نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    کاربر تازه وارد

شماره عضویت
    1544

واگذاری بچه گربه سفید چشم آبی( واگذار شد)

سلام . من بچه گربه سفید چشم آبی و چشم دو رنگ دارم که مادر و پدرشون مال خودم هستن . چون نمیخوام بفروشمشون واگذارشون می کنم اگه کسی توانایی نگهداریشونو داره واسم پیغام بگذاره و شماره هم اگه میتونین بگذارین . عکس هم اگه خواستین می تونم ایمیل کنم .:smile (177):

کاربر موثر

شماره عضویت
    18
    نقل قول نوشته اصلی توسط gholi123 نمایش پست ها
    سلام . من بچه گربه سفید چشم آبی و چشم دو رنگ دارم که مادر و پدرشون مال خودم هستن . چون نمیخوام بفروشمشون واگذارشون می کنم اگه کسی توانایی نگهداریشونو داره واسم پیغام بگذاره و شماره هم اگه میتونین بگذارین . عکس هم اگه خواستین می تونم ایمیل کنم .:smile (177):

سلام
    خیلی وقته گربه ندارم ( فکر کنم از اخرین گربه ای که داشتم 2 سالی بگذره ) اگه دوست داشتی میتونم نگهش دارم

همکار قدیمی (معاون انجمن )

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی.ملنگو
    شماره عضویت
    4353
    سلام به نظرتون بچه گربه خيلي كوچيك نيست براي جداكردن از مادرش؟

کاربر تازه وارد

شماره عضویت
    1544
    الان 9 هفتشونه و کافیه برای تغذیه از شیر مادر . اگه توانایی نگهداریشونو دارین پیام خصوصی و تلفن بدین تا برای دیدنشون قرار بگذاریم .

کاربر تازه وارد

شماره عضویت
    1544
    سلام . می خواستم بدونم مدیران بخش های مختلف گربه رو واسه خودشون می خواهند یا کسی رو می شناسن که تحویلش بدن ؟ :7:

کاربر تازه وارد

شماره عضویت
    1544
    چند تا پیغام خصوصی داشتم که شماره تماس نداده بودن و اینکه فقط دوست داشتن یک موجود زنده واسه نگهداری از اون کافی نیست . اطلاعات از اصول نگهداری و پروشش هم لازمه . مرسی از توجهتون:smile (37):

کاربر موثر

شماره عضویت
    18
    چند تا پیغام خصوصی داشتم که شماره تماس نداده بودن و اینکه فقط دوست داشتن یک موجود زنده واسه نگهداری از اون کافی نیست . اطلاعات از اصول نگهداری و پروشش هم لازمه . مرسی از توجهتون:smile (37):

دوست گرامی اگه کسی خواسته و درخواستشو داده مطمئنا علاقه نگه داریشو داشته
    معمولا هم دوستان اطلاعات کافی دارند که بخوان نگهش دارند
    من خودم بالا 15 تا پرشین کت - هیمالین - چین چیلا و پرشین کلاسیک داشتم و به قول دوست عزیزمون اسنادشم موجوده :smile (122):
    حالا شما میگی کسایی که پیام خصوصی دادن شماره تماس ندادند
    دوست عزیز بنده خودم بهت هم تو تاپیک اعلام موضوع کردم هم پیام خصوصی دادم هم شمارمو دادم بهت اما شما نه جوابی دادی نه تماسی گرفتی
    حالا انمیگم حیوون رو بده به من اما سایر دوستان هم هستن که اطلاعات و وقت نگهداریشو داشته باشن اما شما اکتفا کردی فقط به شماره تلفن و این خیلی جالب نیست از نظرم تو چنین فروم هایی
    شما اول با هر کدوم ار کاربر ها که خواستی تو همین فروم و از طریق همین تاپیکی که خودتون بازش کردید یا از طریق پیغام بازدید کننده و خصوصی موضوع واگذاری رو تموم کن بعد از درخواست شماره تلفن کن

کاربر تازه وارد

شماره عضویت
    1544
    نقل قول نوشته اصلی توسط کسری نمایش پست ها

دوست گرامی اگه کسی خواسته و درخواستشو داده مطمئنا علاقه نگه داریشو داشته
    معمولا هم دوستان اطلاعات کافی دارند که بخوان نگهش دارند
    من خودم بالا 15 تا پرشین کت - هیمالین - چین چیلا و پرشین کلاسیک داشتم و به قول دوست عزیزمون اسنادشم موجوده :smile (122):
    حالا شما میگی کسایی که پیام خصوصی دادن شماره تماس ندادند
    دوست عزیز بنده خودم بهت هم تو تاپیک اعلام موضوع کردم هم پیام خصوصی دادم هم شمارمو دادم بهت اما شما نه جوابی دادی نه تماسی گرفتی
    حالا انمیگم حیوون رو بده به من اما سایر دوستان هم هستن که اطلاعات و وقت نگهداریشو داشته باشن اما شما اکتفا کردی فقط به شماره تلفن و این خیلی جالب نیست از نظرم تو چنین فروم هایی
    شما اول با هر کدوم ار کاربر ها که خواستی تو همین فروم و از طریق همین تاپیکی که خودتون بازش کردید یا از طریق پیغام بازدید کننده و خصوصی موضوع واگذاری رو تموم کن بعد از درخواست شماره تلفن کن

کلامتون متین ... ولی من متوجه نشدم یعنی الان 15 تا گربه دارین و این گربه رو هم می تونین نگه داریش کنین ؟
    بعد هم شماره تماس رو گفتم شاید کسی تو این صفحه راضی نباشه بده که گفتم تو پیغام خصوصی بدن . البته کسی اگه راضی نیست مشخصا شماره هم نمی گذاره جاش ایمیل می ده یا اصلا هیچ کدوم . البته تا همین الان دوتاشون واگذار شدن . مرسی

کاربر موثر

شماره عضویت
    18
    کلامتون متین ... ولی من متوجه نشدم یعنی الان 15 تا گربه دارین و این گربه رو هم می تونین نگه داریش کنین ؟
    بعد هم شماره تماس رو گفتم شاید کسی تو این صفحه راضی نباشه بده که گفتم تو پیغام خصوصی بدن . البته کسی اگه راضی نیست مشخصا شماره هم نمی گذاره جاش ایمیل می ده یا اصلا هیچ کدوم . البته تا همین الان دوتاشون واگذار شدن . مرسی

نه ,دقت کنی گفتم : داشتم , نگفتم دارم .
    2 سالی میشه دیگه گربه ندارم

کاربر تازه وارد

شماره عضویت
    1544
    سلام . دوستان عزیز بچه گربه های عزیز من واگذار شدن . ان شااله مامان و باباهای جدیدشون موفق باشن و اگه روزی نخواستنشون ، همونطور که به خودشون گفتم ، می تونن پسشون بدن . :smile (34):

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)