائل نگهداری هست . اگر مراقب بودید ممکن بود این اتفاق نیافته ولی دیگه شده . نگران نباشید . فقسش رو جایی بیرون از محیط بذارید که در محل دید کامل باشه .
    کاسکو پرنده تنبلی هست زیاد پرواز نمیکنه مخصوصا اگه بالهاش کوتاه باشه زود خسته میشه بگردید اطراف رو شاید پیدا بشه یا نشونه ای ازش پیدا کنید . از مغازه دار ها یا اطرافی که میبینن بپرسید . کاسکو ها جهت یاب خوبی نیستن و راه برگشتو بلد نیست . به احتمال کم پیدا میشه ولی خب زیاد امید نداشته باشید به برگشتش براش دعا کنید دست یه فرد با تجربه و درست بیافته .
    موفق باشید
    راستش اصلا مقصر من نبودم تقصیر برادر زادم شد.ولی به هر حال مهم نیست کی مقصر باشه مهم اینه که فندقم رفت.ممنون از اینکه جواب دادین

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohseniii نمایش پست ها
    سلام.بچه ها فندوق من دوشبه که پر زده رفته.دارم دیوونه میشم.میترسم بلایی سرش اومده باشه.چیکار باید بکنم؟تروخدا راهنماییم کنید.همه جارو گشتم.نیست.یعنی دیگه نمیبینمش؟
    اعلامیه بزنید تو محلتون . اگه خونه کسی رفته باشه خودش که برنمیگرده اما شاید یکی که اون اعلامیه رو بخونه برش گردونه

نه اينقدر ضعيف كه نتونه بايسته يا غذا نخوره ، فقط حال نداره،ميل به غذاش كم شده، البته خودم هم سعي ميكنم دو سه وعده در روز با سرلاك بهش غذا بدم فقط خيلي سخته با سرنگ غذا دادن، چون ميترسم بريزم تو مريش ، يه موقع خفه بشه ميريزم توي منقار پايينش تا بلكه يكمش خورده بشه!
    ميوه الان فقط كمي انار ميخوره، آب هم تقريبا ميخوره!
    كاسكوي عزيزم داره جلو چشام از دستم ميره و من دارم تمام تلاشمو واسه موندنش ميكنم!
    اگه ميتونستم كه با سرنگ مستقيما بريزم داخل چينه دانش خيلي خوب ميشد ولي ميترسم كه اول اون مسيري كه بايد بره پايين رو اشتباه كنم، دوم با گاز گرفتن سرنگ، سرش جدا بشه و تو حلقش گير كنه!
    بهرحال ممنون از لطف و راهنمايي هاي شما دوستان عزيز!
    من چند روز پيش با آقاي دكتر برهاني كيا صحبت كرده بودم اونم دارويي كه پيشنهاد داده بود همين بود كه دامپزشك بهم گفته بود امروز واسه مشورت دوباره باهاشون صحبت كردم متاسفانه بهم جوابي ندادن،گفتن كه نميشه پيش يه همكار ديگه من يه حرف ديگه بزنم !
    چرا سرلاک میدین ؟ دکتر بهتون گفته ؟

اگه در اون حد ضعیف نیست نیازی نیست که مثل جوجه سرنگی بهش غذا بدین .

سر سرنگ جدا بشه ؟ مگه به سرنگ چیزی وصله ؟

وقتی شما از دکتر برهانی کیا نظر خواستید یعنی تجویز دکتر قبلی مورد قبول یا اعتماد شما نبوده و نمیخواید با تجویزش طوطی رو درمان کنید.. وقتی شما دارو های اون دکتر رو استفاده میکنید و از دکتر برهانی کیا نظر میخواید ایشون قبول نمی کنن چون طوطی شما زیر نظر یه دکتر دیگه هست .. این طبیعیه ...

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    15715
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    اعلامیه بزنید تو محلتون . اگه خونه کسی رفته باشه خودش که برنمیگرده اما شاید یکی که اون اعلامیه رو بخونه برش گردونه

چرا سرلاک میدین ؟ دکتر بهتون گفته ؟

اگه در اون حد ضعیف نیست نیازی نیست که مثل جوجه سرنگی بهش غذا بدین .

سر سرنگ جدا بشه ؟ مگه به سرنگ چیزی وصله ؟

وقتی شما از دکتر برهانی کیا نظر خواستید یعنی تجویز دکتر قبلی مورد قبول یا اعتماد شما نبوده و نمیخواید با تجویزش طوطی رو درمان کنید.. وقتی شما دارو های اون دکتر رو استفاده میکنید و از دکتر برهانی کیا نظر میخواید ایشون قبول نمی کنن چون طوطی شما زیر نظر یه دکتر دیگه هست .. این طبیعیه ...
    خب وقتي غذا نميخوره چجوري بهش غذا بدم بنظرتون؟!
    ميل به غذا خوردن نداره! يعني بذارم خودش آخر از گشنگي مجبور به غذا خوردن بشه!؟
    منظورم اين شلنگ ( كرمك) كه به سرنگ وصل ميكنن، البته من وصل نكردم!

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو ، عروس هلندی ، بلدرچین
    شماره عضویت
    14385
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها

سپیده خانم ببخشید. کاسکو را احتمال داره گربه بگیره؟؟؟ یعنی گربه میتونه کاسکو را بگیره؟؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    نقل قول نوشته اصلی توسط Madanzadeh نمایش پست ها
    سپیده خانم ببخشید. کاسکو را احتمال داره گربه بگیره؟؟؟ یعنی گربه میتونه کاسکو را بگیره؟؟
    بله احتمال داره به شرطی که گربه ناگهانی و از پشت به پرنده حمله کنه در غیر این صورت کاسکو از سایه خودشم میترسه چه برسه گربه که اگه ببینه از دویست متری پرواز میکنه

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    خب وقتي غذا نميخوره چجوري بهش غذا بدم بنظرتون؟!
    ميل به غذا خوردن نداره! يعني بذارم خودش آخر از گشنگي مجبور به غذا خوردن بشه!؟
    منظورم اين شلنگ ( كرمك) كه به سرنگ وصل ميكنن، البته من وصل نكردم!
    به نظرم همینکه توی منقارش میریزین کافی هست اونطوری ممکنه یا آسیب بببنه یا غذا رو از روی اجبار برگردونه .

صفحه 1005 از 1238 نخستنخست ... 5505905955986987988989990991992993994995996997998999100010011002100310041005100610071008100910101011101210131014101510161017101810191020102110221023102410551105 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)